Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Nowe Rasy Tawerny Edycja II (Seria 3)  (Głosowanie skończone: 01 Grudnia 2008, 19:22:12)
Kolcz-Grota - 13 (37.1%)
Kim Yu Sin-Wieża - 3 (8.6%)
Egzeq-Bractwo - 11 (31.4%)
Szałas-Kryjówka - 4 (11.4%)
Fehu-Baszta - 4 (11.4%)
Głosów w sumie: 35

Strony: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Nowe Rasy Tawerny Edycja II (Czytany 85126 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #270 : 01 Grudnia 2008, 20:17:39 »
Dlatego IMO zgłoszenia ras powinny być wysyłane na PM do jednej osoby, a przy głosowaniu wystawione także anonimowo w jednym topiku przez prowadzącego konkurs.



IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #271 : 01 Grudnia 2008, 20:20:26 »
15 minut minęło i rasa Oliwsen otrzymała 3 głosy ; >

Tak, to prawdziwy powód do dumy egzeq. Czuj się bogiem (cokolwiek to znaczy...)!

Ale teraz na serio, bardzo bym prosiła o znaczne przedłużenie terminu dostarczania ras do 3 edycji, bo chciałabym dokończyć rasę, którą zrobiłam na spółkę z Sylanem tj. dodać ostateczny element w postaci rysunków, a czas niezbyt często pozwala mi na ich dokończenie. A no i gratuluję Kolczowi zwycięstwa, w końcu na jego rasie zależało mi najbardziej szczerze mówiąc.^^


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #272 : 01 Grudnia 2008, 20:22:58 »
... albo w ramach wstępnego sojuszy z JB po prostu rozszerzyć to na te 2 serwisy. Rzecz jasna nie w tej formie.

Cytuj
Czuj się bogiem (cokolwiek to znaczy...)!
Wolę nim być...


IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #273 : 01 Grudnia 2008, 20:26:29 »
W sumie... uważam żę Egzeq zrobił dużo lepszą rasę... A połowa głosów na mnie była poparta argumentami typu: Bo tak, Bo go lubię, Bo nie lubię Egzeqa... Ale nogrody i tak nie oddam ^^.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #274 : 01 Grudnia 2008, 20:29:47 »
Cytuj
W sumie... uważam żę Egzeq zrobił dużo lepszą rasę...
Najbardziej nie cierpię, jak ktoś mnie po fakcie pociesza...
Cytuj
Ale nagrody i tak nie oddam ^^
Rzecz w tym, że nie o nią chodzi, czuję się, jakbym wrzucił tą rasę do studni. Chyba się na tym marnuję...


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #275 : 01 Grudnia 2008, 20:35:05 »
Ale masz rację - Żadnych noobów w konkursach i turniejach Tawerny !


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #276 : 01 Grudnia 2008, 20:38:13 »
No, Kolcz, gratuluję. Ciekawe jak będą wyglądać rysunki twojej rasy... Znając Oliwsen - pięknie.
Zaczynam się szykować na głosowanie w III edycji...


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #277 : 01 Grudnia 2008, 21:49:42 »
Kolcz gratuluje. Co do egzeqa - naucz sie przegrywać. jak sie nie nauczysz to wiele nie zwojujesz. i nie zwalaj winy na wszystko i na każdego. na tym świat sie nie kończy.


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #278 : 02 Grudnia 2008, 07:43:57 »
Cytuj
Co do egzeqa - naucz sie przegrywać. jak sie nie nauczysz to wiele nie zwojujesz. i nie zwalaj winy na wszystko i na każdego. na tym świat sie nie kończy.
Nie mów do mnie jak do małego dziecka. Z takimi gadkami nawet babcie wnukom rzadko wyjeżdżają... a przy takim głosowaniu trudno się pogodzić z przegraną... tylko zgrzyt i chrupanie zębów...


IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #279 : 02 Grudnia 2008, 10:58:37 »
Cytuj
+5 do reputacji chyba wystarczy. Worek z prezentami i tak już pęka w szwach Mrugnięcie

Rysunki i cała reszta pakietu jest dla rasy, która wygra ze wszystkimi innymi, czyt. następne rysowanie ras czeka Cie koło stycznia. Teraz są po prostu eliminacje, nagroda jest dla ostatniej, zwycięskiej rasy.

To nadal aktualne ^^?


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #280 : 02 Grudnia 2008, 14:06:12 »
Kolcz jeszcze raz gratuluję :)
A ty egzeq pogódź się z przegraną a nie będziesz teraz cały świat obwiniać. Jeszcze nie raz będzie organizowany ten konkurs więc w końcu wygrasz. I dodam jeszcze, że każdy ma prawo głosować na rasę, która mu się podobała. Więc z typowaniem jakiegoś jury itp. to już przesada jest zaś co do anonimowych ras to bardzo fajny pomysł ;)


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
sylan

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 528


:D:D;D

Zobacz profil
« Odpowiedz #281 : 02 Grudnia 2008, 15:14:32 »
No proszę! Wielkie gratulacje Kolcz ;)
Bardzo jestem również ciekaw jak będzie wyglądała ta rasa w całej okazałości, z rysunkami i sygną.
A Egzeq nie będę cię pocieszał, ani nic w tym stylu, ale powiem że życie idzie dalej i co cię nie zabije to wzmocni.


IP: Zapisane
Woogy

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68


Zobacz profil
« Odpowiedz #282 : 02 Grudnia 2008, 15:18:34 »
Gratulacje, Kolcz!
Miałem nadzieję, że wygra Fehu (chociaż wiem, że w takich sprawach mój głoś nie ma większego znaczenia, bo nie należę/należałem do najaktywniejszych użytkowników tego forum :P Ale powiem szczerze, że rasa Kolcza i Egzeq była równie dobre... Z tą różnicą, że Kolcz miał ciekawszy pomysł, ale słabiej dopracowane, a Egzeq słabszy pomysł, lecz lepiej dopracowane :P


IP: Zapisane
Kolcz
Jedi Master

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 499


Zobacz profil
« Odpowiedz #283 : 02 Grudnia 2008, 15:44:10 »
Co racja to racja.... Moja rasa byłą robiona na poczekaniu w niecałe 2 godziny... nawet historii nie chciało mi się wymyślać... może zrobię ją żeby na stronie ładniej wyglądało...


IP: Zapisane
egzeq
Inkwizytor Tawerny

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 941


Zobacz profil
« Odpowiedz #284 : 02 Grudnia 2008, 16:03:47 »
Z tą różnicą, że Kolcz miał ciekawszy pomysł, ale słabiej dopracowane, a Egzeq słabszy pomysł, lecz lepiej dopracowane :P
Słabszy pomysł? Mniej oryginalne nie? Bow końcu to żadna sztuka wymyślić zupełnie nowy odłam ludzki, nie! Bardziej oryginalne są półsmoki, serwowane w nowych rasach od początku...
Trzewia moje...
A pomysł z jury jest świetny, może zaprezentuję to na JB. Bo międzyportalowy konkurs na rasę ma o wiele więcej prestiżu. Natomiast takie głosowanie jak teraz wzbudza we mnie żal i inne negatywne emocje...


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 16 17 18 [19] 20 21    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry