Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 43 44 45 [46] 47 48 49 ... 53    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
W co gramy i na jakie gry czekamy? (Czytany 217970 razy)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #675 : 11 Maja 2011, 19:38:52 »
Teraz w co gram?
Aktualnie w League of Legends, a jak nie w LoL'a to dla zajęcia czasu w Sam & Max (Było w CD-Action).
Na co czekam?
Chyba tylko na Heroesa VI.


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #676 : 11 Maja 2011, 22:05:43 »
Przeszedłem właśnie grę o wdzięcznej nazwie Trine:) I zabieram się albo za Resident Evil 5 zamieszczne w najnowszym CDA które nabyłem albo dam sobie chwilowo spokój.
Ogólnie z tym czekaniem to się narobiło. Fable 3, Wiedźmin 2 już na dniach... Po wakacjach Heroes VI i TES V. Na półce leży zaległe kolejne części Kings Bounty... A muszę w nie zagrać gdyż przy podstawce bawiłem się świetnie. No zobaczy się. Kolejna odsłona Fify wyjdzie też jakoś na jesień, kolejny football manager... A przy okazji tysiąc bezpłatnych MMOrpgów... A mój czas jest tak ograniczony, że głupie Trine przechodziłem 3/4 dni. Tak więc czekam na te produkcje które napisałem wyżej ale nie sądzę, że zagram we wszystkie. Myslę, że jeśli w nie spróbuje zagrać przez ten 2011 rok to już więcej mi nie będzie potrzeba.


IP: Zapisane

Vovlin

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Zobacz profil
« Odpowiedz #677 : 09 Lipca 2011, 10:54:08 »
Gram głównie w league of legends, czasami sobię pykne w bloodline champions lub team fortess 2 ( wkońcu już jest f2p;] ).

Czekam na skyrima, gearsa 3, forze 4, nowego hitmana i parę innych gier których nie pamiętam


IP: Zapisane
Gra, to tylko dodatek do życia. Nie zapominaj o tym...
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #678 : 10 Lipca 2011, 01:24:26 »
Gram w Morrowinda , i grać będę. Tak po za tym to gram czasami w Soulstorma i Sagę: Gniew Wikingów(ciekawy,choć wiekowy już RTS)


IP: Zapisane
pjusza97

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 21

Zobacz profil
« Odpowiedz #679 : 10 Lipca 2011, 09:42:13 »
Ja teraz gram w Heroes V oraz Titan Quest z dodatkiem. A gry, na które czekam to Heroes VI i Assansin's CreedL: Revelation.


IP: Zapisane
Czarownik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #680 : 10 Lipca 2011, 13:53:43 »
Gram w Lola, bete Homm6 i czasami w Starcrafta 2. Czekam na Homm6 i Tes5:Skyrim.

Cytuj
Tak po za tym to gram czasami w Soulstorma i Sagę: Gniew Wikingów(ciekawy,choć wiekowy już RTS)
Ja mam Dark Crusade (opracowałem świetne taktyki gry Nerkonami). Sagę:Gniew Wikingów też mam. Fajna gierka, chodź grafika troche odstrasza i średnio się gra w singla. Na multi ta gra ma potencjał.


IP: Zapisane
Zehir7

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #681 : 10 Lipca 2011, 14:01:27 »
ja gram w Age Of Empiries III i w Heroes M&M V a czekam na M&M Heroes VI.




IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #682 : 10 Lipca 2011, 14:10:03 »
Fajna gierka, chodź grafika troche odstrasza i średnio się gra w singla. Na multi ta gra ma potencjał.
Ty masz jakieś wygórowane wymagania co do grafiki. Heroes 6, które ma grafikę naprawdę taką o jakiej dawniej można było tylko pomażyć tobie nie odpowiada :huh: Teraz mówisz, że grafika odstrasza... dla mnie to bardzo ciekawe, gdyż grafika to tylko powierzchowna część gry i nawet gdy nie jest zachwycająca to jeśli gra naprawdę jest dobra, to to nie przeszkadza, bo to tylko mało znacząca cecha gry.


IP: Zapisane
Czarownik

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #683 : 10 Lipca 2011, 14:25:27 »
Czy ja twierdzę, że grafika w grach strategiczntch ma jakieś duże znaczenie? Swierdziłem przecież, że SAGA to fajna gra, chociaż wiekowa i wyrozciągana na dużym ekranie szata graficzna nie jest jej atutem. Co do Herosa 6, zauważyłem, że to wyjątkowa strategia, w której technicznie nic nie przeszkadza aby grafiką dorównywała Arcani: Gothic 4 czy Wiedźminowi 2. Po prostu twórcy nie chcieli.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #684 : 11 Lipca 2011, 18:58:50 »
Tyle osób ma dark crusada, trzeba się zmówić na jakąś grę! Ja gram w dark crusade'a, heroes4 i troche w warcrafta3 (głównie jakieś towery)


IP: Zapisane
Alorin

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #685 : 11 Lipca 2011, 19:42:22 »
Ja gram w Anno 1404, Civilization IV lub w Heroes V. Czekam na Spellforce 2 Faith in Destinity (jeśli wyjdzie)
 


IP: Zapisane
Kotlet

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


Zobacz profil
« Odpowiedz #686 : 20 Lutego 2012, 23:36:38 »
Obecnie gram w :

NecroVision, Gothic (jadę od pierwszej, do ostatniej, trzeciej części), Heroes II oraz VI. Powolutku, nie spieszy mi się. Jak mam wolne w pracy to sobie zagram.

Na co czekam? na Risen 2 bankowo. Chciałbym, aby pojawiły się dodatki do H6. Więcej do szczęścia mi nie trzeba. Diablo 3 zostawiam opcjonalnie, poczekam na wrażenia graczy. Diablo 2 jest mega przyjemną gierką.

Zniechęciłem się ostatnimi czasy do WoW'a za sprawą kiepskiego cataclysmu. Dlatego gry Blizzarda najpierw muszę prześledzić zanim kupię.


IP: Zapisane
masster11

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Jupika Ej Mada Faka!

Zobacz profil
« Odpowiedz #687 : 21 Lutego 2012, 18:05:01 »
Ja obecnie gram:Batman Arkham City-polecam wszystkim dla gra roku 2011 zaraz za Skyrimem, nawet jeśli nie grałeś w Arkham Asynum, czy nie znam uniwersum Batmana POLECAM  , M&M Heroes 6, Heroes 5(Serce Ashan)-testuje mody....

Pogrywam w:

DiablooD M 2 - stare ale jare.Minecrafta, CoD MF3

Na co czekam ? -

Myślę,że tą grą jest Diablo 3.... oczarowała mnie w becie grafika.Jest taka mroczna i zarazem bajkowa.Zarąbiste połączenie(moim zdaniem).
 ;D.Zaraz za kolejnym ,,cudeŃkiem'' Blizzarda są oczywiście dodatki do M&M Heroes 6 - mam nadzieje, że nie będziemy musieli długo oczekiwać na te dodatki.... i że plotka, że Black Hole bankrutuje to plotka  :P

Do czego mnie ciągnie? -

Niestety to znów nasz ukochany World of Warcaft..... mam nadzieje,że się powstrzymam bo już dużo życia na niego hymmm straciłem,no nie powiedział bym bo wrażenia z gry mam bardzo dobre.
 ;D




IP: Zapisane
Moja babcia by była DUMNA!!
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #688 : 01 Marca 2012, 07:52:05 »
Ja obecnie pykam w FlatOuta 2 i w Disciples III - Odrodzenie. Nie mam za dobrego komputera, więc się nie dziwcie, że nie mam takich perełek, jak The Elder Scrolls V - Skyrim, czy Deus Ex - Human Revolution. Jak w tym roku będzie lepszy sprzęt, to z niecierpliwością będę wyczekiwał nowego Call of Duty i Risena 2


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #689 : 13 Marca 2012, 15:59:17 »
@Freezon ja mam komputer który ma już coś około 7latek ale można pograć w gry z 3,2 lat ;D

W co gram teraz?
Proszę bardzo:
-Star Wars Knights of The Old Republic - bardzo polecam tę grę wszystkim fanom RPG-ów,BioWare-u i Gwiezdnych Wojen. Naprawdę coś za....

-Mount&Blade - coś pięknego, ludzie nie kochają tej gry za grafikę ale za to co w niej pociąga a jednocześnie odpycha. Polecam samodzielny dodatek pt.Mount&Blade Warband

-Battlefield Heroes - za to że można się w miarę fajnie przy niej odprężyć i pozamiatać kilkoma gościami (te emocje kiedy ściąga się kilku ludzi w ciągu kilkunastu sekund za pomocą snajpy)

-League of Legends - nie trzeba przedstawiać

Na co czekam?
Nowy Assasin,Medal of Honor, Risen i chyba Guild Wars 2


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Strony: 1 ... 43 44 45 [46] 47 48 49 ... 53    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry