Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 29 30 31 [32] 33 34 35 ... 56    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zbanowani - Odwołania/Przeprosiny (Czytany 355375 razy)
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #465 : 06 Marca 2010, 14:27:41 »
No dobrze, będę czekał z pokorą, tylko nich ktoś mi powie, za co dostałem tego bana - nie pisałem tam nic od wczoraj  :huh:


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
smykus1991

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #466 : 07 Marca 2010, 21:05:34 »
hmm
ja nie wiem nawet za co dostałem bana wszedłem na czat poczytałem troszkę i zmuszony zostałem go opuścić i za to dostałem bana


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #467 : 08 Marca 2010, 02:03:35 »
hmm
ja nie wiem nawet za co dostałem bana wszedłem na czat poczytałem troszkę i zmuszony zostałem go opuścić i za to dostałem bana

* CzatGG: Informacje o banie: smykus1991
Bana nalożył(a): #Shelvik
Powód: 1.8 punkt reg.
Ban od: 07.03.2010 21:04
Ban do: 08.03.2010 21:04

Tego bana może zdjać tylko administrator (#) czatu.

Nie wiesz za co dostałeś bana=brak znajomości regulaminu


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #468 : 08 Marca 2010, 09:26:47 »
Dziwnie to brzmi w ustach osoby, która kiedyś mi powiedziała że nie ma żadnego regulaminu, a nawet jak jest to "mnie on nie obowiązuje"... :>

Wiecie co? Powinniście za źle napisane dowołanie kategorycznie nie dawać unbana. Burdel by się zmniejszył o "ludzi", którzy nawet nie potrafią/nie chcą przeczytać jak porządne odwołanie powinno wyglądać...
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Veni

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #469 : 08 Marca 2010, 18:05:16 »
No cóż.
Dostałam bana za multikonto.
Miałam dwa, ale z drugiego i tak nie korzystam.
Bana mam do 7.03 ale... 2030 roku!
Bardzo przepraszam, zapomniałam o regulaminie.
Chciałabym aby cofnięto mi bana.
Za to, że założyłam dwa konta jeszcze raz przepraszam i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego przypadku.  :-\
Przeczytam teraz porządnie regulamin.

Edit:
Sorry Darena.
Mój nick to Veni.
Ty mnie zbanowałaś jak pamiętam :)
Proszę, "zdejmij" bana!


« Ostatnia zmiana: 09 Marca 2010, 16:40:20 wysłane przez Veni » IP: Zapisane


~.~.~.~.~

Kobiety nie gęsi, iż swój język mają ;D
Darena

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 11


Dla tych, którzy mnie lubią, bądź nie zrobię tą przyjemność i nigdy nie odejdę...

Zobacz profil
« Odpowiedz #470 : 08 Marca 2010, 18:22:58 »
Jakież to dziwne, że za posiadanie dwóch kont na czacie jest ban na 20 lat... ;)
A co do Twojego odwołania... Radzę przeczytać pierwszą stronę i w ogóle poprzednie wypowiedzi użytkowników, ponieważ nie jestem wróżką aby znać Twój nick na czacie. Pozdro


IP: Zapisane
Veni

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #471 : 11 Marca 2010, 18:35:10 »
Dostanę unbana Dareno?  :-\

Edit:Na następny raz podajemy nick który mam odbanować, tak na przyszłość./Loczek


« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2010, 18:52:04 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane


~.~.~.~.~

Kobiety nie gęsi, iż swój język mają ;D
Darena

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 11


Dla tych, którzy mnie lubią, bądź nie zrobię tą przyjemność i nigdy nie odejdę...

Zobacz profil
« Odpowiedz #472 : 11 Marca 2010, 18:56:30 »
Wy ludzie naprawdę nie potraficie czytać z uwagą... Pierwszy i ostatni raz daję unbana bez podania w odwołaniu nicka na czacie (choc na forum jest taki sam) ODBANOWANA


IP: Zapisane
Ben

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #473 : 13 Marca 2010, 12:43:35 »
Heh, trudno mi to pisać. Nikogo nie obraziłem, o nikim źle się nie wypowiadałem, zostałem poproszony o podanie numeru innego czatu, zrobiłem to na priv zupełnie nieświadomie. Byłem przekonany że w tego typu informacje nikt nie ingeruje i nie zrobiłem tego w złej wierze. Ban na 20 lat to trochę dużo, tym bardziej że wcześniej nie miałem nawet kicka. Bardzo proszę o odbanowanie.


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #474 : 13 Marca 2010, 12:47:46 »
A numer gg, albo nick na czacie ?


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #475 : 13 Marca 2010, 13:53:15 »
Reklama innego czatu jest zabroniona, ban zostać może tylko zdjęty przez Administratora(ownera) czyli Shelvika.

Do Informacji dla Wszystkich: Gdy piszemy podanie o unbana to podajemy numer gg lub nick jaki mamy na czacie żeby można było sprawnie przyznać Odbanowany


IP: Zapisane
Ben

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #476 : 13 Marca 2010, 14:11:35 »
Mój nick na czacie - Ben

Wiadomość doklejona: 13 Marca 2010, 16:52:08
Jeszcze raz. Mój nick na czacie - Ben.
Zostałem wywalony za reklamę innego czatu ale na priv. Źle być może zinterpretowałem regulamin - punkt 1.4 "Jeśli temat rozmowy dotyczy jednego użytkownika, adres taki wysyłamy poprzez komendę /priv". Nikogo nie obraziłem, o nikim źle się nie wypowiadałem, zostałem poproszony o podanie numeru innego czatu, zrobiłem to na priv zupełnie nieświadomie. Byłem przekonany że w tego typu informacje nikt nie ingeruje i nie zrobiłem tego w złej wierze. Ban na 20 lat to trochę dużo, tym bardziej że wcześniej nie miałem nawet kicka. Przepraszam. Bardzo proszę o odbanowanie.



« Ostatnia zmiana: 13 Marca 2010, 16:52:08 wysłane przez Ben » IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #477 : 13 Marca 2010, 16:54:07 »
Heh, trudno mi to pisać. Nikogo nie obraziłem, o nikim źle się nie wypowiadałem, zostałem poproszony o podanie numeru innego czatu, zrobiłem to na priv zupełnie nieświadomie. Byłem przekonany że w tego typu informacje nikt nie ingeruje i nie zrobiłem tego w złej wierze. Ban na 20 lat to trochę dużo, tym bardziej że wcześniej nie miałem nawet kicka. Bardzo proszę o odbanowanie.

Bardzo dobrze wiedziałeś Ben czym to grozi, nie raz byłeś przy tym jak ktoś podawał taki numer i źle kończył ; )

Ban skrócony na 5 dni.


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #478 : 13 Marca 2010, 21:08:47 »
 Do Dareny, która sobie lubi poużywać ze swego stanowiska (prawie jak nasi politycy ;D). Pomijając fakt że lubisz sobie poprzeklinać i robic byle halo to śmieszy mnie fakt iż obraza Cie cos co hmm jest w niektórych przypadkach prawda historyczną a nie mym wymysłem. Pomijajac fakt osadzając mnie o rasistowskie nie wiadomo co, to juz w ogóle ogarnęło mnie smiechem (chyba nie wierz jak zachowuje sie prawdziwy wyznawca tej ideologii) i te niby narzucanie jej....Buhaha(demoniczny smiech). Tylko ciekawa końcówka powiadomienia ,,I kto teraz został wybujany frajerze,,. to jest zabawne, bo przyznajesz w tym tekscie ze wczesniej niby Ty zostałaś wybujana (ciekawe pierwsze słysze o tym ze nie uzywajac takich zwrotów je uzyłem, jakas siła magiczna?), no i to ze za ok 19 godzin i tak bede odłaczał  neta i czekał na inny modem, wiec data odbanowania nawet mi jest na rekę więc nie dam Ci tej satysfakcjii jak to Ty niewinna wygrałas a ja tyran zostałem skazany. Za co mozesz mnie pocałowac w kant pentagrama :P


IP: Zapisane

Darena

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 11


Dla tych, którzy mnie lubią, bądź nie zrobię tą przyjemność i nigdy nie odejdę...

Zobacz profil
« Odpowiedz #479 : 13 Marca 2010, 22:14:20 »
Marbas... Jak nie zauważyłeś na czacie każdy miał dość Twojego gadania o tym jak nie lubisz Rosjan i rozdrapywaniu zbrodni dokonanych w czasie II Wojny Światowej... Nie wiem czy tak ciężko zrozumieć ostrzeżenia ustne (Ogarnij się, Skończ itd.) oraz kicki. Widocznie w Twoim przypadku tak. Do tego ten ban Ci różnicy nie zrobi, gdyż i tak rzadko jesteś na czacie. Ale może coś do Ciebie dotrze, że nie pozwolimy obrażać religii i obmyślać plany jak załatwić Rosjan ;X
Hmm... Do tego bardzo chętnie dodałabym Tobie ostrzeżenie na forum za umieszczenie wypowiedzi w nieodpowiednim temacie ;] Pozdro


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 29 30 31 [32] 33 34 35 ... 56    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry