Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 26 27 28 [29] 30 31 32 ... 42    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Propozycje zmian na stronie i forum (Czytany 189922 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #420 : 13 Grudnia 2008, 09:22:59 »
Tak, Laxx ma racje. Skoro dla DM to i dla wszystkich gier co mają w tytule Might & Magic. Poza tym, to strona o herosie nie o dark M.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #421 : 13 Grudnia 2008, 10:21:59 »
Pomysł stworzenia działu DM zostaje odrzucony, dział KB zostaje skaoswane z powodu zerowego zainteresowania.


IP: Zapisane
snajper92

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 69


Zobacz profil
« Odpowiedz #422 : 01 Kwietnia 2009, 22:45:29 »
Forum Tawerny jest fajne, ale ostatnio zdenerwowała mnie jedna sprawa. Dostałem ostrzeżenie za cytowanie całego postu. Był to krótki, dwuzdaniowy post, którego tylko przytoczenie w całości mogło pomóc w mojej wypowiedzi.Co o tym myślę? Wg mnie bezmyślne jest dawanie ostrzeżeń za cytowanie całych postów. Niekiedy przytoczony post CAŁY odnosi się do sprawy, a jest stronę lub dwie wcześniej. Co wtedy? Przytoczę cały dostaję warna, przytnę to traci sens, bo jest zbudowany z 2 lub 3 sensowych zdań, z których każde odnosi się do tematu. Jeśli można, chciałbym się dowiedzieć, co na to inni ;)
@edit
Może masz i rację, że to akurat było za długie, ale widziałem parę razy jaki inni dostawali warny za krótkie posty.


« Ostatnia zmiana: 01 Kwietnia 2009, 22:55:23 wysłane przez snajper92 » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #423 : 01 Kwietnia 2009, 22:51:16 »
Prawdopodobnie dostałeś warna za ten cytat  http://www.homm5.info/forum/index.php?topic=3233.msg62352#msg62352 który taki mały nie jest. Racja cytowanie wypowiedzi 2-3 zdaniowych jest potrzebne, ale nie takich jak w tym linku.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #424 : 01 Kwietnia 2009, 22:55:25 »
Nie dostałeś osta, tylko upomnienie to różnica, to po pierwsze. Po drugie było to od moda, który już nie sprawuje tej funkcji. Po trzecie, mimo wszystko lepiej to wygląda, gdy cytat nie jest dłuższy od samej wypowiedzi. Wtedy wchodzimy w ubogość wypowiedzi.

Nie dałeś konkretnego przykładu, więc nie dziw się że w ogólnikach jest odpowiedź. Niemniej jednak znów wracam do sprawy INTERPRETACJI regulaminu przez modów, a nie ślepego egzekwowanie punkt po punkcie.

Ano, bo post "super, też tak uważam", jest traktowany jako nabijanie i nie wnoszenie niczego do rozmowy, taki mały spam. Nawet jeśli powtórzyć przedmówcę, można to zrobić innymi słowami, innym stylem i w innym charakterze. Na prawdę lepsze to, niż "też tak uważam".


« Ostatnia zmiana: 01 Kwietnia 2009, 22:59:11 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
snajper92

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 69


Zobacz profil
« Odpowiedz #425 : 01 Kwietnia 2009, 23:08:00 »
Ost czy nie - było to uznanie mojej wypowiedzi za niezgodną z regulaminem :P Tamten post rzeczywiście nie jest najlepszym przykładem, ale kilka razy zdarzyło mi się widzieć, jak ludzie dostawali warny za cytaty "dwuzdaniowców". Bo co byś zrobił, gdyby ktoś napisał taki post: "Uważam, że zombie jest słaby". Ja bym zacytował cały post i teraz m.in. chcę się dowiedzieć, czy spotkałyby mnie za to jakieś konsekwencje. Na forum można zobaczyć dużo warnów za cytowanie całych postów, więc mam nadzieję, że ten temat pomoże się innym przed nimi ustrzec. Prosiłbym też o wzięcie udziału w ankiecie.
@edit
Dobra masz: "Uważam, że zombie jest słaby, bo jest wolny i zadaje małe dmg". Jest teza i argument w 1 zdaniu. Jak znajdę coś takiego, to przytoczę tutaj, bo jestem pewien, że już warny za cytowanie czegoś takiego widziałem.


« Ostatnia zmiana: 01 Kwietnia 2009, 23:34:40 wysłane przez snajper92 » IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #426 : 01 Kwietnia 2009, 23:28:17 »
Cytuj
Niemniej jednak znów wracam do sprawy INTERPRETACJI regulaminu przez modów, a nie ślepego egzekwowanie punkt po punkcie.

Nic więcej do powiedzenia praktycznie nie ma. Podaj konkretne przykłady, to wtedy administracja osobiście się tym zajmie również tym, aby coś takiego się nie powtórzyło jeśli wina będzie po stronie moda. Swoją drogą posty "Uważam, że zombie jest słaby." nie powinny w ogóle mieć miejsca z powodów podanych powyżej.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #427 : 02 Kwietnia 2009, 09:29:01 »
Snajper, jak chcesz się odnieść do całej wypowiedzi danej osoby, ja robię po prostu tak:

@(nick osoby cytowanej): (tekst)

Zapewne znasz taki sposób, jest to elegantsze i estetyczniejsze, niż cytowanie całych postów, wskutek czego wszystko jest mniej klarowne. A poza tym, nawet jeśli chcesz coś zacytować, najważniejsza zasada- nie odpowiadaj na 20-linijkowy post jednym zdaniem, rzecz jasna nie mówię tu o cytowaniu całych postów. Ima się to do długości wypowiedzi (nie ma określonego limitu, ale za skandalicznie krótkie posty jest bicie po głowie).

Tak więc odwołanie do konkretnego ościka nie jest na miejscu- bo równie dobrze mógłbyś dostać też za krótkiego posta. Nie umiesz wyrazić swojego punktu widzenia? Każdy ma inny, chociaż byś coś dodał, rozbudował co nieco, zamieścił jakieś sugestie, bądź dygresje?


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #428 : 03 Kwietnia 2009, 11:10:52 »
Ja bym zaproponował żeby nie cytować postów kilometrowych to bierzemy kawałek zdania kopiujemy do swojego posta zaznaczamy i używamy buttona który pozwala nam zacytować ten tekst i po problemie.

PS:Chyba temat należy zamknąć bo sprawa została wyjaśniona.


IP: Zapisane
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #429 : 24 Kwietnia 2009, 15:22:22 »
@^$&*%^*^&*$#^%#W^

Do rzeczy:
Ost za
-wulg do nikogo
-nikomu takie nie przeszkadzają
-"mam kolorek to wstawię"

Na prawdę uważacie tawerne za zgraję bachorków co się zbulwersują o takie coś?


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #430 : 24 Kwietnia 2009, 15:29:00 »
Cytuj
-wulg do nikogo
Ważne że wulgaryzm. Rozumiem przekleństwo, ale wulgaryzmów na Tawernie nie można używać ani w sygnie, ani w komiksach, itp. Nie wierć tego tematu, bo tak po prostu jest.
Cytuj
-nikomu takie nie przeszkadzają
Wielu użytkowników zniesmaczają, poza tym psuje to ogólną kulturę forum.
Cytuj
-"mam kolorek to wstawię"
To już sprawa między Tobą, a tym, kto to wstawił.

Dobra rada: po prostu tak nie rób. Wymaganiem od komiksów w miarę przyzwoitych jest cenzura.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #431 : 24 Kwietnia 2009, 15:32:23 »
#!%@!@!@3&^.
Takie zastępstwa wulgów jeszcze ujdą ale te co zaprezentowałeś w swoim Oldskulowym temacie to lekkie przegięcie, to że chcesz rozruszać forum i pokazać jaki to nie jesteś kozak w używaniu tego to tylko świadczy o twojej kulturze ale ja rozumiem, każdy ma inny charakter i podejście do tego ale regulaminu muszę się tez trzymać jak inni.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #432 : 24 Kwietnia 2009, 15:53:14 »
Kultura kulturą, ale czasem bez wulgaryzmu się nie da, k***a jego mać!
 Wulgarne słowo z niedostateczną cenzurą. Regulamin, regulamin, regulamin.



IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Lazor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 484


Szarach il Lazor

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #433 : 24 Kwietnia 2009, 16:01:03 »
Tak tak, zdobył bym rzeszy fanów pisząc:
-Panie, co pan robisz?
-Kosze trawnik!
-Penisa se skoś!
no nie?

I przestań Loczkosławie gadać od rzeczy, zrobiłem komiks aby był a nie żeby powracać do zielonego kolorku(akcentujesz to jakby wulgi były specjalnie po to)


IP: Zapisane
Grupa buntownicza
<PoW> czy za prawdę można dostać ostrzeżenie?
<pepe9donkey> zaprawdę,można

~Otaku
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #434 : 24 Kwietnia 2009, 16:02:04 »
Lazor, jedna prośba: Przestań, krytykować niektóre rzeczy. Masz swe forum.

Cytując:
Nie ucz, chomika dzieci robić.

Pokazuje, że niekiedy trzeba zaprzestać niektórych rzeczy. Zbyt dużo, to niezdrowo.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 26 27 28 [29] 30 31 32 ... 42    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry