Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 34 35 36 [37] 38 39 40 ... 42    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Propozycje zmian na stronie i forum (Czytany 189057 razy)
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #540 : 20 Października 2011, 19:11:16 »
Ja się nie znam na prawach autorskich ale chyba by wykorzystać utwory z gry trzeba zdobyć zgodę na ich wykorzystanie ;) Poza tym kiedyś gdzieś na stronie widziałem, że można było włączyć sobie muzykę z herosa...

Wiadomość doklejona: [time]20 Październik 2011, 19:14:03[/time]
Tego to ja nie wiedziałem jareQ no ale wierzę w was. Mam nadzieję, że coś wymyślicie i macie jakieś sposoby by sprawdzić kiedy kto był aktywny i da się przynajmniej część kont usunąć :) Domyślam się że to dużo pracy i pewnie po prostu czasami się po prostu nie chce xD


« Ostatnia zmiana: 20 Października 2011, 19:14:55 wysłane przez Łowca Dusz » IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #541 : 24 Października 2011, 01:47:42 »
Nie wiem czy się pojawiła taka propozycja(wiem, że mógłbym przejrzeć chociaż 5 ostatnich stron tego tematu, ale jestem zbyt leniwy, a do tego pora o której piszę), ale czy nie mógłbym się pojawić dział poświęcony grze Might and Magic Clash of Heroes? Gra niedawno wyszła na PC i fabularnie jest powiązana z Heroesem V(czyli kolejność: Heroes VI, Clash of Heros, HOMMV, Kuźnia Przeznaczenia, Dark Messiah i Dzikie Hordy), o tyle o ile dział Dark Messiah ma słabe szanse na pojawienie się, o tyle Clash of Heroes wg. mnie powinno się pojawić.


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #542 : 24 Października 2011, 09:10:03 »
A może lepiej, żeby powstał dział Might and Magic o wszystkich grach tego typu. Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale założyłem temat o Clash of Heroes. Jest w "Pozostałe" w dziale Inne Gry.


IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #543 : 24 Października 2011, 14:26:51 »
Ja się nie znam na prawach autorskich ale chyba by wykorzystać utwory z gry trzeba zdobyć zgodę na ich wykorzystanie ;) Poza tym kiedyś gdzieś na stronie widziałem, że można było włączyć sobie muzykę z herosa...
Nie mam pojęcia jak jest z prawami autorskimi, ale to tylko moja propozycja. Poza tym właśnie o tym mówię, że na stronie jest taka możliwość ale są utwory tylko ze starszych części. Jeśli tawerna.biz na jakiś zasadach używa tych utworów abyśmy mogli sobie je odtwarzać, to chyba możliwe jest aby zrobić aktualizację i dodać również motywy z najnowszych części.  :)


IP: Zapisane

TTTr96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #544 : 24 Października 2011, 15:14:35 »
A może lepiej, żeby powstał dział Might and Magic o wszystkich grach tego typu. Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale założyłem temat o Clash of Heroes. Jest w "Pozostałe" w dziale Inne Gry.

Chodziło mi o cały dział, gdzie mamy oddzielnie miejsce na misje oddzielnie na problemy techniczne. A nie jeden temat na całą grę.


IP: Zapisane

Zapraszam na mojego bloga - GeekLog
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #545 : 31 Października 2011, 22:17:56 »
A ja proponuję, by ponowiono wywiady z użytkownikami. Redaktorami, przyjaciółmi, moderami, zwykłymi Tawernowiczami, może adminami. Oczywiście zaznaczę, że nie ja bym chciał prowadzić te wywiady.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #546 : 01 Listopada 2011, 17:50:02 »
Ja bym mógł je prowadzić, albo któryś z moderatorów. Tylko byłby problem z pytaniami, bo nie wiem jakie wymyślić... :(


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #547 : 01 Listopada 2011, 18:07:47 »
Ja bym mógł je prowadzić, albo któryś z moderatorów. Tylko byłby problem z pytaniami, bo nie wiem jakie wymyślić... :(
Dlatego też takiej pracy musiałby się podjąć ktoś znający dobrze użytkowników, ktoś kto uczestniczy już trochę czasu w życiu Tawerny. Czekam na odpowiedzi.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #548 : 01 Listopada 2011, 18:16:12 »
O czym by to były wywiady?, chętnie mógłby się tego podjąć.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #549 : 01 Listopada 2011, 18:27:06 »
A właśnie, na czym to właściwie polegało? To mogło by być coś ciekawego. Jeśli to BĘDZIE coś ciekawego to chyba mógłbym wleźć w to bagno.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #550 : 01 Listopada 2011, 19:02:59 »
Ja bym mógł je prowadzić, albo któryś z moderatorów. Tylko byłby problem z pytaniami, bo nie wiem jakie wymyślić... :(
Zdaje mi się, że jeśli coś takiego by było to trzeba było pytać się o przygody związane z serią Heroes, obycie z nią, o jego funkcjonowaniu na Tawernie oraz też pytania dotyczące życia prywatnego, byle tylko nie dotyczyły bardzo intymnych spraw userów :P


IP: Zapisane
Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #551 : 01 Listopada 2011, 20:00:44 »
W sumie, myślę że powinno być takie dwie albo trzy osoby prowadzące wywiady.  I mogłaby być (Chociaż by nie musiała) ustalona w tajemnicy pula pytań które by się tym użytkownikom zadawało.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #552 : 01 Listopada 2011, 20:39:50 »
Ja bym mógł je prowadzić, albo któryś z moderatorów. Tylko byłby problem z pytaniami, bo nie wiem jakie wymyślić... :(
Zdaje mi się, że jeśli coś takiego by było to trzeba było pytać się o przygody związane z serią Heroes, obycie z nią, o jego funkcjonowaniu na Tawernie oraz też pytania dotyczące życia prywatnego, byle tylko nie dotyczyły bardzo intymnych spraw userów :P
Dokładnie, mogą się pojawić pytania typu: jak tu trafiłeś, skąd nick, za co lubisz Tawernę, a za co nie, ulubiona cześć Herosów. Psychol, by się do tego nadawał (w moim mniemaniu, mogę się mylić).
Zainspirował mnie te tematy:
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,7306.0.html
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,4170.0.html


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #553 : 01 Listopada 2011, 20:41:34 »
Tyle, że ktoś powinien nadzorować waszą pracę, by nie wyszła kicha i sprawdzić wszystko przed wydaniem na forum :P Mógłby to być jakiś redaktor lub moderator ;)


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #554 : 01 Listopada 2011, 20:49:00 »
Tyle, że ktoś powinien nadzorować waszą pracę, by nie wyszła kicha i sprawdzić wszystko przed wydaniem na forum :P Mógłby to być jakiś redaktor lub moderator ;)
Czekamy na chętnych, przypadkiem któryś z redaktorów nie ma więcej czasu oraz chęci do poprawiania błędów (tak myślę o to tobie Sylath ;))?


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 ... 34 35 36 [37] 38 39 40 ... 42    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry