Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
League of Pączek, i reszta graficznych szpargałów Sojlexa. (Czytany 29134 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 31 Stycznia 2014, 18:42:17 »
Wiem, że sporo klubów ma swoją wersję tej przyśpiewki. Znałeś to wcześniej i dostosowałeś, znalazłeś przypadkiem, czy może specjalnie szukałeś?

Chciałem dać w jakiejś z umiejek nawiązanie do ŁKS, patrząc na teksty "oficjalnych" przyspiewek ze strony uznałem, że ten w sumie jest najlepszy.

Cytat: Cahan
Brakuje jeszcze ataku szowinistycznego w umiejkach.
Można uznać, że moja postać ma ukryty pasyw (http://how2win.pl/lol-ukryte-pasywy/), który daje +1% do trafie krytycznego podczas ataku na kobiecą postać.
Genialne.

I nie, na pewno nie jest to w myśl tej zasady. Po prostu jakoś tak wychodzi że w większości rozmów masz odmienne stanowisko, i wychodzą ciekawe dysputy, stąd umiejka :)


« Ostatnia zmiana: 31 Stycznia 2014, 18:47:56 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 03 Lutego 2014, 00:46:43 »
Sojlu do tej pory wszystkie twoje karty postaci były extra (nie wiem jak lepiej to skomentować  :)). Jak dla mnie najlepiej jak zrobisz Sonica i jego golluma Iglicę. Jestem ciekawy jakie mu wymyślisz umiejki.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 03 Lutego 2014, 23:09:41 »
Ok, chcieliście, to macie.

Cytat: Sojlex
Proponowane zdolności postaci Oliwcia
Passive - Uczeń. Oliwcia się uczy bo jutro klasówka. Nie przeszkadzaj jej, bo ją zdenerwujesz! Każda śmierć dodaje jej +1% do siły zaklęć i ataku.
Q - Strzał postem - Oliwcia wysyła posta. Zadaje obrażenia (rodzaj zależny od aktywnej formy) konkretnemu celowi.
W - Radosny Spamik! - Oliwcia wysyła serię postów - Zadaje obrażenia (rodzaj zależny od aktywnej formy) na obszarze.
E - Księga Przyrodnicza - Oliwcia się uczy biologii, otrzymuje tarczę na kilka sekund.
R (Ulti) - Zmiana formy -
Aktywne: Oliwcia zmienia się w Wojtusia. Wojtuś zadaje obrażenia fizyczne, Oliwcia obrażenia Magiczne. Są one równoważne.
Pasywne: Przedmioty dające bonusowe obrażenia fizyczne lub magiczne kumulują swoją wartość w obydwu postaciach

Pewnie zauważyliście zaciemnione paski AP i AD. Tak, to właśnie obrazuje, że jest to zależne od formy tej postaci. W praktyce byłby to ADC, ale... Ulti tej postaci pozwalałoby na dużą nieprzewidywalność - w jednej chwili mamy do czynienia z AP w drugiej z AD, więc aby zneutralizować tę postać, trzeba by przedmiotów redukujących obrażenia od obydwu rodzajów. Dla względnej równowagi postać ta ma dość małe życie.

Czy mi się wydaje, czy to to z tyłu to Hells z czyhającym banax'em, czy druga forma?
Nope, it's Wojtuś.

Edit: Zmieniona skórka, na nawiązanie do serii M&M (ta druga). Przyznam się szczerze, że miałem pomysłu na skórkę, więc użyłem po raz drugi avataru wcześniej.


« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2014, 11:22:29 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 03 Lutego 2014, 23:14:14 »
Ale się w to wciągasz, coraz lepiej Ci idzie.
Karta miodzio. Czy mi się wydaje, czy to to z tyłu to Hells z czyhającym banax'em, czy druga forma?




IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 05 Lutego 2014, 22:26:00 »
Głos ludu 2.

Cytat: Sojlex
Proponowane zdolności postaci Fenir.
Passive - Jestę Wilkię - Fenir otrzymuje premię do prędkości ataku oraz poruszania się. Premia jest równa 1%*poziom bohatera.
Q - Pożeranie dusz - Fenir jest Rudy. Fenir jest głodny. Fenir zjeść twa dusza!
Aktywne: Fenir uleczyć się o 30% zadanych obrażeń magicznych.
Pasywne: Za każdą pożartą duszę (umiejętność ta zabije przeciwnika) Fenir otrzymuje +2 obrażenia i +1pkt życia uleczonego.
W - Atak łopatą - Podstawowa broń Fenira. Zadaje obrażenia fizyczne.
E - Shovelbow! - Atak dystansowy, zadaje obrażenia fizyczne i magiczne. Mniej więcej po równo. Obrażenia są równe, i są takie same jak w przypadku ataku łopatą (drugie tyle jako obrażenia magiczne)
R (Ulti) - Styl Ginger - Fenira otacza aura rudości. 150% skuteczności wszystkich umiejętności, podstawowe ataki mają 3% szans na ogłuszenie przeciwnika na 1sek.



IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 05 Lutego 2014, 22:32:04 »
Jakoś Fenir i Wojtuś nieszczególnie mi się podobają. Brakuje w nich tego czegoś, co sprawia, że zwijam się ze śmiechu. Są za poważne i za normalne, ale wykonania nie ma się co przyczepić :).


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 11 Lutego 2014, 19:49:00 »
Niestety, plebiscytu tym razem nie było. Z racji skończonych egzaminów miałem chwilę podłubać przy GIMPie - postanowiłem pierwszą 10 zamknąć... Sobą. Wiem, mało to chlubne i w ogóle, ale na Sonica pomysłu nie miałem :)

Welcome, to the League of Pączek!
Cytat: Sojlex
Proponowane zdolności postaci
Passive - Ostatni Pączek - Sojlex otrzymuje +5% do zdrowia i wszystkich efektów regenerujących jego zdrowie (w tym kradzież życia i wampiryzm zaklęć) za każdego wrogiego bohatera w zasięgu umiejętności.
Q - Sztych cukrową laską -
Aktywne: Sojlex zadaje mieszane obrażenia przy kolejnym ciosie.
Pasywne: Za każde zabicie wrogiej jednostki tą umiejętnością Sojlex otrzymuje +2 obrażenia fizyczne i +1 obrażenie magiczne na stałe, przy użyciu umiejętności
W - Czas Pączka - Sojlex używa swojego pączka na celu. Może zostać użyte tylko na bohaterze.
Sojusznik lub Sojlex: Sojlex daje do zjedzenia pączka, odbiorca otrzymuje natychmiastowo +25*poziom umiejętności punktów życia, oraz ma silnie zwiększoną regenerację przez 10 sekund.
Przeciwnik: Sojlex rzuca pączkiem w przeciwnika, zadając obrażenia fizyczne.
E - Lukrowy Strzał - Sojlex strzela strumieniem lukru, który przywiera do podłoża. Przeciwnicy zostają spowolnieni, oraz otrzymują małe obrażenia w przeciągu kilku sekund, z powodu niestrawności.
R (Ulti) - Bomba Kaloryczna - Na wyznaczony cel spada po 3 sekundach olbrzymi pączek, zadając obrażenia w polu rażenia. Sojlex otrzymuje 5% zadanych obrażeń jako tarczę na 10 sekund, lub do jej zniszczenia.



IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 11 Lutego 2014, 19:52:54 »
Fajny ekran i fajne umiejki, ale szału nie ma. Lepszą grafiką byłby ten Pączek Menelaga, a tak masz jakiegoś niepasującego faceta z pączkiem i laską świąteczną.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 11 Lutego 2014, 19:55:49 »
Wybacz, kompletnie nie chciało mi się wycinać tego Menelagowego, poszedłem na łatwiznę i przerobiłem gotowy render.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 27 Lutego 2014, 21:54:48 »
Chcieliście go.


Dopominaliście się.


Prawie wygrał w głosowaniu.


Zmagałem się z poprawnością polityczno-feministyczno-tematyczną tego forum.

Ale jest.

Sonic
Cytat: Sojlex
Proponowane zdolności postaci Sonic
Passive - Oszołomienie - Iglica oszałamia przeciwnika - przez pierwsze 5 sekund bycia w zasięgu wzroku przeciwnego bohatera Iglica otrzymuje od niego mniejsze obrażenia (20% w ciągu 1s, 40% - 2s, 60% - 3s, 80% - 4s, normalne - 5s. Rosną ciągle, nie skokowo - punkty podane orientacyjnie).
Q - Strzał pejczem - Zadaje obrażenia fizyczne przeciwnikowi w małym zasięgu. Powoduje dodatkowe krwawienie celu, i spowolnienie przez 1s. Dodatkowa szansa na ogłuszenie przez 1s - 3/6/9/12/15%.
W - Pożądliwe serce - Iglica (lub wybrany sojusznik w zasięgu umiejetności) porusza się i atakuje szybciej.
E - Chcica - Iglica doskakuje do celu. Jeśli jest to przeciwnik cel jest zablokowany przez 1 sek, i otrzymuje mieszane obrażenia. Iglica kradnie 2/4/6/8/10% życia z zadanych obrażeń.
R (Ulti) - Wparcie operatora - Sonic nadlatuje bombardując wszystkie obiekty napotkane na drodze, zadając mieszane obrażenia, i ogłuszając je. Działa we wskazanym kierunku do końca mapy.



« Ostatnia zmiana: 27 Lutego 2014, 22:02:38 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 27 Lutego 2014, 22:09:20 »
Czemu Sonic w LoLu- jest kobietą? Przecież to facet, nie? :niepewny:


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 27 Lutego 2014, 22:11:42 »
Czemu Sonic w LoLu- jest kobietą? Przecież to facet, nie? :niepewny:

Trademark Sonica to Iglica - poza tym jest tam, o, lata sobie, nawet w ulti ma udział :)


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 27 Lutego 2014, 22:29:01 »
:haha:

I to jest cały Sonic, w wersji ocenzurowanej ;D.
Wyobrażałam go sobie inaczej, ale ten jest naprawdę niezły, choć najbardziej podobają mi się skille.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 28 Lutego 2014, 08:34:50 »
Pączek, dałoby radę zrobić taki ekran ze mną? :D. Było by naprawdę ciekawie ^^. Preferuje Mid/Support xD


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 28 Lutego 2014, 16:29:48 »
Się dopominałem o Sonica to wypadałoby skomentować  :).
A więc tak:
-Shahdee w roli Iglicy prezentuje się nieźle, chociaż bardziej pasuje do Iglicy ten obrazek po prawej. Bo jeśli chodzi o "klasyczną" to wydaje mi się trochę za mało Iglicowata. Iglica widzi mi się tylko w różowym  ;).
Jeśli chodzi o Iglicową broń, to niezły efekt typu: "cóż to jest, że musiało zostać ocenzurowane?"
No i na koniec sam Sonic extra zrobiony tylko czemu taki mały?
Ledwo Go widać.
Ale całość jak zwykle dobra.
Trzymasz poziom  :ok:


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry