Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15 ... 17    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Bugi i błędy forum (Czytany 83672 razy)
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #165 : 08 Lipca 2010, 21:17:04 »
Ok działa wielkie dzięki Luk , usunięcie catchy poskutkowało.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #166 : 23 Lipca 2010, 06:21:27 »
Fatal error: Call to undefined function eaccelerator_cache_output() in /home/jareq/domains/tawerna.biz/public_html/themes/Tawerna/theme.php on line 224


To mi się wyświetliło na stronie głównej po zalogowaniu i stary lay o.O


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #167 : 13 Sierpnia 2010, 20:42:37 »
Hmm... :) co to ja... a, tak - czy tylko ja mam takiego popierniczonego farta jeśli chodzi o dziwne posty? ;> Pomijam to, że dzisiaj jest piątek 13, no ale... co to jest... :P

http://img85.imageshack.us/f/screenujb.png/

Ni to awatara nie ma, ni podpisu... a jednak przypominam sobie, że pisałem te posty...  :niepewny:


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #168 : 13 Sierpnia 2010, 22:27:18 »
Już o tym pisałeś jakiś czas temu. Możliwe że jest to po prostu jakiś błąd bazy i tak to się wyświetla. Trudno powiedzieć jednak nie stanowi to jakiegoś większego problemu i nie spotkałem się jak dotąd z podobną sytuacją.


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #169 : 13 Sierpnia 2010, 23:21:29 »
pablossd z małej litery.... gdzieś to już widziałem... Co nie zmienia faktu że nie pokazuje punktów uznania i wiadomości. Zakładam że to wina twojego łącza internetowego bo ja miałem podobne(nie te same ale podobne) błędy.

Edit: To nie jest twój post. Między 14 a 12 Sierpnia nic nie pisałeś. Widziałem gdzieś pabla z małej litery, pamiętam też że sam się zdziwiłeś widząc 'siebie'. Dziwne że przypominasz sobie że pisałeś tego posta choć to nie ty go pisałeś.

P.S. Sprawdzałem w twoich wiadomościach. Link:
http://www.tawerna.biz/forum/index.php?action=profile;u=11754;area=showposts;start=600 Przejedź trochę na dół i zobaczysz że jest 14 i 12 sierpnia ale nie 13.

Edit2: Podałbyś link do tematu ''Misja IV''? Niestety jest dużo IV misji. Sprawdziłbym czy u mnie też tak.


« Ostatnia zmiana: 13 Sierpnia 2010, 23:29:42 wysłane przez Bandaro » IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #170 : 13 Sierpnia 2010, 23:44:42 »
Edit2: Podałbyś link do tematu ''Misja IV''? Niestety jest dużo IV misji. Sprawdziłbym czy u mnie też tak.
Masz przecież link w pasku adresu przeglądarki :P

Wiem już w czym problem było dwóch takich userów i jeden z nich po prostu usunął swoje konto wtedy tak jest, że nick staje się nieaktywny oraz nie wyświetlają się pozostałe opcje dostępne u każdego zalogowanego a wszystkie posty zostają po to aby wątki w której dana osoba uczestniczyła nie straciły sensu.


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #171 : 14 Sierpnia 2010, 08:38:48 »
Ehh... czyli był już sobie taki jeden pablossd, usunął konto, a jago posty zostały, czy tak jak to mówisz - jakiś błąd fazy i ukazuje moje posty bez awatara czy podpisu?... :P Bo ja - gdybym teraz usunął sobie awatara, podpis, i podpis pod sygnaturą, pamiętałbym wszystkie swoje 363 posty (pomijając te w Hyde Parku )... ^_^ i te także pamiętam, że pisałem... to było wtedy, kiedy pierwszy raz robiłem kampanię.. :).

nie chcę się teraz czepiać, ale po prostu głupio to wygląda... ;)


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #172 : 17 Sierpnia 2010, 21:41:50 »
Bug dotyczy SpamBoxa, otóż jedna z minek, ta ( :-\ ) nie robi mi się, nie wiem czy dzieje się tak innym, ale czy da się to naprawić. Ja muszę dodawać jeszcze jedno "\".


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #173 : 17 Sierpnia 2010, 23:06:16 »
Masz rację... Sprawdzę to w wolnej chwili. Dzięki za zgłoszenie


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #174 : 05 Grudnia 2010, 18:22:21 »
Hmmm... Taka dziwna sprawa. Otóż podczas przeglądania tematu w dziale Heroes V, "Magia vs. Walka" natknąłem się na posty z tematu "Najlepszy talent rasowy". Wygląda na to, że te dwa tematy zostały jakoś złączone i wszystkie posty z "Najlepszy talent rasowy" zostały przerzucone do "Magia vs. Walka". Zrobił się mały bałagan, zresztą, zobaczcie sami, strony 25, 26, 27, 28.
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,456.360.html
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,456.375.html
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,456.390.html
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,456.405.html


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #175 : 09 Grudnia 2010, 14:49:05 »
Ey... gdzie jest SB?


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #176 : 09 Grudnia 2010, 16:27:14 »
SB jest widoczne tylko na stronie głównej forum.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #177 : 11 Lutego 2011, 16:59:31 »
Mam pytanie gdzie wcięło SB? W ogóle nie da się pisać, a to co ktoś wcześniej napisał można zobaczyć tylko za pomocą [historia].


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #178 : 14 Lutego 2011, 20:52:21 »
Taki smaczek: kiedy klikam w polu "najnowszy użytkownik" na jego login, nie pokazuje mi profilu tego usera, tylko mój własny :)

Tak jest jak nowo zarejestrowany user nie potwierdzi swojej rejestracji przez kliknięcie w link aktywacyjny, który dostaje na maila.


« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2011, 14:45:19 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #179 : 18 Lutego 2011, 19:42:51 »
Hm... od pewnego czasu pokazuje mi, że SB mi się ładuje, ale nigdy się nie załadował i nie mogę w nim pisać, raczej bana nie dostałem, bo na laptopie mi działa, może brakuje mi jakieś wtyczki, albo czegoś podobnego? Może mi ktoś pomóc?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15 ... 17    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry