Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 35 36 37 [38] 39 40 41 ... 56    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zbanowani - Odwołania/Przeprosiny (Czytany 355407 razy)
Raven`

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Astra lukka

Zobacz profil
« Odpowiedz #555 : 15 Lipca 2010, 22:49:21 »
Hm, następnym razem będzie dłużej.Odbanowany


IP: Zapisane
`Memento mori, taro es morturi`
Marcinek243

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #556 : 16 Lipca 2010, 19:49:28 »
Powodem spamu jest zawieszenie gadu-gadu ponawiałem wysyłanie czekałem i wkońcu wysłało 10 wiadomości naraz i dlatego dostałem bana gg 22981303


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #557 : 16 Lipca 2010, 21:27:28 »
Powodem spamu jest zawieszenie gadu-gadu ponawiałem wysyłanie czekałem i wkońcu wysłało 10 wiadomości naraz i dlatego dostałem bana gg 22981303

Niech będzie, że kara za spam jest odwołana. Ale zapomniałeś nam powiedzieć, że ten numer to multikonto :) Ze względu na to, że ban od bota "AntySpam" jest tak samo długi jak ban za multikonto - odwołanie odrzucone. Drugiego nie pisz.


IP: Zapisane
cecar

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #558 : 17 Lipca 2010, 13:22:39 »
Nick: Rexu

"""* CzatGG: Niestety Twój numer jest zbanowany! Powód bana: Konferencje z botami. Bana nałożył(a): #Shelvik. Ban jest aktywny do dnia: 29.07.2010 13:43. Możesz napisać odwołanie na:www.tawerna.biz/forum - Dział CzatGG.""
 
Chciałbym napisać odwołanie. Nawet nie wiedziałem ,że piszę z jakimiś botami i nawet nie wiem co to znaczy słowo "bot" więc ban ,był nie słuszny ,a po drugie siedziałem na plusgg i nie wiem kto jest ten bot a kto nie i z resztą wam chyba chodzi żeby więcej osób siedziało na tym czacie co nie?


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #559 : 17 Lipca 2010, 15:48:20 »
Nick: Rexu

"""* CzatGG: Niestety Twój numer jest zbanowany! Powód bana: Konferencje z botami. Bana nałożył(a): #Shelvik. Ban jest aktywny do dnia: 29.07.2010 13:43. Możesz napisać odwołanie na:www.tawerna.biz/forum - Dział CzatGG.""
 
Chciałbym napisać odwołanie. Nawet nie wiedziałem ,że piszę z jakimiś botami i nawet nie wiem co to znaczy słowo "bot" więc ban ,był nie słuszny ,a po drugie siedziałem na plusgg i nie wiem kto jest ten bot a kto nie i z resztą wam chyba chodzi żeby więcej osób siedziało na tym czacie co nie?

/bi Rexu
* CzatGG: Podana osoba nie istnieje.


IP: Zapisane
Wariata

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #560 : 18 Lipca 2010, 01:45:42 »
Nie mam bana ale chcialam przeprosic wszystkich uzytkownikow za to ze powiedzialam ze czat schodzi na psy.. Po prostu dlugo mnie nie bylo i czuje sie tam obco zatem pewnie dlatego tak mi sie wydaje. Moze to tylko ja sie tak bardzo zmienilam.. Pozdrawiam.


IP: Zapisane
zacki991

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #561 : 18 Lipca 2010, 18:49:16 »
Chciałbym poprosić o odbanowanie,
Dostalem bana za spam i bardzo żałuje że to zrobiłem.Mój Nick to zacki291


« Ostatnia zmiana: 19 Lipca 2010, 08:29:56 wysłane przez zacki991 » IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #562 : 18 Lipca 2010, 19:05:58 »
Chciałbym poprosić o odbanowanie,
Dostalem bana za spam i bardzo żałuje że to zrobiłem.

Podawajcie ludzie swoje nicki! Jasnowidzem jeszcze nie jestem.


IP: Zapisane
rokez

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #563 : 19 Lipca 2010, 00:36:58 »
Pisze to odwolania piniewaz czatggbanner zbanowal mnie bez powodu poniewaz chcialem tylko pokazac cos fajnego ludziom z innego czatu prosze o rozwiazanie tego problemu a jak mo :-\zna to odbanowanie mnie bo mam bana do 2030 roku



IP: Zapisane
cecar

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #564 : 19 Lipca 2010, 12:03:26 »
Poprawka

Nick: Rexus

"""* CzatGG: Niestety Twój numer jest zbanowany! Powód bana: Konferencje z botami. Bana nałożył(a): #Shelvik. Ban jest aktywny do dnia: 29.07.2010 13:43. Możesz napisać odwołanie na:www.tawerna.biz/forum - Dział CzatGG.""
 
Chciałbym napisać odwołanie. Nawet nie wiedziałem ,że piszę z jakimiś botami i nawet nie wiem co to znaczy słowo "bot" więc ban ,był nie słuszny ,a po drugie siedziałem na plusgg i nie wiem kto jest ten bot a kto nie i z resztą wam chyba chodzi żeby więcej osób siedziało na tym czacie co nie?


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #565 : 19 Lipca 2010, 14:13:25 »
Pisze to odwolania piniewaz czatggbanner zbanowal mnie bez powodu poniewaz chcialem tylko pokazac cos fajnego ludziom z innego czatu prosze o rozwiazanie tego problemu a jak mo :-\zna to odbanowanie mnie bo mam bana do 2030 roku


A mógłbyś łaskawie podać swój nick?

Poprawka

Nick: Rexus

"""* CzatGG: Niestety Twój numer jest zbanowany! Powód bana: Konferencje z botami. Bana nałożył(a): #Shelvik. Ban jest aktywny do dnia: 29.07.2010 13:43. Możesz napisać odwołanie na:www.tawerna.biz/forum - Dział CzatGG.""
 
Chciałbym napisać odwołanie. Nawet nie wiedziałem ,że piszę z jakimiś botami i nawet nie wiem co to znaczy słowo "bot" więc ban ,był nie słuszny ,a po drugie siedziałem na plusgg i nie wiem kto jest ten bot a kto nie i z resztą wam chyba chodzi żeby więcej osób siedziało na tym czacie co nie?

To, że nie wiesz co to jest bot to nie znaczy, że ban był niesłuszny.

Każde następne odwołanie bez podania swojego nicku będzie odrzucane.


IP: Zapisane
cecar

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #566 : 19 Lipca 2010, 20:21:02 »
Ale jak byś chciał wiedzieć Shelv to ja nawet nie wiedziałem że rozmawiam z botami i zresztą na komie siedziałem powtarzam po raz drugi na telefonie Samsung C3050 gg tak się ścina że trudno zauważyć czy ktoś jest botem i mi nie chodzi o to że nie wiem co to znaczy określenie bot tylko o to że nie rozróżniam botów


« Ostatnia zmiana: 19 Lipca 2010, 20:23:17 wysłane przez cecar » IP: Zapisane
Patkaaa

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #567 : 20 Lipca 2010, 18:27:10 »
Tu Patkaaa  :P
Proszę odbanujcie mnie ;(
Dostałam bana za spamowaniee.;(
Przyżekam że to już sie więcej nie powtórzy xd
Błagam odbanujcię .;]


Wiadomość doklejona: 20 Lipca 2010, 18:36:09
Shelv proszę . :)
Obiecuję będę grzeczna xd


« Ostatnia zmiana: 20 Lipca 2010, 18:36:09 wysłane przez Patkaaa » IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #568 : 20 Lipca 2010, 19:46:21 »
Tu Patkaaa  :P
Proszę odbanujcie mnie ;(
Dostałam bana za spamowaniee.;(
Przyżekam że to już sie więcej nie powtórzy xd
Błagam odbanujcię .;]


Wiadomość doklejona: [time]20 Lipiec 2010, 18:36:09[/time]
Shelv proszę . :)
Obiecuję będę grzeczna xd

Ok, zostaniesz odbanowana. Nie pisz mi więcej wiadomości na nk na temat banów - od tego jest to forum!

Rexus również odbanowany. Chodziło o zapraszanie naszego Czata do jakiś dziwnych gier na gg. Pozdrawiam.


« Ostatnia zmiana: 20 Lipca 2010, 19:49:30 wysłane przez Shelv » IP: Zapisane
mateo308

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #569 : 25 Lipca 2010, 18:00:28 »
Chciałem przeprosić za tworzenie multikont i spamowanie i za wszystko bardzo administracje przepraszam


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 35 36 37 [38] 39 40 41 ... 56    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry