Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 27    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Szesnasta (Czytany 85801 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #90 : 13 Kwietnia 2013, 19:55:40 »
Dla formalności - jeszcze raz harmonogram.

12.04- I mord
13.04- I lincz
14.04- II lincz, II mord
15.04- III lincz
16.04- IV lincz, III mord
17.04- V lincz
18.04- VI lincz, IV mord
itd...

Grzybiarz ma sprawdzenie w dni, w których nie morduje mafia, czyli dzisiaj pierwsze i potem co 2 dni.
Barman działa w dni, w których morduje mafia.


« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2013, 20:02:54 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #91 : 13 Kwietnia 2013, 19:59:25 »
Oj Fastu, Fastu, nie pomyliłeś się czasem? :huh:


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #92 : 13 Kwietnia 2013, 20:00:08 »
Dziś powinien mieć sprawdzenie...


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : 13 Kwietnia 2013, 20:00:28 »
Mam prawo na ostatni post. Proponuję przyjrzeć się Sonicowi i Reuelowi. Coś są za bardzo podejrzani jeśli chodzi o całokształt. Bardziej ten pierwszy. Pozdro.


IP: Zapisane
Fenir
Lupus Hellsus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 182


Zobacz profil
« Odpowiedz #94 : 13 Kwietnia 2013, 20:01:24 »
Jak znajdę moją k6 to wybiorę sobie 6 najgłupszych nicków i zagłosuje na 1 z nich. Jak nie znajdę to zagłosuje na kogoś innego z głupim nickiem.


IP: Zapisane
Bułka



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : 13 Kwietnia 2013, 20:27:25 »
Śmierć Freezona zdziwiła mnie, nie powiem... Wątpię,żeby mafia zabijała swojego, a zwłaszcza OC. A zresztą to nasz chleb, nie mógł byś w mafii ;) Swój głos oddam dzisiaj na Sonica, jego post wydał mi się trochę podejrzany. Gra Armiego też jest trochę dziwna, no ale mówi, że tak jest zawsze, no więc wierzę mu :D


IP: Zapisane
Kocica

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Z charakterkiem... ;)

Zobacz profil
« Odpowiedz #96 : 13 Kwietnia 2013, 20:30:21 »
Szczerze mówiąc nie wiem na kogo zagłosować. Serce mówi co innego i rozum co innego. Postaram się tym razem posłuchać tego pierwszego i zagłosuję na Nikta. W sumie bez większych powodów. Jego nick nie przerzucił mi się w czasie przeglądania tematu. Może dlatego. Postaram się jutro coś więcej napisać.


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #97 : 13 Kwietnia 2013, 20:32:27 »
A ja losowalem i wylosowalem Armiwarta. W sumie moze byc bo zachowuje sie bardzo podejrzanie.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #98 : 13 Kwietnia 2013, 20:36:04 »
Mój głos pójdzie na Armiego. Nie jestem do tego jakoś w 100% przekonana, bo on naprawdę bardzo często gra podejrzanie. Lepszego pomysłu na życ... na lincz póki co jednak nie mam. Tamta sprawa z Wavem i Pączkiem była jednak... dziwna.  W kwestii Sonica- rzeczywiście lepiej zostawić go na dalszy ogień. Plan dobry, luk nie widzę.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #99 : 13 Kwietnia 2013, 20:45:09 »
Podsumowując Dziś głosuję Na Fenka. Poźniej warto przyjrzeć się Drużynie "W Pieczywie Siła!"


IP: Zapisane
Darahati



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


Young&Wild

Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : 13 Kwietnia 2013, 20:48:09 »
Naprawdę wątpię, by Freez był w mafii, chyba na początek by swojego nie zabijali? Choć może... Nie wiem. Ale w to wątpię. W końcu był chlebem.
Jeśli o mnie chodzi, to głos poleci na Wav'a. Później przyjrzę się Sonicowi. Czekam na lincz. Wtedy będzie więcej  ;)





IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #101 : 13 Kwietnia 2013, 20:50:34 »
Zawsze Karmazynowy Tkacz Sideł Al-hadzara mógł zadziałać, a w Drużynie może być szpieg! W końcu to 3-4 osoby

Wątpie, aby mafia celowo wybrała Freezona zamiast Revolda, Hellsa czy Niedziela.



« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2013, 20:57:47 wysłane przez Nikt » IP: Zapisane
DiamondLady

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : 13 Kwietnia 2013, 20:53:10 »
A ja głosuję na Armiwarta. Gra bardzo podejrzanie i cicho (wiem, że zalatuję hipokryzją, ale niewiele więcej mogę powiedzieć). Pewnie jest niewinny, ale lepsze to niż strzał. Zgadzam się też co do Sonica. Zostawmy go na potem i dajmy działać barmanowi.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #103 : 13 Kwietnia 2013, 20:55:14 »
Mój głos na Nikta, ale gdyby nie Revold to nie musiałbym korzystać z generatora liczb i głosowałbym na Sonica, ale trudno, głos już wysłany.


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : 13 Kwietnia 2013, 21:03:59 »
Wybaczcie, że dopiero teraz. Choroba pozwoliła mi dopiero teraz skorzystać z komputera. Na spokojnie sobie przejrzałem cały temat i co mi przychodzi do głowy póki co:
-Gratulacje dla Herolda Shal-Ahd-Madima. Nie wiem jak to zrobił, może chodzi o jakieś poza forumowe kontakty, ale liczy się efekt. A efekt jest taki, że mamy do wytropienia o jednego mafiozę mniej.
-Post po zabójstwie Herolda Shal-Ahd-Madima:
Cytat: Armiwart
Mam nadzieję, że nie muszę nikomu mówić, kto jutro ginie w linczu?


Wiecie, to takie przykre. Pierwszy mafiozo już nie żyje...
"JESTEM ZASMUTKOWANY"
Dziwny post. Taki płacz po zmarłym mafiozie jest tak mocno podejrzany, że chyba żaden mafiozo by czegoś takiego nie napisał. Dlatego Armi chyba jest niewinny.
-
Cytat: Sonic
No i jeszcze ten mord zabójcy, który również nie ma krzty sensu o czym już pisałem.
Rev ma rację. Nigdzie o tym nie pisałeś, a potem się wykręcasz w taki sposób:
Cytat: Sonic
Chodziło mi oto, że wcześniej o tym pomyślałem. Miałem wczoraj wysłać post ale sen mnie zmorzył.
Coś za bardzo się miotasz. A i ogólnie to, że narzekasz na ten mord zabójcy jest dziwne. Powinniśmy się cieszyć, że w jakiś sposób trafił, a Ty jakbyś miał o to do Niego pretensje.

Co do pomysłu Reva (ten odnośnie zabicia Sonica dopiero w kolejnym linczu) to nie jest to głupi pomysł. Tylko z drugiej strony przez barmana mord mafii będzie losowy (zakładając, że Sonic faktycznie jest w mafii), więc równie dobrze może właśnie paść na Ciebie Rev. W pierwszym mordzie zabili Freezona, więc być może kontynuowaliby zabijanie tych mniej doświadczonych graczy? Sam już nie wiem. Chociaż równie dobrze mogliby właśnie chcieć zabić takiego Reva (jeżeli Sonic jest w mafii), bo być może wykrył On Sonica i baliby się o życie pozostałych mafiozów.

Dzisiaj i tak chyba Sonic w linczu nie padnie, więc oddam jakiś losowy głos. Lincz na Sonic powinien wiele wyjaśnić.


« Ostatnia zmiana: 13 Kwietnia 2013, 21:07:10 wysłane przez Niedziel » IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 27    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.113 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry