Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 13 14 15 [16] 17 18 19 ... 27    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Szesnasta (Czytany 85799 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #225 : 15 Kwietnia 2013, 21:31:29 »
Cytuj
To jest jeden z argumentów świadczących na korzyść Revolda.
Nie, to jest jeden z argumentów świadczących na korzyść wszystkich którzy zagłosują na winnego. Bo jeżeli ktoś myśli, że poświęce swoje 4 zacne litery dla zabicia Revolda to się chyba myli. Zresztą jeżeli bym tak bardzo chciał to zrobić to bym po prostu dalej na niego głosował, bo bym wiedział, iż jeśli pokarze, że Sonic jest niewinny to będę trupem.
Chodziło o to, że Revold gdyby był w mafii, to nie oskarżałby i nie układał takiego planu wobec Sonica, bo mu się to po prostu nie opłaca. Bo śmierć Sonica który okazuje się niewinny to śmierć Revolda w następnym linczu, więc kompletnie nieopłacalna wymiana dla mafii.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #226 : 15 Kwietnia 2013, 21:34:33 »
Sonic (Niedziel, rtx, Cahan, Revold, FM, Umbrowy Kolos, Waverley, Disco Disco, Loczek, Reuel, Sonic, Darahati, DL, LowcaLowiec, nowy1234, Saph, eska204, Uland, Martin, Ptakuba, Veselar, Journeyman666, Sylath, Luk, jaros, Marbas Lucyferowicz, hamlet, B.Marsh, Miker, Kyoshiro, jarekjj10, adipinkosz, Adseruki, Andre94nt, Draupnir, Mcichosz16, niedoceniony, DWito, Travis, Lord Khorne, mati108, $wieży, Marcellomar2013, Witchking, Jeremy, Jeddite, Tazol, wieczornykac, eviltiger, Rafixxx, Agrael II, pjusza97, Oliwcia, Mroczny991, Zehir9921, Bleku)

Fenir (Chanson)

Ridge (Fenir)

DL (Niebieskooki smok)

Neron (Villiore, ale tutaj tak dla zasady bo Neron to cham był i niech gryzie beton)

Revold (MiSI, Villiore, Hadrian)

Disco Disco (Hadras)

Martin (Hellscream)

Hadras (Nikt)

SONIC - minimalną przewagę głosów stał się ofiarą linczu -






























































































NIEWINNY.





















































































































dobra, kręcę sobie z was bekę, winny!


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #227 : 15 Kwietnia 2013, 21:35:30 »
To dobrze, jednego mafioze mniej. Jeszcze 4 czy 3? Eeee... Fastu ty tam wstawiłeś całe forum...


« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2013, 21:37:31 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #228 : 15 Kwietnia 2013, 21:35:57 »
Told ya. ^^


IP: Zapisane
Darahati



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


Young&Wild

Zobacz profil
« Odpowiedz #229 : 15 Kwietnia 2013, 21:37:37 »
Od dzisiaj będę częściej rzucać monetą... Chyba


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #230 : 15 Kwietnia 2013, 21:39:16 »
Dobra, to chyba moja ostatnia edycja, bo albo Revold ma dostęp do danych jakich ja nie mam, albo ja jestem jednak tępy. Chociaż w sumie już poprzednio tak było, że ja Revold ma tam jakieś swoje podejrzenia wyciągnięte nie wiadomo z jakiego źródła (napewno nie dostępnych dla przeciętnego grającego) i nagle trafia, więc w sumie nie powienien się dziwić.


« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2013, 21:42:06 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #231 : 15 Kwietnia 2013, 21:42:21 »
Hellscream też kręcił na Sonica...

Naah, po prostu po raz n-ty Sonic-mafiozo się głupio wkopał no i trzeba było go capnąć.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #232 : 15 Kwietnia 2013, 21:43:45 »
Co będzie po śmierci Sonica? Ano to co zwykle- zgłębianie się w posty, lincze i analizy. Trafione bardziej, albo i mniej.




Bardzo mnie zastanawia lincz Hadrasa na Disco. Chłopak nie chce się opowiedzieć po żadnej ze stron- OK rozumiem, ale on nie ma w ogóle swojego zdania na tą sytuację. Tak jakby próbował się prześlizgnąć. Może to mafioza, który chce oddać samotny głos i nie przyczynić się do śmierci kolegi? A dzisiaj nie poszedł jego pierwszy linczogłos na Disco. Dziwne, dziwne. A może zwykły leń :P? Moim zdaniem Hadras śmierdzi mafią.


Kocica i Forumowa Mafia- was to bym zlinczowała za posty z serii "Armiwart jest najlepszym wyjściem. To jedyna słuszna droga." No czasem brzmicie jak jakaś sekta, bez urazy. A aktywność powalająca. Zresztą tu nie chodzi o ilość postów, a o jakość. Czy jesteście w mafii, czy nie- pojęcia nie mam. Wy zawsze tak gracie i jedynie sam wielki Jaszczomb wie co z tym się robi.


Cytuj
FM bo cichaczuje, a mnie się nie chce myśleć.

Fenir ewoluował w amebo-kochankę. Takie posty nie są w jego stylu. Jak dla mnie kolejny podejrzany.



Zawsze pozostaje też kwestia naszego Francuza. On chyba zawsze będzie na mojej liście. Bo nigdy nie wiadomo czego się można po nim spodziewać i jak analizować jego wypociny.




IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #233 : 15 Kwietnia 2013, 21:46:49 »
Mówiłem. Tamte 2 posty Sonica śmierdziały na kilometr. Już sam fakt dzisiejszej Jego nieobecności był podejrzany.
Czas pomyśleć nad kolejnym kandydatem/kandydatką 8)
Przyznam, że oprócz kilku luźnych podejrzeń nie za wiele miałem... do dzisiejszego linczu. Szczegóły jutro.
Out.


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #234 : 15 Kwietnia 2013, 22:22:41 »
To już nie pierwszy raz takie coś. Nie chcę nic mówić, ale zawsze te marne podrygi Sonica nie dają nic jego sojusznikom... Wybacz Sonic, ale chyba się inni ze mną zgodzą, że Twoja gra ostatnimi czasy stała się jakaś słaba... biorąc pod uwagę to co potrafisz, a to jaki poziom własnie reprezentujesz, jest delikatnie mówiąc cienko.

EDIT:
Łuhuhuu mafioza ubity! :P


« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2013, 22:24:43 wysłane przez MiSi » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #235 : 15 Kwietnia 2013, 22:26:39 »
A jutro głos daję na MiSiego, podejrzanie się zachowuje...
Ta krytyka na Sonicu wydaje mi się strasznie sztuczna.


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #236 : 16 Kwietnia 2013, 06:14:40 »
A ja zagłosuję na Pączka... Śmierdzi mafią. I lukrem.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #237 : 16 Kwietnia 2013, 06:59:18 »
A głosuj sobie :) myślałem tylko że mi mafia całą drużynę ubiję, choć szczerze mówiąc wątpię czy w tym linczu zdobędziesz większość.


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #238 : 16 Kwietnia 2013, 16:24:50 »
Czemu tutaj nikt nie pisze :huh:?
Czekacie aż wam Revold resztę mafii wyłoży czy tak się ucieszyliście, że trafiliście jednego mafioza, że zapomnieliście o reszcie?
W grze jest jeszcze trzech mafiozów wśród których co najmniej jeden myślący. Ja aktualnie pracuję na podwórku ale zaglądam tu co pół godziny i nic się nie rusza w sprawie wykrycia mafii. Jeśli chodzi o mnie to na razie nie wiem na kogo zagłosuję. Przyjrzę się linczom i poczekam, może Wy coś napiszecie żeby było co analizować. Ach, tam w miętką płytkę miałem cichaczować  ;P.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #239 : 16 Kwietnia 2013, 17:20:04 »
A czemu ma ktoś teraz pisać? Panie ja nie mam kiedy grać, powinienem dla świętego spokoju zakuwać teraz, a już na pewno cisnąć zadania z chemii... Tylko że jak tak dalej pójdzie, to idąc na piwo będę liczył ile moli etanolu jest w jednej, statystycznej puszce tegoż trunku, i ile będzie ważył, w skrajnym przypadku ile cząsteczek...

A teraz o mafii. Jak już wcześniej pisałem, podejrzewam, że wśród 3 osób jest jest gracz lepsiejszy i dwóch średnich/ameby. Nie wykluczam płci pięknej.

Waverley troszku za dużo hałasujesz. Ale jak Ci się uda skłonić miasto do linczu na mnie to aż wyznam tutaj pewien ciekawy fakt związany z rozgrywką w tej edycji. Nie, nie chodzi o to że jestem niewinny, bo to raczej oczywiste, jeszcze się nie trafił MG co by mafię tak osłabił żeby mnie tam wsadzić :) Chodzi o inną informację...

Podejrzewam że w mafii może być ktoś z tego zestawu: Waverley, Cahan, Niebieskooki, Reuel.


« Ostatnia zmiana: 16 Kwietnia 2013, 17:32:06 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 15 [16] 17 18 19 ... 27    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry