Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Neverwinter Nights (Czytany 8511 razy)
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 12 Kwietnia 2008, 16:55:44 »
Cytuj
Mi się Neverwinter nie podoba. Lubię RPG, ale nie lubię kiedy wszystko się robi myszką...
Boże! Jeśli chcesz dalej takie teksty trzaskać to dawaj dopisek tego typu:
"Należałoby usiąść i kurczowo trzymać się biurka przed przeczytaniem poniższej wypowiedzi..."

...wiesz, ja prawie z krzesła spadłem.
Cytuj
Właśnie mój brat kupił na allegro NWN2 + Maska Zdrajcy. Często mnie ciągneło żeby zagrać w to jeszcze raz, ale tego nie zrobie.
bo?...


IP: Zapisane
RadQu

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 87


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 12 Kwietnia 2008, 17:16:02 »
Poniewaz mi się już nie chcę. Przeszedłem podstawową wersję tej gry (NWN2) i to mi wystarczyło.


IP: Zapisane
http://s13.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=49538<-- Proszę wejść na ten link. Gdy to zrobicie będę bogaty
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 12 Kwietnia 2008, 19:50:12 »
Cytuj
Gierka świetna pod względem mechaniki (D&D - miodzio), grafiki, muzyki czy fabuły. Ale przymierzałem się 3 albo i nawet 4 razy i za każdym razem dochodziłem do momentu, że nie chciało mi się dalej grać. Najzwyczajniej w świecie znudziłem się tą grą. (...)

Co się tyczy jeszcze Neverwintera, to walki są coraz nudniejsze im dłużej się gra. O ile sama mechanika jest fajna, o tyle w czasie walki można co najwyżej wypić miksturę leczenia, czy korowej skóry. (...)
Po prostu opinia, która idealnie opisuje moją sytuację. Z tym, że w jednym dodatku doszedłem aż do drugiego rozdziału, a w samej podstawce ledwo prolog przeszedłem i wyrzuciłem grę. ; ]

No i dialogi są okropne... : (( A to coś, co Melmany lubią najbardziej.

PS. Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak to jest z rozmowami w drugiej części (pewnie lepiej, bo Obsidian za tym siedzi, ale chcę sie upewnić)? : )


« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2008, 19:52:58 wysłane przez Melman » IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 12 Kwietnia 2008, 20:20:04 »
normalnie podchodzisz do kupca powiedzmy i tam są dialogi naciskasz i je  gadasz ale na przykład jak gadasz powiedzmy 1 raz z ważnymi postaciami  to nie że jest małe okienko tylko sie zmienia w takie duże że postać ta co dajesz rozmowy odpowiada słowami i zdaniem a nie tak jak powiedzmy kupcy tylko zadaniami


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 12 Kwietnia 2008, 20:43:31 »
Pytałem, czy dialogi są rozbudowane na wzór KotOR'a czy biedne jak w NWN 1...


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 12 Kwietnia 2008, 20:50:47 »
wyjątkiem są twoi pomocnicy w podroży ze gadasz z nimi tak jak 1 raz z ważnymi postaciami dialogi są takie same jak w nwn 1


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 13 Kwietnia 2008, 15:14:26 »
@Melman:
Jeżeli chodzi o dialogi nie poboczne, czyli takie z okienkiem w lewym górnym rogu, gdzie nie ma głosu podłożonego pod tekst - są identyczne jak w NWN1. Chociaż nie, może troszeczkę lepsze, ale w większości przypadków ciężko to odczuć.

Z kolei takie dialogi, w których jest zbliżenie do postaci mówiącej, gdzie jest podłożony głos przez aktorów, wyskakują takie dwa czarne paski: u góry i od dołu (czyli zostaje pasek środkowy widoku, jak w filmach na DVD) teksty mówione są bardzo fajne, rozbudowane, często zabawne, do rzeczy mówią. Jest dobrze oddany charakter poszczególnych postaci. Ale jest taki myk, że nikt nie podkłada głosu do bohatera stworzonego przez ciebie i to jest trochę... dziwne :|
Ale ogólnie to jest fajniej niż w Neverze 1. Możesz kupować.


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : 13 Kwietnia 2008, 15:22:23 »
Najpierw muszę sprzedać jedynkę, bo wydałem na to cholerstwo 60 zł., a w ogóle mi się nie podoba. ; )

Cytuj
nikt nie podkłada głosu do bohatera stworzonego przez ciebie i to jest trochę... dziwne :|
Coś takiego występuje w większości cRPG'ów (na D&D wszystkie), więc się przyzwyczaiłem. : )


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 13 Kwietnia 2008, 15:26:31 »
No, ja się bardzo przywiązałem że "mam głos" np. w Gothicu przy rozmowie i ciężko mi się odzwyczaić :)


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 10 Marca 2011, 18:14:25 »
Zapraszam do dyskusji o tych grach.Opisujcie tu swoje postacie i wrażenia z gry .
Co do I uważam ja za gre która jest super ponieważ:
-świetna kampania
-bardzo rozbudowana gra
-świetna grafika i audio
-no i oczywiscie trym mistrza podziemia
II
To wielka zmiana wiele podras ,system tworzenia przedmiotów ,zbieranie "ekipy" ,zamek iświetnie stworzona kampania


IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry