Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Gry Rycerskie (Czytany 13529 razy)
Rycerz Smierci

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« : 18 Lipca 2010, 18:55:07 »
Cześć poszukuje gier na pc,w których jest się rycerzem jeśli jakieś znacie to podajcie tytuły.


IP: Zapisane
ani101

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 18 Lipca 2010, 19:12:08 »
Ja znam jedną - TES III: Morrowind (inne części TES zresztą też). Tylko trzeba wybrać odpowiednią klasę - wyżej wymieniony Rycerz - i wua-la. :P


IP: Zapisane

Nie ma mnie, umrzyłam. Produkuję temperadełka na Malcie.
Markal2000

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 107


Dziesiąty z Nazguli

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18 Lipca 2010, 19:48:46 »
Ja jedną znam bardzo dobrze - Mount & Blade, jeśli lubisz gry rycerskie, na pewno Ci się spodoba. :)


IP: Zapisane
Ash Nazg durbatulûk, Ash Nazg gimbatul,
Ash Nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

:tawerna:
Rycerz Smierci

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18 Lipca 2010, 19:53:03 »
Tak wiem grałem w Mount & Blade,ale demo i na razie zamierzam kupić sobie pełną wersję,ale chyba bardziej wole kupić Obliviona co sądzicie lepiej Mount & Blade czy Oblivion?


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 18 Lipca 2010, 20:07:05 »
Jak dla mnie Oblivion będziesz rycerzem jak ta lala , odpowiednie umiejętności rycerskie i masz własny świat z mieczem , tarczą oraz zbroją.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18 Lipca 2010, 20:14:58 »
Co do Obliviona to nie jestem tego taki pewien. Ale kup sobie dodatek Knight of the Nine, na pewno Ci się spodoba


IP: Zapisane
Rycerz Smierci

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 18 Lipca 2010, 20:17:35 »
To jest dodatek do obliviona czy Mount & Blade bo ja akurat zamawiam gry z strony Wirtus.pl a tam tego nie ma.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 18 Lipca 2010, 20:22:01 »
Dodatek do Obliviona, możesz go kupić za ok.8 zł na Allegro


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 18 Lipca 2010, 20:29:01 »
 Gry rycerskie....może i M&B odbiego daleko jakościa grafiki niż Oblivion, ale jesli chce sie być w pełnym znaczeniu rycerzem czy inszym wojownikiem w mrocznych wiekach, szlachtowac wrogów i brać faktycznie udział w wielkich bitwach to jednak M&B zdecydowanie. Zresztą teraz chyba jest dodatek nie pamietam nazwy do M&B. System walki wręcz, tu liczy się technika, a w Oblivionie...no cóż. Prosty blok lub lżejsze lub mocniejsze ciosy bronią oraz losowe jakies tam umiejetności jak sie rozwinie, nie ma juz techniki walki. Wielkich bitew też sie nie doswiadczy, ot kilku na krzyż potworów w jednym miejscu. Jasne trzeba wytępić setki ale to idzie tak po kolei, a w M&B...setki wrogów i sprzymierzeńców na raz :) I mozna walczyć konno. Więc w tym wypadku jesli chodzi o rycerzuwke...M&B.


IP: Zapisane

Rycerz Smierci

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 18 Lipca 2010, 20:33:07 »
Tak wiem że jest dodatek do Mount & Blade,ale z tego co czytałem to jest dokładnie to samo a póki co i tak nie mam pieniędzy na Mount & Blade bo mam 78zł.Sam M&B kosztuje 59,99zł a jeszcze chce sobie kupić Medieval II:Total War za 34,99zł jeszcze przesyłka jakieś 17,99zł i to razem wychodzi 112 ,97zł a jeszcze brat chce pożyczyć 9 zł to i tak brakuje mi coś koło 30 zł.


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 18 Lipca 2010, 23:29:28 »
W M&B i Obliviona nie grałem, ale jeśli lubisz strategie Medieval Total War z dodatkiem królestwa szczerze polecam. Podstawka nawet, nawet, ale królestwa wymiatają. Na tej grze spędziłem kilka miesięcy, a reszta pieniędzy się jakoś w tym czasie uzbiera ;) No ale nie musisz mieć mojego zapału ;D


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 19 Lipca 2010, 00:19:09 »
Gry Rycerskie hmm ... .
Kilka takich znam zależy czy lubisz RPG czy też Strategie tutaj kilka tytułów podam.
cRPG :
-Baldurs Gate 1 i 2 +dodatki (15zł) [świetna gra klasyka gatunku cRPG, rozwijać się możesz nie tylko jako rycerz, lecz też jako łotr czy mag]
-Icewind Dale 1 i 2 + dodatki (15zł) [to samo co Baldurs Gate]
-Planescape Torment (15zł) [świetna gra czyste mistrzostwo, obok walki decyzje i dialogi grają tu kluczową rolę z jedną osobą można rozmawiać ok. 30minut]

RPG:
-Seria Gothic (1 i 2 - 10zł 3 - w obecnym numerze Play za 13zł) [Dobre gry, można grać rycerzem lub magiem kilkadziesiąt godzin dobrej rozrywki gwarantowane]
-Morrowind, Oblivion (10zł Morrowind, 25zł Oblivion) - [Wszyscy chwalą, lecz mi się wydają takie jakieś dziwne o_O]

Strategie:
-Rome Total War (40zł z dodatkami) - [Dla mnie gra geniusz najlepszy Total War i najwyższa grywalność, bije na głowę wszystko na czele z Medkiem 2 i Empire, doskonały system lat jedna tura to pół roku nie tak jak w Medieval 2, że jedna tura i szast prast cztery lata lecą]
-M&B: Warband (ceny nie znam) - [Fenomen, tylko w tej grze zakosztujesz zwycięstwa po udanym szturmie na zamek wroga w bitwie w trybie Multiplayer, sam singiel też jest bardzo dobry. Naprawdę gierkę mogę polecić.]


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Rycerz Smierci

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 19 Lipca 2010, 09:20:33 »
Te 30zł,których mi brakowało znalazły się bo rodzice musieli oddać mi to co im pożyczyłem.


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 19 Lipca 2010, 13:04:01 »
-Rome Total War - [Dla mnie gra geniusz najlepszy Total War i najwyższa grywalność, bije na głowę wszystko na czele z Medkiem 2 i Empire, doskonały system lat jedna tura to pół roku nie tak jak w Medieval 2, że jedna tura i szast prast cztery lata lecą]


Ja mogę ustawić że jedna tura to 0.25 roku czyli 3 miesiące a nie męczyć się z 2 latami na turę ;)(ogólnie jedna tura to może być godzina jeśli ktoś zrobi taki ułamek roku ;D ale i tak najlepsze jest pół roku) wtedy rycerze ruszają na krucjatę kiedy mają armie i mogą potłuc arabów ;D A nie że papież robi krucjatę po 10 turach gdzie nikt na nią nie odpowiada bo minimum żołnierzy to 9 oddziałów, a oni wolą iść z pełną 20-oddziałową armią żeby ich przetrzepać(a nikt takiej armii nie zebrał)

Tak ogólnie rome, choć świetny to nie gra rycerska a medieval przerasta go szatą graficzną. (ale AI coś mi się zdaję być gorsze :/)


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 19 Lipca 2010, 16:40:08 »
 Zdziwiłem sie trochę jak przeczytałem że jedna tura w Medievalu 2 to 4 lata. Ja tam nic nie ustawiałem i miałem normalnie czyli 1 zima i 3 bez sniegowce czyli 25% roku w 1 turze :) Skoro w rycerskich grach wymieniliscie total wary i baldursy no to.... Twierdza 2. ,,Buduj swój zamek solidnie,, hehehehe.


IP: Zapisane

Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry