Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Bazgroły i Ryty Skalne by DruidAlaron (Czytany 9666 razy)
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 06 Czerwca 2009, 11:10:46 »
OH MAAAAN!!

Te bazgroły będą mi się po nocach, w koszmarach śniły!

Brrrr.... jak sobie przypomnę tego "chłopa" z obrazku "Heaven", to moje palce same się układają w kombinację ALT + F4. Ten dziwoląg wygląda jak skrzyżowanie jakiegoś ptaka (ma taki dziwny, paskudny... pysk) i pięciokilowego noworodka (jego dłonie ledwo dosięgają do pasa! okropne proporcje).

To tylko przykład, ale obrazki okropne! :D

Biorąc poprawkę na twój wiek, kierunek i prędkość wiatru oraz ciśnienie atmosferyczne, daję ci następujące oceny obrazków (w skali od 1 do 10):
Sylwan: 2.5
Przystań: 1.5
Akademia: 2
Zioooom: 1.5

A skoro już mowa o narysowaniu czegoś oryginalnego (co jest strasznie dobrym pomysłem) to narysuj może...

1. Szkieleta-maga?
2. Walkę tancerza wojny i minotaura?
3. Błękitnego smoka?
4. Ucznia Sebrnych Miast?
5. Chomika bojowego?  ;)



IP: Zapisane
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 06 Czerwca 2009, 11:15:58 »
Uuu tak serio :P słabiutko Druid... Ten ziom, wygląda teraz jak ziomka. Więc nic nie postawię..

A ty Mantykor weź sie chłopie opanuj... Zamiast robić rozprawki na temat twoich odczuć, wystarczyło krótko napisać: "Słabe" i tak twój komentarz nie jest śmieszny :P


IP: Zapisane
Banan wszyscy!
Szałas

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 525


Cień tego co było i mrok tego co będzie

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 06 Czerwca 2009, 19:47:38 »
jak na grate powroterijen to shit na kołach...
Żeby choć prosto stał... Jizas Churst...


IP: Zapisane
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 06 Czerwca 2009, 21:12:36 »
Uuu tak serio :P słabiutko Druid... Ten ziom, wygląda teraz jak ziomka. Więc nic nie postawię..

A ty Mantykor weź sie chłopie opanuj... Zamiast robić rozprawki na temat twoich odczuć, wystarczyło krótko napisać: "Słabe" i tak twój komentarz nie jest śmieszny :P

Aha. Pewnie! OCZYWIŚCIE! Nie ma to jak ostrzeżenie za nierozbudowywanie swoich wypowiedziedzi i spamowanie! Że też wcześniej na to nie wpadłem!

Jak widać ciągle się uczę.

Aha, mój post nie zawierał tylko opisu moich odczuć, zawarłem w nim także kilka innych informacji.

Poza tym moja wypowiedź nie była w żadnym wypadku rozprawką, to wiem na pewno.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry