Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes Online - Aktualności - Dyskusja (Czytany 40893 razy)
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 09 Czerwca 2013, 20:48:47 »
A wykonałeś te "ważniejsze"/głowne misje? A jeśli tak, to w czym problem? Nie możesz znaleźć drogi? :huh:


IP: Zapisane
SanchoPL

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : 09 Czerwca 2013, 22:00:27 »
szczerze mówiąc nie wiem czy ukończyłem wszystkie najważniejsze misje i dlatego proszę o pomoc co zrobić żeby się tam dostać :/   
teraz eskortuje  kolesia do domu


« Ostatnia zmiana: 09 Czerwca 2013, 22:03:21 wysłane przez SanchoPL » IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 09 Czerwca 2013, 23:00:08 »
To ta mapa z więzieniem? Tak naprawdę to trzeba tego zamienionego w ghula polityka zaprowadzić do portalu, którym przeniesiesz się do stolicy Heresh. Ja jestem w momencie szukania na 3 mapce tych trzech oblicz Ashy (mother, maiden and crow czy jakoś tak). Mi się wydaje, że później się powróci do tego miejsca i wtedy się przyda ta kopalnia. Na tym etapie masz odblokowane max duchy i tam nic poza drewnem i złotem nie potrzeba.
Co do zmian po patchach jakie zauważyłem to duchy nareszcie są nieumarłe (chcieli pewnie przenieść jak najwięcej z H6 ale się nie udało) i możemy je leczyć. Nie pamiętam teraz ale chyba leczą również siebie. Nadal brakuje niektórych modeli i portretów ale część już się pojawiła.
Na minus i to ogromny dodanie niepotrzebnych wodotrysków.
W mapie 3 gryf czyli miasto stało przed pustą czarną jaskinią. Teraz wstawili tam wrota, które błyszczą się jak nienormalne i gra mi się tnie w tym miejscu niemiłosiernie).


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : 02 Lipca 2014, 18:53:07 »
Dziś startuje polska beta Heroes Online, jest polski serwer, polska wersja językowa - miła sprawa. Sam jeszcze nie wiem, czy zagram - mało czasu, choć będę chciał się tym zająć. Jak ktoś jest chętny, to Kwasowa Grota ma do rozdania 5000 kluczy - http://www.acidcave.net/hocodes.php

A tu trailer z okazji startu bety:
https://www.youtube.com/watch?v=J_h4AXFboqs

EDIT: Tu też są klucze: http://www.heroes3.eu/. 2 klucze są także dołączane do każdego najnowszego numeru magazynu CD-Action.


« Ostatnia zmiana: 02 Lipca 2014, 18:59:57 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 02 Lipca 2014, 19:40:21 »
O, skończyły się już beta-testy? Niestety, nie przypadło mi to zbytnio do gustu jak testowałem, więc raczej nie będę konkurować o klucze...


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 02 Lipca 2014, 20:03:44 »
O, skończyły się już beta-testy? Niestety, nie przypadło mi to zbytnio do gustu jak testowałem, więc raczej nie będę konkurować o klucze...
Przecież napisałem, że dopiero się zaczynają :P Wcześniej graliśmy w techniczne testy, nie była to w zasadzie beta.

Teraz gra jest bardziej dopracowana, stabilna, po polsku i co najważniejsze - nasze osiągnięcia z bety nie zostaną skasowane i przejdą już na "pełnoprawną" wersję gry. Także warto moim zdaniem.

Oprócz trailera, jest też nowa strona, a tam więcej informacji - http://cla.heroes-online.com/pl-PL.


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 02 Lipca 2014, 20:12:27 »
Wybacz, moje niedopatrzenie, myślałem że już pełna gra wychodzi, nie doczytałem, że to już szersza beta.
Ale podobnie było z otwartą betą DoC - parę rzeczy przeszło po becie na konto gracza, plus parę fantów za testowanie.


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : 02 Lipca 2014, 21:20:48 »
Nie, po becie DoC nic nie przeszło na twoje nowe konto. Po prostu zakładałeś nowe, na które dawano Ci troszeczkę złota i pieczęci oraz kilka kart (chyba Assassina i Poszukiwacza Śmierci z pao) z alternatywnymi grafikami.
Ale o DoC szkoda już nawet wspominać, bo już nie jest to ta sama gra, którą była kiedyś...

A co do HO to mam już klucz, a co do gry... nie wiem, od czasu wcześniejszych testów (w które grałem na słabszym komputerze z wąskim komputerem co bardzo przeszkadzało w grze) nie miałem styczności. Jutro zobaczę jak w to się teraz gra.


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 15 Lipca 2014, 11:49:44 »
Jeśli ktoś jest chętny na udział w beta testach, to CD-Action rozdaje właśnie 7000 sztuk - http://www.cdaction.pl/news-38916/ponad-7-tysiecy-kodow-do-bety-might--magic-heroes-online-ktos-chetny.html.


IP: Zapisane
WielkiKiryl

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 67


Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : 31 Lipca 2014, 10:02:23 »
Odkopuję temat,bo jest trochę zakurzony.

Sam gram w Heroes Online od początku zamkniętej bety,ale tak naprawdę mnie wciągnęła dopiero po powrocie z nad morza.
Do tej pory wbiłem 16 lvl i mam 2 miasta.
Nazwa bohatera to WielkiKiryl- drugi człon nicku jest na cześć bohatera inferno w Heroes VI, a wielki ze względu żeby nie było,że ktoś już zajął nick.
Od kiedy jest otwarta beta,to nie tylko ja mam od czasu do czasu lagi i kody błędów,ale też masa dzieciaków potrafi zniszczyć przyjemność grania.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #70 : 31 Lipca 2014, 10:51:11 »
Błędy sie pojawiają, do dziś nie mam pająkożercy, a coraz więcej ludzi narzeka na lagi. Wydaje mi się, że to wynika po prostu z nadmiaru ludzi w serwerze i gra się sypie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : 31 Lipca 2014, 12:44:04 »
Ja tam lagów o dziwo nie mam, a jest to dziwne zważywszy na to jak "cudownie szybki" mam internet...
No ale mam 7 poziom, więc nie narzekam, a gra się także całkiem fajnie, no może poza faktem, że gdy chciałem pomóc komuś z jednym bossem to ten zwiał w środku bitwy i zostawił mnie na zniszczenie...


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : 31 Lipca 2014, 13:28:24 »
Od kiedy jest otwarta beta,to nie tylko ja mam od czasu do czasu lagi i kody błędów,ale też masa dzieciaków potrafi zniszczyć przyjemność grania.
Jeszcze nie zdecydowałem się na grę, mógłbyś rozwinąć myśl? W jaki sposób "neo-kidy" niszczą grę?


IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #73 : 31 Lipca 2014, 13:33:43 »
Od kiedy jest otwarta beta,to nie tylko ja mam od czasu do czasu lagi i kody błędów,ale też masa dzieciaków potrafi zniszczyć przyjemność grania.

Polecam zamknąć/zwinąć okienko czatu, a gwarantuję, że będzie Ci się grało lepiej.
I sam też nie wiem o co Ci za bardzo chodzi, bo nigdy nie mam tego otwartego. :)


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : 31 Lipca 2014, 14:35:02 »
Skoro temat jest odkopany to i ja się podzielę swoimi doświadczeniami.
Gram 5 dni (miałem klucz z CD Action, które kupiłem na wakacjach), zacząłem grać dzień przed otwarciem bety ;D i zauważam gigantyczną różnicę między zamkniętą betą, a otwartą:
a) Przeciążone serwery niemal non-stop, czasem muszę czekać nawet 30 sekund na odpowiedź serwera, gdy toczę bitwę;
b) Koszmarnie nieopanowany czat... Moderacja powinna zostać powiększona o parę kompetentnych osób;
c) Częste crashe, bez uprzedniego powiadomienia...
@Hadras:
O dziwo ja też mam superszybki internet, a wywala mnie z gry czasem co godzinę, a czasem co 15 minut. Tutaj szybkość internetu nie ma nic do rzeczy. Tutaj siła serwerów jest ważniejsza.

Przy otwartej becie powinni że tak napiszę, postawić z 2-3 dodatkowe serwery, gdzie do tego pierwszego mieliby dostęp tylko osoby z zamkniętej bety. Nie byłoby takiego chaosu na czacie i wiele osób nie miałoby problemów z nagłymi crashami serwerów.

Moja postać:
- iTzIkee - kleryk, lvl 13
- dwa miasta
- tylko jedna bitwa przegrana (z dwoma czerwiami, za które źle się zabrałem
- Obecny etap gry, bodajże początek 3 rozdziału
- Jednostki: 2bad4u. :P



IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry