Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jak oceniasz ścieżkę dźwiękową do Zagubionych Listów?
Bardzo dobrze - 14 (58.3%)
Dobrze - 3 (12.5%)
Średnio - 5 (20.8%)
Źle - 0 (0%)
Bardzo źle - 2 (8.3%)
Głosów w sumie: 24

Strony: 1 ... 45 46 47 [48] 49 50 51 ... 65    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Księga Czarodzieja- MOD (Czytany 292821 razy)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #705 : 03 Czerwca 2013, 21:09:12 »
Parę stron wcześniej masz zdjątko Bezimiennych. Strona 44 :)


IP: Zapisane
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #706 : 03 Czerwca 2013, 22:16:43 »
Moja zemsta będzie brutalna i krwawa :wsciekly: !Jaki sens ma żeby bezimienni byli źli O.o?Anioły ciągle coś knuły o zniszczeniu bezimiennych,powoli czuję że fabuła "trójki" pod względem wojny bezimiennych i aniołów będzie miała minimalny sens (czyli tylko że mają wojne) :P.
Nawet Demony są aniołami w porównaniu do tych mangowych dziewczyn od Erlatha -__- .Właściwie Bezimienni to są ci "dobrzi" a anioły to "źli".Chimera nie wygląda jak chimera tylko jak fioletowa mantikora,nawet ta z God of War Accesion jest lepsza :P .Nikt nie chce znać mojej wredoty  (mogą potwierdzić niemal wszyscy moi znajomi) i chyba zaraz oszaleje...

EDIT:Zaraz pewnie dostane bana/wyciszenie za źle dopracowaną fabułe KC3  :/


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #707 : 03 Czerwca 2013, 22:21:49 »
@eska204 - przeczytaj sobie dokładnie jeszcze raz opis Emisariusza. Widzę, że czytanie ze zrozumieniem zanika z coraz to młodszymi pokoleniami i zostaje tylko taka gadka-szmatka. Przetrzyj buzię, bo na pewno się nieźle oplułeś podczas pisania ;)

Edit. A na dokładkę powiem, że jednym z głównych wrogów Emisariusza będzie inny Archanioł.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #708 : 03 Czerwca 2013, 22:24:02 »
@eska204
Z tego co zrozumiałem, chodzi tutaj o zemstę. Bezimienni chcą aby wszyscy Ci, którzy kiedykolwiek ich zdradzili/chcieli ich zniszczyć, zapłacili za wszystko co im (Bezimiennym) wyrządzili.
Jeżeli chodzi o Chimerę - podoba mi się, jest dużo lepsza niż Mantykora, która, według mnie, wygląda jakby była prawie łysa...no na serio, ma zakola jak 40/50-letni facet. :P Chimera natomiast (głównie dzięki kolorkowi ;)) wygląda Suuuperr!!


IP: Zapisane
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #709 : 03 Czerwca 2013, 22:51:05 »
Ta,na szybko czytałem :P  czytałem nie całe 20sek.(Nie ma w tym nic nad przeciętnego)
@Hadras Nic nie mówiłem że ta Chimera jest gorsza od Mantikory w wyglądzie(też widzę że jest łysa) a ta chimera jest nawet bardzo podobna do Mantykory w "God of War Ascesion".Nieco trwało szukanie jej całej x(

EDIT:Osoba odpowiedzialna za Chimere albo za dużo gra lochem w H6 albo się wkręciła w najnowszego GoW x)

DOWN:Albo jestem ślepy albo loch ma Ciemno-Purpurowy motyw(znacznie więcej niż czerni przynajmniej).

EDIT2:Skoro jest i chimera to myślę że mój pomysł na Panterke(W konkursie dałem na nią pomysł) jest nawet dobry,wcześniej myślałem że nie ma najmniejszych szans na dojście.Chociaż nadal twierdzę że mój "kotecek" ma marne szanse na dojście  8)


« Ostatnia zmiana: 03 Czerwca 2013, 23:45:27 wysłane przez eska204 » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #710 : 03 Czerwca 2013, 23:31:41 »
Mantikory są z założenia do siebie podobne... chociażby z definicji.

I... nie, nie gram dużo w dodatek do herosów. Trzeba było trochę podrasować jednostkę, a loch mimo wszystko ciągle ma fioletowo-czarny motyw.


IP: Zapisane
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #711 : 03 Czerwca 2013, 23:40:09 »
@eska204 - przeczytaj sobie dokładnie jeszcze raz opis Emisariusza. Widzę, że czytanie ze zrozumieniem zanika z coraz to młodszymi pokoleniami i zostaje tylko taka gadka-szmatka. Przetrzyj buzię, bo na pewno się nieźle oplułeś podczas pisania ;)

Edit. A na dokładkę powiem, że jednym z głównych wrogów Emisariusza będzie inny Archanioł.
Przetrzyj buzie?Raczej twarz a z opluciem nie było nic śmiesznego,to było...Na forum nie wypada tak pisać...

Edit. Nie cytuje się wiadomości w całości. Następnym razem polecą %./Menelag


« Ostatnia zmiana: 03 Czerwca 2013, 23:48:40 wysłane przez Menelag » IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #712 : 03 Czerwca 2013, 23:47:53 »
Nie rozśmieszaj mnie,

1. Nie cytuje się wiadomości w całości

2. Twoja chaotyczna (jak zwykle) wiadomość mówi sama za siebie. Na forum nie wypada tak pisać.

A na dobitkę powiem, że 2 z 3 Bezimiennych, jacy pojawią się w KC3 będzie naszymi wrogami. A Chimera z "God of War Ascesion" nawet nie umywa się do naszej, a podobieństwo jest znikome.

Nie wiem, co chciałeś osiągnąć swoimi "wrednymi" jak to napisałeś tekstami, ale z głębokim bólem serca stwierdzam, że raczej się ośmieszyłeś niż wykazałeś jakimiś ciekawymi spostrzeżeniami bądź uwagami.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #713 : 04 Czerwca 2013, 00:05:23 »
To ja przerwę te niepotrzebne przepychanki.

Prezentuje wam kolejną bohaterkę, jaka znajdzie się w KC, a jest nią

Ranleth jest głowną kapłanką w klanie Blizny Duszy. Przez wiele lat uważana była przez inne Mroczne Elfy za jedyną łagodną istotę tego rodu. Potrafiła tłumić objawy gniewu u Thralsaia lub jego brata, a swojego obecnego męża, Thrafaila. Ostatnimi czasy jednak, coś się zmieniło u Ranleth. Przemiany dokonane przez Raelaga, wojna z krasnoludami i zniknięcie smoków sprawiły, że kapłanka coraz mocniej zaczęła upodabniać się charakterem do innych członków Blizny Duszy.


IP: Zapisane
eska204

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 65


"Zawsze będzie,mroczniejsza opcja"

Zobacz profil
« Odpowiedz #714 : 04 Czerwca 2013, 08:24:09 »
@Menelag  "A Chimera z "God of War Ascesion" nawet nie umywa się do naszej, a podobieństwo jest znikome."Chimera z GoW to zielone zmiennokształtne "coś"(i o wiele prędzej jest chimerom niż wasza,chimery to nie są jakieś mantykory z innym ubarwieniem) -.- a podobieństwo do mantikory z GoW jest,wystarczy tylko otworzyć oczy -__- .

Bolą już mnie oczy od tych przeróbek 6lvla w Lochu :|,chyba nadal to będzie częsty model do modów.

EDIT:A jak już próbujesz pouczać to Ascension się piszę  :P

DOWN:To sorry ale podobna do Matrony Cienia :P .


« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2013, 15:40:32 wysłane przez eska204 » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #715 : 04 Czerwca 2013, 09:50:36 »
Obawiam się, że pomyliłeś modele. Akurat to nie jest wiedźma, tylko jedna z bohaterek elfów, Shadya... albo w zasadzie była.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #716 : 08 Czerwca 2013, 20:00:18 »
Dzisiaj jednostka neutralna. Ciekawa alternatywa dla Magów i Arcymagów: Bibliotekarze. Ich siedzibą będzie Zapomniana Biblioteka, która swoim wizerunkiem naprawdę Was zaskoczy. Takiego budynku jeszcze nie widzieliście w grach M&M.

Ale najpierw sam Bibliotekarz. Taki o :D


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #717 : 08 Czerwca 2013, 22:47:16 »
Jak dla mnie to ten turban jest przegięciem. Według mnie powinien być albo turban bez tej "osłonki" na twarz albo tylko "osłonka" bez turbana. Ogółem ładnie to wygląda tylko czy już kilka razy nie pisałeś Menelu iż wygląd jakiegoś budynku który dodajecie zaskoczy nas? Wydaje mi się że tak ale to tylko moje odczucie.


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #718 : 09 Czerwca 2013, 10:31:41 »
Zgadzam się z Veselarem. Po co turban? To ma być bibliotekarz, a nie jakiś wyznawca Allacha :). Poza tym poprawka kilku szczegółów i będzie gitez. Ale pytanie: Czy pomimo starego silnika nie da się jakoś poprawić krawędzi tekstur? Bo są strasznie kwadratowe.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #719 : 09 Czerwca 2013, 15:09:07 »
Taki był koncept Bibliotekarza od początku. Inspirowałem się Heleksjańskim Bibliotekarzem z DoC, a oprócz tego to chyba normalne, że ma turban, skoro jest ze Srebrnych Miast.

Dzisiaj trochę o samej fabule.

1. Głównym bohaterem będzie krasnolud.
2. W wydarzeniach z KC3 dość dużą rolę odegrają znane już postaci z oryginalnej wersji gry, np. Raelag i Findan.
3. Wśród naszych głównych i najsilniejszych wrogów znajdą się: Archanioł, Władca Diabłów oraz pół-elf - pół-demon.
4. Wyjaśnionych zostanie wiele wątków po prostu urwanych w H5, na przykład kwestia wyprawy Raelaga, czy dalsze losy Findana.
5. Rasa krasnoludów będzie miała 4 nowych bohaterów.
6. Dowiemy się sporo ciekawych rzeczy na temat najbardziej odległej przeszłości Ashan, roli sekretnej rasy Uylarów oraz losu Nowych Światów.
7. Opowiedziana przez nas historia będzie zawierać też sporo nawiązań do fabuły Dark Messiah of Migth and Magic.

Jeszcze dziś postaram się napisać, co ostatecznie zawierać będzie DLC do KC2, które planujemy wydać już niebawem. Zachęcam również do pochwalenia się swoimi pomysłami w konkursie: http://ksiega-czarodzieja.pl/news.php?readmore=6

Jeszcze tylko dziś i jutro można zgłaszać projekty na nowe stworzenie i postać. Zapraszamy :)


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 45 46 47 [48] 49 50 51 ... 65    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 24 zapytaniami.
                              Do góry