Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 10    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Lordswm.com, Heroeswm.ru czyli Rosyjskie Heroes Online (Czytany 47970 razy)
Bleku
(Heroesiak)

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 102

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 16 Lutego 2013, 16:37:53 »
Ogólnie to lordswm(ENG) i  heroeswm(RU) połączyło serwery. Jest to niewątpliwy plus, na lwm aktywność równa była max. 800 graczy online i admini mieli nas serdecznie gdzieś. Po "merge`u" mamy większą możliwość do stoczenia pojedynków, grupowych walk i chociaż pomocy w huntach. Teraz gra jest dwujęzyczna (w zależności od strony na której się logujesz, taki masz język).

Sojlex, jaki masz nick ? Ostatnio można było zmienić, dlatego te pytanie.


IP: Zapisane
"And the world peace"
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 16 Lutego 2013, 16:48:34 »
Hemali. Gram kobitą, bo mi sojlexa blokneli.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 16 Lutego 2013, 17:52:13 »
No merge dał dużo dobrego. Z tego co patrzyłem to jeśli o fps chodzi to w złej sytuacji nie jestem a więc wystarczy siedzieć i łatwe hunty+questy w MG robić i kasę na TGI zbierać. Kolejny + o połowę tańsze TGI.
Z tego co zauważyłem mamy też tańsze odpowiedniki popularnych broni pokrywające minimalne AP. Opcja rent też jest świetna, można full AP sobie wypożyczyć na 5 walk w Survivalu a później jeśli się dobrze zagra wygrać 2x tyle kasy. Czekam na jutrzejsze wyniki, zwaliłem akcję, że nie miałem artów na jednostkach i przez to liczę choćby na to, że do best 10% się załapię. Kolejny profit to ilość uczestników w turniejach. Pamiętam jak brałem udział na starym serwerze to mimo iż 2 miejsce miałem to się do najlepszych 10% nie łapałem ;P


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 02 Marca 2013, 12:10:12 »
Btw. Ostatnio przyszedł mi do głowy pomysł żeby zawiązać nasz, Tawernowy Klan. O ile taki jeszcze nie powstał, proszę o opinie i ewentualne zgłoszenia tj. Nick w grze, login tu, no i jeśli się zbierze z min. 10 ludziów to zorganizujemy dalej (składkę na stworzenie itp.).

Koszta to 100.000 złota w grze.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 02 Marca 2013, 12:32:29 »
Pomysł fajny ale jednak musiałoby się zebrać co najmniej 10-20 osób. Jak na razie to 3 kojarzę. 100k to jednak sporo jest a i grupowe walki to w gronie 3 osób się nie zorganizuje. A przydałoby się potrenować PvP.
Wczoraj miała miejsce rocznica serwera. Można było wybrać dla siebie bonus, którego wartość zależała od ilości rozegranych walk, wybrać jeden z dwóch setów, na 30 walk. Do tego dodali na 1 dzień automatyczne walki 4 na 4 z czego ładny fsp można uciągnąć. Zdaje się, że ze 100 fsp wczoraj wycisnąłem. Dzięki temu jestem coraz bliżej 8 lvla wizarda :)


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 02 Marca 2013, 12:33:16 »
Wczoraj nie miałem jak pograć więc mnie ominęło :(

Jak już się zrzucimy, to potem można zawsze werbować. Na dobrą sprawę można też rozpowszechnić naszą stronę w tej wschodniej grze.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 02 Marca 2013, 13:41:22 »
Z tego co zauważyłem to większość polskich graczy to użytkownicy JB albo osoby, które za bardzo się w HoMM nie mieszają. Większość tych osób jest w Polish Elite i EFL. Obcokrajowcy to już w ogóle sami z HC czy innych stron pewnie.
Ogólnie to jakby zakładać nowy klan to tylko dla graczy z tawerny lub takich z jakimi by się GB albo CGB robiło. Do czego i tak lepsze pewnie byłoby dojście do Polish Elite albo EFL. Raz, że więcej ludzi a dwa to są MC a więc i udział w eventach ma większy sens. Sam się zastanawiam czy do EFL nie przejść. Myślałem, że będę grał od czasu do czasu ale gra mnie ostatnio wciągnęła i ruszyłem z miejsca więcej jak w ciągu ostatniego roku. Czuję też, że jakiś evencik się szykuje. Rosjanom dawali eventy co kilka miesięcy więc może będzie jakiś atak krasnali czy coś w tym stylu.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 02 Marca 2013, 13:58:36 »
Z PE mnie wyrzucili za nieaktywność więc odpada...

Swoją drogą przeczuwam że za najdalej rok wprowadzą także sanktuarium... Ciekawie by było i znów parzysta liczba ras :)

Wiadomość doklejona: 02 Marca 2013, 14:21:35
*Aktualizacja - zmieniłem nazwę tematu ze względu na pomyłki w jego interpretacji. Do teraz nie wpadłem na jakże genialny pomysł żeby to zrobić.


« Ostatnia zmiana: 02 Marca 2013, 14:21:35 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 21 Marca 2013, 14:41:57 »
Od trzech dni trwa siedmiodniowy event. Można stoczyć 7 walk w ciągu dnia (co najlepsze niewykorzystane przechodzą na następne dni czyli kto nie grał to może 21 już rozegrać).
Wszyscy są równi gdyż armię, zaklęcia i statystyki wykupujemy za kryształy czasu. Przenosimy się przez portal i walczymy z armiami z Heroes 6. Możemy natrafić na Przystań, Sanktuarium i Twierdzę.
Walki są stosunkowo tanie, za wygraną dostajemy kasę, kryształy czasu i niezłe fsp.

Co do nowych ras to jak na razie mają na celowniku po dwie alternatywne klasy dla już istniejących. Sanktuarium już jest jako neutralni przeciwnicy i ich jednostki są bardzo OP więc odpadają.
Z tego co w planach wyczytałem to biorą elementalistę pod uwagę.

Klan ma sens dopiero gdy będzie co najmniej te 6 osób żeby GB organizować. A i tutaj też CL się liczy.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
piotr0905

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 31


Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 21 Marca 2013, 15:07:38 »
Ja też gram na Lordswm pod nickiem "-Vanguard-", ale właśnie odstrasza mnie koszt artów i ten wymóg ich noszenia (nawet na CL5!). Co do tych walk, moim zdaniem trwają za długo w porównaniu do zysków. (500 expa i 60 golda)


IP: Zapisane

Na serwerach HoMM V: Dzikie Hordy i HoMM VI również jako Vengeant0905
Bleku
(Heroesiak)

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 102

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 21 Marca 2013, 15:29:58 »
W tych walkach najlepiej brać magów i de jeźdźców. Nie brać elfów bo słabe i zawsze padają w 1 turze. I taka mała rada, nie grajcie dueli z ruskimi. Smutna prawda, ale są oni znacznie lepsi niż gracze z com.


IP: Zapisane
"And the world peace"
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 21 Marca 2013, 15:30:51 »
Bo głównym źródłem na być handel, praca i misje.

A co do artefaktów, o ile nie wiesz, bardziej opłaca się kupować je na rynku.


« Ostatnia zmiana: 21 Marca 2013, 15:35:19 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 21 Marca 2013, 19:22:37 »
Kilka podstaw:
1. Rozwijać Laborers Guild bo bez tego to z kasą się nawet na podstawowe AP nie wyrobi na późniejszych lvlach.
2. Nie grać trudnych huntów. W ogóle omijać walki z ratio exp/fsp gorszym od 3k. Najlepiej takie do 1500-2000. To samo z MG.
3. Zbierać jak najszybciej na TGI lub za diamenty kupić.
4. Korzystać z ST i eventów na minimum AP. Przeważnie ratio jest świetne. W tym evencie jest na CL 10 bodajże max 1500. W ST nie ma co próbować zdobyć medal bo i tak ruscy i elita z com mają zawsze lepszy wynik.
5. Jak już się ma 10+ lvl to można się w Commanders Guild bawić. Tam przyzwiocie się skill nabija.
Ogólnie ta gra jest najmniej nastawiona na szybkie lvlowanie. Lvl tu tak naprawdę tylko nieco urozmaica a większość zależy od gildii i tego jak się FSP rozwinie.

Same artefakty nie są już takie drogie. Laska, którą używałem chyba z 30k staniała.

Z jednostek przydatnych w evencie to najlepiej jakichś magów:
Lorekeepers albo Sky Shamans+gobliny (łańcuch ładny dmg Sanktuarium zadaje), ze strzelców to tylko Wardens i oba ulepszenia kapłana coś działały. Z piechoty to oba ulepszenia miecznika, kawaleria (rycerza, de lub krasnala), ulepszenie duchów też ładnie sobie radzi. Jeszcze widziałem armię złożoną z 6 lvla krasnali.
Jedna dosyć ciekawa strategia to wszystko w zabójców, których trucizna ponoć daje radę niszczyć spore armie.

No i nie ma sensu ładować kryształów w jednostki powyżej 30 kamieni. Dostaje się 2-6 jednostek a za tą kwotę ładnie statystyki można rozwinąć.

Statystyki działają % a więc atak działa jak bonus do obrażeń, obrona obniża o % obrażenia otrzymywane a inicjatywa i zwiększenie liczebności to wiadomo (liczebność zaokrągla w górę).

EDIT: Nick już podawałem gdzieś chyba. miker_92


« Ostatnia zmiana: 21 Marca 2013, 23:12:39 wysłane przez Miker » IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
piotr0905

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 31


Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 21 Marca 2013, 21:12:41 »
Dziękuję za rady.

PS: Miker, jaki jest twój nick na Lordswm?


IP: Zapisane

Na serwerach HoMM V: Dzikie Hordy i HoMM VI również jako Vengeant0905
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 23 Marca 2013, 09:27:50 »
Miker mógłbyś się zapytać w klanie czy mnie przyjmą? Jak była militaryzacja to pomimo zrzuty mnie nie dodali... Pisałem już ale chyba zaginęło.
Login Hemali 


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 10    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry