Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Seria Titan Quest (Czytany 4010 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« : 14 Czerwca 2011, 00:04:41 »
Chciałem spytać bo próbowałem coś szukać w Google ale nic ciekaweo nie znalazłem, więc może wy coś wiecie czy może jest chociażby jakaś faktyczna szansa na drugą część tej fajnej gry?


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 14 Czerwca 2011, 07:48:39 »
Ni widu, ni słychu. Nawet najmniejszych informacji nie ma ;). Raczej seria TQ umrze śmiercią naturalną jako udany klon Diablo. Nawet na "Akademii Titan Quest" nie ma żadnej konkretnej informacji.


IP: Zapisane

Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 14 Czerwca 2011, 11:05:04 »
To znaczy może klnem Diablo, bo ta gra mimo wszystko trochę się różni, ma swój klimat, oryginalny pomysł, więc nie przesadzajmy. W każdym razie myślę, że można zrobić 2 część bo jeden Tytan i Hades to za mało by skończyć tak obszerny temat. Fabuła mogłaby tym razem rozgrywać się w Tartarze, gdzie jeszcze nie byliśmy i walczyć z Tytanami i innymi stworami tam żyjącymi.


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 15 Czerwca 2011, 11:26:37 »
Użyłem tego stwierdzenia, gdyż taka określa się często produkcje tego typu. Sam prywatnie bardzo lubie TQ. Grałem w grę spory okres i jest w niej potencjał. Zagrałbym w kolejne części z przyjemnością, ale niestety chyba nie będziemy mieć takiej możliwości. :-/


IP: Zapisane

SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 15 Czerwca 2011, 12:30:32 »
Obecnie studio pracuje nad tą grą: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14547 .


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
pjusza97

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 15 Czerwca 2011, 18:01:44 »
Z tego co wiem to na TQ 2 nie ma szans, ponieważ Iron Lore z bankrutowało z powodu za dużego rozprzestrzeniania kopii Titan Questa/  :(


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 17 Czerwca 2011, 13:06:40 »
Piszemy tu o bossach w tej grze, czyli którzy byli trudni dla nas, jacy dla nas byli najfajniejsi, itp. Od razu uprzedzam, że komentarze wyliczanki lądują w koszu.

No to ja zacznę od moim zdaniem jednego z dwóch najtrudniejszych bossów gry, czyli Tyfona. Ostatnio znowu przechodzę grę i już parę dni temu go przeszłem, jednak którąkolwiek postacią bym tego nie robił, zawsze jest ciężko. Ma ogromnie dużo życia, co jest pierwszym problemem, po drugie choć nie przywołuje sługusów jego asoryment umiejętności jest zarówno szeroki jak i zabójczy. Co prawda jego wadą jest to iż porusza się dość wolno ale przy jego wielkości z łatwością może się trzymać blisko nas. Mnie najbardziej denerwuje u niego wysywanie życia, która nie dość, że sprawiała iż automatycznie musiałem uciekać byle dalej by nie zginąć to jeszcze przywracała mu większość zdrowia. Kolejną kłopotem jest grad meteorytów, którego uderzenie jest ciężko wytrzymać. Do tego jak się oddalisz by zregenrować życie zieje w ciebie strumieniem ognia lub puszcza silne promienie elektryczne. No poza tym może nam jeszcze dla zabawy wyssać energię, dać pokaz wielu innych umiejętności i sprzedać tradycyjny cios łapą ;D. Przy okazji znalazłem jakiś fajny filmik z walki z nim więc wstawiam

http://www.youtube.com/watch?v=XSrl2Sh87Q0

Miano egzekwo najtrudniejeszego bossa zajmuje także Cerber, który mimo uboższego asortymentu umiejętności jest okropnie trudny. Jego zianie tym niebieskim ogniem powoduje ogromne obrażenia, jest bardzo szybki, do tego jak pamiętam (jeszcze do niego nie doszłem obecnie więc mówię z pamięci) mógł wywoływać, że ten ogień buchał równierz z zapadnięć w podłodze, tak więc kontroluje otoczenie, co jeszcze utrudnia manewry i wycofanie na wypadek dostania bardzo porządnych obrażeń. Do tego klimat wokół niego jest perfekcyjnie zrobiony, wywołuje taką grozę co sprawia iż jeszcze fajniej się z nim walczy.

Zaś poza tym mam parę swoich ulubionych typów wśród bossów:
1) Charon- bardzo mi się podoba, jest genialnie zrobiony od strony wizualnej w obu odsłonach, ma ciekawe umiejętności związane z wodą, kontroluje rzekę, fajnie się generalnie z nim walczy choć o dziwo tym razem przechodząc go nie miałem najmniejszych trudności,
2) Chimera- mogę ją przechodzić i 10 razy a i tak mi się nie znudzi, wykonanie pod względem wizualnym jak zwykle prefekcyjne, bardzo ciężko się walczy, gdyż bestia potrafi atakować wyładowaniami elektrycznymi, zionąć ogniem, jak i ugryźć głową lwa, do tego jak i u Charona fantastyczna muzyka pozwalająca wczuć się w klimat walki,
3) Megalezjos- co śmieszne najłatwieszy ze wszystkich Telkinów dla mnie, którzy generalnie pod względem poziomu są dla mnie rozczarowaniem no może poza drugim ( jest całkiem niezły, zaś 1 dość łatwy, a 3 średni), który potrafił nie raz narobić mi wcześniej problemu, choć tym razem jak przechodziłem nie sprawił mi trudności. Zaś powracając do Megalezjosa to podoba mi się jak został zrobiony wizualnie, naprawdę fantastycznie wygląda,
4) no i coś z egipskich klimatów czyli... Straż Przyboczna Faraona, czyli może raczej bossowie niż bos. Fajnie się z nimi gra, naprawdę robi na mnie duże wrażenie jak te posągi odrywają się od ściany i zaczynają walczyć. Do tego choć nie mają praktycznie żadnych umiejętności poza zwykłym atakiem to są dość wytrzymałe, a atak jest silny więc nie jest tak łatwo ;D


« Ostatnia zmiana: 17 Czerwca 2011, 13:14:30 wysłane przez Michal787 » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry