Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 8    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 49618 razy)
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 09 Kwietnia 2007, 16:29:25 »
Miałem ten sam błąd nie pamiętam jak to zrobiłem nie jestem pewien ale chyba walczcie szybką walką jeśli nie pomoże to jak sobie przypomne to napisze życzę udanych prób bo mnie to doprowadzało do szału


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 10 Kwietnia 2007, 11:23:54 »
Cytuj
Moze to smieszne...ale nie moge znalesc wiezienia gdzie jest Godryk i Findana...podbilem wszystkie miasta i do tego jak pokonuje sam Markala to mi sie gra wylacza...Prosze o pomoc...
[snapback]2634[/snapback]
Godryk jest uwięziony w podziemiach- wejście jest blisko miejsca w którym rozpoczyna się misję. Nie pamiętam jak znalazłem Findana ale mam jakieś prześwity że sam przyłączył się do Godryka i Zehira (podejżewam że najpierw trzeba poprostu uwolnić Godryka) w trakcie odsłaniania mapy włączyło mi sie intro i po intrze miałem już Findana /happy/ , ale nie jestem pewien czy nie pomyliłem tego z inną kampanią /blink/  jeśli tak to pardom :P

A macie takie cudeńko jak "poradnik"? Do wersji DVD jest dołączany i pięknie jest tam opisane jak przejść kampanie... Ja rozumiem że czytanie książek to dla coniektórych kara Boska ale czasem poprostu trzeba. Ja to nawet kilka razy musiałem sobie podejżeć :P



« Ostatnia zmiana: 11 Kwietnia 2007, 13:08:41 wysłane przez Johny_Szalony » IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 11 Kwietnia 2007, 18:03:49 »
Raelaga i Shadyę spotkasz w północno-zachodnim rogu mapy. Przyłączą się do ciebie i zechcą pomóc w odprawieniu na Izabeli mającego ją uratować rytuału. Razem ruszcie w niezbyt zresztą długą drogę.

Aby przejść tą misję musisz pokonać izabele


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 11 Kwietnia 2007, 18:05:22 »
Podążaj ścieżką na wschód. Po chwili dojdziesz do garnizonu. Przyłącz do siebie jednostki i ruszaj na Kadashman znajdujące się nieco poniżej centrum mapy. Jeśli dotrzesz tam w ciągu pierwszych siedmiu tur, zajęcie miasta przyjdzie ci bez żadnego trudu.

Walka powinna okazać się bułką z masłem, a po niej będziesz miał czas na spokojne przechadzanie się po planszy, zdobywanie skarbów i doświadczenia, które pozwoli osiągnąć dziesiąty poziom. Gdy twój bohater do niego awansuje ukończysz misję.

Materiał pobrany z solucji gry.o2


« Ostatnia zmiana: 11 Kwietnia 2007, 18:06:57 wysłane przez cepek » IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




marbed21

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 12 Kwietnia 2007, 15:13:06 »
Ja nie miałem problemu ze znalezieniem Godryka. Za pierwszym razem zarazr na początku misji w podziemiach odnalazłem Godryka (co jednak nie zostało odnotowane w dzienniku misji), następnie złaziłem całą mapę kolejno podbijając  napotkane miasta (to z Markalem na końcu) ale Findana nigdzie nie było i nie mogłem zakończyć w związku z tym misji. Za drugim razem działełem już zgodnie ze wskazówkami z poradnika - najpierw pobiłem ścigającego mnie "niebieskiego" wroga, potem obszedłem prawie całą mapę i zająłem miasta (z wylątkiem siedziby Markala, nawet poprzedzającą ją strażnicę pozostawiłem w spokoju), następnie wróciłem do podziemi i uwolniłem Godryka ..... i na tym koniec  bo dalej wszystko było jak za pierwszym razem - Findan się ni pojawił, odnalezienie Godryka nie zostało odnotowane i w żaden sposób nie mogę zakończyć tej misji. Za pierszym razem grałem w H0MM5 w v.1.0 a za drugim razem poinstalowałem wszystkie patche do v.1.41. Pomóżcie i podpowiedzcie co robić dalej !!


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 12 Kwietnia 2007, 20:06:50 »
ja odkryłem całą mapę wszystko pozbierałem i dopiero wtedy poszłem do podziemii po godryka gdy go znalazłem to odrazu odtworzył się filmik z findanem i go miałem


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




marbed21

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 12 Kwietnia 2007, 22:57:01 »
Nic z tego  - widziałem całą planszę przed uwolnieniem Godryka (drugie podejście) i nic, jak nie było Findana tak nie ma - nawet po dwóch miesiącach poświęconych na dalsze szkolenie Godryka (do 25 maksymalnego w tej misji poziomu). Może jakieś inne pomysły ??


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 13 Kwietnia 2007, 08:55:50 »
No to zapytanie do was z mojej strony: gdy przekazujecie ruch graczom komputerowym, to ile flag (liczba graczy cpu) widzicie? Mogę się mylić (dawno grałem) ale powinno być 3 i jeden z nich- chyba żółty- to właśnie Findan. I nie trzeba nawet odkrywać całej mapy, wystarczy NA POCZĄTKU uwolnić Godryka, i dwoma bohaterami przejść przez garnizon mniej więcej w centrum mapy- schodzi się ścieżką między drzewami w dół i w pewnym momencie pojawi się intro... Po intrze jest ruch CPU i gracza Żółtego już nie ma- bo przyjmuje Waszą flagę i jest to Findan.
Pzdr.



IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
marbed21

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 13 Kwietnia 2007, 17:37:04 »
No to mam problem - bo i na początku misji i po uwolnieniu Godryka wyłącznie występuje gracz morski - Markal. We wsześniejszych misjach nie miałem żadnych problemów a teraz ........................... Dzięki za wskazówki, ale nadal jesten tak samo głupi jak na początki.


IP: Zapisane
zbyl2

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 14 Kwietnia 2007, 10:29:55 »
Cóż... Do tej misji dopiero doszedłem ale skoro piszecie że walka z nikolajem była trudniejsza to pewnie dam sobie rade hehe. A co do kodów bardzo nie lubie ludzi którzy grają na kodach jak dla mnie to to psuje całą zabawe we WSZYSTKICH grach. No dobra... to ide pograć bo mam wielką ochote przejść tą gre :D


IP: Zapisane
LukiSkywalker

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 03 Maja 2007, 16:30:33 »
Ja z ta misja nie mialem wienkszych problemów przeszlem ja za 2 razem i to tylko dlatego ze nie zauwazyłem ze impy wysały cała mane Zehirowi.


IP: Zapisane
han11

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 06 Maja 2007, 18:09:53 »
Cytuj
Chodzi o to, że czasem wywala mnie do windowsa gdy pojawia się biała wiązka energii po smierci przywołanych istot :(  A Biara walczy niemal wyłącznie właśnie takimi /getlost/
[snapback]2939[/snapback]

proszę odpisz jak rozwiązałeś ten problem.
Nie daję rady ciągle mnie wywala właśnie w tej misji. Przeszedłem całą bez żadnych kodów i teraz utknąłem.

Ok poradziłem sobie  patch 1.41 pomógł przepraszam za zawracanie głowy hej.


« Ostatnia zmiana: 06 Maja 2007, 20:14:06 wysłane przez han11 » IP: Zapisane
Pacior

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 07 Maja 2007, 00:45:34 »
Ja też nie miałem zbytnich problemów z tą misją, straty duże bo duże, ale przeszedłem. Choć także miałem problem z Findanem moj najsilniejszy bohater, a co zostało mi po wszystkich walkach to tylko 8 entow. Za to najmniejsze straty miałem Zehirem, u Zehira trzeba zainwestować w zdolnośc wygnania i spokojnie się nim wymiata. Prawie cała armia została grając nim w tej misji. Najważniejsza rzecz, aby wygrać minimalizowac straty wsród jednostek strzelających co jest trudne, ale wykonalne. Do tego jak najszybciej rozwalić skkubusy u przeciwnika a to akurat nie powinno stanowić problemu.


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 07 Maja 2007, 12:46:24 »
Cytat: han11,6.05.2007 2007 18:09
Ok poradziłem sobie  patch 1.41 pomógł przepraszam za zawracanie głowy hej.

[/quote
Nie szkodzi, głowy mi nie zawróciło /stuart/ i nawet nie wiedziałem że ten path rozwiązuje ten problem... Ja poradziłem sobie poprzez zwiększenie prędkości bitwy ;)



IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Ziomxp

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 07 Maja 2007, 20:20:25 »
Ja też mogę się pochwalić  :D przeszedłem Heroes V bez kodów i jestem z tego dumny /happy/ . Walka z Władcą nie sprawiła mi żadnych kłopotów. Większe problemy miałem z pokonaniem Gilraena w kampanii demonów /blushing/


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 8    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry