Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Trine, czyli zapomniany gatunek. (Czytany 1901 razy)
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« : 26 Maja 2011, 06:49:28 »
Ostatnio grałem sobie w dzieło o wdzięcznym tytule "Trine". Jest to gra z wymarłego już praktycznie gatunku platformówek. Trine trzeba dodać ma dość wysoką średnią ocen w internecie. Na portalu Gry-Online jest to 7.7. Dodatkowo ta platformówka doczekała się polskiej wersji językowej. Czy graliście może w nią? Jakie wrażenia? Podobała się? Zastanawia mnie, czy są jakieś podobne dzieła do tej gry powstałe w ciągu ostatnich 5 lat godne uwagi...

Wymagania sprzętowe: wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 600 MB HDD, Windows XP/Vista/7

A oto kilka zdjęć:




« Ostatnia zmiana: 26 Maja 2011, 06:51:40 wysłane przez Adaskop » IP: Zapisane

Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 27 Maja 2011, 20:40:56 »
Cóż, nie grałem. Ale mogę powiedzieć co nieco o platformówkach. Może fanem nie jestem, bo to za dużo powiedziane, ale bardzo lubię gry z tego gatunku :) Od klasycznego Mario, przez Kapitana Pazura, który stawia oprócz rozgrywki też na fajną fabułę, po Jack Jazz Rabbit 2, który posiada multum poziomów i którego przechodziłem z zapartym tchem. Platformówki przechodzi się szybko, ale wciągają jak cholera :) Szkoda, że już praktycznie nie ma takich gier...


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 28 Maja 2011, 12:29:43 »
Grałem w Trine i prawie przeszedłem, ale na końcu goni mnie taki duży duch i chędoży wszystkie półki, lejąc lawą od spodu, abym tylko nie uciekł. Cóź, gra świetna, muzyka jest, tzn cała gra jest bardzo klimatyczna, magiczna, ujmująca a przede wszystkim wciągająca. Polecam wszystkim, tym bardziej, ze kosztuje teraz pewnie z 25zł lub 50zł.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 28 Maja 2011, 13:52:14 »
Grałem w Trine i prawie przeszedłem, ale na końcu goni mnie taki duży duch i chędoży wszystkie półki, lejąc lawą od spodu, abym tylko nie uciekł.

Czyli to ostatni etap. :) Po tym na ekranie pojawią się dosyć "humorystyczne" zakończenie. Nie wiem, nad grą w kilku miejscach się męczyłem porządnie, aż do nerwów a ostatni etap jakimś cudem, jakimś przypadkiem przeszedłem za pierwszym razem.


IP: Zapisane

Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry