Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Resident Evil (Czytany 2514 razy)
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« : 13 Października 2007, 20:06:32 »
Gał ktoś z was w Residenta?

Moim zdaniem gra jest zarąbista. Miałem ją na kompie, ale przeszedłem na GameCube. Gierka po prostu wymiata. Bardzo ładna grafika, wspaniała muzyka, fajna akcja no i ciekawa fabuła. W grze wcielamy się w Leona, agenta, który na prośbę prezydenta wyruszył, by odnaleźć jego córkę. W grze mierzymy się z Zombie. Co ciekawe obfituje ona w wielu Bossów, z którymi walka zawsze będzie inna. Jak to horror najlepiej grać w nocy. Wtedy naprawdę możemy poczuć dreszcz emocji. Jak usiądzie się przy tej grze to nie będzie można się oderwać. Nieźle wciąga. Jest również duża różnorodność jeżeli chodzi o bronie. Mamy do dyspozycji przeróżne pistolety, karabiny snajperskie, shoutgany, karabiny maszynowe, wyrzutnię rakiet, różnego rodzaju granaty i bardzo przydatny nóż (być może o czymś zapomniałem ;)). Gra jest też dość długa, co oczywiście jest ogromnym plusem przy tak wspaniałej rozgrywce. Gdy tylko zwolni się konsola (w RE gra teraz mój brat ;]) to zapewne znowu zasiądę do tej gry :). Pozostaje mi jeszcze wam ją polecić. Dam jeszcze jeden, całkiem niezły filmik na zachętę.

FILMIK


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 09 Lutego 2009, 22:30:30 »
Osobiście nie grałem,ale podobno bardzo dobre,a patrząc na dużą społeczność tawerny to szerze oczy że nie ma takiego tematu(jeśli jest to nie opłaca się go odkopywać).

Sekcja Bravo S.T.A.R.S. (Special Tactics And Rescue Service. pol. Specjalne jednostki taktyczne i ratownicze.) , oddziału do zadań specjalnych departamentu policji w Raccoon City, została wysłana w góry Arklay na przedmieściach miasta, by zbadać przyczynę wykolejenia się pociągu i serii morderstw, które miały miejsce w tamtym rejonie, jednak w dziwnych okolicznościach zaginęła. Do akcji poszukiwawczej wysłana została druga część oddziału (Alpha Team). Na miejscu, w pobliżu lasu, znajdują szczątki śmigłowca Bravo i pociągu, w którym natykają się na zombie. Podczas eksploracji terenu zostają zaatakowani przez większą ilość potworów, salwują się więc ucieczką. Docierają do tajemniczej posiadłości, w której zamierzają się schronić, ta jednak okazuje się pułapką bez wyjścia, okazuje się bowiem, że i ona opanowana jest przez zombie. Oddział zostaje rozbity, przy życiu pozostaje jedynie garstka osób. Jak się okazuje, wśród nich znajduje się zdrajca, zaś za całą sprawą stoi Umbrella, jedna z najpotężniejszych korporacji na świecie. Z posiadłości, w której w tajnym laboratorium prowadzono badania nad wirusem T, zamieniającym ludzi w zombie, udaje uciec się tylko czterem osobom. Chwilę po ich ucieczce rezydencja wraz z laboratorium wylatuje w powietrze.

Źródło: Wikipedia power evah

Wyszło straasznie dużo części.

Resident Evil 0
Resident Evil
Resident Evil 2
Resident Evil 3 Nemesis
Resident Evil 4
Resident Evil Outbrake
Resident evil Outbrake 2
Resident Evil Code Veronica(x)
Resident Evil Dead Aim
Resident Evil gaiden
Resident evil survivior
Resident Evil survivior 2
Resident Evil Remake
Resident Evil Umbrella Chronicles


Jeśli ktoś grał to niech powie czy warta mojego cennego czasu.

Pozdro.


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
leparkurzysta

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 91


Dusza spętana czasem

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10 Lutego 2009, 08:50:06 »
udaje uciec się tylko czterem osobom

Uciekło sześć osób ale to tylko szczegół ;>

Mi ogólnie gra się bardzo spodobała (no może oprócz survivorów) i ci ją polecam jeśli lubisz latać po pomieszczeniach uciekać przed zombie jak również rozwalać je czym się da. Najlepsze ze  względu na klimat była dwójka , a najbardziej widowiskowa jest czwórka( Do półki za miesiąc piątka nie wyjdzie ;D)


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 10 Lutego 2009, 18:58:20 »
@up
A części "bez numerkowe" (np RE Dead arm)? Czy są równie dobre?


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Dark One
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 07 Stycznia 2010, 20:12:34 »
Grałem w RE4 i RE5. serdecznie wszystkim polecam. ta gra oddaje mroczny klimat.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry