Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 15 16 17 [18] 19 20 21 ... 29    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Osiemnasta (Czytany 82620 razy)
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #255 : 22 Sierpnia 2013, 22:41:10 »
Przeżyłem.

Hadrian padł.

KUMULACJA! :D


BAAAAARDZO marna prowokacja ze strony mafii. Mogli sobie zabić mnie, który właśnie zabił im matkę chrzestną, to nie, zabili Hadriana, żeby zrzucić pozory na mnie, bo Hadrian to mój arcy wróg. Przecież to oczywiste, że jakbym był w mafii, to bym nie zabił tak oczywistej osoby. :D

Jutro proszę wszystkich o rozdzielenie głosów miedzy DIsco Disco a Kocicę, żeby mafiozi musieli wybierać między sobą. ^_^
Masz mój głos na Kocicę. Wyjaśniłem wcześniej dlaczego.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #256 : 22 Sierpnia 2013, 22:42:19 »
Yeah, let's kill this furry.


IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #257 : 22 Sierpnia 2013, 22:59:29 »
No to jutro chyba następna kochanka do likwidacji  :P


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #258 : 22 Sierpnia 2013, 23:02:53 »
No ludzie postarajcie się aby wyniki były zbliżone do remisu i niech ktoś zagłosuje na dyskotekę (dyskobola?).


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #259 : 22 Sierpnia 2013, 23:24:06 »


Parafrazując słowa, wypowiedziane przez Innocentego III do Piotra II Aragońskiego:

,,Kto w mafijnej wojnie opowie się przeciwko Hells&Fastowi na pewno umrze"   8)

BTW: Szkoda ciebie Hadi, bo mogłeś jeszcze kogoś sprawdzić :D Trudno, dalej mamy kilka tropów, a ponoć co do jednego rozwiejesz wątpliwości.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #260 : 23 Sierpnia 2013, 08:14:21 »
Reakcje z całego świata:












<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5NKMk8IpcV8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5NKMk8IpcV8</a>

Jak tylko dowiem się kto dokładnie był w mafii nie ma życia więcej w następnych potyczkach >:( Na kolejne egzekucje skazuję:

9. Kocica

14. Andre94nt
21. Fairytail

I jeśli nie wykaże większej inicjatywy 5. Thunder510


Dla potomnych i innych zwierząt:
Resztę znajdzie wy (przynajmniej 2 mafiozów będzie), Hell i Fast dajcie pomyśleć trochę reszcie, może uda im się wygrać :rolleyes:

BYŁEM DETEKTYWEM - LOCZEK JEST 100% NIEWINNY, a Sylatha zlinczowali, też niewinny


« Ostatnia zmiana: 23 Sierpnia 2013, 08:20:21 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #261 : 23 Sierpnia 2013, 09:03:36 »
Dobra, let's get serious.

Mafia złamała bardzo starą i mocno honorowaną, niepisaną zasadę Forumowej Mafii na Tawernie - Hadriana się nie zabija. Żartujemy o tym, grozimy tym, często się do tego zbliżamy - ale nigdy tego nie robimy. Hadrian, jak numenoryjscy królowie, sam wybiera sobei czas zgonu, robiać fochobójstwo.

Mafia przekroczyła moralny horyzont zdarzeń, zabijając Hadriana. Jest to pogwałcenie wszystkich zasad moralnych i policzek w tradycję naszej społeczności.

To jest po prostu złe.

Czas rozpalić stosy.


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #262 : 23 Sierpnia 2013, 10:46:36 »
Zabicie Hadriana było ciosem dla miasta, ponieważ był on detem. RIP


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #263 : 23 Sierpnia 2013, 10:49:19 »
Cytuj
1. Cahan
2. Nikt
3. Revold
4. Hadrian
5. Thunder510
6. Hadras
7. Fast
8. DiamondLady
9. Kocica
10. Freezon
11. Nnoitra
12. Sojlex
13. Sonic
14. Andre94nt
15. Forumowa Mafia
16. Disconnected
17. Ikee
18. Sylath
19. Loczek
20. Hellscream
21. Fairytail
22. MiSi

Pełna lista graczy. Kolor czerwony wskazuje na osoby, które uważam za potencjalnych mafiozów. Kolor zielony wskazuje na osoby, które uważam za niewinne. Teraz na magiel każdą z nich.

Cahan - wiele osób zwracało uwagę na jej śmierdzącą grę. Zginęła jednak w mordzie, czyli jest "martwym końcem", czymś, czego nie wyjaśnimy na 100% do końca gry. Grałem jednak z Cahan w mafii (edycja Loczka) i kiedy grunt palił się nam pod nogami, który z 5 mafiozów prosił o zabicie go, by reszta mogła przeżyć? Dokładanie, Cahan. Możemy też spojrzeć na jej mord jako durnotkę ze strony mafii, skoro Cahan byłą na widelcu miasta, zwłaszcza po starcie niewinnego SYlatha, gdyż tutejsi bywalcy lubi zakładać, że mafiozi będą się poświęcać by zabić jednego miastowego...może to być jednak inteligenta próba wprowadzenia zawieruchy w mieście. Czas pokaże. Cahan jest martwa wiec nie jest już problemem.

Nikt - niewinny, bo padł w linczu i znany jego status. Nuff to say.

Revold - padł w pierwszym mordzie. Ktoś zaopiniował, że może być w mafii... Teraz to sobie przetrawcie. Revold, dyskusyjnie najlepszy gracz na forum, SAM zabija SIEBIE w pierwszym swoim mordzie? Gdzie nikt nie ma na nikogo poszlak? Bo co, martwy zdziała więcej niż żywy? I call bullshit. Revold jest na 100% niewinny. Tawerna to wylęgarnia trolli i neokidów, ale nie mamy w grze aż takich debili, którzy zabili by swojego najmocniejszego zawodnika...for teh lulz. Chyba że Fastu i Hellsu byli z nim w mafii i chcieli strollować tego redaktorzynę. ;]

Hadrian - detektyw. Wierzę mu, nie miał powodów, by kłamać. Musi być niewinny, mafia nie traciła by członków 30 minut po stracie MC. Dzięki niemu wiemy, że Loczek jest niewinny. Dobra robota.

Fast - jestem jego niewinności pewny na 95%. Mój homie 8), ale troll, więc wiecie, nie karmić i nie bić prętem w klatkę.

DiamondLady - umrzyła. Killed by Hellscream. Hyhyhy.

Kocica - NAJMNIEJ podejrzana osoba przeze mnie. Dlaczego? Reguła demograficzna. Z 22 graczy mamy tylko 3 panie, więc szansa statystyczna by więcej niż 2 z nich były w mafii przy tych 19 samcach... niewielka. Przypominam, że zakładam mafiostwo Cahan. Niemniej Kocica zachowuje się podejrzanie. Zobaczymy jak się sprawy mają.

Freezon - oderwali mu od Internetu. Sad sad sad.

Nnoitra - zlinczowany pierwszoroczniak. STANDARD! Niewinny.

Sojlex - zasada statystyczna. Never a mafia, maybe today.

Sonic - uważam go za niewinnego tak na 80%. Po prostu wiemy, jak zachowuje się Sonic-mafia. Poza tym, stwierdził, iż Was pojebało bo mnie linczowaliście. Good ^_^

Andre
- wszyscy chcecie go linczować. No to okej. Jest podejrzane, że nie odpadł. ;)

Disco - śmierdzi mafią. Morduje moich bohaterów (nieudolnie!) w swoich historyjkach (nieudolnych!). Nakręcił przeciwko mnie ludzi. Potrzebuję Waszej pomocy, by go skasować.

Sylath - good dead niewinny Sylath. Żeby nie było, wiem, że niewinny to innocent. I know languages.

Loczek - niewinny. Na 100%. Może go wciągnę do Gwardii. ;>

Hellscream - niewinny na 85%. Czemu? Żebyście się kuźwa nie czuli zbyt pewnie bo mnie tutaj wiecznie nie będzie żeby Was za rączkę prowadzić. :] Aha, i nie mam problemów z ego czy coś, po prostu chcę, żebyście mnie dostrzegli. :P


O reszcie nie mam zdania.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 871


Zobacz profil
« Odpowiedz #264 : 23 Sierpnia 2013, 11:50:29 »
Śmierć DL sprawia, że możemy teraz zupełnie inaczej spojrzeć na większość linczów. Odpadło też parę osób, które podejrzewaliśmy. Jeżeli starczy mi dziś czasu to spojrzę raz jeszcze na lincze i spróbuję znaleźć jakąś lukę w mafijnym systemie.

Swoją drogą, oprócz andre94nt, najbardziej podejrzani dla mnie są właśnie ci ,,szaraczkowie". Przyjrzałbym się też tym, którzy wczoraj nagle poczuli się ,,ciemiężeni" przez Hellsa i o mały włos nie doprowadzili do jego zabójstwa, a uratowania Matki Chrzestnej. Niewinność Loczka to bardzo przydatna informacja, dobra robota Hadrianiasty.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #265 : 23 Sierpnia 2013, 12:59:26 »
Fast napisał posta jak normalny człowiek.  :upadl: Podejrzany to pies!

A w ogóle...

Cytuj
Hellscream (Disconnected, Thunder510, Forumowa Mafia, Kocica, DiamondLady, Fairytail)
Napierdzielać jak w kaczki! :D

Disco Disco albo...nie wiem. Wiem na kogo NIE głosować, ale gorzej z tym, na kogo głosować.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #266 : 23 Sierpnia 2013, 13:08:02 »
Wujciu weź się nie bocz każdy się może pomylić  ;D
Ja chyba zagłosuję na tego Disco Disco skoro tak bardzo chcecie się go pozbyć i w sumie nie pomaga wcale miastu.
Z drugiej strony jednak chyba lepiej eliminować tych którzy mogą być faktycznym zagrożeniem. Kocica i jej wspólne granie z DL i Andre i jego nagonki. Nie wiem czemu det każe nam głosować na Fairytaila potem, ale chyba trzeba mu zaufać ze względu na brak twardych dowodów.
Osobiście wstrzymam się jeszcze z głosem, ale będzie to pewnie głos na kogoś z tej trójki największego zagrożenia.




IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #267 : 23 Sierpnia 2013, 13:16:38 »
Yup, dzięki Hadrian, minimum jednego dobrego gracza, podejrzanego o bycie w mafii (przynajmniej przeze mnie) mniej.

Kurde, napisałem dla śmiechu teorię o tym że Revold mógłby być w mafii, a wszyscy od razu mnie na widelec za to biorą, skoro i tak nikt w to nie wierzy, ja od razu zaznaczyłem że to "teoria spiskowa", po kiego co post to wyciągacie?

Fakt że DL dostała MC jak dla mnie jednocześnie jest, i nie jest zadziwiający. Zasadniczo do tej pory zbytnio się aktywnością nie wykazywała (przynajmniej tu na forum), jak ktoś sobie życzył minimalna ilość analizy, to też nie było w poście do tego żadnych odniesień, i wiele innych. I dlatego wydaje mi się że to było ryzykowne ze strony mafii - DL cichaczujo-amebuje do tego stopnia, że część graczy ją linczuje, na zasadzie "żeby się pod nogami nie plątała". Z drugiej strony jednak gdyby przetrwała dłużej, mogłaby narobić miastu kłopotów, zwłaszcza gdyby det dalej żył i ją sprawdził... W końcu, w późniejszym etapie, każdy głos się liczy. 


IP: Zapisane
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #268 : 23 Sierpnia 2013, 14:01:57 »
Pomylilem sie zupelnie co do ciebie Hellscream. Po wczorajszym linczu nabralem juz pelnego zaufania do twojej niewinnosci i chyba zaglosuje na Disconnecta. Byl pierwszym, ktory nakrecil na ciebie cala ta akcje w ktorej omal nie zginales. Poza tym teraz kiedy zdobyl 4 punkty karne nagle sie uaktywnil. Podejrzane.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #269 : 23 Sierpnia 2013, 14:53:24 »
Cytuj
Loczek i Disconnected trafnie zwrocili uwage na dyktatorskie zachowania Hellscreama. Mimo wszystko Hellscream zdaje sie zupelnie zlewac te oskarzenia co jest niepodobne do mafii. Mam jeszcze na swieczniku Hadrasa. Musze jeszcze raz przemyslec dzisiejszy lincz, bo mam maly metlik w glowie :)

Cytuj
Pomylilem sie zupelnie co do ciebie Hellscream. Po wczorajszym linczu nabralem juz pelnego zaufania do twojej niewinnosci i chyba zaglosuje na Disconnecta. Byl pierwszym, ktory nakrecil na ciebie cala ta akcje w ktorej omal nie zginales. Poza tym teraz kiedy zdobyl 4 punkty karne nagle sie uaktywnil. Podejrzane.

Przyszłą koza do woza, niewierne Tomasze Wy. :D FM mówi, że ma na świeczniku Hadrasa, że ja nie gram jak mafia.. i głos na mnie. Yeah, right. :D A teraz to atak na Disco Disco. ;>

Niemniej, FM ładnie skumulował wszystkie rzeczy, które mamy przeciwko Disco. Nakręcił na mnie ludzi (wystawiłem Wam matkę chrzestna więc mnie kochacie, no) podpierając si.ę bardzo mocny powodem - Hells gra jak Hells. Really? Really. Realllly.

Te 4 punkty karne też dają do myślenia. W pewnym momencie uznałem, że Disco Disco ma wyłożone, w końcu napisał tylko historyjki (kiepskie!), więc raczej nie jest w mafii... and then, Disco wrócił do gry.

Poza tym, jestem cokolwiek nieufny do moich "zwolenników" - chodzi mi o Ikke i Forumową Mafię (Sonica wykluczam z oczywistych podanych wcześniej powodów).

Forumowa Mafio, byś się przydał do czegoś i zapuścił siostrze żurawia przez ramię, by sprawdzić, czy mafia czy nie mafia. ;P

Ja dzisiaj najprawdopodobniej biję w Disco Disco.

Daję jeszcze załącznik do wglądu i samodzielnego rozpatrzenia.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 17 [18] 19 20 21 ... 29    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry