Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ostatnio oglądany film (Czytany 6681 razy)
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 19 Lipca 2011, 18:29:18 »
"Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 2". Film byłby dla mnie trochę lepszy niż przeciętny gdyby nie niezgodności z książką (co da się jeszcze przeboleć) i niezgodności z poprzednimi filmami (!) (co już jest trochę niesmaczne). Dubbing jak to dubbing, czasami dobry, a czasami okropny (np. Neville i Voldemort). Ogółem dubbing kiepski. Aktorzy też w niektórych przypadkach tak se dobrani. W ogóle Voldemort nie dość, że ma okropny dubbing to jeszcze jest dość śmieszny zamiast być przerażający. To też spora wada. Do tego dochodzi mdłe i nijakie zakończenie oraz finałowa walka bez żadnych emocji.
Plusy to ścieżka dźwiękowa i efekty specjalne, które ratują film. W sumie to wychodzi 5/10.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 19 Lipca 2011, 21:04:28 »
Właśnie też tak zauważyłem choćby po zapowiedzi, że z dubbingiem Voldemorta jest coś nie tak. Co ciekawie wcześniej dla mnie był całkiem niezły...


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 19 Lipca 2011, 21:19:57 »
Scena, w której SPOILER Voldemort krzyczy "Hary Potter...Nie żyje!" KONIEC SPOILERA przejdzie chyba do historii jako najbardziej sztuczny, żałosny i nieklimatyczny okrzyk w historii polskiego dubbingu. A, w cholerę, dubbingu ogólnie.

Ale ogólnie powiem, że o ile wszystkie te filmy wysokim poziomem nie grzeszą, "część druga części siódmej" zła nie jest. Ośmielę się stwierdzić, że "Part 1" jest najlepszą częścią filmowej serii, na równi z Więźniem Azkabanu.
Cheers.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 19 Lipca 2011, 21:40:35 »
Cóż, każdy ma swoje gusta. Według mnie najlepszą filmową częścią była Czara Ognia, a zaraz potem Więzień Azkabanu. Natomiast o ile Zakon Feniksa książką był chyba najlepszą to filmem był najgorszym. Ostatnie dwie części też mnie nie zachwyciły i były według mnie mocno przeciętne. Za to pierwsze dwie były dobre i miały ten magiczny klimat. Ale jak mówiłem, każdy ma swoje gusta.

A głos jakim Valdek wydaje wyżej wspomniany okrzyk jest rzeczywiście najbardziej sztuczny i niedobrany jaki mógłby być.


« Ostatnia zmiana: 19 Lipca 2011, 21:43:38 wysłane przez Nekro_L » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 19 Lipca 2011, 21:52:20 »
Mi się tam Zakon podobał, nie wiem co ty do niego masz. Dla mnie była to chyba jedna z lepszych produkcji pod tytułem Harry Potter jeśli chodzi o filmy, zaś najgorsza była część 6, którą spłycili do potęgi.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 19 Lipca 2011, 22:22:05 »
Głównie to, że jest straszliwie okrojony względem książki, a to co już w filmie umieszczono wcale nie jest z książką zgodne. Do tego zero klimatu. Pewnie mógłbym wymienić więcej wad, ale ten film widziałem tylko raz, w kinie, bo więcej razy już nie chciałem go oglądać i dlatego go nie pamiętam zbyt dobrze.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 20 Lipca 2011, 00:03:18 »
Każdy film licząc od trzeicej części jest okrojony względem książki, zwłaszcza 6 część, gdzie film spłycili do głupich komentarzy Dumbeldora, którymi chcieli pokazać, że jest normalnym człowiekiem ale im nie wyszło. No i nie zapominajmy o Mon-Ron i jego dziewczynie... tragedia. Pierwsza część 7 tomu jako tako dobra choć liczyłem na coś więcej.


IP: Zapisane
Matio12345
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 20 Lipca 2011, 01:10:31 »
Co wy o Harry Potterze gadacie, to załóżcie nowy wątek

Wiadomość doklejona: 20 Lipca 2011, 01:10:50
A co do tematu to 300


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 29 Lipca 2011, 01:40:33 »
"Dzieci ludzi". Akcja dzieje się w roku 2027 w post apokaliptycznych klimatach. Film jest o dziewczynie, która zaszła w ciążę podczas gdy cała ludzka rasa straciła płodność.
Jak dla mnie dosyć zagmatwany, nieprzejrzysty i niezrozumiały na początku. Na szczęście tylko na początku, bo potem już sytuacja się przejaśnia. Jednak nie wciągnął mnie aż tak bardzo. Nie ciekawiło mnie co się stanie za chwilę. Mimo to nie powiem, że film jest zły. Przynajmniej nie bardzo zły.
Dla mnie jakieś 6/10.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 29 Lipca 2011, 01:48:52 »
Już teraz pewnie potrafią sklonować człowieka, tak więc ten film nie ma sensu...


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 29 Lipca 2011, 01:52:28 »
Regeth, ja nie roztrząsam tego, czy film ma sens, czy nie ma sensu. Ja go tylko oceniam, a sens zostawiam swoją drogą.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 29 Lipca 2011, 13:06:27 »
Nawiązując do HP 7 part. II

Wybrałem wersję z napisami i na dubbing się nie uskarżam bo go nie było :P U mnie w mieście była tylko wersja 3D która była totalnie do kitu -_-
Zwiastun genialny cały film taki sobie. Nadmiar efektów nad treścią (choć i tak efektów spodziewałem się bardziej kosmicznych xD). Było kilka fajnych scen ale nic wielkiego końcowa walka też beznadziejna, tylko zamek zniszczony mi się podobał ;p
A jak zobaczyłem Mafolya w końcówce filmu z zarostem to zwyłem  :lol:


A ostatnio oglądałem Eating Out 1,2,3 oraz piłę VII.


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry