Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Shades of Darkness- Dyskusja, problemy i pytania (Czytany 114750 razy)
ralion57

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 02 Maja 2013, 21:16:38 »
Ok dzięki. Ja też mam całą 6 z dodatkami i nie chciałbym później kombinować jak odkręcic, aby wszystko było jak przed instalacją ;D


IP: Zapisane
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 02 Maja 2013, 21:22:42 »
spoko  ;)

Wiadomość doklejona: [time]02 Maj 2013, 21:25:56[/time]
A mam pytanie. Na jakiej stronie znajde support, bo mam do ubisoftu pewną sprawe.

Wiadomość doklejona: 02 Maja 2013, 21:35:42
UWAGA ludzie!
Patch już dostępny
http://static2.cdn.ubi.com/patches/HOMM6/hmm6_2.1_pol.exe
życze miłej zabawy z lochem xd


« Ostatnia zmiana: 02 Maja 2013, 21:35:42 wysłane przez Findan3000 » IP: Zapisane
Archidrago

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 02 Maja 2013, 21:40:44 »
Forum ubi można znaleźć w google ;>. Irina pisze, że dzisiaj pracują nad udostępnieniem patcha i napewno na forum poinformują jak wypuszczą.
Poza tym okazało się, że ubi mają niespodziewany problem z udostępnieniem tego patcha ok 2GB co uważają za sporą wielkość,
także może będzie jakaś miła niespodzianka z ich strony. News pochodzi z godziny 6:33pm.

Wiadomość doklejona: 02 Maja 2013, 22:51:45
Forum ubi można znaleźć w google ;>. Irina pisze, że dzisiaj pracują nad udostępnieniem patcha i napewno na forum poinformują jak wypuszczą.
Poza tym okazało się, że ubi mają niespodziewany problem z udostępnieniem tego patcha ok 2GB co uważają za sporą wielkość,
także może będzie jakaś miła niespodzianka z ich strony. News pochodzi z godziny 6:33pm.

Udostępnili patch przez uplay, także normalnie po uruchomieniu H VI zaczyna instalować, może będzie ok  ;D 


« Ostatnia zmiana: 02 Maja 2013, 22:51:45 wysłane przez Archidrago » IP: Zapisane
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 02 Maja 2013, 22:57:15 »
A jak odblokować te bronie z pre-order? bo nie mam pojęcia gdzie


IP: Zapisane
vanilha

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 02 Maja 2013, 23:03:19 »
chyba nie odblokujesz póki conflux nie zadziała

Edit: Proszę o pisanie bardziej treściwych postów i zastosowanie znaków interpunkcyjnych, inaczej posty lecą do kosza i dam jeszcze %/Loczek


« Ostatnia zmiana: 02 Maja 2013, 23:16:18 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
tryt

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 03 Maja 2013, 00:08:03 »
Instalacja patcha ściągniętego przez uplay powoduje jakiś bug...
Trzeba będzie spróbować ściągnąć tradycyjnie i zainstalować chociaż może mnie czekać ponowna instalacja. Poczekam kilka dni jak już będzie wszystko naprawione :P

Dobrze, że przynajmniej conflux działa :P


IP: Zapisane
vargas

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 03 Maja 2013, 03:02:37 »
Nie będę oryginalny i powiem, że mam problem. kupiłem SoD w pre-orderze. I już w poniedziałek ten chciałem zainstalować dodatek (nie wiedząc, że nie działa tak jak powinien) wpisałem w pozycji menu Heroes'a kod z pudełka SoD'a. Po czym nabyłem błędy które ma chyba większość (brak mam z podstawki, w multi też, nie działające wcześniejsze sejwy). Teraz jak pojawił się patch 2.1, odinstalowałem całość i ponownie zainstalowałem pod heros'a VI podstawki, olałem autopatch ubisoftu i zaintalowałem odrazu patch 2.1, ale wchodząc już do dobrze spatchowanej grze nadal mam stare błędy, chciałem jeszcze raz wprowadzić kod SoD, ale uplay go zapamiętał (czyli w tym momencie wystarczy że zainstaluje sam patach 2.1, i nie muszę instalować z płyty dodatku), i nie mam pojęcia co robić. Pomóżcie ;/;/


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 03 Maja 2013, 10:01:40 »
Dziwne mi się nie sciąga automatycznie patch 2.1. Będzie trzeba pobrać z forum


IP: Zapisane
gryziol

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 03 Maja 2013, 10:35:32 »
Patch 2.1 z auto wywala ,trzeba sciagnac.

Wiadomość doklejona: 03 Maja 2013, 10:38:13
Kiedys temat się powtarzał chyba z patchem o ile pamiętam 1.5


« Ostatnia zmiana: 03 Maja 2013, 10:38:13 wysłane przez gryziol » IP: Zapisane
Akuma

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 03 Maja 2013, 10:39:18 »
Mam pytanie bo kupiłem gre w wersji eleketronicznej ale zamiast Shadows of Darkness sciąga mi się Heroes 6 Gold ? Czy to tak ma być czy na normalnej wersji jest osobna instalka? Bo się pogubiłem i walczę od wczoraj klucze wbiłem do Confluxa i nic;/


IP: Zapisane
Angi115

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 03 Maja 2013, 11:21:38 »
Ja mam z kolei ten problem, że zainstalowałam najpierw dodatek, a potem czekałam pół nocy, aż mi się patch 2.1 ściągnie. Głupszej rzeczy chyba nie mogłam zrobić. Wczytałam jeden z zapisów z kampanii świątynią i wywaliło mnie do pulpitu. Odinstalowałam cały HOMM 6 i zainstalowałam ponownie. Właśnie ściągam  patch 2.1 i mam nadzieję, że tym razem nie będzie problemu.
Czy ktoś może miał coś podobnego i mógłby rozwiać moje wątpliwości?


IP: Zapisane
Archidrago

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 03 Maja 2013, 11:29:39 »
Odinstalowalem H6, zainstalowałem SoD ściągnęło patcha i pisze, że jest Runtime Error, poprzednio była ta sama sytuacja przez ściągnięcie auto patcha przy zainstalowanych HVI. Na facebooku piszą , że należy niby ściągnąć patcha z ubi manualnie w zależności od posiadanej wersji gry,
za chwilę będę próbował,zobaczymy co z tego wyjdzie. Mimo wszystko UBI zrobiło wielką lipę.


IP: Zapisane
gryziol

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 03 Maja 2013, 11:35:45 »
To samo było u mnie , teraz próbuję manualnie ściągnąć patcha .



IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 03 Maja 2013, 11:42:29 »
Co do tego patcha to może być niejaki problem, bo ja jeszcze nie mam Shades of Darkness, ale mimo to chcę już pobrać łatkę, jednakże te 1.9 GB mnie, szczerze mówiąc, przeraża, bo będę musiał wygospodarować na jego ręczne pobranie jakieś 10-15 godzin xD

@Findan3000 - szukaj nie w folderach gry, a w plikach z danymi, czyli datax.orc, możliwych do wypakowania odpowiednio zpluginowanym WinRARem albo Orc2Zipem + 7-zipem.

BTW, pytanie do tych, co dodatek już zainstalowali i odpalili - jest sens kupować Cienie Mroku, czy też jest to beznadziejny szajs?


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
gryziol

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 03 Maja 2013, 11:54:04 »
Działa w ten sposób że najpierw instalka dodatku potem patch 2.1 ściągnąć , manualnie zainst. i wszystko śmiga.


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry