Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 15 16 17 [18] 19 20 21 ... 27    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Szesnasta (Czytany 85789 razy)
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #255 : 16 Kwietnia 2013, 19:55:18 »
Dobra, miałem o tym wspomnieć, ale jak widać zostałem wyręczony. Tak dla jasności, to chodzi o ten post:
Cytat: Hadrian
Bardzo nie podoba mi się gra Revolda i Hellscreama, no ale cóż znów wina miasta...

Mój głos prawdopodobnie na Hellsa lub Revolda, sprawa Sonica mnie niezbyt interesuje.
A zwłaszcza:
Cytat: Hadrian
sprawa Sonica mnie niezbyt interesuje.
No tak, nie ma to jak wymigiwać się od linczu na koledze.

Ten post jest strasznie głupi, więc Hadriana trzeba sprawdzić w tym linczu. Trochę się dziwię, że Reuel tak mocno popiera Hadriana. Gdyby nie to, że mafia już jest uszczuplona, to podejrzani byliby obaj, ale w zaistniałej sytuacji aż dwóch mafiozów nie przyjęłoby chyba takiej taktyki, za duże ryzyko.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #256 : 16 Kwietnia 2013, 19:56:32 »
Hellsiu ale rzucanie oczojebnymi kolorkami to też zachęcanie do twoich racji. Nie mesjaszuj ;)
Cóż po namyśle jednak dziś vote na Hadiego ale... Chętnie bym dał głos na kogoś innego typu Hells, Wav, Pączek tylko że dziś mord więc ktoś z koxów padnie.


IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #257 : 16 Kwietnia 2013, 20:02:57 »
Napisałem wcześniej, że jeśli nie będzie odzewu napiszę swoją analizę linczów. Dzięki za odzew. Nie muszę pisać już analizy  ;D, której zresztą i tak bym nie napisał bo jestem zmęczony i mi się nie chce  :P.
Napiszę tylko, że (tryb ameba unlocked) swój głos wysyłam na Hadriana. Jeśli jednak okaże się niewinny trzeba się będzie przyjrzeć Hellsowi. Nie zależnie od wyniku dzisiejszego linczu dziękuję za dokonanie za mnie wyboru. Nie chce mi się kombinować kto jest w mafii, idę wstawić historyjkę do piekarnika coby się ładnie upiekła i zarumieniła  ;).


IP: Zapisane
Viliorre

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3


Kogóż diabli nioso?

Zobacz profil
« Odpowiedz #258 : 16 Kwietnia 2013, 20:04:49 »
Cytuj
7. (kostka zawiśnie w powietrzu) Viliorre

Ej, Sojlu, ale jak Ci się naglę zrobi siedmiościanowa kostka, to z zażaleniami nie do mnie, ok? Bo wiesz, dziwne rzeczy bywają, gdy są związane ze mną  ;).



IP: Zapisane
Śmiercionośne słoneczniki - najnowszy wynalazek czelabińskich naukowców.
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #259 : 16 Kwietnia 2013, 20:15:43 »
Albo pożyczę od kumpla taką 16- oczkową jak do Warhammera czy innych planszówek :)


IP: Zapisane
DiamondLady

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #260 : 16 Kwietnia 2013, 20:24:30 »
Może nie powinnam tego robić, ale posłucham mądrzejszych ode mnie i zagłosuję na Hadriana. Szczerze to nie mam zupełnie pomysłu na lincz. O ile wczorajszy Sonic jako tako wydawał mi się winny to dziś pustka w głowie. Lepsze to niż strzelanie. Pozdrawiam :).


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #261 : 16 Kwietnia 2013, 20:33:56 »
Niechajże szczeźnie Hadras. Za ten dziwnie podejrzany post na szóstej stronie.
Edit: Była literówka w nicku, która zmieniała cały głos :P.
@Down: Naprawiłem.


« Ostatnia zmiana: 16 Kwietnia 2013, 20:41:04 wysłane przez rtx » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #262 : 16 Kwietnia 2013, 20:34:30 »
Zacznijmy od liczb. Rachunek prawdopodobieństwa są przeciwko naszemu redaktorowi. Minęły wieki od kiedy Hadrian padł w linczu oraz jeszcze dłuższe wieki, od kiedy był w mafii. Musiał w końcu nadejść jego czas. Zachowuje się dziwnie.

... Ale, kurde, Revold nie mesjaszuje! Według Hellscreama i Revolda Sonic był winny, Hellscream wycofał się, Revold kilka razy poprosił o lincz na Sonicu, do którego podstawą była śmierć Bułki, graczki początkującej. Po co mafia miałaby celować w malutkich graczy kiedy mogą zabić grube ryby, w końcu nie ma z nami księdza...

Święty gniew Hadriana na mesjaszowanie Revolda nie ma podstaw w rzeczywistości - rzucił tylko sugestii, musiał to zrobić, w końcu to on po Sonicu otrzymał najwięcej głosów...

Hadriana oczyszcza trochę fakt, że głosował na Revolda, jakby był w mafii, rzucałoby to w jego stronę zbytnią uwagę... Niemniej, na chwilę obecną jest on moim najmocniejszym podejrzeniem.

Sprawa 1
To, że dawno nie byłem w mafii oznacza, że warto mnie linczować? Jest trochę osób, które także nie było w mafii od dawna. To jest dostateczny powód, by zacząć je linczować? A twoim zdaniem wcześniej zachowywałem się "normalnie"? Aż miło pomyśleć... z resztą to moja sprawa jak się będę zachowywał.

Sprawa 2
Mam odmienne zdanie na ten temat. Prowadzenie miasta za rączkę zdecydowanie nie spowoduje, że zacznie myśleć samodzielnie i faktem jest, że to co robi Revold kłóci się z tym:
"Sęk w tym, że dążę do tego, by poziom gry na Tawernie wzrósł."
No chyba, że uznamy, że czasami jak napiszę w podsumowaniu, że miasto gra jak gra i udzieli jakiś rad (wiem, że słaba pamięć, ale jakoś nie przypominam sobie żadnej z nich). No, ale to kwestia to już chyba prywatnie omówię z Revem.

Sprawa 3
"rzucił tylko sugestii, musiał to zrobić, w końcu to on po Sonicu otrzymał najwięcej głosów..." Chwila, to Revold wiedział wcześniej ile dostanie w kolejnym linczu głosów na siebie i już od początku proponował przez to głosowanie na Sonica? Zdanie lekko bezsensu, trzy głosy przeciwko hmm.. chyba 7 ich było, to już ogromne zagrożenie... Nie wiem kto jeszcze głosował ze mną, ale pewno podpinka, albo głosy rzucone od tak. Ja natomiast wyraziłem w ten sposób swój protest przeciwko takiej grze. No, ale cóż właśnie widać, że gdy byłem cichy żadnych poważniejszych ataków. Gdy ośmieliłem się skrytykować Revolda, od razu mafia. Przepiękna logika, na pewno w ten sposób miastowi zaczną myśleć sami...

Sprawa 4
Tak, kompletnie nie podejrzewany rzucam się na Revolda, bo coś sobie ubzdurałem. No a nawet pojawia się, że bronie Sonica (po linczu, w którym jak wiemy był winny, rzeczywiście świetna obrona po jego śmierci się przyda *facepalm*).

Do Niedziela:

A zwłaszcza:
"sprawa Sonica mnie niezbyt interesuje."

No patrzże jaka nowość, że nie interesuje się linczem na mafiozie tylko załatwiam prywatne porachunki :rolleyes: Niedziel proszę nie urywaj się z kosmosu...

Do Revolda:
W/g nich, jedyną szansą na poprawę jest to, żebym w ogóle się nie odzywał/pozostał amebą albo wręcz w ogóle nie grał.

Zła interpretacja. Ale myślę, że później na spokojnie ci wytłumaczę o co chodzi.

No cóż widzę, że zbiera się już nade mną chmara miastowych. Przykre, no ale cóż wyraziłem swoją prywatną opinię i teraz widać, że lepiej zachować wszystko dla siebie inaczej z góry jesteś skazany na porażkę..

I jeszcze na koniec DL i rtx
Świetne postępowanie :ok: zostawię bez komentarza.


« Ostatnia zmiana: 16 Kwietnia 2013, 20:43:27 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Chanson de geste



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0


Do not surrender

Zobacz profil
« Odpowiedz #263 : 16 Kwietnia 2013, 20:45:00 »
In my opinion Hellscream is in mafia. For 75%. He suddenly make himself active and without any reasonable arguments he attacks Hadrian. It's meaningless. I will vote for him and...barman, please drink him! :)
//
W mojej opinii Hellscream jest mafią. 75%. Nagle stał się aktywne i bez żadnych rozsądnych argumentów atakuje Hadriana. To bez sensu. Będę głosować na niego i ... barman, proszę pij go! :)


IP: Zapisane
*Ce qui n'est past clair, n'est pas français.*
 *L'amour, c'est l'homme inachevé.*
 *La femme est tout ce que l'homme appelle et tout ce qu'il n'atteint pas.*
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #264 : 16 Kwietnia 2013, 20:51:25 »
Jak dla mnie w mafii są Hadras i Hadrian. O Hadrasie już pisałam, więc więcej pisać nie będę :P. Hadrian zaś zachowuje się dziwnie. Jest jakiś taki drażliwy. Jego naskoczenie na Revolda na SB i w temacie było nietrafione i nie hadrianowate.  Teraz zachowuje się jak mafioza przyparty do muru. Jego kłótnia z Revoldem jest dosyć nietrafiona. Rev nie namawia do bycia amebą. On tak gra, a że jest graczem dobrym, to ludzie gapią się co robi i za nim powtarzają. Myślenie samodzielne nie ma tu nic do rzeczy.

Martwi mnie zaś sprawa nieaktywnych. Wśród nich może ukrywać się mafioza. Tak, czy inaczej powinni odpaść za karniaki. Bez sprawnego systemu kar i nagród poziom na Tawernie mocno maleje. Gdyby gracze dostawali kary za brak postów i posty "Na X. Tak trzeba." to by się w końcu nauczyli, a poziom gry by wzrósł. Dlatego proszę Fast, byś coś zrobił w tej sprawie.

Dziś chyba jednak Hadrian. Hadrasem zajmę się jutro.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #265 : 16 Kwietnia 2013, 20:51:32 »
I like your translator. :P Wait until you see the branding "guilty" next to Hadrian's nickname before you jump upon the fearsome Hellscream. :P


IP: Zapisane
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #266 : 16 Kwietnia 2013, 21:08:51 »
"Pij go". Chanson, your translator is great ;D


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #267 : 16 Kwietnia 2013, 21:09:34 »
Dla mnie nadal to nie są argumenty na zlinczowanie Hadriana. Ja zagłosuję na jakąś losową osobę bo dla mnie to nadal nie trzyma się kupy, czemu się tak Hadriana uwiezliście. No to tyle co chciałem napisać.


IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #268 : 16 Kwietnia 2013, 21:15:19 »
Chyba nie mam co mówić, bo to co miało być powiedzone wy powiedzieliście, a więc zostało powiedziane to co powiedziane mieć było:P
Nikt nie będzie zszokowany, jeśli powiem, że dzisiejszy głos oddam na Hadriana. Nawet jeśli okaże się niewinny, to niech wie, że poległ w słusznej sprawie :D


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #269 : 16 Kwietnia 2013, 21:15:33 »
Pamiętaj - z Hellscreamem zawsze się wygra, przeciw Hellscreamowi zawsze się wygrywa. 8) Mój zielony nos każe mi bić Hadriana, a co wy zrobicie to już Wasza brocha. :)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 17 [18] 19 20 21 ... 27    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry