Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 5 6 7 [8]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
King's Bounty:Legenda - ogólna dyskusja (Czytany 40909 razy)
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : 18 Kwietnia 2011, 15:07:29 »
Ja też jakiś czas zacząłem swoją przygodę z Legendą i trzeba przyznać, że mnie również wciągnęła.
Zachwyciła mnie dzięki ogromnym światem i dużą ilością questów oraz stworów (niektóre może rzeczywiście trochę udziwnione, ale efekt jest co najmniej zadowalający).
Męczę się z nią od dłuższego czasu, ale obiecuje sobie ją przejść, bo ciekaw jestem zakończenia. A poza tym gram paladynem i nie mogę się doczekać, aż spróbuję gry magiem i rycerzem.

W porównaniu z wydaną mniej więcej w tym samym czasie H5 wypada jednak ciut gorzej, no ale Herosy, to Herosy, nie?
Mimo wszystko pewne elementy wypadają lepiej, chociażby stwory, które już wspominałem, albo wyprowadzanie w pole potworów na mapie przygody.
Gdybym miał oceniać, podobnie jak Adaskop dałbym 7+/10.

PS: Ja również zastanawiam się nad Wojowniczą Księżniczką i Nowymi Światami.


IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #106 : 18 Kwietnia 2011, 15:18:46 »
Cytuj
oraz stworów (niektóre może rzeczywiście trochę udziwnione, ale efekt jest co najmniej zadowalający).
Faktycznie, duża ilość potworów to ogromny plus:) Do samego końca gry napotykamy nowe istot.:) A jeśli Wojowniczka Księżniczka ma być jeszcze lepsza od podstawki z tego co czytałem no to trzeba zagrać ^_^. Natomiast nie mam pojęcia jak się sprawa ma z Nowymi Światami.


IP: Zapisane

SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : 07 Lipca 2011, 16:29:20 »
W CD-Action, tym razem po Legendzie dają Wojowniczą Księżniczkę. Warto kupić, bo 15 zł to nie jest dużo, jak na tak dobrą grę jaką jest WK ;).


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
piotrekfire

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : 10 Lipca 2011, 20:42:37 »
Też chciałbym sobie w to pograć, ale napotkałem pewien problem. Miał ktoś z was może na początku jakieś problemy z grą? Bo ja mam coś takiego, że włączam grę, działa przez 5 min i nagle error wyskakuje o nazwie " Application abbordeded". :/  Jeśli ktoś miał ten problem i go rozwiązał, to prosiłbym o pomoc. W internecie szukałem, ale nie ma jasnej odpowiedzi żadnej.


« Ostatnia zmiana: 10 Lipca 2011, 20:46:11 wysłane przez piotrekfire » IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #109 : 21 Lipca 2011, 19:07:33 »
Ja też mam problem przy samej instalacji.
Idzie idzie i nagle staje i za nic sie nie przesuwa. A jak już dojdzie do końca, to pokazuje jakiś błąd o_O
Ktoś helpnie?


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #110 : 29 Lipca 2011, 13:44:43 »
Tak rozwiązanie jest jedno kupcie oryginalną grę albo nowy komputer ;p

Ja grałem w podstawową wersję i wojowniczą księżniczkę gra się bardzo przyjemnie ale w późniejszych etapach gry w sumie nie ma co robić szczególnie jak się gra magiem. Wybiera sie do armii najszybszą jednostkę (z tego co wiem to ci na koniach xD) rzuca się 2 zaklęcia magii zniszczenia obszarowe i pół armii nie ma potem poprawia się jednostką szału i w sumie można uznać że bitwa skończona ;p


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #111 : 29 Lipca 2011, 13:49:27 »
No mam oryginalną wersję ;D ale już sobie poradziłem. Wyłączyłem Kaspersky'iego xD


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 [8]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry