Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
King's Bounty:Legenda - ogólna dyskusja (Czytany 40910 razy)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : 18 Sierpnia 2010, 10:46:58 »
http://www.youtube.com/watch?v=qj-WCcAliYo
Szkoda że takie coś tylko w przypadku Bounty, przy Herosie VI, czegoś takiego raczej.... nie będzie.
Fakt, ale wiesz... zawsze można się czymś pocieszyć w oczekiwaniu na Heroes VI ;)


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #91 : 18 Sierpnia 2010, 10:50:58 »
Sama gra nie jest zła, tylko na moim sprzęcie się zawieszała i musiałem z niej zrezygnować. Co nie zmienia faktu, że warto ją mieć, szczególnie, że ma wiele wspólnego z H5.

Szkoda, że nie jest tak popularna w Polsce, pewnie dlatego, że nie stoi za nią cała saga jak w przypadku heroes.

Do wydania H6 trochę czasu jezcze upłynie :)


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : 18 Sierpnia 2010, 10:53:54 »
Pewnie masz rację. Ale i tak jej nie kupię, bo mi się komputer też zaczyna mulić ;P

Pomyśleć, że ma dopiero dwa lata... xP Uhaha.

Ale co do sagi - no w pewnym sensie KB zawsze się łączyło z Herosami, można nieśmiało stwierdzić, że to też jakaś część sagi?

No chyba, że się mylę ;D I gadam głupoty jak zawsze ;D


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : 19 Sierpnia 2010, 00:33:19 »
King's Bounty było protoplastą herosów, można by rzec, e nawet ich "dziadkiem", nic więc dziwnego, że taki staruszek po liftingu wielu fanów niema. Ja oszczędzam na szóstkę, więc bounty nie kupię.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #94 : 03 Października 2010, 23:01:42 »
Jakby ktoś nie zauważył to w nowym CD-Action jest gra King's Bounty: Legenda. Tak dla ogólnej informacji, jakby ktoś chciał pograć w coś podobnega do HoMM.

Osobiście dopiero teraz mogłem dokładnie poznać tą grę. Jako fan Settlersów baśniowy-bajkowy klimat nie odstraszał wręcz przeciwnie - dodawał w moim mniemaniu specyficzny klimat. Do tego  muzyka i róznorodnośc questów sprawia, iż  mimo pewnych podobieństw KB jest grą zgoła inną od swojej kuzynki:)


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #95 : 03 Października 2010, 23:10:33 »
Mnie właśnie screeny trochę odrzuciły, choć wiadomo jak to jest ze screenami. A jak wygląda długość rozgrywki? Są kampanie + questy jak w hirkach czy jest to jakoś inaczej rozwiązane? I czy dostarcza dużo więcej niż wydane na to 16 zł i powiedzmy ten 6cio pak, który mógłbym za te pieniądze kupić?


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : 04 Października 2010, 21:00:31 »
Jak dla mnie  w mojej i tylko mojej opinii, jest to gra na kilka dni, potem staje się nudna, ale to zapewne przez monotonne na początku lokacje i brak jakiegoś mądrzejszego SI.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #97 : 05 Października 2010, 18:56:26 »
Niedawno dopiero zacząłem grać bo gra pojawiła się w CD-Action.

Gra wciąga, fabuła nie za bardzo ciekawa, i tu właśnie wg. mnie jest grafika CUKIERKOWA a nie w HoMM V (choć mogła by być mroczniejsza... xD). Podoba mi się rozwój bohatera i wzmacnianie czarów oraz to ze można mieć żonę (mam żabią księżniczkę xD)

Ogólna ocena dobry z minusem.

PS. Wie może ktoś czy da się magiem osiągnąć masówki czawrów wspomagających i klątw tak jak jest to w HoMM V?


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : 06 Października 2010, 08:42:55 »
Luk, ta gra jest bardzo długa, przynajmniej z tego co widzę bo jestem ledwo w połowie pierwszej wyspy około a gram już długo, bo dokładnie. Gorzej że jest... słabsza od H5, przynajmniej tak uważam ale ma dosyć sporo nowych elementów których w heroes nie było więc można sobie pograć. Przede wszystkim ma fabułę i dużo różnorakich zadań, ale dość szybko się nudzi i tak więc nie radzę grać w tylko w KB:L, tzn. lepiej mieć coś na zamianę od czasu do czasu.

Kupiłem grę kiedyś była za jedyne 50 zł ale nie grałem przez jakiś czas :)

A Łowco Dusz, masówki chyba da się zdobyć tylko te czary wspomagające lub osłabiające trzeba mieć na 3 poziomie. Ale ręki uciąć nie dam, jeszcze nie mam 3 poziomu żadnego czaru. A na pewno jest tak że część zaklęć w ogóle na pewno działa tylko na 1 istotę.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #99 : 06 Października 2010, 11:05:59 »
W kwestii fabuły gra jest podzielona na wyspy, które explorujemy i robimy questy. Jest to jedna długa fabuła, którą można przechodzić na rózne choć podobne sposoby. Nie jest tak rozbudowana jak H6, jednak potrafi wciągać.
Gra posiada kilka róznorakich ulepszeń i innowacji, których nie zobaczymy w Homm, jak np upgrade broni etc. Niestety w moim odczuciu jest uboższa od Heroes V, mimo tego może zając troche czasu. Prawdopodobnie skuszę się na zukup kolejnej części.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #100 : 07 Października 2010, 16:53:26 »
Mantykor  nie jest tak jak mówisz, że jak masz 3 poziom to masz masówkę. Gram magiem i mam kilka czarów na 3 poziomie ale to nie są masowe zaklęcia ;< chyba, że mam zaklęcia które nie mogą być masowe bo są klątwami.... albo w ogóle nie mogą być żadne ;<

Martin, Luk może wy znacie odpowiedź na moje pytanie?


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
matiozo

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : 25 Listopada 2010, 18:46:38 »
jak patrzylem na screeny to jakieś mangowate heroesy z dziwnymi wrogami czy sie myle??


IP: Zapisane
Nic nie jest prawdziwe wszystko jest Dozwolone
qck

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : 15 Grudnia 2010, 13:06:11 »
Szukam modyfikacji i map do King’s Bounty Nowe Światy. Może możecie jakieś polecić albo ktoś z Was sam stworzył coś ciekawego w edytorze?


IP: Zapisane
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #103 : 17 Grudnia 2010, 14:04:34 »
Mangowate może i nie ale jeszcze bardziej baśniowe a przeciwnicy rzeczywiście są trochę dziwni.


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #104 : 18 Kwietnia 2011, 13:11:38 »
Temat dawno nie był odświeżany ale muszę to zrobić gdyż widziałem, że dyskusja na temat gry była długa:). Jest to jedyny temat do tej gry więc uznałem, że zakładanie kolejnego jest bezsensu, a że gra z serią HOMM związana dość szczególnie pozwoliłem sobie napisać słów kilka.
Otóż o grze słyszałem wiele, przed premierą było o niej dość hucznie. Jakiś czas temu przechadzając się po sklepach ją napotkałem. Cena równo 30 zł, więc zaryzykowałem mimo że to już 3(?) lat od premiery:).
No i było warto:) Właśnie mając chwilę czasu zasiadłem do tej gry i mecząc się, męcząc przeszedłem:) Gra do krótkich, przynajmniej w moim odczuciu nie należy:) Ukończyłem ją dosłownie 10 minut temu, a specjalnie wstrzymywałem się z tym postem, aż do końca rozgrywka. Obiecałem sobie, że nie będę się o niej wypowiadał wcześniej no i słowa dotrzymałem.
Gra sama w sobie niezła. Nie jest może epicka, rynku nie podbiła a i za kilka lat będzie wzbudzała emocje równie leżeniu na trawie i łowieniu ryb aczkolwiek warto było:). Takie mocne 7+/10 uwzględniając, że gra kilka lat już ma. No i oczywiście, zaraz lecę do sklepu po Wojowniczą Księżniczkę; ) ;)


« Ostatnia zmiana: 18 Kwietnia 2011, 13:13:39 wysłane przez Adaskop » IP: Zapisane

Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry