Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Szczęśliwe Sylvan (Czytany 49452 razy)
ghul333

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Jutro będzie lepiej.

Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : 03 Lutego 2010, 18:40:06 »
Na każdego będzie rzucony czar.


Dzięki temu wyczarowałem w jednej bitwie 3 grady meteorytów i trzy nastepne po kolei balista, bo miałem impregnowaną i potrójny strzał.
Przed impregnowaniem przelałem moc druidami przez co  zmasakrowałem przeciwnika. Oczywiście magia zniszczenia ekspert.


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #106 : 04 Lutego 2010, 11:40:29 »
Acha... to dzięki ^^ ale takie umiejętności cieżko dobyć nie raz próbowałem ale trafiło mi się to tylko raz... a gdy się zabije druidów to siła czarów zwiększona znika... no i trzeba mieć dużo wiedzy :)


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
ghul333

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


Jutro będzie lepiej.

Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : 05 Lutego 2010, 11:47:50 »
Elfy mają wiedzą jako drugorzędny atrybut, wiec ci wystarczy.


IP: Zapisane
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : 05 Lutego 2010, 20:11:58 »
Tak jeśli chodzi o wiedzę to nigdy nie narzekałem na jej brak u Sylvanu a zawsze się zastanawiałem czemu bohaterowie tej rasy mają dużo many. :rolleyes:


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #109 : 05 Lutego 2010, 21:29:31 »
Wiem że mają wiedzę drugorzędną a obronę pierwszo :D
Co nie zmienia faktu, że te czary sporo kosztują... No i warto brać oświecenie to się zawsze przydaje ^^
Czarodzieje i bak bardziej wymiatają z maną. :P


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : 12 Maja 2010, 19:15:38 »
Ale cisza na temacie, to i ja dam swą opinię:

Elfy mają dobrego bohatera, zdolności to masakra dla wroga, a szczęście natury to grób dla nich, wystarczy tylko magia i dobre rozkładanie jednostek i z każdym się wygra, choć może z krasnalami i nekromantami,
trochę średnio...
A co do gildii mścicieli to bardzo przydatna zwłaszcza z zdolnościami deszcz strzał i impregnowanej strzale to wszystko zmiecie. ;D


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Tieru96

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


Pijta sprajta, bądź bambucha!

Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : 28 Czerwca 2010, 11:57:04 »
Widziałem poradnik i nie wydaje mi się, żeby Anwen(?) to był najlepszy wybór (jego specjalność polega na wykorzystaniu i tak dennej zdolności rasowej).

Nie wiem czy ktoś już zwrócił Ci na to uwagę, ale Anven to ona.


IP: Zapisane
Jak dobrze znów wdychać spaliny miasta!!!
EragonxD

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : 28 Czerwca 2010, 12:01:15 »
Dla mnie elfy zmiataja. Wyngaal to najlepszy bohater. Rozwijasz szczescie i dowodzenie na max. Robisz atak na experta i wybierasz kare boska. Ona wrz z expertem dowodzenia i atakiem.... +szeczescie elfow i szczescie natury. I Boskie przewodzictwo. 3 ulepszenie druidow przelewa moc na bohatera ktory wykorzystuje to na magie swiatla... 3 Kednorozec tez dostaje czar i sylvan zmiata wszystkich ;D


IP: Zapisane
EragonxD
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : 28 Czerwca 2010, 12:06:55 »
Dla mnie elfy zmiataja. Wyngaal to najlepszy bohater. Rozwijasz szczescie i dowodzenie na max. Robisz atak na experta i wybierasz kare boska. Ona wrz z expertem dowodzenia i atakiem.... +szeczescie elfow i szczescie natury. I Boskie przewodzictwo. 3 ulepszenie druidow przelewa moc na bohatera ktory wykorzystuje to na magie swiatla... 3 Kednorozec tez dostaje czar i sylvan zmiata wszystkich ;D
Niestety racji nie masz, Sylvan konkuruje z krasnalami i ich zdolnością, czyli absolutna ochrona, Loch jego czary mroku i zniszczenia oraz gniew żywiołów, robią zamęt, a dalej Nekropolis z obniżaniem szczęścia i morale.   


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
EragonxD

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : 28 Czerwca 2010, 12:20:00 »
ale mozna ze szczescia natury na rzecz ochrony przed magia i 15%ochrony to juz cos a i mi sie czesto czar trafia ochrona przed magia a dalej jest kara boska i ekspercki atak.... Impregnowka i przelanie mocy to zabojcza mieszanka a absolutna ochrona niweluje sie przez szczescie elfow... A poza tym od czego jest opcja wybierania wrogow(ras przeciwnych a nie ulubionych celow) ;D i znow wychodze gora!


IP: Zapisane
EragonxD
panmaslo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : 27 Lipca 2010, 15:09:59 »
Jeśli Sylvanem masz zdolności: Grad Meteorytów/Implozja, Impregnowana Strzała, Przelanie Mocy druidami, i jeśli możesz rekrutować smoki i drzewce, się wymiata. To całkowicie zwiększa szansę osiągnięcia sukcesu.
Dla mnie elfy zmiataja. Wyngaal to najlepszy bohater. Rozwijasz szczescie i dowodzenie na max. Robisz atak na experta i wybierasz kare boska. Ona wrz z expertem dowodzenia i atakiem.... +szeczescie elfow i szczescie natury. I Boskie przewodzictwo. 3 ulepszenie druidow przelewa moc na bohatera ktory wykorzystuje to na magie swiatla... 3 Kednorozec tez dostaje czar i sylvan zmiata wszystkich ;D
Niestety racji nie masz, Sylvan konkuruje z krasnalami i ich zdolnością, czyli absolutna ochrona, Loch jego czary mroku i zniszczenia oraz gniew żywiołów, robią zamęt, a dalej Nekropolis z obniżaniem szczęścia i morale.   
Z Nekropolis właściwie wygrać (prawie) się nie da.   :huh:




IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #116 : 27 Lipca 2010, 15:55:59 »
Jeśli Sylvanem masz zdolności: Grad Meteorytów/Implozja, Impregnowana Strzała, Przelanie Mocy druidami, i jeśli możesz rekrutować smoki i drzewce, się wymiata. To całkowicie zwiększa szansę osiągnięcia sukcesu.
Po pierwsze: Grad Meteorytów i Implozja to nie zdolności tylko czary. Po drugie nie opłaca się ich dawać Łowcy bo ma za małą siłę czarów (no chyba że chodzimy z legionem druidów).

Z Nekropolis właściwie wygrać (prawie) się nie da.   :huh:
Wszystkie zamki da się pokonać tylko trza mieć trochę oleju w głowie.


IP: Zapisane
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #117 : 27 Lipca 2010, 22:38:34 »
Dzisiaj grałem Sylvanem i chociaż nie jestem wielkim fanem tego zamku to trzeba przyznać, że jest naprawdę mocny.
Po pierwsze wspaniała inicjatywa, która pozwala zadać pierwsze, często decydujące uderzenie. Po drugie niesamowita siła strzelecka, pod tym względem Sylvan bije na głowę wszystkie pozostałe miasta. Szczególnie jeśli naszym bohaterem jest Ossir, który specjalizuje się w Myśliwych. Kiedy posiadamy Mistycznych Łuczników (gorąco polecam to ulepszenie) + eksperckie Szczęście, a do tego dokładkę czarów Magii Światła (najlepiej gdy mamy Mistrza Gniewu, rozszerzone Przyśpieszenie i Prawa Mocy) jesteśmy w stanie mordować kilkukrotnie większe armie pod warunkiem, że obstawimy naszych łuczników. A jeśli będziemy mieli umiejętność Atak ze zdolnością Łucznictwo to naprawdę możemy masakrować wrogie oddziały. Dobrym wyjściem jest też połączenie Szczęścia i Dowodzenia. Wtedy praktycznie nasza armia będzie mogła ruszać się cały czas. Niezłą taktyką jest również "polatanie" Entami po planszy, aby unieruchomić jak największą liczbę istot. Wtedy nasi strzelcy będą mogli ich wyrżnąć bez przeszkód nie narażając wojska walczącego wręcz.


« Ostatnia zmiana: 27 Lipca 2010, 22:42:58 wysłane przez Nekro_L » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : 30 Lipca 2010, 12:13:19 »
Tak, Sylvan jest niezwykłe potężnym zamkiem i niedoświadczonym graczom pewnie sprawia  problem wygranie z nim. Mistyczni łucznicy mogą po prostu dziesiątkować szeregi wroga. Do tego łowca z magią zniszczenia+ impregnowana strzała+ deszcz strzał+ przelanie mocy przez arcydruida, zadaje spore obrażenia od magii na kilku jednostkach naraz.
Na 25 levelu po przelaniu mocy, miałem implozję zadającą około 1500 obrażeń.

Ja mam trochę inny sposób rozwoju myśliwych. Zdobywam karę boską, która za każdy punkt morali bohatera zwiększa obrażenia istot o 5%. Bardzo przydatne połączenia z łucznictwem. Do tego jeszcze szczęście, które wchodzi co drugi cios sprawia, że mistyczny łucznik jest chyba najbardziej znienawidzoną jednostką w oczach nieprzyjaciela.

Co do mojego rozwoju, to łączę dowodzenie z atakiem. Inaczej nie mógłbym zdobyć niezbędnej dla mnie kary boskiej. Oczywiście biorę szczęście, magię zniszczenia, jako że preferuję destrukcję.


« Ostatnia zmiana: 30 Lipca 2010, 12:17:26 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Ganja-lff
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 68

Zobacz profil
« Odpowiedz #119 : 30 Października 2010, 14:19:48 »
    Witam.
    To zawsze zależy przeciw komu,gdzie, na jakich ustawieniach, czyli ile czasu do spotkania z tym kimś. Jak można zakładamy możliwy do osiągnięcia level, gdzie walka będzie ( czy zamierzamy miasto bronić, czy tylko strefę ), czy nastawienie na hit and run np. , ................., a i tak jak rmg to można się zdziwić. Tak, ogólnie wiadomo, co nie zaszkodzi danej rasie :)
    Nie ma złego miasta, są jedynie złe warunki startowe ( w tym kiepski hero ), tak więc śmiało mogę powiedzieć, że potężnym miastem jest także....każde inne :)

                                                         Pozdrawiam


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry