Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 14    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa mafia- Edycja Współczesnych Włoch (Czytany 64025 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #135 : 29 Maja 2012, 14:07:53 »
Przyznam szczerze, że macie niezłe rozkminy, ale nie w tą stronę. Ja niestety jestem naprawdę zajęty teraz. Dzisiaj akurat troche choruje, także moge coś skrobnąć, ale tak to cienka sytuacja w szkole nie pozwala mi na analizy wszystkiego. Więc jeśli chcecie mnie zdjąć tylko za cichaczowanie, no kula w płot. Ale freezon, no nie powiem, ciekawy przypadek, będę się zastanawiał nad głosowaniem na niego, ale wiecie jak to jest- ostatnio też mieliście pewność, że ktoś tam jest w mafii, a okazało się, że to nie tak. Musimy bardzo uważać by nie zdjąć np. detektywa!
Ja jeszcze sobie popatrze na posty itd. i zastanowię się na kogo zagłosować w kolejnym linczu.


IP: Zapisane
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #136 : 29 Maja 2012, 17:03:47 »
Ja nie zmieniam poglądów, myślę, że w mafii są: andre94nt, Freezon, i Raelag1973. Głosowali w linczach na te same osoby. Zbieg okoliczności? Ja nie sądzę. Według mnie, Freezon jest w mafii na 99.9%, andre94nt na 37.6%, a Raelag1973 69.2%. W następnym linczu powinniśmy wszyscy zagłosować na Freezona.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #137 : 29 Maja 2012, 17:37:41 »
Przypominam, że dzisiaj o 22.00 odbędzie się mord mafii, więc ci, którzy jeszcze tego nie zrobili powinni do tego czasu napisać posta, a  kapłan do 21.00 pomodlić się za wybraną osobę.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #138 : 29 Maja 2012, 17:54:09 »
Alessio nie mógł zasnąć. Męczyły go sprawy mordów mafijnych, a jeszcze bardziej nieobliczalnych miejscowych. "Kto wie co im odbije?-zastanawiał się w myślach- Ostatnio zamordowali niewinnego, to co jak teraz pójdą do mnie? A może wcześniej mafia zrobi mi tą łaskę i mnie wykończy? Ehh... a może lepiej nie myśleć nad tym dłużej, bo na pewno nie pomoże to zasnąć..."

Co do waszych założeń to tak... przyznam, że dwa takie same pary głosów nie mogą być przypadkiem. Jednak nie stawiam, że w mafii są wszyscy, bo mafia nie powinna być na tyle głupia by głosować jednocześnie aż dwa razy na tą samą osobę. Andre wypada od razu z tej stawki, bo przynajmniej mnie jego wytłumaczenie przekonuje. Na pewno podejrzany wydaje się być Raelag, taka cicha woda, no i Freezon, choć w sumie dzięki waszym argumentom zrozumiałem, że poza tymi linczami nikt nie ma na niego żadnego dowodu. Wasze gadanie typu, że się agresywnie broni i podawanie za przykład "dziwnych" postów, w których zwyczajnie odsuwa się ostro od podejrzeń to czysta farsa. Aż sie zastanawiam, czy któryś nie robi tego specjalnie :> Nie chcę mi się przyaczać całych zamieszań na sb i argumentować jak one są durne. Zaś to, że się bronił agresywnie to żaden powód do oskarżeń. Ja też w poprzedniej edycji, w której grałem chciałem skasować kogoś za głosy w moją stronę, a tego, że byłem wówczas niewinny możecie być więcej niż pewni. Teraz też być powinniście. To, że skasowałem Fenira to nie dowód, bo to wasza wina, a raczej tego, że się nie udzielacie i nic się tutaj nie piszę, więc żeby być sprawiedliwym powinienem sobie losować karteczki.

Także według mnie w mafii jest najprawdopodobniej Raelag, być może Zimny, no i być może Niedziela jako OC, który blefuje i ściągając winę na Freezona albo chce się oddalić od podejrzeń albo uznał, że więcej nie można się kryć za oskarżeniami przeciw niemu, gdyż w końcu przyszedł czas by go wyeliminować.


« Ostatnia zmiana: 29 Maja 2012, 17:59:44 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #139 : 29 Maja 2012, 19:25:25 »
Właściwie to ciężko cokolwiek napisać, [DD]Revold wyczerpał temat po prostu. Mafiozów trzeba szukać w czwórce: andre94nt, Freezon, Raelag1973, Reuel. Andre chyba wydaję się najmniej podejrzany. Nawet jestem skłonny uwierzyć w Jego brak czasu. Poza tym to pozostała trójka wydaje mi się bardziej podejrzana patrząc po ich głosach w linczach.
Bo tak, drugie głosowanie:
II:
Hadrian- andre94nt, Freezon, Raelag1973
Niedziela- Reuel, Pawek
Freezon- Fenir, Hadrian, Niedziela

Freezon i Raelag oddają głosy na Hadriana ratując Freezona, a Reuel oddaje na mnie głos licząc, że ktoś się może podepnie i w przypadku remisu będą mogli mnie zabić.

Trzeci:
III:
Niedziela- Pawek
Freezon- Niedziela, Fenir, serafin
Fenir- Reuel, Freezon, Raelag1973, andre94nt
andre94nt- Nebiros7

Tutaj sprawa prosta. Freezonowi grunt się pod stopami pali, więc grupowo zagłosowali na Fenira. Taka gra na przetrwanie, bo tak czy owak Reul i Raelag byliby podejrzani.

Dzisiaj mord. Przed chwilą wysłałem modlitwę. Pomodliłem się za Nebiriosa7.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #140 : 29 Maja 2012, 19:33:54 »
"Dzisiaj mord. Przed chwilą wysłałem modlitwę. Pomodliłem się za Nebiriosa7." Nie no, a to dobre, wysyłać wynik modlitwy przed tym, jak mafia może zdecydować. Proszę was, niby podajecie się za kogoś, macie genialne tropy, a co robicie? Wtapiacie.

Właśnie w tej chwili niedziela, udowodniłeś to, że możesz być w mafii, a już z pewnością fakt, że nie jesteś kapłanem. Dlaczego? Mafia ma do 21 czy tam 22 czas na zmiane osoby do mordu o.O
Zwykły blef? A może próba odsunięcia uwagi od siebie jako mafiozy? Ewentualnie kolejna triwia i właśnie podsunął nam swojego współpracownika z mafii- nebiriosa? Hmm. Ciekawe, ciekawe...


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #141 : 29 Maja 2012, 19:35:23 »
...a Reuel oddaje na mnie głos licząc, że ktoś się może podepnie i w przypadku remisu będą mogli mnie zabić.
Nie, to nie niemożliwe, uważam Cię za podejrzanego i głosuję nie po to by ktoś się podpiął i razem ze mną Ciebię zabił, tylko to taki wyraz sympatii do Ciebie miał być. Wy mnie krytykujecie za to, że mówię, że wyciągacie oskarżenia o byle co, a wasze gadanie naprawdę pokazuje jak bardzo mohoroczny jestem. Nie wiem co niby w tym dziwnego, że skoro uważałem Cię za podejrzanego i nadal uważam to chciałem Cię wyeliminować. Zagłosowałem na Fenira i od razu jestem w mafii, ok bez pytań...


IP: Zapisane
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #142 : 29 Maja 2012, 20:33:33 »
Dzisiaj mord. Przed chwilą wysłałem modlitwę. Pomodliłem się za Nebiriosa7.

Troszkę to dziwne. Mafia jeszcze nie zadecydowała kogo zabiją, a ty już wyjawiasz za kogo "się pomodliłeś"? To może być po prostu zmyłka, bo pomodliłeś się za siebie, mafia myśli, że pomodliłeś się za mnie i mord będzie nieudany. Albo po prostu udajesz, że jesteś księdzem i zmyślasz wszystko.



IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #143 : 29 Maja 2012, 22:38:43 »
Z woli bogów, tego dnia nikt nie umarł.
Mord nieudany



IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : 29 Maja 2012, 22:40:27 »
Ksiądz dobrze się spisuje. Brawo. Już dwa mordy powstrzymał.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #145 : 29 Maja 2012, 22:42:09 »
Czyli Niedziela jednak nie blefuje? Po prawdzie to teraz się wszystko zacznie.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #146 : 30 Maja 2012, 18:27:48 »
Ja tak dla odmiany napiszę historyjkę: ;D
Stefano dostał ciekawe zlecenie - sprawdzić nowego dostawcę wieprzowiny, Chestera Mizurri. Jego farma znajdowała się na obrzeżach Neapolu, w okolicy Pompei. Tego dnia ciągle padało i padało. Po godzinnej drodze wreszcie dojechał. Chester wtedy palił na zewnątrz papierosa.
- W czym mogę służyć? - spytał się Chester.
- Pan Chester Mizurri?
- Tak, a co?
- Jestem Stefano Auditore :P i przyszedłem skontrolować pańskie mięso.
- W takim razie zapraszam. Papierosa?
- Dziękuję, nie palę...
W chlewie kwiczały setki świń. Pomieszczenie, gdzie ubijano zwierzęta było w kolejnym pomieszczeniu.
- Czym karmisz swe świnie? - zapytał Stefano.
- A co cie to niby interesuje?
- Wiesz, to ważne, czym karmisz swe prosięta.
- Coś jeszcze?! Może chcesz wiedzieć, jakiego są rasy?!
- To też bardzo ważne. To powiesz?
- A po co ci to wiedzieć?! Won stąd!
- Dobrze, żegnam! Hm... Violetta (właścicielka restauracji) będzie niezadowolona...
Później, gdy przejrzał tablicę ogłoseń parafialnych, to poznał powód tego złego nastroju - śmierć córki. "Biedaczysko" pomyślał Stefano i odjechał do Neapolu.

A w kolejnym llinczu głosuję na Niedzielę. Nie wierzę mu - niby jest księdzem, a ja jednak coś czuję, że blefuje.


« Ostatnia zmiana: 30 Maja 2012, 19:44:43 wysłane przez Pawek » IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #147 : 31 Maja 2012, 15:47:06 »
Przypominam, że dzisiaj o 20.00 odbędzie się lincz miasta. Do tego czasu dobrze by było byście napisali posta (najlepiej z historyjką) oraz wysłali swoje głosy.
 Detektyw zaś dzisiaj sprawdza kolejnego gracza.
Do Nebiros7 i serafin- proszę nie pisać więcej postów tego typu, mają być dłuższe i związane bardziej z grą.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #148 : 31 Maja 2012, 16:12:50 »
Morvogio poszedł z rana do sklepu bo bułeczki na śniadanie. Gdy wszedł, to usłyszał, jak "ludzie gadają". Słyszał jak ktoś mówił, że to on jest w mafii i że on zbija z tropu mieszkańców...
Gdy podszedł do lady, sprzedawca powiedział mu:
-Wynocha mi stąd, ty mafijna kupo ścierwa. Nie potrzebujemy to takich jak ty. Jeśli chcesz żyć to lepiej się wynoś z Neapolu.
Morvogio oburzony wyszedł, ze sklepu i pobiegł do handlarza bronią. Postanowił sam rozprawić się z mafią. Przecież to oni stoją za śmiercią jego rodziny.


Przestałem być pewny, że Freezon jest w mafii. Niektóre posty mnie zbiły z tropu i myślę, że kto inny jest w mafii.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #149 : 31 Maja 2012, 16:47:06 »
Cytuj
Przestałem być pewny, że Freezon jest w mafii. Niektóre posty mnie zbiły z tropu i myślę, że kto inny jest w mafii.

Które konkretnie posty?

Myślę, że dzisiaj nie mamy wyjścia jak zagłosować na Freezona. Właściwie to Fenir i [DD]Revold napisali wszystko co było trzeba. Ja tylko powtórzę najbardziej oczywistą rzecz. Drugi i trzeci lincz:
LINCZ 2:
Hadrian- andre94nt, Freezon, Raelag1973
Niedziela- Reuel, Pawek
Freezon- Fenir, Hadrian, Niedziela

LINCZ3:
Niedziela- Pawek
Freezon- Niedziela, Fenir, serafin
Fenir- Reuel, Freezon, Raelag1973, andre94nt
andre94nt- Nebiros7

Wyraźnie rysuje nam się tutaj czwórka podejrzanych: Reuel,Freezon,andre94nt, Raelag1973

Dzisiaj trzeba wyeliminować któregoś z nich. Dlaczego akurat wybrałem Freezona? Bo już dwa razy uratowali Go jego koledzy. W drugim linczu doprowadzili do remisu (Ojciec Chrzestny wybrał Hadriana),a w trzecim masowo zagłosowali na Fenira.



IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Strony: 1 ... 7 8 9 [10] 11 12 13 14    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry