Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Wasza ulubiona mroczna postać
Imperator
Darth Vader
Hrabia Dooku
Darth Maul
Qymaen jai Sheelal (Generał Grievous)

Strony: 1 [2] 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Gwiezdne wojny (Czytany 15431 razy)
RadQu

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 87


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 14 Kwietnia 2008, 19:09:52 »
Wiesz kiedyś też mialem taką gazetę. Było tam mówione że R2 to nie robot. W środku jest człowiek o niskim wzroście (mały). Kółka są kierowane przez niego, napędzane prądem. Wszystkie czynnosci które robi R2 w filmie, to on robi w środku. Też raz wyczytałem że świetlny miecz można zrobić (prawdziwy). Coś tam mówili że to jest kryształ na Jowiszu czy na Marsie (już nie pamiętam). Trzeba tylko to roztopić czy cos w tym rodzaju i chyba można to użyć. :co: Klinga też musi byc z jakiegoś bardzo mocnego materiału zeby tą substancję trzymała pionowo


IP: Zapisane
http://s13.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=49538<-- Proszę wejść na ten link. Gdy to zrobicie będę bogaty
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 14 Kwietnia 2008, 19:53:46 »
Kulisy filmu obejrzyjcie jeju. a C3PO to koleś w zbrojii a R2 to nie mały tylko karzeł. miecza świetlnego nie da sie zrobić. nie da sie światła skupić i jeszcze żeby dochodziło to pewnego momentu i nie świeciło dalej nie mówiąc już o odbijaniu sie nawzajem. miecze w filmie to zwykłe kolorowe kije które komputerowo świecą. i tyle.


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 14 Kwietnia 2008, 19:55:03 »
Cytuj
Było tam mówione że R2 to nie robot. W środku jest człowiek o niskim wzroście (mały).
A to ci odkrycie... Nobel się należy...
Cytuj
Też raz wyczytałem że świetlny miecz można zrobić (prawdziwy). Coś tam mówili że to jest kryształ na Jowiszu czy na Marsie (już nie pamiętam). Trzeba tylko to roztopić czy cos w tym rodzaju i chyba można to użyć.
A żeby zrobić blaster wystarczy ukraść mamie portfel, wsadzić do wrzątku żeby zamarzło, dorzucić karbidu i obowiązkowo trzymać głowę nad garnkiem. Efekt murowany.
Cytuj
Klinga też musi byc z jakiegoś bardzo mocnego materiału zeby tą substancję trzymała pionowo
Klinga to inaczej ostrze...


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 15 Kwietnia 2008, 13:20:01 »
Miecza świetlnego nie da się zrobić. Chcąc takie coś wykombinować, trzeba by zamontować laser w małej rękojeści, co i tak pożądanego efektu by nie dało - laser nie może się skończyć. Umieszczając małe lusterko przytrzymywane czymś by zatrzymać ten laser, również by nie zadziałało - jeśli długo napierałoby na szkiełko, to w końcu by pękło. ; ] Więc Ernom, że tak szlachetnie powiem - nie pierdziel głupot. ; )
Cytuj
miecze w filmie to zwykłe kolorowe kije które komputerowo świecą. i tyle.
Naprawdę? :) Dobry jesteś. XD Z pewnością nikt tego nie wiedział.



IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 15 Kwietnia 2008, 20:31:26 »
A pozatym laser nie ma większej średnicy niż mm bo musi się skupiać w jednym miejscu i jest zawsze czerwony, a nie biały jak w filmie (obwódki mieczy były kolorowe)
Jeszcze się wogóle nie wypowiedziałem o tym kultowym już świecie Star Wars... trzeba to nadrobić...
Ogółem - Stara Trylogia rox! Jest najlepsza pod wieloma względami - jest pokazany duży kawał universum SW, bitwy może takie płytkie, ale nie o to przecież chodzi, boska fabuła, pokazane tajniki Mocy i wogóle wojny między Jedi a Sith-ami. Najlepsza wg. mnie to jest Imperium Kontratakuje. Nowa Trylogia to taki szajs totalny... chociaż nie - Ewan McGregor jest naprawdę zajefajny ;)
A najfajniejsze w SW jest to, że wiele ludzi zakochało się w tym świecie i kontynuuje wizje Lucasa - komiksy, gry, planszowki, bitewniaki, figurki itp. itd. Komiksy są boskie mam ich w domu stertę i ciągle uzupełniam...


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 15 Kwietnia 2008, 20:37:40 »
Tak. Ewan McGragor świetnie zagrał. a nowa seria nie jest do dupy. Jest inna. nowa. "w bardziej cywilizowanych czasach" cytat z 4 części ST. Mówił Obi -Wan.


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 16 Kwietnia 2008, 13:03:02 »
Może do dupy nie jest, ale jak dla mnie za dużo polityki, kiepski wątek miłosny i Anakin - okropny aktor, który go zagrał.

W sumie to tylko fajne walki i Obi-Wan ratują ten film. No, może jeszcze Gravious był ciekawą wyrazistą postacią.

Oglądał ktoś trailer do serialu animowanego Star Wars? Co sądzicie?


IP: Zapisane
RadQu

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 87


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 16 Kwietnia 2008, 17:40:06 »
ooo.... jeśli mowa juz o komiksach Star Wars, to mam w domu kolekcję "Tag i Bink kopnęli w kalendarz". Zawaliste!!! Taka śmiechawa tam leci, najlepsza jest część pierwsza ;D, niestety są tylko dwie :-/. Gdybyście mieli problemy z jej odszukaniem to dam wam zdjęcie okładki:


A jeśli chcecie całą serię komiksów zobaczyć, oto link do spisu komiksów Star Wars:
http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/star_wars_mandragora/

Znalazłem jeszcze ciekawostki na tej stronie, przeczytajcie to, jest zaskakujące:
"Przed brytyjskim sądem trwa proces między Lucas Film a Andrew Ainsworthem, projektantem, który przed laty stworzył kultowe dziś stroje szturmowców imperium w filmowej serii Gwiezdne Wojny. Firma Lucasa domaga się od Ainswortha 10 mln funtów odszkodowania za wypuszczenie na rynek nieautoryzowanej serii kostiumów.

W 1976 roku Ainsworth zaprojektował i sprzedał Lucasowi 50 stroi szturmowców na potrzeby produkcji obrazu Gwiezdne Wojny. Gdy przed kilku laty odnalazł w swej piwnicy jeden z tamtych strojów, postanowił zrobić interes i wypuścił na rynek kostiumy w cenie 3,5 tys. dolarów za sztukę. Prawnicy Lucas Film wytoczyli w 2004 roku projektantowi sprawę o naruszenie praw autorskich i, w procesie w Kalifornii, uzyskali odszkodowanie. Jednak, by wyrok stał się prawomocny, decyzję w tej sprawie musi wydać jeszcze sąd w Londynie. Ainsworth jest bowiem obywatelem brytyjskim. Prawnicy projektanta mają jednak nadzieję, iż postanowienie sądu będzie dla nich korzystne. W ich opinii stroje szturmowców nie są dziełami artystycznymi w rozumieniu prawa autorskiego i powinny być traktowane w kategoriach projektów przemysłowych, jak kaski robotnicze czy broń. "
Chodzi o takie szturmowce:


I jak?


IP: Zapisane
http://s13.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=49538<-- Proszę wejść na ten link. Gdy to zrobicie będę bogaty
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 16 Kwietnia 2008, 18:39:22 »
Cytuj
Tak. Ewan McGragor świetnie zagrał. a nowa seria nie jest do dupy. Jest inna. nowa.
No dobra wszystko nie jest do dupy... ścieżka dźwiękowa jest boska. Nie jeden film powinien się na niej wzorować, naprawdę...
... no i walki na świetlne miecze też są w miarę dobre ;)


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 16 Kwietnia 2008, 18:49:27 »
Ja osobiście nie lubię komiksów i książek osadzonych w uniwersum Star Wars. Nie są wyraziste, nie wciągają mnie, a w wielu komiksach za dużo polityki. Chociaż kilka numerów z Darth Maulem były bardzo interesujące. ; D

Za to gry lubię.

Cytuj
ścieżka dźwiękowa jest boska. Nie jeden film powinien się na niej wzorować, naprawdę...
Prawda. Zapomniałem o tym wspomnieć.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 16 Kwietnia 2008, 21:16:54 »
Eh melman, denerwuję mnie twoje krytyczne podejście do wszystkiego. sygny krytykujesz a sam masz do dupy. co do filmu to sam byś lepiej nie zagrał więc cicho siedź. jedyne do mi sie nie podoba to to że jak anakin padme poznaje jest od niej około 10 lat młodszy zaś w 3 części wygląda jak by miał tyle lat co ona. więcej wad nie ma.

aha co do melmana, poza tym że masz zagrać lepiej to nakręć lepsze 3 części ST.


« Ostatnia zmiana: 17 Kwietnia 2008, 06:25:07 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
mateo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 154


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 16 Kwietnia 2008, 23:17:33 »
gwiezdne wojny są super


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 17 Kwietnia 2008, 08:01:50 »
Cytuj
Eh melman, denerwuję mnie twoje krytyczne podejście do wszystkiego.
Coś mi się nie podoba - mówię o tym. Co w tym złego?
Cytuj
sygny krytykujesz a sam masz do dupy
Bo się gryzie z czarnym forum. Na białym skinie wygląda to o dużo lepiej.
Cytuj
co do filmu to sam byś lepiej nie zagrał więc cicho siedź
"Nie krytykuj, sam byś lepiej nie zrobił" - żałosny argument. Czy jeśli nie jestem kucharzem, to każda potrawa musi mi smakować? Nie sądzę.

Są gusta i guściki, ale ty podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie.


IP: Zapisane
KaM

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 555


Kon don don don

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 17 Kwietnia 2008, 13:44:41 »
Darth Maul wymiata ;D


IP: Zapisane
RadQu

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 87


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 17 Kwietnia 2008, 14:57:43 »
@up: u mnie też Dart Maul góruje. Wiem że on nie ma mocy takich jak pioruny, duszenia itp. Ma tylko pchnięcie. Podoba mi się jego styl walki. Szkoda że od razu w 1 części zginął.
A wiecie że Kit Fisto miał być Sith'em, zamiast Dart Maul'a, tylko że Reżyser zmienił jego "przeznaczenie". O tego gostka chodzi:
Kit Fisto


IP: Zapisane
http://s13.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=49538<-- Proszę wejść na ten link. Gdy to zrobicie będę bogaty
Strony: 1 [2] 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry