Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Michael Jackson (Czytany 5843 razy)
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« : 26 Czerwca 2009, 15:09:35 »
25 czerwca 2009 r. w szpitalu w Los Angeles zmarł Michael Jackson Crying or Very sad i tak se pomyślałem, że można przypomnieć parę z jego największych piosenek
http://pl.wikinews.org/wiki/Zmar%C5%82_Michael_Jackson

http://www.youtube.com/watch?v=f8muMo0fw_M
http://www.youtube.com/watch?v=ZkGOiS75Lwk
http://www.youtube.com/watch?v=MFcFsVJ0nsM
http://www.youtube.com/watch?v=ziIO02H5eh4
http://www.youtube.com/watch?v=CaAD7EizAfw
http://www.youtube.com/watch?v=ex30DYwQlHU

Jeżeli jeszcze wam coś się podoba to wrzucajcie.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 26 Czerwca 2009, 15:18:11 »
Ta pierwsza to jedna z moich ulubionych ;) Do tej listy dodałabym jeszcze Say Say Say w duecie z McCartney'em
A tak poza tym zapomnialeś chyba o Thrillerze.


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 26 Czerwca 2009, 15:59:35 »
Michael nie ma żadnego złego kawałka...

Nie będę się wypowiadał o Jacksonie. Wystarczy, że spojrzycie na mojego LastFMa i już wiecie co o nim myślę.




IP: Zapisane
fanatyk heroes

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Słońce mnie spala, a twój głos dopala

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 26 Czerwca 2009, 16:17:05 »
Faktycznie wyszstkie fajne te piosenki


IP: Zapisane
Gajko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


*Hauruuuhh...*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 26 Czerwca 2009, 18:40:05 »
Bardzo mi smutno... lecz nie zupełnie z powodu samej śmerci.
Nikt nie chciał go wspierać, bo wiadomo, że był psychicznie chory, tych których uważał za przyjaciół tak na prawdę nimi nie byli. Umiał się znaleźć tylko w towarzystwie dzieci, był infantylny, ale z powodu odebranego dzieciństwa, ponieważ jak wiadomo, pierw "Jacksons five" a potem kariera solowa. I nie wierzę, by on sam był pedofilem, jak mu kiedyś zarzucano. To wszystko jeszcze pieczętuje to, że mnóstwo różnych ludzi odcinało go fizycznie i psychicznie od rodziny (może za wyjątkiem ojca, ale on to już inna historia...) I nie miał od nich wsparcia.
Podsumowując najsmutniejszy dla mnie jest fakt, że w chwili śmierci był całkiem sam. Oddzielony psychicznie od rodziny, nie posiadający prawdziwych przyjaciół... :(


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 26 Czerwca 2009, 22:40:38 »
Nikt nie chciał go wspierać, bo wiadomo, że był psychicznie chory
Umiał się znaleźć tylko w towarzystwie dzieci
To się nazywa "Syndromem Piotrusia Pana". Jackson po prostu nie dorósł do końca (psychicznie), dlatego też trudno sobie radził ze swoją popularnością i został dziwakiem. Druga jego choroba psychiczna to dysmorfobia. Co prawda wybielanie skóry tłumaczył sobie albinizmem, a operacje policzków toczniem rumieniowatym układowym, ale operował jeszcze sobie nos, no i wyrzucał pieniądze w błoto na np. namioty tlenowe, dzięki którym miał żyć 100 lat  :/ Dożył tylko połowy...
A tak na marginesie piosenkę Queen'a "Another One Bites the Dust" chyba byłaby lepsza w wykonaniu Michaela. Bardzo do niego pasuje...właściwie to wyobrażam sobie jego wersję...no cóż już jej nie nagra  :(


IP: Zapisane
DruidAlaron

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 69


Za Sylannę!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 28 Czerwca 2009, 08:37:32 »
Z tych to tylko Black or White jest fajna, ale szkoda że nie ma Thrillera :-\ :-\


IP: Zapisane
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 28 Czerwca 2009, 12:35:56 »
<teoria spiskowa mode on>

Bardzo wygodna ta śmierć... Akurat jak Jackson wpadł w poważne kłopoty finansowe... W lipcu miał zagrać swoje ostatnie koncerty, które miały go uratować od życia na bruku. Chyba komuś było to nie na rękę... Może ktoś planuje przejąć Nibylandię? ;'>

<teoria spiskowa mode off>

Rest in peace...


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 28 Czerwca 2009, 21:38:23 »
http://www.youtube.com/watch?v=hOj5H5W9zYo w propozycjach macie inne wersje


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 30 Czerwca 2009, 19:12:10 »
Michael Jackson był, jest i będzie jednym z moich ulubionych piosenkarzy ;) jego piosenki miały w sobie urok, którym zawładnęły sercami milionów ludzi na całym świecie. On niestety nie miał tego uroku :P

Moje ulubione piosenki to: "Thiller", "Bad" (mam nawet tą kasetę! ;)), "Billy Jean" oraz "We are the Children".

A tutaj podaję link, dzięki któremu zobaczycie metamorfozy Jacksona:

http://www.youtube.com/watch?v=ri61lBfMBu0&NR=1


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 01 Lipca 2009, 22:49:37 »
Bardzo wygodna ta śmierć... Akurat jak Jackson wpadł w poważne kłopoty finansowe...
A dla kogo? Dla dzieci chyba nie, bo zostawił im w spadku 400 mln dolców. Dla pożyczkodawców też nie bo kto tą całą kasę spłaci? Potomstwo chyba się spadku wyrzeknie :P
 
W lipcu miał zagrać swoje ostatnie koncerty, które miały go uratować od życia na bruku. Chyba komuś było to nie na rękę... Może ktoś planuje przejąć Nibylandię? ;'>
Podobno nagrał jeszcze jedną płytę z "dzisiejszymi artystami" i ma to coś się ukazać, ale ja wątpię...
A Nibylandię odebrali Jacksonowi jeszcze przed śmiercią.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 10 Lipca 2009, 20:38:08 »
Tak...Jackson wielkim artystą był, trzecim w moim prywatnym rankingu (tuż za Tonym Iommim i Freddiem Mercurym), a jego jedyną "nieciekawą" piosenką było dla mnie Black or White - skoro "nieważne, czy jesteś czarny czy biały", to po cholerę się, chłopie, wybieliłeś? Opuściłeś nas stanowczo za wcześnie, tak samo jak zbyt wcześnie opuścił nas Freddie...Chlip.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 11 Lipca 2009, 07:37:40 »
Cytuj
skoro "nieważne, czy jesteś czarny czy biały", to po cholerę się, chłopie, wybieliłeś?
Jackson miał raka skóry, który go powoli *wybielał*. Wolał więc zrobić operację.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 11 Lipca 2009, 08:19:51 »
Rak wybiela, a cukier krzepi. Zmiany rakowe na skórze mogłyby zrobić go co najwyżej jeszcze bardziej czarnym. ; P Bielactwo byłoby bardziej trafną diagnozą.


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 20 Lipca 2009, 11:27:03 »
Sorry że tak napisze i odkopie...

Ale każdy się podnieca tą śmiercią MJ'a a nic o nim nie wie. Ileż to dostałem krytyki za te słowa od znajomych. Powiedzieli że "gówno" ja o nim wiem a nie oni. Zapytałem zatem czy znają MJ'a, jego piosenki itd. Żadne nic nie znało. I ja nawet znałem więcej. Nie wiem czy plotki o nim to prawda. Ale moim zdaniem był żałosnym człowiekiem bo chciał zmienić kolor skóry. Miał raka i ok...  ale nic na siłe. Moim zdaniem korba i tyle.

Teraz coś pozytywnego. Muzykiem i Tancerzem był genialny, tego się ukryć nie da, ale na litość, po co ta podnieta. Czy żeby w obecnym świecie się mówiło o kimś, to ta osoba musi umrzeć? No litości...


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry