Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 56 57 58 [59] 60 61 62 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 431966 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #870 : 20 Listopada 2014, 00:23:39 »
Co do cabirów, czyli protoplastów gremlinów jak się okazuje - to moja ulubiona jednostka trzonu. Akademii dodaje uroku czyniąc z niej jedno z moich potencjalnie ulubionych miast w grze.

Cabiry powinny zostać maskotkami całej serii.

Ogólnie, żadnej niespodzianki, będziemy czekać na oficjalne opisy, póki co mamy komentarz Kaspara.


« Ostatnia zmiana: 20 Listopada 2014, 13:26:51 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #871 : 20 Listopada 2014, 13:29:46 »
Wiadomo tyle, że wyniki w następnych głosowaniach będą utajnione. Co do dat czy materii takowych - na razie cisza.

Osobiście podejrzewam - no brainer - iż zostaniemy uraczeni wyborami ekranu miasta dla loszaków. "Dziura w ziemi" lub "pałac w dziurze w ziemi", zapewne. x]


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #872 : 20 Listopada 2014, 18:15:24 »
Chwileczkę. Już jutro poznamy elity Akademii  :yahoo:.
Nie mogę się doczekać. Rakszasa, choć była tylko w H5, ta jest najlepsza! Jeśli chodzi o Dżiny to, "najlepsze dżiny ever"

EDIT: Kiedy elity?


« Ostatnia zmiana: 21 Listopada 2014, 16:22:18 wysłane przez flapdzak » IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #873 : 21 Listopada 2014, 17:07:43 »
I są już jednostki elitarne!
No nie powiem, wygląda to mega :)
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/the-wizards-armies-elite-units


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #874 : 21 Listopada 2014, 17:21:15 »
A ja powiem, że arty są rozczarowujące. No może za dużo wymagam po magu, więc może nie tak dokońca, jednak Raksasze na tych artach to tragedia. Jedynie Dżiny wyglądają dobrze.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #875 : 21 Listopada 2014, 17:33:45 »
A ja powiem, że arty są rozczarowujące. No może za dużo wymagam po magu, więc może nie tak dokońca, jednak Raksasze na tych artach to tragedia. Jedynie Dżiny wyglądają dobrze.
Rakszasa to tylko kopia tego co wstawili po premierze CM odnośnie niewykorzystanych concept-artów w których była właśnie Ona i Dżin. Mag jest nowością i jestem szczerze zaskoczonym jak fajnie został On pokazany, jego strój będzie pewnie wyglądał ciekawie oby z domieszką błękitu.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #876 : 21 Listopada 2014, 18:14:16 »
W sumie może... mi właśnie brakują kolory, które już Dżinowi dodają zajebistości. No i przydałby się porządniejszy obraz Rakszasy. Odnośnie artów z H6 to mi tak średnio się podobał w porównaniu do tego z H5.


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #877 : 21 Listopada 2014, 21:49:41 »
Na Acidcave, jest pewna ciekawa teoria:
"Złoty Smok - Elrath."
Przecież już wiemy, że gold dragons pojawią się w H7, ale jak mogą wyglądać. Z teorią z AC w pełni się zgadzam. Jak się zastanowić to:
Czarny Smok z Lochu - Tak jak to było w przypadku H6, prawdopodobnie będzie to Malassa.
Zielony Smok z Sylwanu - Skoro Malassa w Lochu, to Sylanna w Sylvanie. Jestem pewny, że smokiem będzie właśnie smocza bogini elfów. Dlaczego?:
- Przy głosowaniu na line-up była mowa, o kroczącym, bodajże trochę kamiennym smoku. ( chyba kamiennym- nie pamiętam  ;D )
- Kroczący, kamienny, nielatający smok. Hmm. Co to może być?

To właśnie drugi przykład.
Neutralne Złote Smoki - Zapewne Elrath. Strzelam, że chyba będzie o nim mowa w kampanii Przystani.  :D

Kolejny przykład to już moja teoria  ;D :
Smoczy upiór z Nekropolii - Dlaczego nie lekko zmodyfikowany Ylath?


A co jeśli w dodatkach dostaniemy dla :
- Fortecy, w czempiona Arkatha i coś tam.
- Sanktuarium w czempionach - Kirin i Shalassa.
Może fajny pomysł by dawać te smoki, ale Sylanna jakoś nie pasuje mi do Sylvanu. NIELATAJĄCY SMOK?  :nono: :o

PS. Oczywiście nie uważam, że każdy smok powinien latać, ale tak byłoby najlepiej.


« Ostatnia zmiana: 21 Listopada 2014, 21:57:47 wysłane przez flapdzak » IP: Zapisane
Karti

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 82

Zobacz profil
« Odpowiedz #878 : 22 Listopada 2014, 14:59:44 »
@flapdzak
To są tak zwane "dzieci" owych bóstw smoczych, a Sylanna ma lotne i nielotne. Chyba nie myślisz, że smoczy bogowie będą czempionami/bossami różnych frakcji? Pierwsze z góry odpada, ale co do bossa, to miałoby jakiś sens w postaci awatara danego smoczego boga (awatar sylanny, arkatha itp.).

Arty akademii mi się podobają, szczególnie dżin i mag - Co do niego, to może być młody arcymag, nie musi być adeptem/uczniem, można spojrzeć chociażby na zehira pod tym względem, a nazwa zawsze może być myląca ;)


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #879 : 22 Listopada 2014, 16:20:50 »
@flapdzak
To są tak zwane "dzieci" owych bóstw smoczych, a Sylanna ma lotne i nielotne. Chyba nie myślisz, że smoczy bogowie będą czempionami/bossami różnych frakcji? Pierwsze z góry odpada, ale co do bossa, to miałoby jakiś sens w postaci awatara danego smoczego boga (awatar sylanny, arkatha itp.).

Ale w H6 niezmieniona Malassa ( Smok Cienia ) wystąpiła jak czempion.


IP: Zapisane
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #880 : 22 Listopada 2014, 17:46:18 »
Cytuj
Ale w H6 niezmieniona Malassa ( Smok Cienia ) wystąpiła jak czempion.

Czarne smoki to dzieci Malassy, przecież ona sama to w końcu BÓG  ;D.

Swoją drogą, szkoda, że nie pokazali ulepszonego dżina i nieulepszonego rakszasy.


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #881 : 22 Listopada 2014, 19:50:10 »
Znaczy się nie chodziło mi o to, że czempionem była Malassa, lecz o to, że wyglądała identycznie jak ona. Dla porównania:





« Ostatnia zmiana: 22 Listopada 2014, 19:55:02 wysłane przez flapdzak » IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #882 : 22 Listopada 2014, 20:47:23 »
Tu nie ma się o co spierać. Powiedzieli, że będą czerpać z grafik dostępnych w szóstce a i opisy smoczków pasują do grafik więc raczej nie ma co się spodziewać jakichś wielkich rewelacji w tym zakresie. Jeśli nie będą to kopie znanych nam artów to będą pewnie bardzo podobne do nich.

Co do młodych arcymagów to Zehir zdaje się jest wyjątkiem potwierdzającym regułę. Raczej nie sądzę by młodzi magowie byli tacy zdolni aby zyskiwały ich tysiące miano arcymaga. Tamtejsze uczelnie (?) to nie nasze polskie by wydawać masowo byle komu tytuły naukowe :) Dlatego miano adeptów czy uczniów mi odpowiada u tej jednostki.
Poza tym Zehir był synem genialnego Cyrusa. Intelekt odziedziczył po tatusiu :)


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #883 : 24 Listopada 2014, 12:25:39 »
Przeglądając temat o Twierdzy na HC natknąłem się na takiego oto screenshot'a a właściwie screen'a blue print'a:

Obrazek jest kiepskiej jakości, lecz bez wątpienia można stwierdzić, że przedstawia Bazyliszka dosiadanego przez Orka dzierżącego lancę.
Kimmundi poproszony o zdementowanie prawdziwości owego wycieku do tej pory milczy.
Według mnie wygląda to na oficjalnego blue print'a. Moje wątpliwości budzą tylko proporcje pomiędzy Orkiem a Bazyliszkiem, choć owy screen może ich nie odzwierciedlać. A Wy co sądzicie o tym znalezisku - może być prawdziwe czy nie? :rolleyes:


IP: Zapisane
Acid Dragon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #884 : 24 Listopada 2014, 14:17:28 »
Technicznie wydaje się "prawdziwy", gdyż autor/autorka tegoż szkicu ma na swoim koncie też szkic do Strażniczki / Mścicielki z Przystani. Jednakże to tylko szkic, jakich wiele. Mógł zostać zarówno przyjęty, jak i odrzucony.

Niemniej jednak jest to jakaś wskazówka.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 56 57 58 [59] 60 61 62 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry