Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 44 45 46 [47] 48 49 50 ... 53    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
W co gramy i na jakie gry czekamy? (Czytany 218000 razy)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #690 : 28 Marca 2012, 17:28:35 »
No, do League doszło World of Tanks. Kumpel mnie namówił i gdy nie mam za dużo czasu to odpalam WoTa.

A czekam na 2 gry - AC III i nowe SimCity, czyli kolejna część mojej ukochanej serii gier (Wiem, że to tu herezja, ale bardziej lubianej niż seria M&M) oraz nowa część jednej z moich ulubionych gier z dzieciństwa.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #691 : 29 Marca 2012, 08:32:57 »
Aktualnie wróciłem do punktu w życiu, że gram w RPG. :)

Zainstalowałem ponownie pierwszego Wiedźmina, noszę się z zakupem pierwszego Dragon Age'a, gram sobie też w piątą odsłonę TES, czyli Skyrim, a także polecam Kingdoms of Amalur: Reckoning.

Jeżeli ktoś nie słyszał, to jest to znakomity Action-RPG, w którym nasza postać umiera...już na samym początku. Zamiast 20 tysięcy zaklęć mamy sporo combosów do rożnych rodzajów broni, system fatality i QTE, trzy drzewka rozwoju oraz świetną fabułę, napisaną przez autora książek o Drizzcie Do'Urdenie, R.A. Salvatore'a. Gra warta tych 130 złociszy, a jak nie macie...to wiecie, co zrobić. :> Później i tak kupicie, żeby mieli pieniądze i porobili kontynuacje. :P

Może aż za bardzo agituje, ale moim zdaniem to jeden z najlepszych RPG ostatnich lat, który nie jest żądną kontynuacją czy innym odgrzewanym kotletem. Swoboda w rozwoju postaci, szybki i emocjonujący system walki, świetna fabuła i kolorowa, bajkowa wręcz, ale świetnie wykonana grafika sprawiają, że aż chce się grać. :)

A poza tym standard, czyli League of Legends, Warcraft III, Left 4 Deady oba, czyli produkcje, w które sobie mogę pograć ze znajomymi i podrzeć mordę na Skypie. :P
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #692 : 10 Lipca 2012, 21:57:41 »
a ja w tej chwili pogrywam w Arkham Asylum. Gra świetna! Fajna akcja, cały czas się coś dzieje, fabuła także świetna, grafika również nie jest zła. Po prostu cud, chyba jak przejdę, to kupie arkham city, bo normalnie to bym poczekał aż stanieje, ale tak to nie wiem.
Czekam również na trzeciego batmana z cyklu arkham, podobno, że ma być, czy będzie- zobaczymy.
Polecam Arkham Asylum wszystkim! Kupiłem je za niecałe 30zł w empiku + Bioshock gratis, bo są dwie gry w cenie jednej!! Promocja ograniczona czasowo...


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #693 : 10 Lipca 2012, 22:27:01 »
Po prostu cud, chyba jak przejdę, to kupie arkham city, bo normalnie to bym poczekał aż stanieje, ale tak to nie wiem.
Nie będziesz zawiedziony Arkham City. Oferuje on nowiutki świat pięć razy większy od tego z Arkham Asylum, bardzo dobrą grafikę, możliwość grania Robinem, Nightwing'iem panią Selina'ą Kyle (Kobietą Kot) (Kobieta Kot jest dosepna w pełni darmowym DLC), parę nowych gadżetów dla Batmana, kilku nowych wrogów Batmana i ma bardzo, ale to bardzo zaskakujące zaskoczenie. Ogólnie polecam i też czekam na trzecią część serii.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #694 : 04 Listopada 2012, 22:15:06 »
Ja osobiście gram teraz w Europe Universalis 3 z dodatkami oraz powróciłem do Minecrafta, ciekawe tylko jak długo..

Czy czekam na jakąś grę? Nie, jak na razie mam nadmiar gier i chciałbym się ich jakoś pozbyć.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #695 : 04 Listopada 2012, 22:27:28 »
Jakim państwem grasz?

Ja ostatnio grałem Wenecją, ale jest to dziecinnie prosty kraj. Chociaż jest mała (3 prowincje) ,ma olbrzymie przychody z handlu, dzięki czemu może bez problemu wystawiać armię zaciężną. Tak więc w kilkadziesiąt lat zjednoczyłem Italię, przejąłem ważne prowincje Austrii na południu (kopalnie złota). Po tym przychód sięgał około 600 dukatów rocznie. Następnie odebrałem Hiszpanom całą Amerykę Płd...

Teraz gram Brandenburgią, która jest o wiele trudniejsza. Mała i handel nie przynosi dużych zysków. Do tego, będąc w Rzeszy nie powinna odbierać terenów innych książętom, gdyż za to wzrasta drastycznie infamia. Z tego powodu prowadzę politykę dynastyczną. Z przejętych w spadku terenów tworze wasali, by infamia nie wzrastala, a w odpowiednim czasie można ich zawsze anektować. Oczywiście wojny też były, lecz w   postanowieniach zazwyczaj robię z przeciwników wasali, wymuszam zmianę religii lub grzywnę. W taki sposób mam zwasalizowanych prawie wszystkich elektorów i do końca gry prawdopodobnie zostanę cesarzem.

Ale się rozpisałem, ale po prostu lubię tę grę.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #696 : 04 Listopada 2012, 22:58:44 »
Też ją bardzo lubię. Osobiście teraz wyciskam Ottomanami na kodach Europę, chcę się przekonać czy zdarzę podbić wszystkie prowincje i podbić całą ziemię :D

Wcześniej grałem sobie normalnie Brandenburgią i zrobiłem drugą Austrię w Świętym Cesarstwie Rzymskim. Podbiłem Pomorze oraz Miśnię i zabrałem Czechom Wrocław oraz Łużyce oraz zabrałem Polsce Poznań, Toruń i Płock. Później gdy miałem dostęp do morza zająłem wszystkie trzy państwa w środkowej Ameryce.  Ale tak jakoś skończyłem bo reszta mapki trochę wariowała (Ottomani zajmują całą Złota Ordę, Hiszpania dziedziczy Anglię i podbija Portugalię). Najprawdopodobniej zacznę teraz grac Wenecją i stworze zjednoczone Włochy.


« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2012, 07:03:36 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #697 : 05 Listopada 2012, 06:31:08 »
Ja aktualnie no-lifię w grę o zacnym tytule Bad Piggies. Jest to produkcja studia, które stworzyło również Angry Birds. Generalnie, chodzi o to, że teraz stajemy po drugiej stronie barykady i kierujemy poczynaniami świń. Ale, ale! Świniaki narysowały mapę do jajek, jednak któryś przez nieuwagę ją zniszczył. Należy dotrzeć do wszystkich kawałków mapy pojazdami, które sami budujemy! Gra posiada znakomity silnik fizyczny, a aby zrobić owej fizyce na przekór, możemy dodawać do swych pojazdów różne urządzenia i "urządzenia" - między innymi wiatraczki, śmigła, miechy, ale też butelki z napojem gazowanym, parasole oraz balony. Polecam dla każdego, ale tylko, jeżeli chce się gry na myślenie, bo gra jest znacznie bardziej wymagająca od Angry Birds.

A na co czekam? Chyba na dodatek do Hirka VI, chociaż... W najbliższym czasie - to jest po skończeniu Arcanii - kupię prawdopodobnie TES IV.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #698 : 05 Listopada 2012, 08:21:46 »
Ostatnio nie gram w nic, tylko przeglądarkowe, a wyczekuje do końca listopada, na Assassin's Creed 3 - jest to chyba jedyna seria którą kolekcjonuję w całości...


IP: Zapisane
slawek44

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #699 : 24 Listopada 2012, 14:59:50 »
Ostatnio nie gram w nic, tylko przeglądarkowe, a wyczekuje do końca listopada, na Assassin's Creed 3 - jest to chyba jedyna seria którą kolekcjonuję w całości...

Ja to samo, jak na razie dobra seria... Oby 3 była też udana.


IP: Zapisane
Jutro tez jest dzien !
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #700 : 24 Listopada 2012, 15:13:31 »
Ja obecnie gram w King's Bounty - Wojowniczą Księżniczkę, popykam też chętnie w Fifę 08. Nie pogardzę też grą FlatOut.

Na razie na nic nie czekam, bo komp za słaby :/


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #701 : 24 Listopada 2012, 17:12:43 »
Ja aktualnie gram w lego star wars 2: the original trilogy.  :P
Uwielbiam platformówki.
Czekam zaś na wpełni spolszczonego postala 3 oraz dodatek do hirka 6.
Z tych wymarzonych czekam na jakiegoś nowego Turoka i Wiedźmina trójkę (w którym byłaby dorosła Ciri  ;) )


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #702 : 25 Listopada 2012, 15:18:47 »
O, nowy Turok by się przydał. Nie ma to jak rozwalenie T-Rexa za pomocą łuku i shotguna. ^_^

Ja dalej czekam na WarCrafta IV. I Dawn of War III.


IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #703 : 25 Listopada 2012, 17:11:04 »
Ja zaś czekam na hajs i idę po pudełeczko z Football Manager 2013 (napisałbym prawdę ale czytałem regulamin) ;D


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Voymir
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Per Mortis Ad Gloria!

Zobacz profil
« Odpowiedz #704 : 04 Grudnia 2012, 11:09:36 »
Ja zaś czekam na odbiór Kings Bounty: Wojownicy Północy wydawnictwa (dystrybutorstwa?) Cenegi, a w tej samej paczce od kuriera przyjdzie jeszcze Street Fighter x Tekken (PC), będziem mordy bić padem ^^

PS: no to Hellscreamie - możemy sobie piątkę przybić! ^^ IMO to jedne z niewielu gier strategicznych na jakie warto czekać - Warcraft IV i Dawn of War III, no może poza starcraftem 2 HotS, CoH 2 i dodatkiem do HoMM VI, ale na nie nie czekam z wypiekami. A na szybkie ich wyjście nie liczyłbym... (znaczy na WIV i DoW III), bo THQ i papa Relic skupiają się najpierw na rzeczonym CoH'u 2... i nie wiem jak do końca wygląda u nich sytuacja finansowa, bo obiło mi się ostatnio o uszy, że THQ stoi kiepsko finansowo, a nawet stoi na skraju bankructwa..., a co u Blizzarda - jak to Blizzard - "when its done".


« Ostatnia zmiana: 04 Grudnia 2012, 11:26:03 wysłane przez Voymir » IP: Zapisane
Audaces Fortuna Iuvat!
Strony: 1 ... 44 45 46 [47] 48 49 50 ... 53    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry