Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Dział ogólny związany z Age of Empires ( od 1 do 3 części ) (Czytany 3355 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« : 19 Października 2007, 18:32:49 »
woem że jest temat podobny, ale ten jest o całej sadze i świerzszy bo juz jest 1 dodatek a idzie 2. tu piszcie wrazenia z gry, oceny, która czesc najlepsza w/g was jest i co wam dusza zapragnie na temat aoe.


no to ja zaczynam. aoe to moja 1 z 2 naj naj ulubionych gier. obok niej jest tylko homm. mi najbardziej podoba sie 3 częśc. pierwsza też całkiem całkiem. gre poznalem majac ....no w 2002 rpku. brat mi ja pokazal. tak mi sie spodobala ze teraz jeszcze w nia gram. jedyne tylko co zalyje to to ze niema ta gra takiego forum jak nasze. niemoge sie dpczekac nowego dodatku ale niewiem kiedy pojawi sie w polsce. :(. w tym add-onie zostanie wprowadzona azja wszech obecna w 1 i 2 czesci. no to tyle na ten temat z mojej strony.

czekam na wasze opinie


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 20 Października 2007, 23:04:30 »
Nie lubię tej gry. Lubię tylko strategie fantasy.


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 30 Listopada 2007, 13:51:57 »
ej......nowy add on 10 grudnia czy tak.... i mogli byście sie głębiej wypowiedziec co do tego ok??


IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 22 Grudnia 2007, 23:02:57 »
Fajna gra. Ostatnio dokupiłem sobie dodatek Asian Dynasties.


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 26 Grudnia 2007, 16:49:17 »
AoE jest fajne, najlepsza kampania środkowa ;P, szkoda tylko że fabułę da się łatwo przewidzieć. Grafika dobra, muzyce też nie mam nic do zarzucenia. Szkoda tylko, że płytkę diabli wzięli... chlip...


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 24 Lipca 2010, 23:38:28 »
Oby mnie admini nie zjedli za odkopanie tego wątku... nie chciałem nowego zakładać o tym samym temacie.

Mam podobne zdanie co Khaziu o AoE, fajnie by było gdyby zrobili stronę o niej podobną jak nasza o HoMM.

AoE II najlepsze wg mnie(obok HoMM i NFS Porsche 2000 to pierwsza gra w którą zagrałem) III już mniej, poziom trudności - banalny, misja w 10 min...Lubię gry historyczne, więc to nie za bardzo mnie urzekło. Były przemyślane kampanie pod względem fabularnym, ale to wszystko stek bzdur(to w końcu nie jest gra fantasy) Tylko na trudnym da się jeszcze jakoś grać. W II, godzinę trwała jedna misja na łatwym poziomie. W I podobnie, misje długie i trudne nawet na łatwym i najłatwiejszym poziomie.

Poza tym co sądzicie o pomysłach na IV i V część? Kiedy zaczęli myśleć nad 4 to i o 5 myśleli(i robili, a jakże) ;D Tak przynajmniej słyszałem... 4 ma być na I-II wojnie światowej, a 5 w niedalekiej przyszłości(a może dalekiej?) Mi się ten pomysł nie podoba, wolałbym żeby zrobili kolejną część w starożytności później w średniowieczu. W starożytności, szczególnie w jakichś odleglejszych czasach mogliby sobie pozmyślać  ;D Ach... Troja, Babilon, Persja, w nowej oprawie graficznej pięknie by to wyglądało. Ciężko znaleźć grę o takiej tematyce gdzie nie wszystko wiadomo, nie udowodnione historycznie(jak choćby Babilon i Sumer, nie wszystko jest udokumentowane jak bitwy napoleońskie czy krucjaty, tu twórcy mogą sobie pozmyślać) Wolałbym od planowych AoE 4 i 5 już dodatek do II, przynajmniej bym kupił i zagrał :/



P.S. Mógłby ktoś powiedzieć jak się dodaje zdjęcia? Mam jedno, niekoniecznie zrobione przez twórców o częściach I-V


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 25 Lipca 2010, 00:05:47 »
Mam być szczery, to nie za bardzo podoba mi się ta gra, nie poczułem grywalności, ot taka sobie strategia.
Według moich tajnych danych 4 dzieje się w teraźniejszości, a 5 in far future.

ps.
(img)blebleble(/img)
Zastępujesz nawiasy o takim czymś []


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 25 Lipca 2010, 12:54:15 »
Cóż, ja mam sentyment do niej bo to jedna z pierwszych gier w które zagrałem.
ps.
(img)blebleble(/img)
Zastępujesz nawiasy o takim czymś []

Tak wiem, nacisnąłem dodaj zdjęcia, czy jakoś tak, tylko mi chodzi co wpisac w miejsce blebleble ;D (np C:\Users itd czyli ścieżkę do zdjęcia)




IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 25 Lipca 2010, 13:06:30 »
Musisz zdjęcie umieścić w necie, i wtedy wpisać adres.
(img)www.belbelbelnelnel.com(/img)


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 25 Lipca 2010, 13:40:23 »
Dzięki Rageth, a więc tak wygląda ewolucja AoE I-V



Te 3 pierwsze mi się podobają, ale te 2 ostatnie to co ma być? W tych czasach zmieniła się zapewne taktyka, więc wyjdzie z tego drugie empire earth II lub rise of nations  :/ Wolałbym żeby podrasowali trochę grafikę I i II.(nawet nie zmieniając kampanii, poprostu dodać pare scenek i wystarczy)


IP: Zapisane
Erian

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Magic is most powerful weapon...

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 25 Lipca 2010, 15:10:17 »
Hmm, powyższe zdjęcie musi być bardzo stare gdyż widnieje na nim logo Esemble, a jak wiemy to upadło zmieniając się w Robot Entertaiment. Cóż ciężko powiedzieć czy powstanie nowe Age of Empires a jeszcze ciężej w jakim okresie będzie się działo. Obecnie Robot pracuje nad dwoma nowymi projektami miejmy nadzieję, że wśród nich znajdzie się "czwórka".


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 25 Lipca 2010, 16:02:11 »
Zgadza się stare, kiedy usłyszałem że ma być IV i V w widocznych czasach przestałem się tym interesować. Mam nadzieję że IV będzie w starożytności a nie współczesności.(mogą zrobić empire earth lub gre która nie będzie empirsami)

Jakie czasy, wy byście dali na Age of Empires IV?


« Ostatnia zmiana: 25 Lipca 2010, 16:24:04 wysłane przez Bandaro » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry