Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Najlepsi gracze (Czytany 47840 razy)
Ganja-lff
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 05 Listopada 2010, 15:24:50 »
   Dzieciak usnął, pół godzinki się znajdzie.
   Przychodzi to to po ileś tam razy i jak sowa fuka: Ganjalfie. Zajęty człek to dzieckiem, to pracą, ale na ubi zerka, a tam.... ON, sam ON. Jak się zwie nie pomnę, jednak fukał na tyle często, że rzucił się wówczas w oczy, więc jak się pojawił, jak zgrał się tym objawieniem z moją obecnością, to zagadałem, czując, że zaraz jazdę zrobi; a to już kolejna dzisiaj by była,myślałem sobie, tyle że ktoś z Ukrainy w miejsce sowy wcześniej się pojawił. No i wyszła jazda jak byk z punktu.
   Na dzień dobry po objawieniu się nieudolnie ściemnia, bo powiedzieć wprost o co mu idzie ( np. "Ganjalf, uważam, że się przechwalasz i dlatego chcę Ciebie sprawdzić")  nie potrafi; z uwagi zapewne na pokrętneość swej natury. Wszystko to nieudolnie i głupio czyni, bowiem mógł przypuszczać, że jak mi się nawet nie wyda podejrzana nic jego nachalność, to i tak nie zagram -  z uwagi na to, że wierząc, iż to noob, marnowałbym czas godząc się na grę. Jeszcze głupiej ( bo powyżej to jeszcze coś przeanalizować by sam musiał po drodze do wniosku ) czyni zarzucając nieznajomemu, że ten jest ograniczony - a to bo schemat jakiś tam w kółko klepie. To już jest ewidentnie głupie, zresztą  nie tylko z racji, że nie zna tego, o kim sądy stawia, ale i ponieważ ewidentnie nie rozumie, co mówi ( niczym Mohikanin w swoich wypocinach - czego dowodem niech będą jego pomysły o szkoleniu żołnierzy z niskich leveli na gryfy!! ), gdy się podpiera wzmiankami o klepaniu schematów na mapach fix. Fix to ktoś powinie jego głowę, bo boli, oj, boli obcowanie z tą wybitną inteligencją. Krótko po tym jakże ewidentnym wykazaniu się, dowodzi znów swych kompetencji, odnosząc się do wspomnianych ustawień ( heroic+immposible monster+max size+....że da się tam spotkanie zrobić w 4 tygodniu mimo wszystko wspominam ) w sposób, który przywodzi na myśl wypowiedź pingwina o życiu na pustyni - sugerując Haggash na start, co na takich ustawieniach = się wolny rozwój lub samobój.
   Nie omieszkała też sowa dowieść, że jest także niekompetentna całkiem odnośnie swoich własnych wypowiedz, co gorsze - tych z przed chwil ledwie. Na pytanie, dlaczego akurat ten model rozgrywki, odpowiada: " dlaczego nie". Następnie atakuje: " nauczyłeś się jednego fixa i kozaczysz"; by na koniec znów nazbyt aż merytorycznie odnieść się do pytania: "dawaj rmg, przekonamy się jaki dobry jesteś". Jak mu epitet rzuciłem, oburzony, ale mnie ograniczonym do jednego fix-a nazywa, co nawet nie bardzo wartośc by niosło pejoratywną, ale w jego ustach to coś niby obrzucenie kupą ( więc nieważne, czy dla mnie ma sens, co debil mówi, ale co chce powiedzieć). Należy odpuścić sobie komentowanie wszystkiego, bo to nic innego jak shit, ale to zaczęte dokończę - więc nie odpowiada kretyn na pytanie, a kilka wierszy dalej się dziwi, twierdząc, że odpowiedział; co faktycznie uczynił zresztą , ale akurat jednocześnie niejako z tym zdziwienia przeżywaniem. Kolo, za co się światu trafiłeś!?
   No i akurat się dziecko obudziło.

                                                                                                                                                                Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do momentowania z sensem.


« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2010, 15:31:49 wysłane przez Ganja-lff » IP: Zapisane
Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 05 Listopada 2010, 15:43:08 »
Szkolenie żołnierzy na gryfy?  ^_^

Przeszedłeś samego siebie. I to ze dwa razy. Maniek szacun, oprawie w ramki i powieszę na ścianie  :haha:


IP: Zapisane

Ganja-lff
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 05 Listopada 2010, 15:50:41 »
    Tu nie ma sprawy - możesz nie pamiętać własnych wypowiedzi, na tym zresztą forum umieszczanych, kiedy to jak guru jakiś odnosiłeś się do pytań ludzi, komizm tworząc niezły - bo w podstawach błądziłeś. Chce to poszuka, pewnie znajdzie - jak zależy mu na tym, by na siebie z przed jakiegoś czasu spojrzeć.
Tak więc all ok, nie ma sprawy, nie pamiętaj sobie jaki byłeś osiołek ( też bym chciał zapomnieć ! ), ale już to poklepywanie, to niezły salon ( jak u Prousta - Verdurinów ). Kącik wzajemnej adoracji tu macie? :)
 
                                                                                                                          Pozdrawiając zapraszam do sensownych komentarzy.


Wiadomość doklejona: [time]05 Listopad 2010, 16:00:21[/time]
   Wkleję zresztą, co m i tam. Niech wie, że nie wiele wie. Proszę Państwa, oto miś........


Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689


6423655
Zobacz profil Email Prywatna wiadomość (Online)
   
   
Odp: Recepty na zwycięstwo
« Odpowiedz #46 : 17 Luty 2008, 12:57:12 »
   
Dobrze, ale chyba zgodzisz się z tym, że w późniejszej fazie gry szkolenie mieczników gryfy przy bohaterze Irinie i dużej inicjatywie to bardzo potężna broń.

No i czekamy na odpowiedź samego zainteresowanego nowymi taktykami.





    Oto miś. Miś jest bardzo grzeczny dziś - chętnie Państwu łapę poda.
Nie che podać? Zrobi loda. Tyle w temacie, a wy dalej się za idiotów nie macie?


« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2010, 16:06:32 wysłane przez Ganja-lff » IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 05 Listopada 2010, 16:29:20 »
Och przestań już, normalnie kozaczysz, a pierwszy lepszy by cię pokonał na innej mapie niż klucz do zw.!
  "Pozdrawiając zapraszam do sensownych komentarzy." :crazy:
Wiesz, wypchaj się tymi ko0mentarzami, jak na razie to się ośmieszasz...
P.S Prosiłbym zamknąć temat, jest bezwartościowy i są tu same kłótnie.
EDYT:"Dobrze, ale chyba zgodzisz się z tym, że w późniejszej fazie gry szkolenie mieczników gryfy przy bohaterze Irinie i dużej inicjatywie to bardzo potężna broń."
No i? To normalne przecież Irna specjalizuje się w gryfach, pogrążasz się.


« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2010, 16:40:58 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Bania_87

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 15

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 05 Listopada 2010, 18:00:38 »
Ganjalf to ciekawa postać, nie należy go banować ;)

Kilka dłuższych rozmów odbyliśmy, ale większość niestety do niczego nie prowadzi, dlatego proponuję kilka rzeczy:
-stwórz listę trybów, map, ustawień, na których zgodzisz się grać, dając nam szansę na sprawdzenie Cię w boju
-zmień troszkę styl-agresja rodzi agresję (lub śmiech i politowanie)
-więcej graj, mniej gadaj

Zapewniam, że w lidze znajdziesz graczy doskonale grających dowolny tryb rozgrywki. Każdy też bez bólu przyzna Ci, że jesteś dobry, jeśli to udowodnisz w praktyce.
Ja ze swojej strony zapraszam na Arenę, wkrótce turniej, może pokażesz nam jakim jesteś specem od walk?

Pozdrawiam :)


IP: Zapisane
Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 05 Listopada 2010, 21:06:20 »
17 luty 2008? A czegoś z epoki kamienia łupanego nie masz? Może zrobiłem rysunki na ścianie?  ;D

Oprócz szachów i herosa, jesteś również świetnym hakerem  ^_^ i wykradłeś potajemnie z baz danych ubisoftu moje prywatne wiadomości. Wcześniej nie pozostawiając śladów zmieniłeś ich treść  :haha:

To normalne, że wraz z nabywaniem doświadczenia zmieniają się poglądy i taktyki. Nie ma się czego wstydzić - 2.5 roku temu byłem w powijakach. Ale przestałem gadać i zacząłem grać. Teraz sprawy mają się troszkę inaczej - wyniki mówią same za siebie. A sposób w jaki prowadziłeś rozmowę z Mańkiem obnaża wszystkie Twoje słabości ...


« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2010, 21:10:55 wysłane przez Mohikanin » IP: Zapisane

Ganja-lff
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 05 Listopada 2010, 23:28:33 »
  Dwa o pół roku temu byłeś zadufany, gadałeś rzeczy, do których się nie przyznawałeś nie dalej jak kilka wątków temu, a teraz bagatelizujesz sprawę i tłumaczysz mi coś, co jest truizmem - że się to i owo zmienia. To nie posiadanie nowych poglądów jest powodem do wstydu, a sposób w jaki je wyrażałeś - z pozycji wiedzącego, kilkukrotnie agresywnie przy tym - w zestawieniu z tym, że się myliłeś koniec końców. Ponadto rzecz nie o taktykach, strategiach czy poziomkach, ale o wiedzy elementarnej, bez której do dziś zwykłeś się wypowiadać mając się za autorytet. Tyś jest jakieś dziwadło nieprzeciętne. Dalej rozwijasz rzecz o rozwoju i o graniu, jakbyś ośle nie pamiętał, że na te Twoje ustawienia się zgodziłem, za czym poszło smęcenie z twej strony miast zgoda na grę; a chętny taki do niej ponoć jesteś, że już gadać niby przestałeś - co gdybyż prawdą było, to bym się nie uśmiał ponownie za sprawą twoich wypowiedzi. Wiedz, że zupełnie się nie dziwię, że masz wyniki, bo dzieciaki w przedszkolu też mają, a cóż dopiero taki wymiatacz jak ty. Na koniec jeszcze dołożę bezwstydnie, że jak teraz, tak nigdy nagi się nie czułem. Napisz coś jeszcze, proszę, najlepiej o GRYFACH - może się na ciężarach znasz, skoro myślisz tak ociężale?



                                                                                                                                                Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 06 Listopada 2010, 18:38:47 »
Ganja-lff albo udowodnij, że masz podstawy do takich twierdzeń albo łagodnie mówiąc spadaj bo ostatnie twoje posty nic nie wnoszą a ja mam się ochotę dowiedzieć coś o jakichś sensownych graczach jako iż nie mam zbytnio takiej wiedzy i jak słyszę nie wszystkie rankingi pozwalają taką wiedzę zdobyć, a twoje bezproduktywne gadanie daje jeszcze mniej informacji, a zamiast tego pozwala mi poznać osobę która nie jest zbyt poważna ani godna uwagi, w związku z tym nie mam ochoty twoich wypowiedzi tym bardziej słuchać. No musiałby się zdarzyć cud by zmienić moją postawę, czym byłby twój komentarz na temat, napisany w sposób inteligenty z poszanowaniem zdania innych, nie ukazujący jakim błaznem jesteś. Życzę szybkiego bana i pozdrawiam :)

 No dobra przesadziłem niepotrzebnie i za to przepraszam ale przeanalizuj sobie to co powiedziałem obiektywnie i pisz rzeczy związane z tematem bo to nie jest temat pokłóć się z Gazą czy Mohikaninem, a najlepsi gracze. Od tekich rzeczy jest wolny temat, wiadomości prywatne itp. A tymczasem powróćmy do tematu.


« Ostatnia zmiana: 06 Listopada 2010, 19:17:41 wysłane przez Michal787 » IP: Zapisane
Ganja-lff
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 06 Listopada 2010, 19:30:35 »
    Witam.
    Namawiam do zapoznania się z sensem wypowiedzi - od pierwszej. Zauważysz, że do tematu wniosłem sporo dobrego. Temat odżył, jakkolwiek wątków aberracja jest znaczna - to raz. Kolejnym pozytywnym aspektem jest ukazanie, jakim nonsensem jest opieranie się na opiniach osób, których ignorancję ukazałem ( czym - ale i formą - wzbudziłem ogólne kontrowersje, sprowadzające niestety plagę aberracji na wątek). Patrz postulat pierwszy, jeżeli uważasz, że nie wykazałem, a później pogadamy jak teraz i wyjaśnimy wszystko.
Ale być może mówienie nie na temat jest lepsze od informacji nonsensownych?

    O ile potrafisz lepiej uogólnić, aniżeli uczynił to Gaza, twierdząc, że są specjalizacje i to dopiero wewnątrz nich znajdują się gracze wybitni, którzy, co już tylko postulatem Gazy jest, są poprzez specjalizację ograniczeni - proszę o taki komentarz. Moja wypowiedź traktująca o graczach uprawiających ogródki była tym samym w sposób metaforyczny wypowiedzianym, co napisał Gaza, co jest zarówno zgodą na takie stawianie sprawy jak i rezygnacją z uściśleń. Jednak dlaczego nie, uściślenia mogą być: traktując rzecz możliwie przenikliwie stwierdzam, że siebie śmiało mogę ustawić na piedestale ( kila fix-ów mnie na nim trzyma, przynajmniej bardzo wysoko; nie wiem, mam się posiłkować rekomendacjami - kogo sobie życzysz?); można rozgraniczać ustawienia rmg, ale najogólniej to kilku graczy toh wymiata najbardziej; nie mam pojęcia kto duele i pokrewne trzaska naj. Teraz zobacz, ktoś powinien zapytać, jak weryfikować, jakich to w ogóle mam na myśli w odniesieniu do rmg graczy, czy może pokusić się w związku z próbą ustalenia sposobów weryfikowania wartości gracza, o próbę ustalenia wartości danego modelu ( a to poprzez np. wyłuskanie elementów składowych naszych ocen i ustalenie jakościowej zawartości danych elementów i ilościowej, czyli które rzeczy są naj i w którym modelu ile/jakich występuje ) - bo to mogło by otworzyć drogę do gremialnego wydania werdyktu, kto jest naj bez podzialu na fix - rmg - duel i pokrewne.

Wiadomość doklejona: 06 Listopada 2010, 19:31:32
    Jak to na ogól bywało dotąd i tym razem pozdrawiam i zapraszam do komentarzy.


IP: Zapisane
Ganja-lff
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68

Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 29 Lipca 2011, 13:42:00 »
 Witam wszystkich zainteresowanych tematem.

 Jest persona tak dalece dobra pod kazdym wzgledem, ze tylko czolem bic i czesc skladac jej nalezy - Albolabris. Mam na potwierdzenie tego kilka słów owego herosa, który tak dobry jest, że aż nie musi się konfrontować. Zaszczytem jest wręcz sama zgoda na grę vs Albolabris.
 Postuluję ankietę, w której głosować się będzie na najlepszego gracza z podzialem lub bez podzialu na rmg/standard maps/duele/2 minutówki itd. itp..
 
  Mój głos na Albolabris. mam zaszczyt to napisać - o ile ktoś postawi na kogoś innego, to już czynność bez zaszczytu:) Kto  zrobi ankiete?


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 30 Lipca 2011, 00:47:02 »
A kto to wogóle jest?

Ps. I czy to czasami nie jesteś ty?


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 30 Lipca 2011, 15:53:10 »
To jak z miss world. Ta, która wygrała nie musi być najpiękniejszą na świecie, bo nie każda dziewczyna sie do tego zgłosi. ;P
Poza tym jest wiele częsci homm i wiele pomysłów na zwycięstwo... Także tego...


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 30 Lipca 2011, 20:24:44 »
Oj, Albolabris... przyznaj się ile zapłaciłeś za ten post :D

Nie powiem kto to bo może sobie nie życzyć tego :P Tak w ogóle to dział trochę nie odpowiedni.


IP: Zapisane
Ganja-lff
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68

Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 15 Września 2011, 08:52:59 »
   Co prawda, to prawda, nikt go niemal nie zna. Nie znam żadnego gracza, który byłby uznany za sensownego wszem i wobec ( mówię o uznawanych powszechnie w światku międzynarodowym za pro playerów ), który to coś by potrafił rzec o Albolabrisie. Nie dalej jak kilka dni temu zapytałem o niego Wilgefortsa, jednak i tym razem cisza - Wilge nie wie o istnieniu takiego w kontekscie extra skilla, nie wie wciąż nawet jak już popyta ludzi , nie wie - pewien jestem - i teraz, mimo że ja o nim wspominałem..... Ale nie może być inaczej - on musi być pro elite, skoro , wspominałęm przecież, nawet sama zgoda jego na grę jest nagrodą, nobilitacją:)

   Otóż, mili moi i drodzy, Albolabris jest PONAD all, i nie ulega wątpliwości, że tak należy tłumaczyć ową niewiedzę wśród prosów na jego temat.

Wiadomość doklejona: [time]16 Wrzesień 2011, 08:26:50[/time]
  Przepraszam, dementuję, pomyłka miała miejsce, w dodatku o jedną literę - znaleziony został najlepszy sracz, nie gracz, ale w tym przypadku widzę nie tyle podobieństwo, a jakąś mistyczną wręcz zależność.
   

   Pozdrawiam :)

Wiadomość doklejona: 03 Sierpnia 2014, 20:55:05
    Gdzieś kiedyś było o udowadnianiu pisane. Otóż, płacę 500 zeta - niech ogarną admini pomysł - za wygrany ze mną mecz. W końcu będzie może turniej, a nie jakieś psi psi z pudełkiem na końcu. Jest o co grać. Daje 1000, czemu nie.
    Zasady ustalmy na forum :)

Wiadomość doklejona: [time]15 Wrzesień 2011, 17:43:05[/time]
1ooo zeta mała podnieta - daje 1.500 jako sponsor turnieju na tym tu foruuuuhihihahaum :) W każdej chwili może się ze mną kontaktnąć jakiś tutejszy wataszka - admin. Nagroda z prawdziwego zdarzenia, to jedno się tu na poziomie trafi w końcu solidnym bezsprzecznie, no nie? Grrrrrrrr


« Ostatnia zmiana: 03 Sierpnia 2014, 20:55:05 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 15 Września 2011, 18:42:07 »
    Gdzieś kiedyś było o udowadnianiu pisane. Otóż, płacę 500 zeta - niech ogarną admini pomysł - za wygrany ze mną mecz. W końcu będzie może turniej, a nie jakieś psi psi z pudełkiem na końcu. Jest o co grać. Daje 1000, czemu nie.
    Zasady ustalmy na forum :)

Wiadomość doklejona: 15 Września 2011, 17:43:05
1ooo zeta mała podnieta - daje 1.500 jako sponsor turnieju na tym tu foruuuuhihihahaum :) W każdej chwili może się ze mną kontaktnąć jakiś tutejszy wataszka - admin. Nagroda z prawdziwego zdarzenia, to jedno się tu na poziomie trafi w końcu solidnym bezsprzecznie, no nie? Grrrrrrrr

Przyjmę rękawicę, ale na wybranej przeze mnie mapie :)
Pasuje?


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry