Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 27    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Szesnasta (Czytany 85694 razy)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 13 Kwietnia 2013, 08:17:08 »
Jasne, na dobrą sprawę, mógłbyś wysłać zaraz po mordzie, gdybyś wiedział że Cię nie będzie...


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 13 Kwietnia 2013, 09:19:12 »
Omnomnomnom... Chlebek. *bek* Przepraszam.

Freez mógł być w mafii - pamiętacie mafię ja-Bele-Fergard-ktoś_jeszcze? To była pierwsza edycja Ferdzia (z tego co pamiętam), a został OC.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 13 Kwietnia 2013, 09:33:24 »
Cytuj
pamiętacie mafię ja-Bele-Fergard-ktoś_jeszcze
A pamiętasz, że to ja byłem tym czwartym?  :P

Poza tym, nie rozumiem Cię Wav, to nie jest pierwsza Edycja Zimnego. No i po co OC miałby pierwszy ginąć? Chyba nie liczysz na to, że Freezon jest w mafii i napisze nam teraz testament, który ma nas zmylić? No, nie jest to niemożliwe i tak właściwie jest to tak idiotyczne, że aż genialne...


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 13 Kwietnia 2013, 09:39:16 »
Ehem... W pierwszym mordzie OC? To nie był lincz, mord.


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 13 Kwietnia 2013, 09:58:34 »
No właśnie o to chodzi... Nie rozumiem Wava. Choć, jemu chyba chodziło, że Zimny był zwykłym mafiozem, a nie OC. Pomyliło mi się. Tak czy owak, jest to podejrzane wstecznie... Czyli Wav, głosuję na Ciebie.  ;)


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 13 Kwietnia 2013, 10:05:44 »
No i przekombinowałeś... Na dziś również i ja zagłosuję na Wava, bo coś kręci. Dość oczywiste że w zasadzie mord jest na miastowych, a Wav się mota. Zakładając że jest w mafii to może Nimrod na odchodne kazał im zrobić zamtuz na miarę Fastovnej Edycji ;> ?


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 13 Kwietnia 2013, 10:20:23 »
Coś za szybko się podpinacie pod tego Wav'a. Łykacie jak młode pelikany 8)
Jednak chciałem poruszyć inną kwestię.
Jestem baaardzo zdziwiony działalnością zabójcy. Ale jeszcze bardziej Waszą. Jakim cudem jeszcze nikt o tym nie wspomniał?
Nie rozumiem zabójcy. Moim zdaniem ten ruch wskazuje tylko na 2 możliwości. Zabójcą jest:
a). Jakiś bardzo słaby gracz, który gra pewnie pierwszy raz, ucieszył się, że dostał rolę i od razu ją wykorzystał.
b). Hells.
Osobiście skłaniam się ku drugiej opcji, ale wszystko jest możliwe.
Dziwi mnie bardzo, że jeszcze nikt tego nie wspomniał. Jakie gratulacje dla zabójcy? Miał ok. 18,5% szans, że trafi... I zaryzykował. Spoko, udało się. Ale Nimrod nie napisał jeszcze żadnego posta! To był strzał, nic więcej, żadne gratulacje się nie należą. Żaden rozsądny gracz nie używałby tej umiejki tak wcześnie. Osobiście wolałbym, żeby przepadła w mordzie, aniżeli miałbym strzelać i np., olaboga, trafić w det'a.
Martwi mnie natomiast, że jeszcze nikt o tym nie wspomniał. Przecież to oczywiste. Czuję, że przynajmniej 1 mafiozo podpiął się pod te 'propsy' dla zabójcy. Ale zostawmy to na razie, trop słaby, a aktywnych nie ma sensu zabijać.
Głos losowy w cichacza.


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 13 Kwietnia 2013, 10:29:23 »
Cytuj
Coś za szybko się podpinacie pod tego Wav'a. Łykacie jak młode pelikany 8)
Cicho Rev, Wav to dobry wybór. Na pierwszy rzut ucha zachowuje się podejrzanie...


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 13 Kwietnia 2013, 10:35:47 »
Aż się wyjątkowo zgodzę z Revoldem. Nagle jedna wielka nagonka na Wava, który jakoś nic szczególnego nie zrobił. Jego teoria o mafiozie Freezonie jest jednak głupia i dziurawa jak durszlak. Tylko ktoś mało inteligentny zabiłby swojego w pierwszym mordzie (chyba, że osobę pokroju Heroes5maga). Jednak robić z tego powodu aż takąnagonkę to dla mnie jednak przesada. Mnie bardziej śmierdzi Armiwart, który najpierw chciał bić Pączka, teraz chce bić Wava, na dodatek z Pączkiem :P. Dwaj mafiozi, czy co? Swoją drogą, kiedy ostatnio Sojlex był w mafii?
 Do listy potencjalnych zabójców dodałabym też c)Genialny Revold ;).


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 13 Kwietnia 2013, 10:41:07 »
Kiedy wy się w końcu nauczycie, że ja ZAWSZE gram podejrzanie?
Hmm, muszę trochę przystopować, przecież miałem być amebą...


IP: Zapisane
Sonic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 13 Kwietnia 2013, 10:49:28 »
Zgodzę się z Cahan. Wątpię żeby Freezon był w mafii bo to po prostu nie ma sensu. Jednak głosowanie na Waverleya tylko dlatego, że tak powiedział również nie ma sensu. Nic tu nie ma sensu. Wszystko jest dziwne, więc pozwólcie że zanurzę się w historyjkach :). No i jeszcze ten mord zabójcy, który również nie ma krzty sensu o czym już pisałem. Widzę że już klarują się obozy, to dobrze będzie łatwiej mafię złapać :). Nie ma linczu więc analizować nie będę a głos oddam na jakiegoś szaraka. Analizę gry zostawiam Revoldowi, Niedzielowi i innym którrzy znają się na tym lepiej ode mnie. Czas wykreować sobie jakąś zajebistą postać. Fast, nadchodzę! ;D


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 13 Kwietnia 2013, 10:56:29 »
(...). No i jeszcze ten mord zabójcy, który również nie ma krzty sensu o czym już pisałem. (...)
Ciekawe gdzie? Na Forum Mafii? :P

@Armiwart
No to graj inaczej. Musisz wiedzieć, że granie 'podejrzanie' sprawi, że ludzie bd Cię podejrzewać ;) Ot, takie reguły tej gry ;]


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 13 Kwietnia 2013, 10:57:49 »
Tak jak Hellscream mówił - Zabójcą może być kilka osób:

1) Revold
2) Hellscream
3) Sojlex
4) Ktoś z vendettą na Nimroda - Reuel, Sylath, Hadrian
5) jakiś newbie

Póki co Hellscream nie ma więc żadnych tropów i jeśli nikt się nie wsypie, to jego głos w linczu wędruje na Fasta albo Hadriana. :]


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 13 Kwietnia 2013, 10:57:55 »
Swoją drogą, kiedy ostatnio Sojlex był w mafii?

Właściwie to nigdy  ;D

Cóż jęczycie o ten strzał zabójcy, owszem, był to strzał na dziki fart najpewniej, bo wątpię żeby były bardziej logiczne podstawy... Że nie ma sensu? Bjacz to edycja Fasta! Tu brak sęsu jest w cenie :)

Nie bierzecie jednego pod uwagę... Zabójcą mógł być ktoś kto zwykle odpada z początku, lub któraś z ameb, co to chciała wykorzystać rolę, póki jej nie sprzątną.
Jak raz miałem rolę (zaraz po pierwszej edycji Hellscremowej, poprzedził mnie Fast ^^) był to właśnie zabójca, i co? Usunęli mnie w mordzie. Więc w pewnym sensie jestem w stanie zbója zrozumieć  ^_^


IP: Zapisane
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 13 Kwietnia 2013, 11:02:49 »
Cytuj
@Armiwart
No to graj inaczej. Musisz wiedzieć, że granie 'podejrzanie' sprawi, że ludzie bd Cię podejrzewać ;) Ot, takie reguły tej gry ;]
A Ty myślałeś, że o co mi chodzi? Specjalnie tak gram, to część mojej taktyki...  :P


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 27    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry