Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
"The Dark Knight" (Czytany 1372 razy)
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« : 30 Grudnia 2010, 21:25:43 »
TO wątek dla tych co oglądali ten film i chcą podzielić się wrażeniami. Ja sam uważam, że jest to jeden z dwóch najlepszych filmów jakie w życiu oglądałem. (O co bym dał, żeby kiedyś leciało jeszcze w kinie.). Oczywiście najlepszą postacią jest Joker i o nim to jest głównie film. Zagrał go Heath Leder(R.I.P), który dostał pośmiertnego oscara. Teksty jokera:

"ha-ha-he-he-hi, a myślałem, że moje dowcipy są drętwe"

"Let's put a smile on that face"

* Do you wanna know why I use a knife? Guns are too quick. You can't savor all the little emotions.

* I believe, that whatever doesn't kill you, simply makes you... stranger.

* The only sensible way to live in this world is without rules!

* I don't want to kill you! What would I do without you? Go back to ripping off mob dealers? No, no, NO! No. You... you... complete me.

* Never start with the head, the victim gets all fuzzy.

* ntroduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos. I'm an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It's fair!

"I took Gotham's white knight, and brought him down to our level. It wasn't hard. Y'see, madness, as you know, is like gravity. All it takes is a little...push."

"How about a magic trick? I'm gonna make this pencil disappear.
(...) Taa-daa! It's gone."

"Chcesz wiedzieć czemu używam noża?
Ponieważ pistolet jest zbyt szybki, nie pozwala rozsmakować się w... drobnych emocjach" czy coś w tym stylu (fajnie wtedy gestykulował)

"Chcesz wiedzieć skąd mam te blizny he?, miałem ojca..."

I tak dalej co o nim sądzicie?


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 30 Grudnia 2010, 23:11:44 »
Jeśli chodzi Ci film to jest jak wiadomo genialny :D Boski pokaz idealnego kina akcji. Wszystko doskonale dopracowane, ciężko znaleźć jakiekolwiek wady. Nie zgodzę się jednak iż najlepszy jest Joker bo Christian Bale grający Batmana nie ustępuje mu pola w żadnym elemencie z tym, że trzeba podkreślić bosko odegrane role prze tych aktorów. Joker zabija wręcz swoimi dowcipami, szaleństwem, postawą nieobliczalnego świra po którym można się spodziewać wszystkiego. To osoba stojąca poza wszelkimi zasadami rządzonymi przez miasto Gotham. Joker jest takim przeciwieństwem Batmana, tyle iż łączy ich jedno: w imię włąsnych idei są w stanie zrobić praktycznie wszystko. Ten dobry natomiast pokazuje jak człowiek może cierpieć przez swoje poświęcenie dla sprawy, daje przykład twardości nawet w trudnych momentach. Główny bohater tym razem musi wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, być niezłomny w dązeniu do celu. Jak zawsze pokazuje swój zaójczo dobry sarkazm i cięte riposty (choćby w stosunku do przebierańców próbujących go naśladować na samym początku filmu). Trzeba dodać w tej częęści jeszcze jeden dobry i zaróno zły fakt: rola Rachel. Bowiem nowa aktorka spisuje się świetnie ale ginie więc nie zobaczymy ich w następnej części. Jak innym się podobała gra aktorki zastępującej żonę Toma Cruisa?


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 31 Grudnia 2010, 17:52:12 »
Bardzo słabo zagrała. Według mnie dobrze zagrał jeszcze komisarz gordon, murzyn (kamerdyner) i 2face(Harvey Dent). Nie napisałem tu batmana, gdyż rola Jokera zdominowała go i tak jakoś wyszło, że jest on bardziej 2 planowy. Do jednej z fajniejszych scen dołączył bym tą, kiedy Joker próbował odbić więźnia, i sam wpadł. W kinie naprawdę fajnie wyglądał cały pościg i ta scena z tir wywracającym się do przodu na widzów.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18 Stycznia 2011, 23:07:55 »
Ja bym nie powiedział, że zdominował go, bo mimo wszystko akcja toczyła dookoła naszego przyjaciela przez cały film, faktem jednak jest, iż w tej części był ukazany jako trochę bezradna marionetka w rękach Jokera, starając się ogarnąć cały narobiony przez niego mętlik. Trzeba też dodać iż ciężko uznać grę Heatha Ledgera za drugoplanową. Zaś co do aktorki to co zabawne to mi właśnie się spodobała bardziej od tej pierwszej ;D Zaś kolejną błyszczącą osobą jest komisarz Gordon, jeden z najlepszych drugoplanowców jakich widziałem oraz Alfred, który równie dobrze się prezentuje. Na mnie ogromne wrażenie wywarła w kinie scena gdy właśnie wydostał się z więzienia i jechał autem policyjnym razem z resztą kolegów. Przy tym wytłumieniu odgłosów dookoła oddawało to idealnie chaos jaki panował wówczas, po prostu miało się wrażenie iż to miasto jest takie nieprzytomne z bezradności na to co z nim robi Joker ^_^


« Ostatnia zmiana: 18 Stycznia 2011, 23:21:39 wysłane przez Michal787 » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry