Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - edycja 13/japońska. (Czytany 51313 razy)
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 14 Stycznia 2013, 20:56:42 »
Ja głosuję na Wawerley'a, lepszych tropów nie mam. Pewny jednak tego głosu nie jestem.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 14 Stycznia 2013, 21:18:41 »
Tylko żeby nie wyszło tak, że parę osób wpadnie na cudny pomysł zagłosowania na Cahan, "bo jest niewinna i nikt na Nia nie zagłosuje". ;P


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 14 Stycznia 2013, 21:55:03 »
Waverley - pierwsza ofiara linczu, niewinny
Sonic - (Cahan)
Wav - (Sojlex, Revold, Armiwart, Niebieskooki Smok, FM)
forever17 - (Fast)
Hells - (Hadrian,
Sylath - (Nikt,
FM - (Niedziel)
Niedziel - (Sylath)
Cahan - (Sonic)
Hadrian - (Hells)

Karniaki i historyjka jutro, mam za dużo na głowie, by móc się teraz takimi duperelami zajmować. Sorry za spóźnienie.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 15 Stycznia 2013, 09:29:17 »
No cóż... Tak naprawdę to nie podejrzewam nikogo. Hadrian pisze historyjki co jest naprawdę niezwykłe. Sonic głosuje na mnie z powodów nielogicznych. Fakt, że to Sonic, a on zawsze składa jaja i to pisanki Wielkanocne, ale to jest dziwne działanie. Nie mam więcej materiału do analizy i czasu. Dlatego mój głos idzie na Sonica.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 15 Stycznia 2013, 12:01:07 »
Sonic, biednyś. Albowiem, gdyż, ponieważ jedyna osoba jaką podejrzewałem okazała się niewinna, jesteś jedynym tropem jaki mi został. Tym razem na Ciebie zagłosuje w linczu... Bez urazy.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 15 Stycznia 2013, 12:55:08 »
Nah, Sonic wcale nie biedny 8)
Mój dzisiejszy głos właśnie idzie na Naszego Smoczka.
Nie, nie idę za głosem ludu. To jest moja własna opinia. Prawdę powiedziawszy, zaatakowałbym Sonic'a już wczoraj, ale chciałem potwierdzenia ;)
Why him? (argumenty postaram się wypunktować od najważniejszego do najmniej ważnego)

1. Straszna, nienaturalna bierność w grze. Sonic'u, nawet jeśli się teraz uaktywnisz, to dobrze wiem, że taka gra nie jest w Twoim stylu. Nawet do czasu pierwszego linczu. Wiem jak grasz, bro. Nie oszukasz mnie 8)
2. Opis mordu. Wiem, wiem, sam zawsze mówiłem, żeby nie sugerować się opisami mordu, bo mają za zadanie tylko wprowadzać chaos i zamieszanie. Ale nie ten. Mam nieodparte wrażenie, że to po prostu fail mafii. Albo MG. Albo obu. Oprócz Sojlex'a, nikt nawet nie sugerował, że to może być podpucha. Ten argument bd Nas dręczyć do końca. Rozwiążmy tą sprawę wcześniej. I po bólu.
3. Nasze prywatne rozmowy. Tja, nie bd ich ujawniał, bo regulamin nie zezwala, ale wydawały mi się stosunkowo sztywne i pompatyczne. Z Sonic'iem często rozmawiamy przez priv'a n/t FM i to nie jest ten sam Sonic. Zadałem mu kilka pytań związanych z grą i, niestety, udzielił On niekorzystnej dla Niego odpowiedzi.
4. Czas online (nie zwracałem na nikogo konkretnego uwagi, ale Sonic'a zapamiętałem):
[13.01.2013. o 12:46:34] ♣ Fenir: Dzisiaj jest I mord
[13.01.2013. o 12:47:10] ♣ Fenir: mafia się już zadecydowała
Był online do tej godziny.
5. Obrażanie/Trolling (?) MG:
[13.01.2013. o 13:37:48] ♣ Fenir: Ciekaw czy mafia sobie poradzi bez mafijnego forum
[13.01.2013 o 13:37:58] ♣ Fenir: Chyba dostaną bany za obrażanie MG
C'mon, Sonic idealnie się w tą rolę wpasowuje. Nawet kiedyś dostał za to bana (na innym Forum).
6. Lincz na Cahan. Wiadomo, że niewinna, idealny kandydat na lincz (nikt się nie odszczeknie; wiadomo, że nie zginie; masz "świetny" argument w postaci zamknięcia burdelu).

Jak sam widzisz, argumentów przeciwko Tb jest dość sporo, jak na tak wczesny etap gry. Nie wiem czemu, ale śmierdziałeś mi od początku. Sorry m8, taka już ta gra :)
Drogie miasto, czas uderzyć. Tak, wiem, że namawiam do linczowania silnego gracza, co może w moich ustach wyglądać dosyć absurdalnie, ale zapewniam Was, że takie nie jest. Kiedyś trzeba dobrać się do skóry tym silniejszym. Obecnie Sonic jest najlepszym kandydatem. Niestety, nie ma póki co żadnych alternatyw.
Nie żałuję swojego głosu na Sonic'a i gorąco zachęcam niezdecydowanych, do linczu na Niego. Swój już wysłałem.

Pozdrawiam.
Rev

EDIT: Analizę linczu (choć niewielką, bo za wiele powiedzieć nie można) wrzucę wieczorkiem ;]


« Ostatnia zmiana: 15 Stycznia 2013, 12:58:48 wysłane przez Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 15 Stycznia 2013, 13:19:35 »
Lolz nie ma żadnych karniaków xD

forever17 potwierdził samobójstwo, za niego wchodzi veselar który, przejmuje jego rolę, oczywiście jeśli ją miał.


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 15 Stycznia 2013, 15:59:53 »
Po linczu na Waverley'u( który nie głosował, ani nie pisał zadnych postow w mafii) pozostało 14 graczy. Nie mam nowych tropów, więc jutro zagłosuję znów na Sylatha( Chyba, że wydarzy się coś niecodziennego).Jutro zginie zapewne Sonic.
Narazie tyle ode mnie


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 15 Stycznia 2013, 16:08:38 »
W sumie to co napisał Revu do mnie przemawia :D

Tym niemniej Sonic to silny gracz, a jak będzie niewinny to później ludzie będą szczekać, że zawalyłem edycję 8) Zresztą esencją tej gry są historyjki, a zatem whatever.

Z tymże - HELLSU! Co my mamy teraz pisać, jak nasza historia stanęła w miejscu odpalenia mocy przez Pandę i Groma...?

DOOH!



IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 15 Stycznia 2013, 16:38:05 »
Fenir, ja też mam napisać jakąś skromną analizę? Z moich obserwacji (nie wiem czy trafnych) ogarniałbym lepiej Sojlexa i Armiego. No a tak serio to Łelkam ewrybady!


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 15 Stycznia 2013, 17:33:40 »
Ciekawe. Waverley był jedynym graczem, który otrzymał więcej niż jeden głos w linczu. Wszystkie pozostałe głosy były głosami pojedynczymi. Co to oznacza? Ano to, że mafia miała problem. Niewielu wcześniej pisało o tym, na kogo zagłosują. Dlatego mógł odpaść każdy. Dosłownie każdy. Wystarczyć mogły nawet jakieś dwa głosy z kosmosu do wyeliminowania kogokolwiek, również mogło paść na mafiozę. Nie wykluczyłbym nawet tego, że dwóch mafiozów zagłosowało na Wava. Dlaczego aż dwa? Ano po to żeby mieć pewność, że taki jeden lub dwa pojedyncze głos na mafiozę nie wykluczą go już w pierwszym linczu.

Dwa to może przesada, ale w gronie głosujących na Wava jak dla mnie musi być przynajmniej jeden mafioza. Grono to wygląda tak:
Wav - (Sojlex, Revold, Armiwart, Niebieskooki Smok, FM)

Revold dzisiaj wyprowadził dość ciekawy atak na Sonica. Nie wiem czy będąc w mafii ryzykowałby atak na Sonica tak wcześniej. Jeżeli Sonic okaże się niewinny, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że miasto rzuci się w następnej kolejności na Revolda właśnie. Ryzyko spore, więc Reva odpuszczam póki co. Poczekam co tam napiszą pozostałe osoby z tego grona i oddam głos na kogoś z nich.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 15 Stycznia 2013, 17:42:58 »
Tradycyjnie wystarczy jeden dłuższy opis, a wszyscy zlatują się jak mucha do światła. Ja tam stawiam na Hellscreama. Powody rzecz jasna są dość oczywiste, żebym je tutaj wymieniał :)


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 15 Stycznia 2013, 17:47:13 »
A ja czytam obserwuję i choć analiza Revolda jest kusząco ładna, to wstrzymałbym się. Póki co nie podoba mi się to, że część ludzi w ogóle nie zabiera głosu, a jak przyjdzie co do czego to wpadną - powiedzą, że w sumie to ten i ten post im się podoba i zagłosują jak user "n". 

A najbardziej to mnie ciekawią argumenty na Hellsa -.-

Pa ciemu mógłby być mafiozą, oprócz tego, że mógłby być mafiozą i profilaktycznie możnaby go zabić?  :rolleyes:


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 15 Stycznia 2013, 18:16:14 »
A ja czytam obserwuję i choć analiza Revolda jest kusząco ładna, to wstrzymałbym się. Póki co nie podoba mi się to, że część ludzi w ogóle nie zabiera głosu, a jak przyjdzie co do czego to wpadną - powiedzą, że w sumie to ten i ten post im się podoba i zagłosują jak user "n". 

A najbardziej to mnie ciekawią argumenty na Hellsa -.-

Pa ciemu mógłby być mafiozą, oprócz tego, że mógłby być mafiozą i profilaktycznie możnaby go zabić?  :rolleyes:

Tak profilaktycznie bo zawsze śmierdzi mafią mozna by go zabić. A TERAZ: PEWNIE MAFIA ZE MNIE XDD


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 15 Stycznia 2013, 18:17:55 »
Zostawmy płotki z rodzaju Niedziela, Revolda czy Sonica. Skupmy się na Hadrianie.

Hadrian od początku namawia do zlikwidowania mnie za pomocą z dupy wziętych argumentów. Można mówić, że to prywata - ale Hadrian nie ryzykowałby tak typując mnie, jeśli nie mógłby wiele wygrać.

Hadrian często podkreśla, że jestem mesjaszem, mam posłuch i kilka razy udało mi się zbliżyć miasto do zwycięstwa. Dlatego też rzuca się na mnie, a nie graczy pokroju Revolda czy Niedziela.

Oczywiście nie łupnie mnie w mordzie, gdyż to by zwróciło oskarżenia na Niego i jego popleczników. Jaka jeszcze osoba mówiła, że ma zamiar mnie linczować? Nikt.

Hadrian, Nikt - na chwilę obecną moje główne typy. Będę tępił Hadriana, który najprawdopodobniej korzysta z naszych forumowych niesnasek by wyrobić sobie alibi w grze.

You're going down and I'm bringing you there. 8)


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry