Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
:Inwencja Twórcza Jokera: (Czytany 9490 razy)
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« : 25 Sierpnia 2007, 14:56:26 »
Dzięki Soth za zainspirowanie mnie do założenia tego tematu... ;)

Nie oczekuje od was samych pozytywnych komentarzy, gdyż nie jestem jakimś tam, hm, profesjonalistą. Więc to jest moja skromna twórczość:
(najgorsze jest to, że wena mnie dopada zawsze na jakiejś lekcji... ciekawe dlaczego)































Na razie to by było na tyle. Mam więcej takiech dzieł :D  ale wstawianie tylu obrazków trochę trwa...



IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 25 Sierpnia 2007, 15:00:36 »
nie no spoko graffiti  /cool/ jak walniesz jakieś na jakimś murze to powiedz gdzie to osobiście obLukam...


IP: Zapisane
soth

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 29


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 25 Sierpnia 2007, 16:45:49 »
Niema sprawy :P ;) Najbardziej wypaśne moim zdaniem to 6,7 i 8 od dołu :) masz naprawdę świetny talent do tego hmm... być może powklejam moje ;) Pozdrawiam :)


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
troglodyta

*****

Punkty uznania(?): -2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 353


protektor!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 25 Sierpnia 2007, 16:46:24 »
wtf ? nie no mój 10 letni brat robi lepszę grafiti,tylko ich nie pokaże bo nie mam skanera.Nie wiem jak może się to komuś podobać - i nie obrażaj się bo nie chcę Cię urazić , tylko mówie(piszę :P) to co myśle.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 25 Sierpnia 2007, 17:04:27 »
Cytuj
wtf ? nie no mój 10 letni brat robi lepszę grafiti,tylko ich nie pokaże bo nie mam skanera

nie masz skanera czyli nie możesz podtrzymać swojego zdania, czyli jesteś z miejsca na straconej pozycji...

Cytuj
Nie wiem jak może się to komuś podobać - i nie obrażaj się bo nie chcę Cię urazić , tylko mówie(piszę tongue.gif) to co myśle.

Ty myślisz? a to Ci dopiero poczucie humoru jednak masz przyznaję. Frustracje wyładowuj  gdzieś indziej w bardziej wyrafinowany sposób niż robienie z siebie idioty. Pretensje możesz mieć tylko do siebie, swoim grubiańskim i pogardliwym stosunkiem do ludzi wiele tu nie zdziałasz czego przykłady mogłeś ostatnio odczuć na własnej skórze. Poza tym słyszałem, że miało Cię już tu nie być... Twoje szczęście że nie mam moda... /getlost/


IP: Zapisane
troglodyta

*****

Punkty uznania(?): -2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 353


protektor!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 25 Sierpnia 2007, 17:10:37 »
Cytuj
Cytuj
wtf ? nie no mój 10 letni brat robi lepszę grafiti,tylko ich nie pokaże bo nie mam skanera

nie masz skanera czyli nie możesz podtrzymać swojego zdania, czyli jesteś z miejsca na straconej pozycji...

Cytuj
Nie wiem jak może się to komuś podobać - i nie obrażaj się bo nie chcę Cię urazić , tylko mówie(piszę tongue.gif) to co myśle.

Ty myślisz? a to Ci dopiero poczucie humoru jednak masz przyznaję. Frustracje wyładowuj  gdzieś indziej w bardziej wyrafinowany sposób niż robienie z siebie idioty. Pretensje możesz mieć tylko do siebie, swoim grubiańskim i pogardliwym stosunkiem do ludzi wiele tu nie zdziałasz czego przykłady mogłeś ostatnio odczuć na własnej skórze. Poza tym słyszałem, że miało Cię już tu nie być... Twoje szczęście że nie mam moda... /getlost/
[snapback]11414[/snapback]


1 - taa jasne,to że nie mam skanera to już znaczy że kłamie ? TOBIE  NIE MUSZĘ NICZEGO UDOWADNIAĆ (albo jesteś jednym z kolesi którzy nie czytają całych postów i mówią "zrup lebsze i to pokaż to inażej pogadamy" *ironicznie*

2 - A co ? przyjdę i mam pisać "super rób dalej" mimo że sam umiem dużo lepszę i dla mnie to jest do bani ? krytykę normalny człowiek też przyjmuję

3 - nie cytuje się postów powyżej (co najwyżej postów 4 posty wyżej) chyba że nie umisz napisać @troglodyta *i tu wiadomość* to już inna sprawa....


NO TO TERA KRÓTKA LEKCJA - CZEGO SIĘ NAUCZYLIŚMY ?

NOOBOWI NICZEGO NIE MUSZE UDOWADNIAĆ !
KRYTYKE TEŻ SIĘ PRZYJMUJĘ

błagam nie odpisuj mi już bo mam polewę  /lol/



IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 25 Sierpnia 2007, 17:23:24 »
Cytuj
1 - taa jasne,to że nie mam skanera to już znaczy że kłamie ? TOBIE NIE MUSZĘ NICZEGO UDOWADNIAĆ (albo jesteś jednym z kolesi którzy nie czytają całych postów i mówią "zrup lebsze i to pokaż to inażej pogadamy" *ironicznie*

mi nie musisz, gdzieś mam co Ty tam sobie robisz, ale wiedz że mam słonia w słoiku ale CI nie pokaże bo nie zasłużyłeś


Cytuj
2 - A co ? przyjdę i mam pisać "super rób dalej" mimo że sam umiem dużo lepszę i dla mnie to jest do bani ? krytykę normalny człowiek też przyjmuję

"haha mój siostrzeniec, który ma 2 latka jeździ na rowerze lepiej niż ty, ale Ci nie pokarze bo on mieszka daleko i nie ma kamery"

to nazywasz krytyką? widzę że naprawdę masz poczucie humoru.

Cytuj
3 - nie cytuje się postów powyżej (co najwyżej postów 4 posty wyżej) chyba że nie umisz napisać @troglodyta *i tu wiadomość* to już inna sprawa....

...strzeliłeś sobie w stopy... jak nie rozumiesz to spytaj rodziców

tak wiem ja tutaj to zacząłem dajcie nam po banie i będzie spokój bo koło niego raczej będzie sporo offtopu ode mnie...


IP: Zapisane
Kuba11

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 185


Pan Magmowych Smoków.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 25 Sierpnia 2007, 17:35:29 »
Spokojnie Luk po co się tak wściekać...nie warto... /cool/


IP: Zapisane
"Dla Klanu, dla Krwi"

“Nigdy ustępować i nigdy tracić twarzy ”. Być dumnym z tego kim się jest. Bronić swoją
ojczyznę i honor . Zawsze bronić serce''

http://img232.imageshack.us/img232/3122/kurakzc1.png
za duża sygnatura. Luk
Tosiek

*****

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Wiadomości: 355


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 25 Sierpnia 2007, 18:48:49 »
troglodyta ty myślisz że jak obrażasz czyjeś dzieło to jest dobrze a jak ktos nagada na twoj obrazek i na ciebie to jest afera światowa!!


IP: Zapisane
troglodyta

*****

Punkty uznania(?): -2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 353


protektor!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 25 Sierpnia 2007, 19:19:25 »
Cytuj
Cytuj
1 - taa jasne,to że nie mam skanera to już znaczy że kłamie ? TOBIE NIE MUSZĘ NICZEGO UDOWADNIAĆ (albo jesteś jednym z kolesi którzy nie czytają całych postów i mówią "zrup lebsze i to pokaż to inażej pogadamy" *ironicznie*

mi nie musisz, gdzieś mam co Ty tam sobie robisz, ale wiedz że mam słonia w słoiku ale CI nie pokaże bo nie zasłużyłeś


Cytuj
2 - A co ? przyjdę i mam pisać "super rób dalej" mimo że sam umiem dużo lepszę i dla mnie to jest do bani ? krytykę normalny człowiek też przyjmuję

"haha mój siostrzeniec, który ma 2 latka jeździ na rowerze lepiej niż ty, ale Ci nie pokarze bo on mieszka daleko i nie ma kamery"

to nazywasz krytyką? widzę że naprawdę masz poczucie humoru.

Cytuj
3 - nie cytuje się postów powyżej (co najwyżej postów 4 posty wyżej) chyba że nie umisz napisać @troglodyta *i tu wiadomość* to już inna sprawa....

...strzeliłeś sobie w stopy... jak nie rozumiesz to spytaj rodziców

tak wiem ja tutaj to zacząłem dajcie nam po banie i będzie spokój bo koło niego raczej będzie sporo offtopu ode mnie...
[snapback]11416[/snapback]


ty dzieciaku noobowaty , ty nic nie rozumiesz..nie odpisuję ci już nic


a oto normalna krytyka bo wcześniejszą pisałem na szybko(bo mnie ojciec wołał)


= minusy

- mój 10 letni brat umi lepiej
- patrz wyżej,czyli wyglada beznadziejnie
- ty chyba nie wiesz na jakich kartkach się rysuje - nawet w szkolę takie się nosi
- beznadziejne wykonanie
- z większym zachwytem oglądam rysunki 3 klasistów niż tą beznadzieje
- w ogóle nie można do tego śmieciarstwa napisać błędów - co widać powyżej(i spacje na dół)
- o ile pomysły były nawet spoko to reszta już do kiczu

= plusy

- brak .. chyba że do plusów zaliczasz to że nie ma więcej minusów i że miałeś lekki pomysł


a ty luk - jesteś noobem od siedmiu boleści i nie warto kontynuować tej sprzeczki , bo krytyka - jest krytyką - nie będę pisał 80 linikowego posta aby była normalna(według twojej logiki)

Edit.Cepek:Pszesadziłeś warn, Luk pamiętasz co ci mówiłem na GG jestem ci wdzięczny i mówiłem że ci nie dam warna a więc ci nie dam ale już tak nie rozawiaj  



« Ostatnia zmiana: 26 Sierpnia 2007, 11:55:14 wysłane przez cepek » IP: Zapisane
Joker

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 337


Lege Artis

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 25 Sierpnia 2007, 19:32:01 »
Dobra, przyjmuję twoją krytykę, choć twój 10-letni brat przewyższa cię inteligencją, ale mówi się trudno.

I wszystko było tak pięknie aż tu nagle zjawia się gość, notorycznie łamiący regulamin forum...hm, jeśli coś ci się nie podoba w kimś to mu to napisz w pm i następnym razem bardziej pomyśl nad dobieraniem słów.

Teraz pewine mnie zacytujesz i dpiszesz jakieś głupie komentarze twierdząc, że wszystko jest do dupy, ale będziesz się streszczał bo mama cię woła. Jeśli tego jednak nie zrobisz to może jeszcze będą z ciebie ludzie.

PS. Ten temat służy do krytykowania, dyskutowania na temat treści pierwszego postu, a nie na do wyzywania każdego kto cie nie lubi od noob'ów. Takie coś się nazywa spamem i podobno jest karane na tym forum, więc się uspokój i nie docinaj wszystkim za to, że oni skrytykowali twój temat!


« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2007, 19:33:10 wysłane przez Joker » IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 25 Sierpnia 2007, 19:45:39 »
Bardzo fajne te graffiti. Według mnie Joker bardzo fajnie je robisz.

Do Trylogdyty (wybaczcie, że się wtrącę, ale on mnie tez obraził w innym temacie),
Po 1. Krytyka jest krytyką, ale trzeba mieć trochę taktu, a Ty go nie posiadasz nawet w małej ilości.
Po 2. Ta twoja "krytyka" jest jakaś dziwna. Masz to obiektywnie oceniać, ale nie docinać komuś i wyzywać od noobów.
Po 3. Ty krytyki w swoim temacie nie przyjąłeś, więc dlaczego wymagasz tego od innych? (Skrytykowałam Cię i to dość grzecznie i wyszło, ze nie mam o niczym pojęcia)

A poza tym:

Regulamin Forum tawerny:
-->  Postowanie

4. Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora! Staraj się zachować granicę pomiędzy krytyką a obrażaniem. Obrażanie userów jest zabronione.

http://www.homm5.info/forum/index.php/topic,5


« Ostatnia zmiana: 06 Października 2007, 12:56:46 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
T-Rex 5t

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Władca Tytanów i Błyskawic

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 25 Sierpnia 2007, 20:07:41 »
Racja Joker, zresztą twórczość też dopada mnie w szkole, a co do ciebie troglodyta nikt nie docinał ci z powodu twych na maxa kiczowatych gównianych przeróbkach jednostek z III, zresztą nikt tego nie pisał że "moja siostra robi lepsze", zresztą jak pisze Saph to co uważasz za "krytykę", to naprawdę jest śmieszne... /getlost/  Krytyka to nie jest obrażanie autora, lecz pokazanie mu jego błędów. /getlost/  A tak między nami skończyłeś wogle 4 klasę podstawówki? /cool/


Joker, popieram ludzi którzy mają jakiegoś życiowego bzika, mi się osobiście podobają twe grafiki. /flower/  /flower/  /flower/  /flower/  /flower/


IP: Zapisane
NIC NIE RÓWNA SIĘ Z SIŁĄ PIORUNA

                                                   



http://www.streetofrace.com/start.php?p=zarob&user=426515  - To Dopiero Super Gra!
edo-kun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 29

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 25 Sierpnia 2007, 20:27:31 »
Joker: skoro wstawianie dlugo trwa to zaloz soebi konto na photobucket.com i tam jest duzo wygodniej niz na imageshack pod kilkoma wzgledami. moze wrzucac po kilkanascie orbazkow jednoczesnie i pozniej zeby je skopiowac wystarczy nacisnac na link pod obrazkiem i on sie sam kopiuje.

mi sie podobaja te obrazki, a troglodyte trzeba omijac szerokim lukiem bo to taki forumowy troll :P


IP: Zapisane
Kuba11

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 185


Pan Magmowych Smoków.

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 25 Sierpnia 2007, 21:33:24 »
Troglodyta to takie dziecko które myśli,że jak ktoś rzekomo,,skrytykuje'' jego pomysły to jest dzieckiem neo(jeżeli on wie co to w ogóle jest)a jeżeli on innym dogaduje,że coś mu się nie podoba to ma rację i kropka.Każdy ma swoje zdanie ale nie może za to obrażać innych więc się odczep i popraw na przyszłość bo tak daleko nie zajdziesz


Sorki jeżeli to co napisałem to spam ale musiałem jeżeli chcecie to dajcie mi za to bana ale chciałem pouczyć troglodyte /cool/


A co do tematu to super miodzio grafitti Joker


« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2007, 21:42:46 wysłane przez KUBA11 » IP: Zapisane
"Dla Klanu, dla Krwi"

“Nigdy ustępować i nigdy tracić twarzy ”. Być dumnym z tego kim się jest. Bronić swoją
ojczyznę i honor . Zawsze bronić serce''

http://img232.imageshack.us/img232/3122/kurakzc1.png
za duża sygnatura. Luk
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry