Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 57 58 59 [60] 61 62 63 ... 109    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes VII - Aktualności - Dyskusja (Czytany 432004 razy)
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #885 : 24 Listopada 2014, 14:29:20 »
Technicznie wydaje się "prawdziwy", gdyż autor/autorka tegoż szkicu ma na swoim koncie też szkic do Strażniczki / Mścicielki z Przystani. Jednakże to tylko szkic, jakich wiele. Mógł zostać zarówno przyjęty, jak i odrzucony.

Niemniej jednak jest to jakaś wskazówka.
Jeden z użytkowników HC, niejaki Arugaf, będący Rosjaninem twierdzi, że uzyskał potwierdzenie oficjalności tego blue print'a, jednakże nie może podać źródła tego potwierdzenia.
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=40444&PID=1261778#focus
Sądzę, że mógł je uzyskać od jakiegoś rosyjskiego insidera, którzy jak wiadomo znani są z upubliczniania rożnych przecieków dotyczących gry.
W sumie nie widzę powodu dlaczego miałby kłamać w tej sprawie. :P


IP: Zapisane
Acid Dragon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #886 : 24 Listopada 2014, 15:15:49 »
To musiałby być jakiś bardzo insiderowy insider. Przejrzałem właśnie wszelkie wewnętrzne VIP-materiały H7 i żadnego szkicu z Twierdzy nie znalazłem.

Aczkolwiek niewykluczone, że któryś z "insiderów" zaprzyjaźnił się bliżej z którymś z developerów.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #887 : 24 Listopada 2014, 18:46:37 »
Jak niektórzy z Was już pewnie zauważyli, na stronie Ubisoftu pojawiły się najpotężniejsze oddziały "Magademii".

Nie ma w nich w zasadzie nic nowego, poza oficjalną nazwą ulepszonego Tajemnego "NA PEWNO NIE FENIKSA" Orła - jest to Simurgh, nazwa wywodząca się z perskich mitów.

Co osobiście mi się nie podoba, to opis rzeczonego ptaszydła - który z genialnych creative writerów Ubilim uznał z dobry pomysł utworzenie wyliczanki ZIEMSKICH mitologicznych ptaków aby porównać je do ASHAŃSKIEGO stwora?

Duh.

Cheers


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #888 : 24 Listopada 2014, 19:51:27 »
Ciekawe obrazki znalazłem w komentarzach czempionów akademii:
Pierwszy chyba przedstawia bohatera klasy magii Sylvanu.

Nie wiem skąd on to wziął, ale przypuszczam, że to nie od Ubi.  :D

A drugi jest już nam znany i mniej ciekawszy. ( Dam link, bo to duży obrazek i na forum może trochę przeszkadzać  ;D )
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2014/009/a/4/tuidhana_by_gerasimoff-d71kz9g.jpg

Ten pierwszy to chyba mniej "spawiowana" wersja drugiego.

EDIT: Na AC podali kartę z DoC, z ostatniego dodatku.



« Ostatnia zmiana: 24 Listopada 2014, 19:56:02 wysłane przez flapdzak » IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #889 : 24 Listopada 2014, 20:14:29 »
Tajemny Orzeł... (jak coś to chodzi mi o kartę z DoC :P )
Jak zwykle polscy tłumacze pokazali klasę i swoje umiejętności...


« Ostatnia zmiana: 24 Listopada 2014, 20:44:31 wysłane przez Hadras » IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #890 : 25 Listopada 2014, 12:39:47 »
No to raczej mamy bazyliszka i centaura w elicie. Ciekaw jestem co dołączy do tej trójki- mocny, powolny tank czy może jakiś mag- piechur?

W tym wypadku byśmy mieli behemota lub coś a'la szaman, chyba że całkiem zmienią i po prostu będzie szybko atakująca elita (czyli wiwerna jako trzeci członek elity).


« Ostatnia zmiana: 25 Listopada 2014, 12:52:17 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #891 : 25 Listopada 2014, 17:53:20 »
W elicie oprócz centaura i bazyliszka na 100% zobaczymy szamanów.
We wszystkich częściach Heores od Ubi ( 2- rzeczywiście, dużo było tych części ) był szaman. w H5 - szamanka, w H6 - majarze i takie inne.  ;P

A czempioni to cyklop i Behemot/Pao Kai. Lub jakiś zwykły ork, jak w Przystani człowiek  >:(.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #892 : 25 Listopada 2014, 19:16:08 »
Lub jakiś zwykły ork, jak w Przystani człowiek  >:(.

Oj, oj... taki tam zwykły ;P
Wielki chłop i macha sztaba metalu nie mieczem ^^ taki smoczy wojownik ;)

A tak na poważnie. Może i by mogli wymyślić coś lepszego, ale ja tam nie narzekam. Zamiast  logicznie podchodzić do tego, że kawaleria jest silniejsza (co też nie zawsze, bo odpowiednio uzbrojona piechota bez trudu poradzi sobie z kawalerią), to wolę myśleć jak bardzo ten koleś jest silny skoro jest wyżej od kawalerzysty. O.




IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #893 : 25 Listopada 2014, 19:20:10 »
No to raczej mamy bazyliszka i centaura w elicie. Ciekaw jestem co dołączy do tej trójki- mocny, powolny tank czy może jakiś mag- piechur?

W tym wypadku byśmy mieli behemota lub coś a'la szaman, chyba że całkiem zmienią i po prostu będzie szybko atakująca elita (czyli wiwerna jako trzeci członek elity).
Bazyliszkiem nie ma się co tak ekscytować, bo jego obecność w Twierdzy jest wciąż bardzo wątpliwa.
Co do newsów, Kimmundi oznajmił dzisiaj czego możemy się spodziewać w najbliższej przyszłości:
Cytuj
We are preparing a lot of different things, but most of them are still on drafts. I don't expect to post anything today.
On the near future, we are planning:
- New bio
- New interviews
- An article regarding the upcoming website update
- Exclusive stuff.
Mam nadzieje, że jeszcze w tym tygodniu wstawią aktualizację działu Akademii na oficjalnym blogu. Jestem bardzo ciekaw modeli 3d i umiejętności jednostek z frakcji czarodziejów. :rolleyes:

Wiadomość doklejona: 27 Listopada 2014, 19:20:37
Artykuł opisujący nadchodzące aktualizacje na blogu oraz nowości dotyczące Rady Cieni:
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/website-upcoming-update


« Ostatnia zmiana: 27 Listopada 2014, 19:20:37 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #894 : 28 Listopada 2014, 18:20:49 »
Karty czy Flaga? Oto jest pytanie! Kolejne jakże ważne głosowanie ( tutaj toczą się losy gry  ^_^ )
http://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/vote-for-the-second-part-of-the-collector-s-edition
PS: Bardzo się cieszę, że ukryli oddane głosy  ;D
FLAGA - 27%
KARTY - 73%


« Ostatnia zmiana: 28 Listopada 2014, 18:23:39 wysłane przez flapdzak » IP: Zapisane
Vusapion

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Zobacz profil
« Odpowiedz #895 : 28 Listopada 2014, 20:00:27 »
Skoro dają kolejny nieciekawy produkt to pewnie co najmniej edycja kolekcjonerska będzie kosztowała 250 zł. więc tylko najbardziej zapaleni gracze się pewno zdecydują wydać taką kasę. Nie rozumiem czemu te karty nazwano kartami "Tarota" gdzie są to najzwyklejsze z bohaterami i miastami HeroesVII.

Jeżeli źle piszę to poproszę o poprawienie mnie, ale czy nie było mówione, że od nowego (czyli tego) głosowania głosy będą ukryte, czy będzie to stosowane tylko w przypadku głosowań dotyczących funkcjonowania gry?

Kolejne historyjki i kilka opisów postaci z Rady Iwana oraz jednostki Akademii, niby sporo nowości, ale jakoś nie wzbudzają u mnie takiego podekscytowania jak początkowe informacje. Czekamy na zrobienie strony Magów i tutaj mam nadzieję, że jednostki w 3D będą wyglądać lepiej niż na tych konceptach (szczególnie Kotek).     

Dawkowanie sporych ilości spamu informacji w mocno rozciągniętym tempie wskazuje na to, że część najwcześniej ukaże się w połowie jesieni przyszłego roku, a znając życie żeby nie dać plamy wydadzą z kilkoma błędami pod koniec grudnia, ale zdążą w 2015r.


IP: Zapisane
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #896 : 28 Listopada 2014, 21:05:53 »
Cytuj
Nie rozumiem czemu te karty nazwano kartami "Tarota"

>>Gra Tarot<<

Zdecydowanie wolę karcioszki, będę miał arty na kartonikach + piękne rewersy i będę mógł nimi pograć w tarota (taroka) :D. Figurka, karciochy... Ciekawe co jeszcze, może jakaś koszulka? ;D Tylko (bardzo) drogie to będzie  :-/, to jedyny minus.

Przeciągają trochę ujawnienie modeli 3D, mam straszną ochotę je zobaczyć :P.


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #897 : 29 Listopada 2014, 10:13:15 »
Cóż ja wybrałem Karty Tarota, dla mnie to był prosty wybór gdyż będą się ładnie prezentować na półce gdybym kupił EK choć wiadomo cena gra rolę. Oby tylko było to około 250zł ale sam Ivan może to zawyżyć.

Edit: Oddaję w wasze ręce ankietę na ten temat. Enjoy ;)


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #898 : 29 Listopada 2014, 10:53:23 »
Dziękuję Loczku za zmianę ankiety.

Swój głos oddałam na flagę Księstwa Gryfa. Dlaczego? Jak dla mnie będzie lepszym uzupełnieniem statuetki Ivana jako Stratega  ^_^


IP: Zapisane
Japko

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 220


.

Zobacz profil
« Odpowiedz #899 : 29 Listopada 2014, 23:50:12 »
Przeglądając jednostki z Clash of Heroes doszedłem do czegoś:
- Ubi coś przeniosło z tego do H7.
1. Legendarna jednostka Przystani ( z wyglądu trochę przypomina czempiona z mieczem z H7 )

2. Adepci też trochę przypominają Adeptów z H7.


Ta rączka, czepek i ciuch!  ;)
3. Tutaj nic nie muszę mówić.

4. Jednostki legendarne Sylvanu


To oznacza, że jest kilka podobieństw  :) .
--------------------------------------------------------------------Wnioski :
- Czempionami w H7 w zamku Nekropolii będą prawdopodobnie:
a) Kościane Smoki
b) Mhroczni rycerze



« Ostatnia zmiana: 30 Listopada 2014, 00:13:58 wysłane przez flapdzak » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 57 58 59 [60] 61 62 63 ... 109    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry