Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
By Oliwsen7 : ) (Czytany 3052 razy)
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« : 08 Marca 2008, 22:31:46 »
Otóż wzięłam przykład z innych userów z zainteresowaniami grafiką i stworzyłam swój (drugi z kolei) temat związany tym razem z grafiką komputerową : ) Prezentuję tutaj moje sygnaturki stworzone w Photoshopie CS2, toteż komentarze, poglądy itp są jak najbardziej mile widziane ^_^

Na sygnach możecie dostrzec szare obwódki wokół obrazków, jednak mam gorącą prośbę by nie przywiązywać do nich szczególnej uwagi. To jedna z moich głównych wad przy tworzeniu sygnatur, której w żaden sposób nie mogę się oduczyć.... :rolleyes:
Jeżeli jednak ktoś odczuje taką wyjątkową potrzebę skomentowania tego, bez obaw, nie straci głowy......... :D
Większość....a raczej wszystkie są z moim nickiem. Mam nadzieję, że to nie zepsuje uroku obrazków w waszym mniemaniu.








sygny z Lethosem, różniące się tylko napisem i kręgami w tle:

















I jeszcze jedno. Pragnę podziękować Lukowi, bo gdyby nie on, te sygnaturki nie zaistniałyby tutaj. :)


« Ostatnia zmiana: 08 Marca 2008, 23:36:46 wysłane przez Oliwsen7 » IP: Zapisane
Tosiek

*****

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Wiadomości: 355


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 08 Marca 2008, 23:10:58 »
Powiem tylko tyle, świetnie! Jak dla mnie to wszystko jest zrobione w twoich sygnach w świetny sposób, jedyne do czego moge się przyczepić to, że na niektórych sygnach napis jest niewyraźny i zaradził by temu obrys, wtedy napis był by lepiej widoczny. To tyl jeśli chodzi o krytyke, wszystko inne jest świetne zrobione. Czekam na kolejne prace ;)


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 08 Marca 2008, 23:33:26 »
Nieźle! Najlepsza ta z Zehirem. Jak miałby się czepiać to niekiedy napis jest mało widoczny/czytelny. Stroke zastosowany do wyrazów istotnie zdziała cuda!


IP: Zapisane
n kuno

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 45


Dziewczyny to najfajniejsze istoty na ziemi! xD

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 17 Marca 2008, 20:54:51 »
Marol nie zaśmiecaj tematu :P Na PW wyślij wiadomość. Ja Ci moge zrobić :P


IP: Zapisane
http://monsters.wp.pl/?ac=vid&vid=200041089
Prosze,wciśnij to tylko jedno kliknięcie dziennie :)
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 21 Marca 2008, 22:18:40 »
Dorzucam kolejne dwie sygnaturki, tym razem poświęcone kociej tematyce ; P.






Tak jak wcześniej wspomniał o tym Luk i tosiek19, pozbyłam się szarych otoczek wokół obrazków i przekształciłam napis, by był bardziej widoczny. Człowiek się uczy.....: )


« Ostatnia zmiana: 21 Marca 2008, 22:20:51 wysłane przez Oliwsen7 » IP: Zapisane
Ylthin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 21 Marca 2008, 23:15:02 »
Powiem jedno...  ^_^ są super!! Tylko też napisy są niewyraźne ale to szczegół  :rolleyes: . Niedługo to będziesz nietylko świetnie rysować ale także i robić świetne sygnaturki  ;D


IP: Zapisane
Chcecie żyć w pokoju? To szykujcie się na wojnę!
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 21 Marca 2008, 23:18:20 »
No i teraz jest idealnie. Co do jakości pierwszego kota bym się tylko przyczepił, bo gra stara i jest obrazków niewiele, ale można by to ponaprawiać. Reszta jest ok.


IP: Zapisane
Milandia

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 67


One of a kind.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 24 Października 2008, 14:54:33 »
O rany...są straszne (nie wszystkie oczywiście) . Super! potwornie mi się podobają. Ta z kotem najlepsza. A mogłabyś zrobić takie cudeńko z moim nickiem  :huh: :niepewny:


IP: Zapisane
Sinah

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18


Dude, seriously

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 24 Października 2008, 16:15:43 »
Hm, nawet fajne. Widać, ze frajdę ci sprawia zabawa brushami, ale jeśli można zwrócić uwagę, to nie nadużywaj plam krwi i nietoperzy; do tego nie widać, czy te sygnatury są transparentne w niektórych miejscach, czy po prostu mają czarne tło...
Które swoją drogą nieźle by pasowało.



IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry