Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Kto jest dla was lepszy:Archanioł czy Czarny smok?  (Głosowanie skończone: 30 Lipca 2011, 14:50:08)
Archanioł - 28 (5%)
Czarny smok - 15 (2.7%)
Głosów w sumie: 19

Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11 12    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes III - ogólna dyskusja (Czytany 69637 razy)
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #105 : 27 Grudnia 2008, 20:31:46 »
Hm. Faktycznie. No cóż. Nie dla nas kwitnie ananas. Ok nie dyskutuję z Ptakubą bo nr jego wiadomości to 997... :D

Ok. Jest jedna rzecz co mnie wkurza. Wojownicy nie mają w zestawie księgi zaklęć a ja o tym zapominam i... X(((


IP: Zapisane
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : 27 Grudnia 2008, 20:33:06 »
Mnie jedynie denerwuje z 3 rzeczy:
-Niektóre jednostki(tu nie chodzi o potęgę)
-Że bohater, tylko czaruje.
-I jak na razie machinki.


IP: Zapisane
Giermek
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 27

Zobacz profil
« Odpowiedz #107 : 28 Grudnia 2008, 12:10:20 »
Mnie denerwuje trochę mało umiejętności. Po 2 tygodniach grania można już osiągnąć max. ilość umiejętności jakich nasz bohater może się nauczyć. To denerwuje.


IP: Zapisane
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #108 : 28 Grudnia 2008, 18:54:17 »
System umiejętności jest ogólnie prosty i dość dobry. Jednak niesprawiedliwie słabe/dobre niektóre umiejętności potrafią człowieka zdenerwować.

Np. wszelkie zdolności o machinach wojennych są do bani, jak już to przydają się tylko na początku. Jakoś jeszcze wybroni się katapulta, podczas długich rozgrywek i trudnych, częstych oblężeń.
Umiejętność odkrywanie jest do bani. Ten sam efekt można uzyskać na pomocą artefaktu, lub poświęcenia paru punktów ruchu więcej podczas tury.

I jeszcze sytuacje podczas awansu, gdy np. na mapie bez wody mamy do wyboru umiejętności nawigacja i odkrywanie. Nie ma budynku typu mentor pamięci. Powinni zrobić, że podczas awansu mamy do wyboru 4 umiejętności i git. No i zrównoważyć przydatność tych umiejętności, a przy okazji ras i bohaterów jak pisałem poprzednio.


IP: Zapisane
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #109 : 04 Stycznia 2009, 21:20:10 »
Mnie denerwuje tylko 1 rzecz w Heroes III.

1.Chłopi! Po co w ogóle dali Chłopa do tej gry??? Przecież z takimi statystykami to pewnie nawet 1 Archanioł skosi ponad 400 oddziałów tych biedaków, chociaż tego nie sprawdzałem, ale myślę że by tak było.



IP: Zapisane
Banan wszyscy!
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #110 : 04 Stycznia 2009, 22:02:11 »
Dla mnie z chłopów można zrobić jakąś ciekawą kampanie ;P startujesz z jednym chłopkiem a potem rośnie i rośnie  :D


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #111 : 04 Stycznia 2009, 22:05:09 »
Szkielety. Kupujesz takich chłopków na pęczki za grosze i w zamku "ulepszasz" w szkielety, dzięki czemu jest ich jeszcze więcej.

Apropo tematu, to tak trochę lich z umiejętnościami. Wiele niektóre nie zmieniają i ogólnie trochę prościutkie i mało złożone.


IP: Zapisane
Mantykor

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 435


Zobacz profil
« Odpowiedz #112 : 05 Stycznia 2009, 22:48:21 »
Rzeczywiście.

Szkielety + nekromancja + nekropolis z budynkiem przemieniającym jednostki w szkielety + bohater dający 1 do ataku i obrony szkieletom na każdy poziom + parę cmentarzysk = wygrana

W ogóle H3 jest niezrównoważone i niektóre rasy są potężniejsze, a niektóre słabsze.


IP: Zapisane
Exile

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #113 : 28 Czerwca 2009, 14:21:04 »
duże znaczenie ma ilość bitew wygranych, przegranych oraz (co może dziwić) procentowo odkryty teren. Zaniesienie graala do wieży (odkrywa całą maę) daje świetny efekt ;)

Na pewno jest więcej się liczy, ale tego nie powiem na 100% Jeszcze nie udało mi się mieć wyniku wyższego niż 492 (500 max)


IP: Zapisane
"War does not decide who is right, only who is left"
Draco

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 20


Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : 15 Lipca 2009, 23:37:11 »
Ja miałem wynik 480 na najłatwiejszej mapie w grze ,,klucz do zwycięstwa,, na najtrudniejszym poziomie trudności (graal i szybkość wykończenia robią swoje) ranga - Archanioł


IP: Zapisane
Największy koszmar smoków i jaszczurów wszelakiej maści :)
Shooter

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #115 : 24 Lipca 2009, 17:37:59 »
no coz w H3 bezkonkurencyjnie wojowalem tymi cudami gry:

http://img188.imageshack.us/img188/7577/31499088.jpg

hehe zadnych kodow, trudnosc gry na 160%, jak widac 600rdzawych smokow to zaden rywal, bajeczna rozkosz :)


IP: Zapisane
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #116 : 25 Lipca 2009, 18:52:01 »
My z kolegą graliśmy kiedyś poj. scenariusz Wojna i wybiliśmy wszystkich przeciwników oprócz siebie, graliśmy chyba 2 heroesowe lata xD i w końcu miało dojśc do konfrontacji pomiędzy nami, ale ten podstępny cham schował się w murach swojego zamku i niestety rozgromił moją armię, jednak z olbrzymimi dla niego stratami. Zostało mu chyba 4 tytany i 10 królewskich nag.

Nie pamiętam ile liczyła wtedy moja armia, ale to była epicka jatka :) Gdyby nie to że kolega sie schował to bym rozniósł jego armię w drobny mak.


IP: Zapisane
Banan wszyscy!
balbok

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #117 : 27 Lipca 2009, 17:10:08 »
Ja mam teraz Heroes III ale kiedys mialem Heroes IV i moim rekordem bylo 5000 lepakonow , 600 championow i 500 smokow

Edit:Ortografia się kłania kolego, postaraj się pisać ciut lepiej w następnych postach/Loczek


« Ostatnia zmiana: 27 Lipca 2009, 18:53:18 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
fanatyk heroes

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Słońce mnie spala, a twój głos dopala

Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : 27 Lipca 2009, 21:40:03 »
A ja może napiszę odmiennie nie o ilości tylko jakości

Jak kiedyś mój brat grał w jakąś mapę przęłęcz smoka czy coś z tych rzeczy to było fajnie jak w jego armii archanioł miał 70 obrony :D


IP: Zapisane
adi95

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #119 : 14 Lutego 2010, 16:24:35 »
macie swoje najulubieńsze umiejętności moja logistyka i nekromancja ;D
jeszcze wszystkie magie


« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2010, 16:18:30 wysłane przez adi95 » IP: Zapisane
http://s12.battleknight.onet.pl/index.php?loc=hire&ref=MjExNjIw kliknij to zarobie na BattleKnight i wspomożesz zabijanie niewinnych ludzi
Strony: 1 ... 5 6 7 [8] 9 10 11 12    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry