Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 38 39 40 [41] 42 43 44 ... 78    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Instalacja, błędy, komunikaty itp (Czytany 465929 razy)
Kisinto

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #600 : 22 Lutego 2012, 13:40:10 »
Dzięki! Przynajmniej ulżyło mi teraz chociaż jak wczytałem stare save'y to i tak jestem 30K exp w plecy :/ No nic będzie trzeba odbić sobie online ;)


IP: Zapisane
pielgrzym84

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #601 : 23 Lutego 2012, 12:10:59 »
Witam serdecznie. Przeszedłem już wszystko co możliwe w kampaniach H6, pokonuję Michała z łatwością, a i tak nie mogę wejść na mapę "ciemno od nadmiaru światłości". O co chodzi? chyba że ta mapa jest dla bohatera z drogą krwi?


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #602 : 23 Lutego 2012, 12:16:12 »
Właśnie podałeś sobie odpowiedź na swoje pytanie - ta misja jest jedynie dla bohaterów Krwi.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
pielgrzym84

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #603 : 23 Lutego 2012, 15:35:43 »
Aaa dziękuję :) Szkoda tylko że nie mam żadnego bohatera na drodze krwi żeby zobaczyć tą mapkę. No ale trudno. Najwyżej przejdę jakąś kampanię od nowa. Dziękuję za odpowiedź!


IP: Zapisane
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #604 : 23 Lutego 2012, 16:24:55 »
Proszę bardzo. Poza tym, polecanym przeze mnie bohaterem Krwi jest bohater Inferno Mocy Krwi.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
rekum

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #605 : 23 Lutego 2012, 18:41:39 »
Witam!
Kupiłem 3 dni temu heroesy 6. Zainstalowałem je,zarejestrowałem się na Ubisofcie,kliknąłem przycisk uruchom i pojawił się przez króciutką chwilę napis gry,czekałem dość długo aż coś się stanie,ale k.... nic się nie stało.
Może ktoś wie jak je uruchomić?


IP: Zapisane
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #606 : 26 Lutego 2012, 16:39:44 »
Witam, napotkałem się z zasmucającym  mnie wielce faktem, mianowicie, po formatowaniu dysku, ponownym zainstalowaniu wraz ze skopiowaniem starych danych pozostały mi zapisy gry.... jedynie z kampanii Sławy i scenariusza Sveltany. Niby wchodząc w kampanię mogę grać w odblokowane wcześniej części, ale bohaterowie są wyzerowani. Czy zapisy gry(grałem online) można jakoś przywrócić?


IP: Zapisane
kolcz8P

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 62


Zobacz profil
« Odpowiedz #607 : 27 Lutego 2012, 10:00:13 »
ponownym zainstalowaniu wraz ze skopiowaniem starych danych
Jakie dane kopiowałeś może nie te co potrzeba.
Kopiowałeś dane z Ubisoft Game Launcher?
pozostały mi zapisy gry.... jedynie z kampanii Sławy i scenariusza Sveltany. Niby wchodząc w kampanię mogę grać w odblokowane wcześniej części, ale bohaterowie są wyzerowani. Czy zapisy gry(grałem online) można jakoś przywrócić?
Wtedy pewnie jeszcze miałeś zaznaczoną opcję synchronizacji danych więc sejwy zostały. Jeżeli miałeś cały czas zaznaczoną synchronizację danych i działała poprawnie w co szczerze wątpię to powinno pobrać zapisy gry. W przeciwnym wypadku utraciłeś je bezpowrotnie.


IP: Zapisane
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #608 : 28 Lutego 2012, 18:52:27 »
cóż, w zasadzie kopiowałem to co wystarczało w przypadku heroes v, czyli folder z "moich dokumentów". Co do synchronizacji... często spotykałem się z niepowodzeniem operacji synchronizowania więc może w tym szkopuł. Niemniej, jeżeli z heroes V, jak i zresztą innymi grami, wszystko jest w porządku przy kopiowaniu folderów, w ktolrych te dane były, to co, oznacza to, że gra nie zapisuje się offline?! A jeżeli tak, ale nie w folderze z "moich dokumentów" to gdzie? I w zasadzie z jakiego powodu, jeśli i tak już w "moich dokumentach" folder jest i zapisują się w nim inne rzeczy?


IP: Zapisane
kolcz8P

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 62


Zobacz profil
« Odpowiedz #609 : 28 Lutego 2012, 20:09:23 »
Zapisy gry z Heroes 6 są w C:\Users\nazwa użytkownika\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher\savegame_storage.
Więc radzę wszystkim chcącym zachować sejwy o skopiowanie ich z folderu savegame_storage a nie z folderu w Moich dokumentach.



IP: Zapisane
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #610 : 28 Lutego 2012, 21:37:41 »
Więc jest to z ich strony zwykłe chamstwo. folder w moich dokumentach jest? jest. Różne dane w nim są? są. Savy w heroes V lokowane były właśnie tam? Nie inaczej. Więc po co, po co, zmieniać ten prosty system, w którym wszelkie dane profilowe wraz z zapisami i innymi tego typu plikami, były w jednym miejscu, łatwo dostępnym i widocznym? Ano właśnie po to, żebym złapał się za głowę, wykrzyczał Darth Vaderowe  NOOOOOOOOOOOOOO, i przeklął ten ich debilny conflux, który jak się okazuje, nie zawsze działa zgodnie z założeniem, a w tym przypadku zniszczył mi przyjemność gry. Ależ owszem, ależ tak, należy szperać we wszelkich folderach na dysku i nigdy nie polegać na usłudze, która ponoć ułatwia nam życie, tak żebyśmy nie musieli o nic się troszczyć.

Dziękuję Kolczowi za pomoc, myślę, że dobrze by było gdzieś to na tawernie wypisać grubymi literami, żeby nikt nie ważył się kopiować tylko folderu, który jak się okazuje zawiera jedynie dane profilowe, screenshoty i raporty błędów. Głupota moja, że nie sprawdziłem, ale jakoś nie sądziłem, że inaczej postąpią jak z piątką, która też jest wszak spod znaku UBI.


No nic. W kampanię chyba zacznę znowu grać dopiero za kilka miesięcy. Bo nie jestem jednym z tych, którym sprawia przyjemność przechodzenia tego samego po raz kolejny, szczególnie, że niektóre mapy nie były zbyt ciekawe, a każda jakiś tam czas zabiera(szczególnie gdy ktoś tak pedantyczny jak ja zbiera absolutnie wszystkie zasoby na mapie i pokonuje wszelkie oddziały zanim ją ukończy) ... No chyba, że będzie jakaś konsola kodów i przywrócę sobie poziom bohaterów. Bo chyba tego najbardziej szkoda.


IP: Zapisane
kolcz8P

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 62


Zobacz profil
« Odpowiedz #611 : 29 Lutego 2012, 09:13:14 »
Więc po co, po co, zmieniać ten prosty system, w którym wszelkie dane profilowe wraz z zapisami i innymi tego typu plikami, były w jednym miejscu, łatwo dostępnym i widocznym?
Po to pewnie, aby ludzie nie wymieniali się sejwami z prawie odblokowanymi osiągnięciami i nabijali sobie dzięki temu punkty rodowe.


IP: Zapisane
Jenova

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #612 : 29 Lutego 2012, 16:33:37 »
Witajcie, mój problem dotyczy 3 misji Sanktuarium, kiedy to Irina podbija 4 miasta, uwalnia wodnego smoka Hai Ryou a smok zabija nekromantów na łodziach. Problem w tym że kiedy podbiję 4 miasto i włącza się filmik pokazujący "wypłynięcie" smoka z wody to ekran robi się jakiś ciemny wszystkie kolory są prawie czarne, jakby włączył się jakiś kontrast albo filmik był wczytany w jakiejś pierwotnej wersji, no nie wiem o co chodzi :( ta zmiana grafiki utrzymuje się do końca misji, i nawet jak wczytam kolejną misję to nadal jest wszystko ciemne. Wczytywałam grę wiele razy i zaczynałam misję od nowa, tak jakby plik z tym filmem był uszkodzony. Mam wszystkie patche zainstalowane, dotychczas nie było żadnych problemów z grą, wszystko działało idealnie. Da się to jakoś obejść? Aha, i nie ma opcji nie wywołania smoka bo jak najeżdżam kursorem na łodzie nekromantów to kursor zamienia się w czerwoną łódkę, czyli nie da się ich zaatakować. Myślałam o tym żeby usunąć plik z tym filmem, ale czy wtedy gra będzie działać poprawnie? W załączniku zdjęcie jak to wygląda.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #613 : 29 Lutego 2012, 16:51:52 »
Musisz ściągnąć najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej. To powinno pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Jaką masz kartę graficzną?


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #614 : 29 Lutego 2012, 16:57:36 »
Nie, jeśli nie ma Nvidii, albo innych zalecanych kart, to sterowniki nie pomogą, ja mam inną kartę i nawet najnowsze sterowniki nie pomogły. To pojawia się tylko przy wężu morskim, a dokładniej od animacji pojawienia się go. Mi się to zdarzyło 3 razy:
-w kampanii twierdzy
-w kampanii sanktuarium
-scenariuszu: Serce Koszmarów.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: 1 ... 38 39 40 [41] 42 43 44 ... 78    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry