Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 47 48 49 [50] 51 52 53 ... 56    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zbanowani - Odwołania/Przeprosiny (Czytany 355411 razy)
Patkaaa

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #735 : 30 Sierpnia 2011, 11:14:02 »
A więc żeby się nie rozpisywać.
Ban jest słuszny.  :D
Ale Patke ruszyło sumienie i chce przeprosić wszystkich za wszystko.  :)
a więc przepraszam żałuję , że byłam taka i siaka..
jeśli możliwe by było proszę a wręcz błagam o unbana.
" Patkaa"  ;D


IP: Zapisane
Wariata

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #736 : 19 Września 2011, 23:15:29 »
Nick Variata dostalam ff od Shelva za glupote. Chce przeprosic za to co zrobilam w czerwcu na priv. Patryk Ty wiesz za co, reszta nie musi wiedziec. Obiecuje ze to juz wiecej sie nie powtorzy nigdy. A wspomnialam o tym bo Ty sie tak fajnie wkurzasz i zazwyczaj inteligentnie klocisz. Juz nie bede o tym wspominac i nie bede Cię prowokowac. Pewnie w odpowiedzi odczytam zebym przeczytala swoje wczesniejsze posty zebym zobaczyla ile razy obiecywalam poprawe. Piszac to nie wiedzialam ze to tak sie skonczy bylam pewna ze dostane ostrzezenie i wtedy miałam się uspokoić. Ponadto przez kilka miesięcy postępowałam zgodnie z regulaminem... Fakt zdarzało się go lamac ale to nie były duże występki. Napisałes mi na priv że to za kumulacje wcześniejszych przewinień. Ale ja za każde przewinienie dostawalam karę. Zresztą nieważne pewnie i tak powiesz że nie mam racji. Proszę o unbana. Pozdrawiam i tęsknię. Wariata.


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #737 : 19 Września 2011, 23:28:26 »
A o swoich opisach na gg na mnie nic już nie wspomniesz...

A Patkii nie rozpatrze bo ?log nie działa


IP: Zapisane
Wariata

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #738 : 19 Września 2011, 23:32:00 »
Wspomnę i nawet przeprosze bo to już było przegięcie po całej linii ponioslo mnie za bardzo... Ale słuchaj jest też jeden plus bo wtedy rozwijałam swój talent poetycki możesz na mnie vlepke w akcie zemsty zaprojektować. Ale pierdziele... Przepraszam


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #739 : 20 Września 2011, 00:16:33 »
Odbanowana


IP: Zapisane
vicusia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #740 : 18 Października 2011, 11:05:32 »
czemu dostałam bana? Przesyłam częśc rozmowy..

<1184871> czesc
3437279 10:09:24
<%Krysztalek> 1184871 jaki chcesz nick?
vicusia 10:09:35
kryształka mozesz o problem zapytac....
vicusia 10:09:49
moze bedzie wiecej informacji mial/a
vicusia 10:10:03
tak apropo kryształek jak masz na imie?
3437279 10:10:03
<%Krysztalek> Jaki problem? I kogo zapytać?
3437279 10:10:15
<%Krysztalek> Agnieszka.
3437279 10:10:22
<%Krysztalek> &raquo; 1184871 jaki chcesz nick?
vicusia 10:11:01
<1184871> kupilem sobie 6 czesc i gram sobie z dzieciakami
<1184871> razem gramy teraz kampanie
<1184871> i mamy problem w 1 misjie nekropolis
 

Przecież nie reklamowałam innego czata , a nie wiedziałam ze jak uzytkownik nie ma nicku tylko numer i bede chciała skopiowac to co wczesniej pisał to ze dostane bana... Proszę o unbana vicusia ...


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #741 : 18 Października 2011, 11:51:22 »
Bana dał ci bot, który uznał numer Tawerny za reklamą innego czata... Z niecierpliwością czekamy na aktualizację Jarek bo wszystko się sypie

* CzatGG: <vicusia> został(a) ułaskawiony/a i nie ma już bana  |#Shelv


IP: Zapisane
Malina88

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #742 : 19 Października 2011, 13:04:54 »
ban :do 02.11.2011 nadany przez :Shelv dn.19.10.2011
powód:prowokacje,zapowiadanie reklamy innego czatu
 otóż : ban niesłuszny , prowokacją nie było zwrócenie uwagi na to ,że ktoś (kryształek) nazywa mnie głupią;] Było to okazanie niezadowolenia-więc ,nie ma to pokrycia w żaden sposób z nałożeniem bana . Co do reklamy czata ..nie miało to miejsca, gdyż nawiązała się luźna rozmowa ,w której nie można było wyczytać ,że "będzie zapowiedz innego czata" lecz chodziło ,głownie o padnie prywatnego nr GG ,do rozmowy prywatnej -kolejny błąd Shelva. Za przypuszczenie nie powinno się nakładać bana ,moim skromnym zdaniem. Do tego ,dochodzi również brak kompetencji,użytkownika Kryształek ,który to obraża innym użytkowników ,nazywając ich niepochlebnymi epitetami . Proszę o zniesienie niesłusznego bana ."Święta"nie jestem..ale w tej sytuacji ,był to ban zdecydowanie bez pokrycia argumentów .Nie było mowy o prowokacji ,tylko wypowiedzenie swojego zdania,reklamy czatu-taka sytuacja nie miała w ogóle miejsca .Dziękuje i pozdrawiam . Proszę o rozpatrzenie przez innego użytkownika niż Shelv.


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #743 : 19 Października 2011, 13:29:46 »
Proszę o rozpatrzenie przez innego użytkownika niż Shelv.

Odwołanie rozpatruje ta osoba, która bana nałożyła - zgodnie z zasadami pisania odwołań. Bana dostałaś za całokształt, nie tylko za dzisiejszy dzień (4 kicki na koncie, zgodnie z regulaminem - za trzecim powinien być już ban. Moja wina, że się nie dopatrzyłem i bana nie dałem wcześniej). Aby rozpatrzeć to odwołanie, które dotyczy kilku dni potrzebne są logi, które od dłuższego czasu nie działają. Tak więc odwołania rozpatrzeć nie mogę. Gdy Jarek naprawi od razu je rozważę, pozdrawiam.


IP: Zapisane
Malina88

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #744 : 19 Października 2011, 13:35:19 »
 Bana dostałaś za całokształt, nie tylko za dzisiejszy dzień (4 kicki na koncie, zgodnie z regulaminem - za trzecim powinien być już ban.


jeśli był za całokształt powinno być to ujęte w powodzie bana dla mnie... nie podałeś go wiec ban jest niesłuszny. W takim razie jeśli nie ma uzasadnienia.Całokształt nie jest również -powodem.Byłes-widziałes..logi nie są potrzebne. Kolejny raz proszę o zniesienie .Znając Ciebie nie uczynisz ,tego z przekory za krytykowanie obsługi i ich niedociągnięć i nieprofesjonalnej postawy .Jednak podanie jest aktualne.Zniesienie...


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #745 : 19 Października 2011, 13:49:47 »
Nie zapisuję archiwum na gg i nie mam wglądu do tego co się działo kilkanaście dni temu. Wszystkich twoich wypowiedzi na pamięć też nie znam. Żeby rozpatrzenie było obiektywne muszę mieć logi, pozostaje czekać.

Twoje głupie komentarze typu:
Cytuj
Znając Ciebie nie uczynisz ,tego z przekory za krytykowanie obsługi i ich niedociągnięć i nieprofesjonalnej postawy
tylko pogarszają twoją sprawę.


IP: Zapisane
Malina88

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #746 : 19 Października 2011, 13:55:38 »

Twoje głupie komentarze typu:
Cytuj
Znając Ciebie nie uczynisz ,tego z przekory za krytykowanie obsługi i ich niedociągnięć i nieprofesjonalnej postawy
tylko pogarszają twoją sprawę.

szczerość pogarsza sprawę ? mówienie otwarcie tego co się myśli? ktoś może nazywać mnie głupią bo tak sądzi ,ale ja nie mogę powiedzieć co myślę o moim un-banie ?jeśli krytykuje oficjalnie ,każesz iść na forum ,kiedy jesteś -też żle ..więc gdzie można okazać niezadowolenie ?a taka prawda gdybyś chciał zdjął być bez logów,ale robisz to z przekory :) to musisz przyznać ..Kolejny raz... ban nie słuszny ..proszę o zniesienie...


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #747 : 19 Października 2011, 14:21:05 »
gdybyś chciał zdjął być bez logów

Ale o to w tym wszystkim chodzi, że ja tego bana nie chcę zdjąć :) Logi są mi potrzebne żeby udowodnić, że ban jest w pełni słuszny. Ewentualnie można go skrócić. Ze skargami to samo, niekompetencji Kryształa nie mogę sprawdzić bo nie mam jak. Tyle jeśli chodzi o ciebie. Będę kontynuował, gdy będą logi.


IP: Zapisane
Kosteczek

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #748 : 20 Października 2011, 02:10:55 »
Chciałam tylko dodać, że to iż mam rangę wcale nie znaczy, że nie mogę mieć własnego zdania o kimś (nawet jeśli jest negatywne) i wyrażać jego. Poza tym jeśli bardzo chcesz się czepiać szczegółów to Ty też nazwałaś mnie głupią. Mogłam Ci za to dać kick za punkt 1,9, ale uznałam to za osobistą wymianę zdań. W końcu nie każdy musi się lubić. Czego Ty jak widzę nie potrafisz zrozumieć oraz uszanować i wyciągasz to na forum. Oczywiście widząc tylko jednostronną winę, nie zauważając swojej. A co do mojej niekompetencji to uważam, że Patryk zna się na tym lepiej niż Ty i jeśli byłoby coś nie tak to nie omieszkałby mnie o tym poinformować, bądź zabrać rangę. Mam nadzieję, że przez ten czas trwania bana zrozumiesz, że nie tylko inni popełniają błędy, ale Ty również. Czego Ci z całego serca życzę i wrócisz do nas z odrobiną pokory, której teraz Ci brak. Pozdrawiam. Kryształek.


IP: Zapisane
Malina88

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #749 : 25 Października 2011, 12:07:15 »
Kryształek :) no tak potwierdzasz tylko ,to o co mi głownie chodzi :) wy możecie komentować innych i wytykać im błędy ja za tego typu wypowiedzi ,dostaje z miejsca kicka lub bana :) mówisz ze to luźna wymiana zdań,szkoda tylko ze wyłącznie z waszej strony :) użytkownicy wysyłani są na forum ,jeśli coś im nie pasuje z waszym "skargi na forum",kiedy dociera na forum ,każdy to olewa.. eh.. więc gadanie takie nie ma pokrycia i przez to tworzy się taki syf :) za wysokie mniemanie o sobie operatorów oraz olewanie użytkowników to tyle :) i nie sądzę ze wrócę :) pzdr


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 47 48 49 [50] 51 52 53 ... 56    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry