Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Neverwinter Nights (Czytany 8510 razy)
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« : 31 Grudnia 2007, 13:29:23 »
Troszkę pograłem w 2. Ktoś grał?


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 31 Grudnia 2007, 13:39:45 »
Grałem w pierwszą część. Kompletnie nie podeszła pod mój gust. Beznadziejny design postaci i zbroi, za dużo walki, totalnie nie pasujące głosy NPC'ów... :P


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 31 Grudnia 2007, 14:52:28 »
Samozwańczy ekspert powraca! Neverek 1 jest OK, nawet Nasher jakoś ujdzie ;P. Fabuła trochę mało oryginalna, bo sekta i władza nad światem już była. Ale dodatki(konkretnie Kingmaker) wynagradzają ten defekt. Najlepszy jest Witchs Wake. Co do dwójki... Nasher roztyl się i wyłysiał ;P i już nie jest pociągający. Najbardziej mi się podobał proces (dostałam potem atut historyczny Mistrzostwo Oracji)... wolę operować słowami niż mieczem/łukiem/kulą ognia/widelcem. No i ekonomiczny wtręt czyli Warownia na Rozstajach... WYMIATA. Dodatek Mask of Betrayal dał mi coś bardzo ważnego... dokładniej to synonim do traitor ;P. O wiele ciekawszy od podstawki pod wszystkimi względami... Wybrzeże Mieczy jest za mało tajemnicze, Rashemen za to aż za bardzo... granie portowcem nie umywa się do bycia Pożeraczem Dusz no i towarzysze też mają w sobie to coś... Mamy więc Czerwoną Czarodziejkę, która powinna być zła, jest neutralna i zachowuje się jak dobra, niedźwiedziego boga, nieumarlaka z rozdwo... o przepraszam, rozwieleniem jaźni, skrzydlatą kapłankę i wiedźmaka, który twierdzi, że siedział w więzieniu za swój urok osobisty. Nic, tylko grać!

EDIT: Pomocy juz nie potrzebuję, CK mam za sobą (YEAH!)


« Ostatnia zmiana: 01 Stycznia 2008, 09:54:06 wysłane przez kluseczka » IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 31 Grudnia 2007, 18:26:35 »
Gierka świetna pod względem mechaniki (D&D - miodzio), grafiki, muzyki czy fabuły. Ale przymierzałem się 3 albo i nawet 4 razy i za każdym razem dochodziłem do momentu, że nie chciało mi się dalej grać. Najzwyczajniej w świecie znudziłem się tą grą. D&D jest nieporównywalnie lepsze, ale to nie komputer :)

Co się tyczy jeszcze Neverwintera, to walki są coraz nudniejsze im dłużej się gra. O ile sama mechanika jest fajna, o tyle w czasie walki można co najwyżej wypić miksturę leczenia, czy korowej skóry. Pod tym względem lepszy jest Dungeon Siege II, który też mnie znudził. Może to po prostu nie są gry dla mnie  :-\


IP: Zapisane

Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 31 Grudnia 2007, 20:41:54 »
przeszedłem nwn 2 dwa razy a teraz zamówiłem sobie maskę zdrajcy 1 oficjalny dodatek do  nwn 2 polecam kupić.gra jest długa ma piękną grafikę i wciągającą fabułę.polecam zamówić złotą edycję tych gier będziesz mieć je już razem nie musisz już zamawiać osobno.Jeśli chcesz zamówić to wejdź na ten link:

http://www.gram.pl/prod_8grlG,1_Neverwinter_Nights_2.html



IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
kamishon

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 03 Stycznia 2008, 22:59:31 »
nwn 1 mi sie strasznie podobała muzyka była miła dla ucha.. grafika rownież i czary i czary jami jami :D wiec kupiłam sobie nwn2 i... oczywiscie mi nie działa a  byłam tak napalona na to i kuku....


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 05 Stycznia 2008, 14:35:34 »
A jakie są profesje w dwójce??


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 05 Stycznia 2008, 16:51:24 »
Barbarzyńca, bard, kleryk(kapłan), druid, wojownik, mnich, paladyn, łowca, łotrzyk, czarownik, czarnoksiężnik(KOCHAM tę profesję!), czarodziej, a z prestiżowych: mistyczny łucznik, mistyczny oszust, zabójca, czarny strażnik, boski czempion, szermierz, krasnoludzki obrońca, niesamowity rycerz, rozszalały berserker, zwiadowca harfiarzy, blady mistrz, uczeń czerwonego smoka, złodziej cienia z Amn, tancerz cieni, kapłan bojowy, mistrz broni. Szkoda tylko ze wywalili zmiennokształtnego, bo to było najlepsze. A w dodatku mamy z podstawowych wybrańca bogów i szamana dusz, a z prestiżowych niewidzialne ostrze, święta pięść, czerwony czarodziej, mistyczny mędrzec i władca burz. jeśli jeszcze dodam, że można mieć czteroklasową postać, to wyobraźcie sobie te możliwości... uuu...


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 05 Stycznia 2008, 17:28:40 »
Szkoda, że nie ma lordów demonów... a kim jest ten Czarny Strażnik??


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 05 Stycznia 2008, 17:49:41 »
Ja polecam grac klasami :
paladyni  najlepsi przeciwko nieumarłym
czarodziej dużo razy może zaklęcia rzucać
czarnoksiężnik może zamienić się w rogatego diabła
druid przywołuje potężne istoty
łowca jedyna dobra klasa w walce łukiem i w walce 2 mieczami
klasy prestiżowe :
blady mistrz przywołuje nieumarłych
czarny strażnik przywołuje potężnego biesa
boski czempion mocniejsza wersja paladyna
mistyczny łucznik potrafi nauczyć się potężnego czaru o nazwie śmiertelna strzała która zabija przeciwnika odrazu



IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 05 Stycznia 2008, 18:01:43 »
Czarny strażnik to taki paladyn zła- mhroczny, tylko dla złych, itd... Ale ja nadal jestem za Czarnoksiężnikiem. A co do lorda demona- ciesz się i raduj: można grać diabelstwem(taki guy z demonicznym przodkiem, jak nasz Vathlar)


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
K9N Neo

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 54


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 24 Stycznia 2008, 11:10:21 »
Ja jakoś z przyzwyczajenia w RPG zawsze brałem wojownika. W NWN dawałem charakter "Chaotyczny Dobry" Przeszedłem całą grę. Jest naprawdę świetna.

Jedyne co nudne to ciągłe walki (prawie ciągle się walczy) muzyka jest wg. mnie tak gdzieś na 8/10 grafika nie jest już na 2008 rok, ale gra dalej jest bardzo grywalna i ma świetną fabułę.

Pozdrawiam.


IP: Zapisane
RadQu

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 87


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 13 Marca 2008, 19:22:31 »
Mi sie bardzo podoba NWN2. Świetna fabuła, grafika, duży wybór zbroi, nic dodac nic ująć  ;)


IP: Zapisane
http://s13.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=49538<-- Proszę wejść na ten link. Gdy to zrobicie będę bogaty
Marolo

*

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 138


Shadows.... Darkness...It's my climates

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 15 Marca 2008, 22:40:54 »
Neverwinter Nights, wiem że Wielkie Ilości osób lubią tą grę.

Mi się Neverwinter nie podoba. Lubię RPG, ale nie lubię kiedy wszystko się robi myszką... :/


« Ostatnia zmiana: 15 Marca 2008, 22:43:28 wysłane przez marol » IP: Zapisane
RadQu

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 87


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 11 Kwietnia 2008, 13:08:44 »
Czyli Tibie też nie lubisz, jeśli tak to dobrze  ^_^
Właśnie mój brat kupił na allegro NWN2 + Maska Zdrajcy. Często mnie ciągneło żeby zagrać w to jeszcze raz, ale tego nie zrobie.


« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2008, 17:12:24 wysłane przez Ernom » IP: Zapisane
http://s13.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=49538<-- Proszę wejść na ten link. Gdy to zrobicie będę bogaty
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry