Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 12 13 14 [15] 16 17    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Komputery - Software, Hardware - pomoc, pytania, dyskusja (Czytany 76656 razy)
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #210 : 25 Czerwca 2010, 20:26:37 »
Może złapałeś Rabbita? Jeśli tak, to zostaje tylko format.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #211 : 25 Czerwca 2010, 21:17:33 »
Niestety, czyszczenie rejestru nie pomogło, chociaż na pierwszy rzut oka mogłoby się spodziewać, że lagi są trochę mniejsze, ale może to złudzenie. Ja chcę je całkowicie wyeliminować, więc pozostaje sformatowanie.

Up:
Jak można to sprawdzić?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #212 : 25 Czerwca 2010, 21:31:09 »
Spróbuj Avastem ;) To darmowy antywirus i dość dobry. Powinien pomóc. Jeżeli coś masz to powinien znaleźć.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #213 : 25 Czerwca 2010, 22:57:05 »
Rabbita Avast nie wykryje raczej, niestety. To taki dość nietypowy rodzaj wirusów, który po prostu ''rozmnaża się'', i pożera coraz większe ilości pamięci. Sam go miałem kiedyś, i jedyne wyjście to format  :(


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #214 : 26 Czerwca 2010, 10:39:35 »
Na innym forum pisali, że problemem może być uszkodzona karta graficzna lub słaby procesor. W to drugie wątpię, bo lagi mam od niedawna. Czy jest prawdopodobieństwo, że z kartą graficzną jest coś nie tak?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #215 : 26 Czerwca 2010, 12:43:22 »
Osobiście w to wątpie z prostej przyczyny: jakby karta była uszkodzona, to by Ci się też coś pieprzyło z obrazem. Przynajmniej ja tak miałem.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #216 : 26 Czerwca 2010, 20:05:45 »
A posiadasz w ogóle jakiegoś antyvira? Bo może po prostu masz jakiegoś głupiego trojana. Robiłeś pełne skanowanie komputera? Wykryło ci coś? No i oczywiście jakim programem skanowałeś?


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #217 : 26 Czerwca 2010, 20:19:06 »
Zrobiłem pełne skanowanie systemu za pomocą avasta. Nie wykryło żadnego wirusa.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #218 : 26 Czerwca 2010, 20:21:31 »
Zrobiłem pełne skanowanie systemu za pomocą avasta. Nie wykryło żadnego wirusa.
Uważaj na avansta on ma tendencję do kłamania....


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #219 : 26 Czerwca 2010, 20:57:00 »
A posiadasz w ogóle jakiegoś antyvira? Bo może po prostu masz jakiegoś głupiego trojana. Robiłeś pełne skanowanie komputera? Wykryło ci coś? No i oczywiście jakim programem skanowałeś?

Skanowałem wszystkie dyski avastem, a potem Kasperskym, i nic nie wykryło. Przypuszczam, że to był Rabbit, bo Trojany aż tak bardzo nie zamulają kompa.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #220 : 26 Czerwca 2010, 22:13:48 »
Może trochę nie na temat, ale napiszę tu, bo to ma trochę powiązania. Gdzie znajdę kod, który trzeba podać podczas formatowania?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #221 : 26 Czerwca 2010, 23:25:15 »
Może trochę nie na temat, ale napiszę tu, bo to ma trochę powiązania. Gdzie znajdę kod, który trzeba podać podczas formatowania?

Ja mam taką naklejkę na obudowie od kompa i tam miałem podany klucz do Windowsa ;)


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #222 : 22 Lipca 2010, 21:39:27 »
Więc dzisiaj postanowiłem przeczyścić "wiatraczek" w komputerze. Był cały w kurzu, tworzył grubą, kilkumilimetrową warstwę. Po przeczyszczeniu włączyłem dowolną grę i o dziwo lagi zniknęły. Myślicie, że to mogło być powodem? Bo to trochę dziwne.

Down: Nom od 4 lat, trzy razy go czyściłem ;D. Ostatni raz na tamtych wakacjach. Dobra, problem rozwiązany, zamykam.


« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2010, 11:58:15 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #223 : 22 Lipca 2010, 21:58:28 »
Mogło, pewnie komputer sie zbyt szybko przegrzewał i to powodowało lagi. U mnie też  czasem  komputer gorzej działa gdy sie przegrzewa.
P.S. Ty brudasie dopiero teraz ci sie przypomniało żeby wiatraczek wyczyscić?  :P



IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #224 : 29 Sierpnia 2010, 15:12:53 »
http://www.youtube.com/watch?v=bNKZTVvgTjY
Witam!
Nie zagłębiałem się szczególnie w sprawę i możliwe że coś delikatnie przeinaczę, ale wiem, że każdy powinien się zapoznać choć z podstawami tego o co chodzi. Być może to tylko teoria spiskowa, ale sądząc po ilości filmików na YT na ten temat - raczej nie.
Powstaje projekt współpracy między rządami państw a dużymi firmami komputerowymi, mający na celu walkę z piractwem, a dokładniej cenzurę i usunięcie z sieci wszystkiego co ma jakieś śladowe prawa autorskie. Dotychczas wolna społeczność internetowa zostanie ujarzmiona przez autorytarną władzę. Koniec z wolną wymianą poglądów. Szykuje się cenzura. W skutku tego pozostałyby w sieci tylko największe korporacje, ew. mocne serwisy informacyjne. Tawerna, opierająca się na Heroesach - zostałaby usunięta.

Z tego co wiem duże społeczności internetowe szykują różne plany walki z tym, protesty. Niewiele wiem na ten temat, poza tym że są jakieś protesty z udziałem nakładania na twarz zielonych szmatek lub o takich masek.


Szczerze mówiąc, po takim odzewie wątpię żeby ten projekt przeszedł. Ale wspomnieć warto.


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Strony: 1 ... 12 13 14 [15] 16 17    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry