Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Age of.... (Czytany 7658 razy)
Gajko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


*Hauruuuhh...*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #45 : 11 Maja 2011, 17:41:16 »
Ja tam miałam styczność z jednym Age - Of mythology! Praktycznie gra mojego dzieciństwa. Moim zdaniem jedna z lepiej "obrobionych" gier. Postarali się z różnorodnością, aczkolwiek dodatek był taki nieco... Średniawy, naciągany.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 11 Maja 2011, 20:13:07 »
Mi tam się podobał. Owszem fabuła mogłaby być lepsza, ale z drugiej strony nie była taka zła. Pomysł z tytanami był świetny.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #47 : 11 Maja 2011, 22:16:29 »
Najdłużej obcowałem z Age of Mythology. Przeszedłem całą jeszcze potocznie określając "za dzieciaka": ) Miałem kontakt też z pierwszą i drugą częścią na swoim gracie również bardzo dawno temu:) Miło wspominam. Trójkę znam tylko z recenzji:) ;)


IP: Zapisane

Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 11 Maja 2011, 23:19:15 »
Jedynkę uważam za trudniejszą niż dwójkę,  co do trójki... z recenzji wnioskuję, że dużo w niej zmian, zwłaszcza w dodatku o wschodnich imperiach.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 11 Czerwca 2011, 10:55:50 »
J natomiast grywałem we wszystkie, począwszy od AoE 1 przez AoM do AoE3 (tylko bez dodatkow) i wg najlepsze jest AoM, AoE3 -spoko , wiadomo czas plynie, jedak ze wszystkich AoE preferuję II za klimat średniowieczny bardziej.


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 12 Czerwca 2011, 22:39:31 »
Ja grałem tylko w AoE III, ale spodobała mi sie.  ^_^ Gra klasyk, nic dodać nic ująć. Chodzi mi o standardówkę.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
ComBOSS2012

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 57


Demonolog

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 16 Czerwca 2011, 20:43:33 »
Grałem a AoE I z dodatkiem, AoE 2 z dodatkiem,(przeszedłem) AoE Mythology  z dodatkiem (przeszedłem) i AoE III z obydwoma dodatkami, które też przeszedłem.
Najlepszą częścią dla mnie jest zdecydowanie "trójka", w czasach gdy wychodziła, wprowadziła wiele ciekawych innowacji do RTSów, np.posiłki z miasta, które są dla mnie świetnym pomysłem. Dodatek The Asian Dynasties jest niesamowity! Japończycy są moją ulubioną nacją ze wszystkich strategii! Świetnie się nimi gra.

Polecam też Age of Mythology, ma dobry klimat i różnorodne nacje, (moja ulubiona to Egipt)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 16 Czerwca 2011, 21:03:37 »
Ja tam w AoM nie mam ulubionej nacji, bo każda jest inna,np: taktyka, rozwój miasta, zdolności, jednostki. Jeśli chodzi o głównych bogów to moim ulubieńcem jest Loki, a z dodatku Gaja. Loki dlatego, ż ma ciekawy bonus, poza tym jako jedyny umożliwia nam czczenie Hel, która daje.... smoka jako jeden z cudów.

Miałem sobie zamiar kupić 3, ale nie wiedziałem czy mi się opłaca to, czy może Red Alert 3, ale raczej przechylę się do ukończenia kolekcji.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 17 Czerwca 2011, 12:01:40 »
Ja w AoE III to Turcy, może też Holendrzy, a jak u turków dobierzesz się do najemników takich jak górale, to nie da się przegrać.  :P


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 17 Czerwca 2011, 12:57:11 »
Moją ulubioną nacją w AoE3 to Niemcy(wybacz dziadku;p) , Zawsze na każdej mapce miałem over9000 ułanów dzięki ktorym miażdzylem wroga


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry