Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 105021 razy)
Szybcior

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 27 Lutego 2007, 11:22:52 »
ta misja przysporzyła mi najwięcej problemów bo z godryka stworzyłem potwora ktory miał grupowe błogosławieństwo,grupową wytrzymałość no i wszkrzeszenie,nie mogłem byc bierny i używac ciągle wskrzeszania umarłych więc przerzuciłem się na grupowy rozkład no i zadziałało


IP: Zapisane
cziter ;)

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 04 Marca 2007, 14:22:06 »
Problem polega na tym, że dochadząc do Cyrusa mam w porównaniu do niego słabą armie i nijak niemoge go pokonac. Chcialem, wiec przezjsc ta misje kodem ktory podobno brzmi nastepujaco: @win()  - tyle , ze mam jakeis komunikaty ze cos nie dziala itp. Jak ktos wie mneij wiecej co trzeba wpisac to prosze o odpowiedz. pozdarwaim.


IP: Zapisane
Szybcior

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 05 Marca 2007, 09:55:12 »
ja go pokonalem bez problemu.a pamietałes o tym aby minimalizowac straty ptrzy kazdej bitwie??? P.s z kodami gra jest nudna


IP: Zapisane
SzD

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 15 Marca 2007, 01:08:58 »
Przechodząc tę misje koncentrowałem się na tym, aby przyłączyć jak najwięcej neutralnych jednostek Necropolis - Markal ma taką specjalizację, że wszystkie się zawsze przyłączają. Poza tym, zbierając armię, warto koncentrować się na miastach magów (w żadnym wypadku nie przekształcać ich w nekropolie!! - nieopłacalne). Na początku faktycznie przeciwnik jest silniejszy, więc trzeba uciekać, gdy się zbliża. Czasem trzeba oddać mu jakieś zdobyte wcześniej miasto. Jak już się zbliża do jakiegoś miasta, to radzę wyrekrutować wszystko, co się da i spadać - oddać bez walki, by nie tracić wojsk bez sensu. A tymczasem podbijać miasta w rejonach, gdzie przeciwnik nie buszuje mocnym bohaterem. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości, łapać wszystkich, którzy się panoszą po mapie ( ja miałem jednego gościa). Może to okazać się niezbyt łatwe, bo będzie zwiewał, jak zobaczy, ze jesteś silniejszy. I pamiętaj, aby kimś mocnym (np. Isabel) pilnować monolitu wyjścia na północy - stamtąd będą wychodzić następni całkiem mocni goście. I tak trochę robiąc podchody i chomikując wojska, można zebrać całkiem sporą armię, którą bez problemu zakończy się misję.


IP: Zapisane
SzD

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 15 Marca 2007, 01:25:27 »
Ja tę misję kończyłem tuz przed upłynięciem czasu, kiedy Godric był baaardzo silny - a to ja go wcześniej tak doświadczyłem... Zebrałem na tyle silną armię, że go pokonałem, pomimo tego, że jeszcze mu anioł wskrzesił wojska... Ale w walce musiałem na bieżąco oślepiać jednostki o nazwie Rakshasha Raja (czy jak im tam...). A jak zebrałem taka armię. Wykorzystywałem umiejętność dyplomacji Markala (zadbałem we wcześniejszych misjach, aby miał) i zbierałem z planszy, co sie dało, oraz umiejętność szkolenia Isabel tak, aby mieć kuszników (z chłopów na strzelców, potem strzelców na kuszników już "normalnym" ulepszaniem). Dodatkowo, przechadzając sie po planszy i tłukąc wszystko, nazbierałem kościanych łuczników. Poza tym, inkwizytorzy (część sie przyłączyła :P ). arcylisze, i championi i jeszcze jakieś jednostki (już nie pamiętam jakie). Wszystkiego w duzych ilościach oczywiście. Ale była walka wszech czasów - takiej drugiej to nie było - rewelacja!!

Cytuj
zdradze 1 sekret-wojsko nie moze odejsc od izabeli.
Zgadza się,...

Cytuj
zdradze 1 sekret-wojsko nie moze odejsc od izabeli,tzeba go zamienic na necro..
...ale zamieniać nie ma co, ja po prostu doszedłem szybko do Markala, a od Markala żadne jednostki Haven nie uciekają /whistling/


IP: Zapisane
Necropolis Master

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 15 Marca 2007, 14:31:47 »
Mam poradnik i wsyzstko cacy.Pierwsze o czym piszą w poradniku to: "Wejdz na statek Markalem i...."Wszystko fajnie i wogóle, ale po pierwsze:
Nie mam armii.Po drugie Stoczni broni 5 tytanów.Po trzecie około po miesiącu do mojej wyspy podbija pomaranczowy ze sporą armią.Jak mam to przejść?


« Ostatnia zmiana: 15 Marca 2007, 14:32:58 wysłane przez Necropolis Master » IP: Zapisane
rzeka

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 16 Marca 2007, 00:08:34 »
hej
mam podobny problem z tym ze wiem gdzie jest statek musisz isc w prawo i rozwalic paru gostkow i dojdziesz do statku).
u mnie sprawa ma sie tak ze gdy podbije 1 miasto to po prawej to zaraz zieloni mnie atakuja i pomaranczowi chwile za nimi, wiec nie mam gdzie uciec, nie mam armii. robie cos nie tak ale nie moge dojsc co. POMOCY ??


Cytuj
Mam poradnik i wsyzstko cacy.Pierwsze o czym piszą w poradniku to: "Wejdz na statek Markalem i...."Wszystko fajnie i wogóle, ale po pierwsze:
Nie mam armii.Po drugie Stoczni broni 5 tytanów.Po trzecie około po miesiącu do mojej wyspy podbija pomaranczowy ze sporą armią.Jak mam to przejść?
[snapback]3149[/snapback]



IP: Zapisane
Szybcior

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 16 Marca 2007, 10:52:23 »
mówisz o 3 misji a tu jest mowa o 4


IP: Zapisane
Gosik17

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 16 Marca 2007, 11:41:08 »
Nie rozumiem waszego problemu.U mnie przy stoczni nie ma żadnego Tytana /blink/
Po prostu musicie najpierw zrobić sobie dużą armię-Będze wiele walk  /happy/
Po 2-Radziłabym na maksa rozwinąć Markala-Bo raczej nim będziecie jeździć(płynąć)
No i wtedy do stoczni,zrobić statek,wbić w niego.Znaleść tych 2 Magów(2 poniewać 3 czyli Cyrus będzie w następnej misji-,,Królobójstwo")
I wtedy jak zabijecie tych 2 magów,i jak podejdziecie do Cyrusa to on ucieka,i jak wcześniej wspomniałam zaczyna się kolejna misja pt.,,Królobójstwo" w której po prostu musicie znaleść Cyrusa i go zabić.
Powodzenia  /flower/


IP: Zapisane
Gosik17

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 16 Marca 2007, 11:53:31 »
W tej misji będzie wiele no tych budynków to rekrutowania jednostek.
Będą np.Ożywieńce,Szkielety i Kościane Smoki.
No trzeba raz na jakiś czas tam podjechać i kupić  ;)
Ja osobićie z zabiciem Cyrusa nie miałam żadnego problemu.
Najważniejsze jest to żeby,Markal był rozwinięty na maksa i znał (koniecznie!) zaklęcie Wskrześ UMARłYCH(bo przecierz jak kogoś nam ubędzie to po prostu go wskrzesimy  /happy/ )
Mam nadzieję,ze sobie poradzisz /happy/


IP: Zapisane
Gosik17

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 16 Marca 2007, 11:55:18 »
...Po prostu mieć Markalem wielką armie i do ataku na Hikm!!!


IP: Zapisane
Gosik17

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 16 Marca 2007, 11:57:11 »
Hmm dziwne  /blink/
Mi ci magowie w ogóle nigdy nie atakowali zamku w tej misji.
Dlatego nie wiem jak pomóc,bo....nie miałam takiego problemu :(


IP: Zapisane
rzeka

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 16 Marca 2007, 12:32:59 »
Gosik17 dzieki za podpowiedz,
z Tytanami to jest tak , ze sa 2 miejsca aby zacumowac przy drodze do 1 zamku (kolega trafil na to trudniejsze, a obok jest latwijsze :) ).
Powiedz prosze czy nie mialas problemu z atakowaniem swojego kawalka ziemi przez zielonych z jednej strony i pomaranczowych z drugiej strony ??
To jest najgorszy problem bo jesli cos uda mi sie zrobic to zaraz mnie zalatwiaja.


IP: Zapisane
Szybcior

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 16 Marca 2007, 12:51:22 »
hmm to jest ten problem w tej misji.no więc tak
1.markalem zbieram wojsko czyli nieumarłych
2 rozbuduwuje bayworth(czy jakos tak)żeby miec co najmniiej sztrzelców i krzyżowców.(może i gryfy)
3. i czekam na gości(magów)
w sumie jak zawsze była bitwa stosowałem tylko jeden trik ''wskrześ zmarłych''wtedy starałem sie minimalizować straty


« Ostatnia zmiana: 16 Marca 2007, 12:52:01 wysłane przez Szybcior » IP: Zapisane
Szybcior

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 16 Marca 2007, 12:55:51 »
opłaca się w tej misji wyeliminowac zielonego bo
1. bardzo dużo szkieletów sie za to wskrzesza( ja za jednym machem ozywiłem 330 szkieletów)
wykonałem dwa cele poboczne
wyeliminowac elfy
no i zebrac 1000 szkieletów
z taka armia to nikt mi nie podskakiwał w tej misji


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry