Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Bazgroły Oliwsen (Czytany 14857 razy)
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 10 Października 2010, 19:23:48 »
Cytat: Ireth
A spytam się: na jakim formacie go narysowałaś

Format A4.

Cytat: Fergard
1. Oczy Genna są niebieskie, przynajmniej wedle moich i Hellsa prac.

--> POPRAWIONA WERSJA

Cytat: Ptakuba
Oli, ty to robisz tak za darmola dla prestiżu? Bo pewnie też bym znalazł kilka zleceń do swoich niecnych celów : D

No trudno żebym ja od was jeszcze kasę za to ciągnęła. ;p Jak ktoś chce to proszę bardzo xd. Zależy jak dużo tych zleceń, bo poza przyjemnościami mam też dużo obowiązków i najprawdopodobniej nie powyrabiam się z rysunkami. Zawsze możesz jakieś opisy zarzucić mi na gg/pw, a co będzie z nimi dalej to pomyślimy.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 10 Października 2010, 19:30:02 »
Genn Szara Grzywa w ubiorze militarystycznym? Ja to kupuję! 100/10

A tak poza tym...Bardzo podoba mi się młot i naramienniki. Świetnie wyszła Ci ta postrzępiona kolczuga. Szyja może rzeczywiście trochę zbyt krótka...ale kto by się tam przejmował. :)
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 10 Października 2010, 19:51:14 »
Oliwsen przyznam, że do pierwszych rysunków podeszłem z rezerwą bo nie były w moim guście (osobiście jak pare osób piszących wcześniej wolę te smoki z podłużnymi szyjami, szczuplejsze i bez bród :P) ale nie mogłem zaprzeczyć iż mimo to są wykonane bardzo dobrze ^_^ Ale ten gnoll bije na głowe większość prac jakie widziałem. Jest po prostu fantastyczny i jeśli mam być szczery to nie widze żadnych, nawet najbardziej minimalnych wad (co do szyji to się tyczy równierz) ;D


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 10 Października 2010, 19:59:50 »
 Ja pitolę, zatkało mnie. Zajefajne do potęgi stworzonko ;D Ja też kcem takiego pupilka, wychodził bym z nim na spacer, szczuł bym go na mych wrogów... Rządzisz. Hmm jesliby ta szyja miała być dłuższa to tego nie zauwarzyłem, a po za tym to tym bardziej daje mu groźny wygląd.
A tak poza tym...Bardzo podoba mi się młot i naramienniki.
Hmmm, a gdzież te naramienniki się znajdują? Wiem, na ramionach, ale jakoś nie widziałem tam tego opancerzenia. ;>


IP: Zapisane

Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 10 Października 2010, 20:25:04 »
Pewno Hallscremowi chodziło o te fragmenty zbroi z z łuski na ramionach przy dodatkach kawałków skóry, albo jakiegoś innego materiału. Jeśli dobrze zgadłem to podzielam jego zdanie, bo pasuje to do całej reszty i o wiele lepiej wygląda niż naramienniki w każdej innej formie :)


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 10 Października 2010, 20:40:36 »
Bardzo przepiękny rysunek, taki fantastyczny. Masz wielki talent, mi się bardzo spodobał Twój "Tajemniczy Gnoll", jego szyja jest w porządku, wygląda dosyć ludzko. Daj to na stronę główną :aniolek: 



IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : 14 Października 2010, 16:33:29 »
Udało mi się wygrzebać i skończyć rysunek, który zaczęłam z miesiąc temu. Właściwie to nic specjalnego - wilk szaman reprezentujący żywioł wody. Niemniej jednak jestem z niego dumna, dlatego go tu wrzucam. xD

Wilczuś


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 14 Października 2010, 16:59:53 »
Robi wrażenie.... nie ma co, powala ten szaman. Świetnie wykonany, perfekcja sama w sobie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 14 Października 2010, 20:54:16 »
Bardzo fajny szaman, wiele drobnych rzeczy (lód itp.) robi wrażenie. Piękne, piękne. Brawa dla pani!


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 14 Października 2010, 21:12:11 »
Jestem pod co raz większym wrażeniem Oliwsen :) Kolejny znakomity rysunek, czegoś co się nie widzi na codzień, robi wielkie wrażenie ;)


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 14 Października 2010, 21:39:51 »
Dziewczyno masz talent jak jak Hm jak Leonardo może nie taki ale wiesz twoje prace zasługują na najwyższe oceny pewnie z plastyki dostawałaś same szóstki hmmmm? I mam pytanie bo chcę zrobić mod no w sumie mam pomysł i wiesz przyda mi się twój talent ;) ;) ;) Czy zrobiłabyś ikonki ale później.


« Ostatnia zmiana: 15 Października 2010, 11:42:14 wysłane przez WMSwojownik » IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 14 Października 2010, 22:24:42 »
Piękny rysunek Oliwsen , piękny rysunek z tym szamanem . Ale w tamtych smoczkach to Arkath trochę ci nie wyszedł ale reszta spoko  :D


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 14 Października 2010, 22:26:13 »
 Ja pier..... do kwadratu. Jak by to powiedziała moja koleżanka - zagięłaś czasoprzestrzeń xD Oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Jesteś jak Rambo w..w Rambo no. Wchodzisz i rozwalasz wszystkich hehehe. Jesteś moim idolem normalnie :D


IP: Zapisane

Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 15 Października 2010, 10:22:06 »
No no kurde bardzo fajna kolorystyka tego szamana. Wszystko wyszło idealnie, Ten lód między naramiennikami bomba!. Jeszcze byś mogła zdradzić jak ty go tak usadowiłaś w takiej pozycji w pół po turecku. Słuchaj pomysł wzięłaś tak z głowy czy było to jakieś zlecenie opisowe Hellsa ^_^ , Bo z opisu może wyjść różnie a ten wyszedł świetnie. Oczywiście wielkie gratulacje i życzę powodzenia, mam nadzieję, że znowu coś zarzucisz.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 15 Października 2010, 18:00:18 »
A właśnie mi się kolorystyka nie podoba, wolę jaśniejsze i żywsze kolory. Ale jak kto lubi.
Ale poza tym mi się bardzo podoba. Nie wiem tylko, czy chmury (cokolwiek to jest) nie wyglądałyby realistyczniej bez czarnych konturów. Ale Ty tu jesteś szefowa ;)
Co do gnolla to bardziej pasowały mu żółte ślepia :P


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry