Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 34 35 36 [37] 38 39 40 ... 56    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zbanowani - Odwołania/Przeprosiny (Czytany 355409 razy)
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #540 : 28 Czerwca 2010, 11:23:44 »
Nick: Grzemas
Od kogo ban: Bana nałożył: #Shelvik
Powód: brak poprawy
Dokładna data zdarzenia: Ban od: 21.06.2010 17:28
Uzasadnienie, dlaczego kara jest niesłuszna: brak uzasadnienia dostałem bana bo jakiś koleś mi nick zmienił i zacząłem go wyzywać nie słuszny ten ban. Powód nie uzasadniony pozdrawiam
                                                                                                                                 Z poważaniem Grzemas

Zacznijmy od tego:
Twój nick: grzemas
Twój nick zmieniony przez OPa, który nie wiedział że należy skladać podania: Grzemas
Następnie ja zauważyłem, że podania nie ma a nick jest zmieniony, dlatego cofnąłem do: grzemas.

Po tej akcji na czat wpadł użytkownik "grzemas" z aferą, że nie ma zmienionego nicku.

[21.06.2010 11:16]  <XXX> (grzemas): Co za frajer zmienił mi nick
[21.06.2010 11:17]  <XXX> (@Cherrylady): Shelvik i nie frajer
[21.06.2010 11:17]  <XXX> (+Kryształek): Grzemas licz się ze słowami
[21.06.2010 11:20]  <XXX> (grzemas): Ide z tad
[21.06.2010 11:20]  <XXX> (@Cherrylady): Stąd*
[21.06.2010 11:20]  <XXX> (grzemas): Jak wroche to mam miec duze G!
[21.06.2010 11:21]  <XXX> (grzemas): Niech mnie frajer nie wkurw..
[21.06.2010 11:21]  <XXX> (grzemas): /q

Nadal powód bana nie uzasadniony? Czas kary wydłużony ze względu na wcześniejszą reklamę innego czata oraz kumulację wszystkich przewinień. Raz odwołanie już pisałeś po czym zostałeś ułaskawiony z obietnicą poprawy w zachowaniu, lecz niestety tej poprawy nie ma. Limit litości się skończył dla Pana Grzemasa.


IP: Zapisane
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #541 : 28 Czerwca 2010, 11:51:32 »
Powinni zmienic admina tego chatu. Wszystkim wyszło by to na dobre.


« Ostatnia zmiana: 28 Czerwca 2010, 12:06:13 wysłane przez sircaptain » IP: Zapisane
Pan_Grzemas
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #542 : 28 Czerwca 2010, 13:07:20 »
Jeszcze się pytałem o zmianę nicka i powiedzieli że moge,więc weszedł jakiś @ i go poprosiłem i mi zmienił. Mógł się spytac obsłudze kto mu zmienił i dlaczego a jak zobaczyłem że mi zmienił to się zdenerwowałem więc reakcja usprawiedliwiona. Więc ja tego nie zacząłem. Co raz gorzej prowadzisz ten czat Shelvik oj potrzeba młodej krwi


« Ostatnia zmiana: 28 Czerwca 2010, 13:15:28 wysłane przez Pan_Grzemas » IP: Zapisane
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #543 : 28 Czerwca 2010, 16:55:58 »
Ja dostałem niesprawiedliwego bana za ,,krecenie sie na chacie'' chocarz byłem dłuzej niz minute!  Shelvika rzeczywiście trzeba z tąd zdjąc i dac kogos nowego,bo on przegina doslownie.


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #544 : 28 Czerwca 2010, 21:07:03 »
Wyczuwam, że oczekujecie ode mnie odpowiedzi, tak więc odpowiadam. Wszystkie bany mają sensowne podstawy oraz każde wasze odwołanie argumentowałem. Zresztą wszystko w szczegółach widnieje na poprzednich stronach tego tematu. Unbanów dla was nie będzie, tak samo jak nie skrócę terminów ich trwania. Będę szczery - takich użytkowników jak wy na CzacieGG nie chcemy. Chociaż zbliża się kryzys wakacyjny i aktywność użytkowników spadnie o kilkaset procent, to pokemonom mówimy nie. Mówię to w imieniu obsługi jak i innych ogarniętych userów. Chodzą głosy, że ze względu na studia, pracę itp. nie będę wchodził na Czat a to g***o prawda. Dopóki mam czas na wbicie na kompa/gg w telefonie, będę Adminem na Czacie robiąc wam specjalnie na złość :) Nawet jakby mnie kijami bili to i tak zostanę. Ponadto chciałbym poprosić żebyście nie zaśmiecali tego tematu. Takie sprawy załatwia się w temacie "Skargi", gdzie możecie pisać o mojej działalności podając sensownymi argumenty do woli :)


« Ostatnia zmiana: 29 Czerwca 2010, 23:08:52 wysłane przez Shelv » IP: Zapisane
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #545 : 02 Lipca 2010, 14:28:29 »
Ech, może sie jakoś jednak dogadamy, przepraszam za te spamy,multikonta i inne wybryki , postaram sie poprawić  :-\  Ten ban jest zdeydowanie zbyt dlugi... przecierz możemy sie dogadać


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #546 : 02 Lipca 2010, 14:41:28 »
Ech, może sie jakoś jednak dogadamy, przepraszam za te spamy,multikonta i inne wybryki , postaram sie poprawić  :-\  Ten ban jest zdeydowanie zbyt dlugi... przecierz możemy sie dogadać

* CzatGG: Informacje o banie: robert
Bana nalożył(a): #Shelvik
Powód: tworzenie multikont, dzialanie na niekorzysc serwisu, proba rozbicia obslugi, mataczenie z innymi zbanowanymi przeciw Tawernie, spamowanie, floodowanie i wszystko co najgorsze.
Ban od: 02.07.2010 14:28
Ban do: 02.07.2030 14:28
Tego bana może zdjać tylko administrator (#) czatu.

* CzatGG: Informacje o banie: sircaptain
Bana nalożył(a): @Cherrylady
Powód: multikonto robert
Ban od: 29.05.2010 13:40
Ban do: 29.05.2030 13:40
Tego bana moga zdjać tylko osoby od 15 staffu.

* CzatGG: Informacje o banie: świntuszek
Bana nalożył(a): #Shelvik
Powód: multikonto Robert
Ban od: 02.07.2010 14:24
Ban do: 02.07.2030 14:24
Tego bana może zdjać tylko administrator (#) czatu.

Kilka cytatów z forum:

A co z Shelvikiem? Przecierz obrażał Jarka,a teraz usiłuje nieudolnie przepraszać.

Shelvik wcale nie jest taki święty , tylko problemy z nim.

W pełni popieram Pana_Grzemasa i podpisuje sie pod tym co powiedział, Shelvikowi rzeczywiscie przewraca sie w glowie i powinien zostac zmieniony na kogos innego. Czas na mały powiew swieżości na tym chacie.

Ja dostałem niesprawiedliwego bana za ,,krecenie sie na chacie'' chocarz byłem dłuzej niz minute!  Shelvika rzeczywiście trzeba z tąd zdjąc i dac kogos nowego,bo on przegina doslownie.

Powinni zmienic admina tego chatu. Wszystkim wyszło by to na dobre.

Cytuj
No nie no mysli że mu wszystko wolno, w interesie całej tawerny jest aby dac kogoś rozsadnego na funkcje aministratora , a nie takiego kogos  :/  Środowisko na chacie robi sie coraz bardziej niezdrowe ,a to wszystko przez tego zarozumiałego admina. Mnie nie chodzi o odbanowanie, ale o SPRAWIEDLIWOSC i porządek.

Jest tego więcej ale myślę, że to wystarczy. Odwołanie odrzucone.


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2010, 16:07:40 wysłane przez Shelv » IP: Zapisane
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #547 : 04 Lipca 2010, 22:44:57 »
nick na czacie: Szopen
Otóż po wielu analizach historii kiedy byłem zalogowany na czacie nie znalazłem mojej winy. Zresztą bana dostałem o 4 rano, a wtedy smacznie spałem i byłem wylogowany z czata, czyli ban bezpodstawny. To że się pokłóciłem z kimś ze znaczkiem nie powinno nikogo uprawniać do dania bana! Zostałem sprowokowany, a ja się bardzo łatwo denerwuję. Jeżeli bany można dać każdemu i to o każdej porze to czemu ich nie dać wszystkim??? Jak dla mnie ekipa czatu jest za młoda lub za stara na takie klocki i powinna zostać jak najszybciej zmieniona. A jak ban mi zostanie to będzie widoczne chamstwo ze strony administracji.


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #548 : 04 Lipca 2010, 23:02:24 »
nick na czacie: Szopen
Otóż po wielu analizach historii kiedy byłem zalogowany na czacie nie znalazłem mojej winy. Zresztą bana dostałem o 4 rano, a wtedy smacznie spałem i byłem wylogowany z czata, czyli ban bezpodstawny. To że się pokłóciłem z kimś ze znaczkiem nie powinno nikogo uprawniać do dania bana! Zostałem sprowokowany, a ja się bardzo łatwo denerwuję. Jeżeli bany można dać każdemu i to o każdej porze to czemu ich nie dać wszystkim??? Jak dla mnie ekipa czatu jest za młoda lub za stara na takie klocki i powinna zostać jak najszybciej zmieniona. A jak ban mi zostanie to będzie widoczne chamstwo ze strony administracji.

* CzatGG: Informacje o banie: Szopen
Bana nalożył(a): #Shelvik
Powód: brak znajomosci reg.
Ban od: 04.07.2010 4:07
Ban do: 11.07.2010 4:07
Tego bana może zdjać tylko administrator (#) czatu.


Bana dostałeś o 4 bo o tej wróciłem z osiedla i wtedy przeczytałem logi:
[04.07.2010 00:39]  <XXX> (Szopen): dobra to od was ide pedały
[04.07.2010 00:39]  <XXX> (Szopen): /q

To, że się ławo denerwujesz to nas nie obchodzi. Regulamin obowiązuje cie o każdej porze. Następnym razem analizuj historię dokładniej.

Odwołanie odrzucone. - "widoczne chamstwo administracji".


IP: Zapisane
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #549 : 04 Lipca 2010, 23:04:21 »
O tak administracja jest baaardzo chamska trudno sie z tym nie zgodzic...


IP: Zapisane
Latika

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #550 : 06 Lipca 2010, 13:19:21 »
no przepraszam :D ale za długi ten ban noo, już nie będę ! :)


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #551 : 06 Lipca 2010, 13:33:59 »
no przepraszam :D ale za długi ten ban noo, już nie będę ! :)

* CzatGG: <Latika> został(a) ułaskawiony/a i nie ma już bana :) |#Shelvik


IP: Zapisane
Patkaaa

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #552 : 12 Lipca 2010, 17:43:14 »
za co Ja bana dostałam .? >:(


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #553 : 12 Lipca 2010, 17:55:29 »
za co Ja bana dostałam .? >:(

Pewnie za darmo. Przedstawiłabyś się chociaż.


IP: Zapisane
Altair15

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #554 : 15 Lipca 2010, 22:13:00 »
Witam wszystkich. Przychodzę z wielką prośba o odbanowania. Naprawdę chce się poprawić  :). Za to ''Powód bana: poprzednie zawinienia + natretne obrazanie obslugi poza czatem. Bana nałożył(a): @Raven. ''. Mój nick to Altair. Licze na wasze dobre serca  :D .


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 34 35 36 [37] 38 39 40 ... 56    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry