Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Counter-Strike (Czytany 3635 razy)
Karolina912

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« : 02 Listopada 2008, 20:28:47 »
Każdy zapewne zna grę Counter-strike. Wiem dziwne ,że dziewczyna gra w taką gre ale cóż to przez brata ;d. tzw. "cs" jest grą stworzoną przez Velve początkowo gry wychodziły jako jakby tki dodatek do half-life póżniej dalsze wersje czyli coundition-Zero oraz Source zostały stworzone jako odrębne gry. W gre można sobie zagrać kupując klucze steam ;] Ja osobiście lubie grać w 1.6 A wy co o tej grze sądzicie ??


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 03 Listopada 2008, 08:36:31 »
Wiesz i tu cię zaskoczę ,ja nigdy nie odpalałem CS-a wystarczy że widziałem jak inni w to grają dla mnie to rzygi z olejem ale no cóż może jestem jakiś inny ;p


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 03 Listopada 2008, 16:20:42 »
Ja też nigdy nie grałem z CS -a . widzialem jak kumple na informatyce grali. sam mam CS -a 2D z Clicka! xDale nie gralem


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 03 Listopada 2008, 16:31:11 »
Dobra gra jak się zna serwy. Ostatnio jedyny serw na którym grałem przeniesiono na na steam, więc...


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 04 Listopada 2008, 13:20:46 »
CS jet to super gra tylko większość osób które w tą grę grają wprowadzają najróżniejsze mody i czity i to mi się bardzo nie podoba!!!! Ja grałem u brata na lanie i mi się podobała polska jest jednym z lepszych graszw w CS-a na całym świecie. Grałem w 1.6 i sorca, sourc mi się nie podobał xD


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Karolina912

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 04 Listopada 2008, 14:22:54 »
CS jet to super gra tylko większość osób które w tą grę grają wprowadzają najróżniejsze mody i czity i to mi się bardzo nie podoba!!!! Ja grałem u brata na lanie i mi się podobała polska jest jednym z lepszych graszw w CS-a na całym świecie. Grałem w 1.6 i sorca, sourc mi się nie podobał xD

Tak dlatego ja kupiłam sobie steam i gram tylko na jednym serwerze na którym posiadam admina :) i mogę ich "wytępiać". Z modami to różnie są one po to aby "ubogacać" nam grę w końcu gramy tylko i wyłącznie dla zabawy. Mi osobiście podoba się parę modów typu surf, gun game czy też kz lecz coś takiego jak HnS ( hide n seek czyli po polsku ukryj & znajdź tzw. zabawa w chowanego po prostu sie nudzi) Czyli z tego wynika że aby grać bez przeszkód (czity) trzeba po prostu kupić sobie steama :)


« Ostatnia zmiana: 04 Listopada 2008, 14:25:43 wysłane przez Karolina912 » IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 06 Listopada 2008, 11:03:31 »
dla mnie podoba się tylko jeden mod z tych które znam a jest to mod z WARCRAFTEM 3 frozenthrone xD


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Bambur

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Krasnolud ze Śródziemia

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 03 Grudnia 2008, 12:22:51 »
W sumie jedna z lepszych gier w jaką grałem na Lanie :P Fajnie sie pyka ze znajomymi. Po sieci grałem w Source też mi sie podobał ale 1.6 troszke lepszy :>
Znam wiele ciekawszych gier w którym bym z checią pograł ale niestety wiekszość zawsze chce cS wiec gram w cS  :D


IP: Zapisane

Czarci pomiot

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25


Gucio na czacie ^^

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 13 Czerwca 2009, 15:00:39 »
Gra FPS. Są terroryście i antyterroryści. Zadaniem terrorystów jest zabić Counterów, podłożyć pakę, lub pilnować zakładników. Zadaniem Counterów jest zniszczenie terrorystów, zlikwidowanie bomby (tej paki), lub wyrwać zakładników z rąk terrorystów. Gra ktoś w tego CS'a ? ;] Ja gram od roku ok. i nawet dobrze mi idzie. ^^ Moim zdaniem spoko gierka.


IP: Zapisane

Tak skończysz jak będziesz mnie zaczepiał :(
fanatyk heroes

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Słońce mnie spala, a twój głos dopala

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 23 Czerwca 2009, 10:01:26 »
Czarci pomiocie a słyszałeś o mapach typu: AIM, AWP, AS, DEAGLE?


IP: Zapisane
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 23 Czerwca 2009, 12:37:37 »
To są mapy dla n00B-ów bo na tych mapach nie chodzi o grę zespołową tylko o bezmyślne zabijanie szalenia ect. grasz, grasz, grasz i nie wiesz skąd dostajesz heda etc. Najlepsze i NAJnormalniejsze mapy to D2 D1 nuke inferno train ;D mniej to aztez wiocha, szczury, czy jakoś tak...  :P


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
13banan1

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9


Skater z marzeniami

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 25 Czerwca 2009, 09:33:03 »
Gram w cs od jakiegoś roku, pół roku w 1.6 i teraz od grudnia w source. W tym drugim, ładniejsza grafika, lepsze modele postaci i broni oraz realistyczniejsza gra  :)


IP: Zapisane




Szkoła óczy
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry